Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości P4: problemy z siecią na Podkarpaciu

P4: problemy z siecią na Podkarpaciu

WitekT 30 Września 2013 13:16

14 2

Klienci sieci Play zamieszkujący Podkarpacie mają problemy z komunikacją. Pomaga przełączenie się do sieci GSM lub do któregoś z partnerów roamingowych operatora - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.






Redakcja TELEPOLIS.PL otrzymała sygnały o problemach m.in. w Krakowie, Tarnowie i Rzeszowie.

Chcielibyśmy przeprosić klientów z okolic Podkarpacia za problemy jakich doświadczali w piątek w godzinach przedpołudniowych i jakie występują w dniu dzisiejszym. Mamy przejściowe problemy z transmisją w tym rejonie, ale nasz dostawca zapewnia, że wkrótce sytuacja wróci do normy - powiedział TELEPOLIS.PL Marcin Gruszka, rzecznik P4.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: marcin gruszka | p4 | play

w sumie: 45
  • -1

    30. ~  2013-09-30 17:48:14  host: 89-67-138-26.dynamic.chello.pl

    Jak widzę, piewcy najlepszego sprzętu na świecie są aktywni. Ja słyszałem że chińskie samochody i ogólnie cały sprzęt elektroniczny jest najlepszy. To powszechnie znana prawda na Telepolis. No nic tylko się cieszyć z takich co dokładają się do zwiększenia bezrobocia. Brawo.

  • 0

    31.  2013-09-30 18:33:40

    @28: pozew zbiorowy? Nie prosciej do UOKiK tego zglosic? Na pewno taniej.

  • 1

    32. ~pabloki  2013-09-30 18:39:12  host: apn-5-60-188-102.dynamic.gprs.plus.pl

    ostatnio chyba uokik im dało kare i wpisało klauzule jako niedozwoloną . to co oni idą w zaparte?

  • 0

    33.  2013-09-30 18:43:06

    32: nie im tylko innemu operatorowi...tylko nie mogę sobie przypomnieć komu... :(

  • -1

    34. ~PTK  2013-09-30 18:46:04  host: 178235120127.skarzysko.vectranet.pl

    Dla Witka, Kraków to Podkarpacie :) beka... :)

  • 3

    35. ~  2013-09-30 18:49:13  host: z46-16.opera-mini.net

    31, do UOKiK ja zgłosiłem jak 3 raz odrzucili moją reklamację wklejając formułkę, że nie odpowiadają za jakość w sieci partnerów roamingowych. Odpowiedź wstępna z UOKiK jest taka, że to bezprawie. Sferia dostała za takie zapisy karę i dlatego moja oficjalna skarga na Play poszła. Czekam na rozwój sytuacji

  • -1

    36. ~  2013-09-30 19:14:22  host: apn-5-60-118-37.dynamic.gprs.plus.pl

    preciez swoojej sieci maja 0.1 procent wiec jkaie klopoty?

  • 0

    37. ~user  2013-09-30 21:17:12  host: user-5-173-11-209.play-internet.pl

    jest wieczór i nadal nie ma dostępu do internetu Play. Dobrze, że mam na smartfonie pakiet i mogę przelogować się do innego operatora. Coś wygląda mi to na porządną awarię.

  • 0

    38. ~gość  2013-09-30 21:20:51  host: ip-37-209-130-221.free.aero2.net.pl

    Od 26 września jest awaria w Łodzi internetu mobilnego i połączeń głosowych Dzwoniłem do BOK i mówią, że poważna awaria!!!! !!! !!!

  • 1

    39. ~gość  2013-09-30 21:21:47  host: ip-37-209-130-221.free.aero2.net.pl

    zapomniałem dopisać, że ta awaria dotyczy sieci ORANGE

  • 0

    40. ~winter  2013-09-30 22:05:42  host: abyo89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po modernizacji w Orange coraz częściej przy próbie połączenia słyszę komunikat: SIEĆ CHWILOWO ZAJĘTA!!!

  • 0

    41. ~ola  2013-09-30 22:36:35  host: ip-37-209-142-219.free.aero2.net.pl

    a co? jeden kabel przecięto i padły wszystkie na wiązance radiolinii?

  • 0

    42. ~Artur  2013-09-30 23:02:45  host: public-gprs600868.centertel.pl

    Mam w Play i wlasnie w piatek i dzis sa problemy z polaczeniami, nawet na nadajnikach plusa. A dzis inernet w orange co chwile sie sypie....

  • 0

    43. ~  2013-10-01 01:07:17  host: V34-10.opera-mini.net

    w artykule jest błąd bo Kraków i Tarnów to woj małopolskie,Rzeszów podkarpackie,aż się zdziwiłem jak zobaczyłem że te miasta są na podkarpaciu bo tylko jedno z nich to podkarpackie

  • 0

    44. ~Makaron  2013-10-01 02:42:02  host: 212-160-75-162.smsiarkowiec.pl

    W Tarnobrzegu - północ Podkarpacia - Play też dzisiaj leżał. Telefon wskazywał doskonały sygnał 3G i GSM, ale przy próbie połączenia w 3G dostawało się "błąd połączenia", a GSM łączyło... co drugie słowo :-D

  • 0

    45. ~  2013-10-01 08:58:32  host: 088156164172.rzeszow.vectranet.pl

    w play na Podkarpaciu od jakiegoś czasu są problemy, typu skaczący zasięg (wiadomo że zasięg nie może być stały ale wahania między zero a full w tym samym miejscu to przesada) albo słychać jednego rozmówcę podczas rozmowy.

  • 0

    46.  2013-10-01 09:40:27

    43@ Wszystkie trzy miasta leżą w Małopolsce :-)

  • 0

    47. ~Maqs  2013-10-01 11:17:10  host: public96203.xdsl.centertel.pl

    Czepiacie się. Chodzi o region kraju, a nie o sztuczny administracyjny podział na województwa. Gwoli informacji: Podkarpacie to nie tylko Polska ale też Ukraina, Rumunia, Czechy Austria. Także nie wieszajcie psów na Gruszce:P (odsyłam na wikipedie)

  • 0

    48. ~get  2013-10-01 22:46:53  host: v59-14.opera-mini.net

    Nie dziwota, że wam telefony wiesza. Play ma zasięg wyspowy, więc normalnie tylko działa w roamingu krajowym. Jak będą mieli 1-2 nadajniki w każdej gminie w Polsce to wtedy dołączą do mno, a teraz to wirtualny operator, trochę większy niż Virgin Mobile, Centernet, Mobyland czy myAVON.

  • 0

    49. ~ahha  2013-12-03 20:51:21  host: ip-217-31.ap-media.pl