Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości P4 wejdzie w telefonię stacjonarną

P4 wejdzie w telefonię stacjonarną

WitekT 3 Listopada 2009 10:11

0 0
P4 wejdzie w usługi konwergentne. Operator zaczął testować usługi telefonii stacjonarnej - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Kilka dni temu UKE przydzielił operatorowi pule numeracji geograficznej (stacjonarnej) we wszystkich strefach. W zdecydowanej większości po tysiąc numerów, zaczynających się od 307 0. Dodatkowo, jak dowiaduje się TELEPOLIS.pl, P4 zamówiło testową partię bramek GSM, do których można podłączyć telefon stacjonarny. Zapowiada się więc konkurencja dla Ery Domowej.

Marcin Gruszka, rzecznik P4, odmówił w tej sprawie komentarza.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 106
  • 0

    87. ~  2009-11-04 16:33:58  host: 188.33.197.163

    @33: Czemu tragiczne? Nie przesadzaj...

  • 0

    88.  2009-11-04 16:34:27

    86: chyba jednak nie widziałeś, skoro tak piszesz... I nie Jadziunie.

  • 0

    89. ~d  2009-11-04 18:47:57  host: bet199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy ktos wie czy mozna wycofac wniosek o przeniesienie numeru do sieci play?????????

  • 0

    90.  2009-11-04 18:56:15

    *89 można

  • 0

    91. ~  2009-11-04 19:08:25  host: bet199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    90; a w jaki sposob? bo za 29 dni konczy mi sie umowa z orange i chcialem przejsc do play fresh i zlozylem dzisaj wniosek o przeniesienie nr. i wyszlo mi ze nr bedzie dzialal w Play dopiero w styczni a jak bym zmigrowal do Orange POP po zakonczeniu umowy a nastepnie przeszedl do Play Fresh to nr aktywny byl by juz w grudniu:/

  • 0

    92.  2009-11-04 19:39:29

    *91 Z tego co się orientuje to rezygnację z przeniesienia składasz u swojego aktualnego operatora.

  • 0

    93. ~  2009-11-04 20:08:32  host: inet20909ns-1s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Ehhh jeszcze innych ofert nie dokonczyli a juz sie biora za nowe wg mnie najpierw powinni jedno dokonczyc potem brac sie za drugie....

  • 0

    94. ~  2009-11-04 21:41:33  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    Brawo Play,ta inwestycja to strzał w 10!!

  • 0

    95. ~beznick  2009-11-04 22:36:41  host: 94.75.121.6

    Witku, gdybyś jeszcze pojaśnił co to są usługi konwergentne... wg mnie bardziej są "nakierowane" na klientów biznesowych.

  • 0

    96. ~sunwoj  2009-11-04 23:06:57  host: 83-145-153-31.cable-modem.tkk.net.pl

    jesli oferta atrakcyjna to moze byc idealna oferta dla mojej matki ktorej przenioslbym numer z tp do takiej uslugi...

  • 0

    97. ~n  2009-11-05 00:08:06  host: public-gprs8111.centertel.pl

    sunwoj, ciekawy pomysł. Znajdzie sobie nowe ciekawe zajęcie - dzwonienie do BOK :) Nie będzie miała już czasu na jakieś tam marudzenie czy pytania o dziewczyny :) A tak poważnie, nie wiadomo jaka będzie ta oferta. Jeśli coś w stylu ery stacjonarnej po gsm to nie ma się czym jarać. Jakoś nie wyobrażam sobie użytkownika PF (jako główny argument korzystania z usługi podającego 5 zł na rok) i wchodzenia w telefon stacjonarny. Chociaż takie usługi dla firm miałyby już sens. Możliwe, że P4 będzie chciało zmienić grupę klientów do których kierowane są usługi, może czymś zaskoczy.

  • 0

    98. ~Tomek  2009-11-05 07:26:50  host: chello089079057230.chello.pl

    Pomysł rewelacyjny. O to chodziło :). Mam nadzieję, że szybko to będzie działać :D.

  • 0

    99. ~  2009-11-05 08:04:20  host: v05-03.opera-mini.net

    a kiedy jakies konkrety beda i telefonia stacjonarną wystartuje? po nowym roku ?(gdzies styczeń luty czyli wraz ze startem telefonii stacjonarnej solorza?) czy moze jeszcze zaszaleja i dadzą ta usługę na grudzień 2009 by na święta miec nowość i abonamenty by sie we święta dobrze sprzedały? no i te słynne 3mln klientów (brakuje im 200tys. to sporo..)

  • 0

    100. ~J  2009-11-05 08:12:05  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Jeżeli będzie możliwość przeniesienia numeru z TP, to wchodzę w to od razu. Mam abonament za 28,06 jedynie do odbierania i przesyłania faxów.

  • 0

    101. ~  2009-11-05 08:24:26  host: v08-16.opera-mini.net

    do J: przeciez to nie bedzie telefonia stacjonarna na kablu tp tylko telefonia stacjonarna via ERA DOMOWA. tu nie bedzie faxu.

  • 0

    102. ~J  2009-11-05 08:39:15  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    Nie znam tematu, nie wiem nawet na jakiej zasadzie działa ERA Domowa. Wiem, że ma ograniczone niektóre funkcje, ale jeżeli nie ma możliwości faxowania, to nie jest to oferta dla mnie. A szkoda, dla zasady zrezygnowałbym z FT.

  • 0

    103. ~jass  2009-11-05 08:43:43  host: 188.33.165.135

    Ja wczoraj dostalem pismo z Ery ze moj numer stacjonary z TP (od 15 lat) zostanie przeniesiony do uslugi Era Numer Stacjonarny z dniem 1 grudnia, cale przeniesienie bedzie trwalo zatem okolo 1,5 miesiaca.

  • 0

    104. ~  2009-11-05 08:51:17  host: v04-14.opera-mini.net

    do 102: faxu nie bedzie ale niewiadomo moze byc cos takiego jak w telefonii internetowej czyli fax2mail czy cos takiego. w kazdym razie podobno dziala to tak ze faxy ktore są przysyłane na nr stacjonarny przychodzą na twoj email.. no chyba ze play cos wykombinuje bo skoro z bramki mozna podłączyć do zwykłego telefonu czy faxtelefonu? choc z drugiej strony zadna telefonia internetowa nie ma uslugi faxu wiec to malo realne. najwazniejsze bedzie to jakie ceny będą miec. wiec albo bedzie to strzał w 10ke albo totalna klapa jak będą chytrzy jak w era domowa, tp-orange, netia czy inne tego typu gady. nawet sferia stanęła w miejscu i ma drogie przedpotopowe ceny rozmów i netu. wiec czas by play zrobil z tym porządek..

  • 0

    105. ~nemo  2009-11-05 09:16:30  host: dps179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    e tam, ja w to nie wierzę zbyt mocno

  • 0

    106. ~gosc  2009-11-05 09:20:54  host: lemur.tce.put.poznan.pl

    w erze firmowej stacjonarnej mozna miec fax

Dodaj swoją opinię