Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości P4 podpisało umowę z Polkomtelem

P4 podpisało umowę z Polkomtelem

sirmark 8 Czerwca 2006 16:31

0 0
polkomtel p4Spółka P4 podpisała dziś z Polkomtelem umowę o roamingu krajowym umożliwiającą jej dostęp do infrastruktury Polkomtela.

W uroczystym spotkaniu uczestniczyli, Jarosław Bauc, prezes Polkomtela, Christopher Bannister, prezes P4 oraz Wojciech Mądalski, prezes Netii.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24.  2006-06-08 21:43:52

    hmm w plusie p4 bedzie jako wirtualny a w erze umts?

  • 0

    25. ~  2006-06-08 21:58:20  host: dps216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Longman Hymm... IMHO powinno miec poniewaz zadna z osob z redakcji telepolis.pl nie jest autorem tego zdjecia, zas autor nie wyrazil zgody na jego publikacje przed opublikowanie foty ;-(

  • 0

    26. ~muddy  2006-06-08 22:36:38  host: 193.238.74.6

    P4 nie może być operatorem wirtualnym, skoro posiada infrastrukturę. A ściślej: technicznie jest to możliwe, ale sensu w tym nie widzę... P4 ma dwie umowy o roaming krajowy, w związku z tym na starcie będzie oferować najlepszy zasięg w Polsce ;-)

  • 0

    27. ~  2006-06-08 23:29:23  host: duz20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Więcej zdjęć z bibki:
    http://tinyurl.com/erfdp
    Coś marnie się bawili. Piwo było bez gazu, wino przeterminowane, wódka o smaku nadtopionej szklanej butelki i żadego striptizu.

  • 0

    28. ~wos  2006-06-09 10:41:58  host: 83.238.70.51

    :)))

  • 0

    29. ~psylo  2006-06-09 11:39:44  host: bpv208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy WitekT jest na urlopie???

  • 0

    30. ~andkra1  2006-06-09 12:02:25  host: apn-100-187.gprsbal.plusgsm.pl

    a czy moze cos wiadomo o simplus-ie bo dzis zdaje sie mialo cos byc ciekawego czekamy....

  • 0

    31.  2006-06-09 14:16:44

    psylo: witek wyjechal na chwile

  • 0

    32. ~Longman  2006-06-09 14:34:28  host: etz42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    (# 25)21:58 dps216.neoplus.adsl.tpnet.pl jesli jednoznacznie nie wyrazil zgody i jest w stanie udowodnic, ze to jest jego zdjecie to inna sprawa. Jednak z pojeciem prawa autorskiego zderzam sie codziennie i co mnie dziwi na ten temat mgliste pojecie maja nawet takie media jak "Gazeta Wyborcza", ktora dosyc luzno je interpretuje, co ciekawe "od sciany do sciany" - raz wyjatkowo rygorystycznie, a raz wyjatkowo wrecz liberalnie. PS Pisz swoj pseudonim, bo trudno sie ustosunkowywac piszac "w pusta przestrzen".

  • 0

    33. ~alma  2006-06-09 14:59:29  host: 212.160.172.70

    andkra1-inf z forum:
    "od jutra nowa promocja. za 5 zl 180 min do plusa do wykorzystania od godziny 16 do 6 i w weekendy. 100 % pewne źrodło"; przepraszam, że nie w temacie.

  • 0

    34. ~Cimciaracim  2006-06-09 15:36:26  host: duv195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Longman: Ależ piszę, tylko co ja mogę począć na to, że ten serwis go nie wyświetla.

  • 0

    35. ~dt  2006-06-09 16:06:47  host: apn-99-90.gprspla.plusgsm.pl

    czemu brak info o sim+) musialem zajrzec do konkurencji :(

  • 0

    36. ~psylo  2006-06-09 16:26:17  host: 80.48.175.10

    *SirmarK: to by wyjaśniało chwilowy zastój na telepolis:)

  • 0

    37.  2006-06-09 18:43:53

    psylo: zastoj jak zastoj, duzo rzeczy na mojej glowie teraz, a do tego jestem chory i ledwo zyje. :-/

  • 0

    38. ~babeo  2006-06-09 19:23:07  host: c134-243.icpnet.pl

    No juz wiadomo co to za promocja w Simplusie !! niestety ale musze napisać, że tym razem inne serwisy były szybsze :( GDZIE JEST WitekT ?? nie ma żadnego zastępcy ??

  • 0

    39. ~psylo  2006-06-09 20:15:08  host: 80.48.175.10

    "Gdzie jest WitekT?" Można by zrobić taką kampanię reklamową - spoty w telewizji, bilbordy itp, i na końcu - pojechał na mundial.

  • 0

    40.  2006-06-10 02:09:12

    Jak widać z mojego hosta, byłem dzisiaj na meczu... Powiem jedno - kurwa mać, jak tak można grać! Wszyscy grali tak, jakby mieli 20 kg kupy w portkach - stali w miejscu, dobiegali do piłki PO podaniu, zero walki, zero krycia, Ekwador przedzierał się bez problemu środkiem... Pochwalić można jedynie Ebiego Smolarka, Boruca i Brożka, który wszedł pod koniec II połowy. Żurawskiemu NIC nie wychodziło, nawet proste dośrodkowania. Kibice byli ZA-JE-BIŚ-CI. Najbardziej bolesne było to, że jakieś 10 s po odśpiewaniu hymnu, dostaliśmy drugą bramkę... Tragedia... :(((

  • 0

    41. ~psylo  2006-06-11 20:31:13  host: 80.48.175.10

    WitekT: czyli trafiłem bez pudła, warto było? (pytanie retoryczne)

  • 0

    42.  2006-06-11 20:36:23

    psylo: jeszcze lecę na Kostarykę do Hannoveru, ale zastanawiam się czy polska kadra jest godna wizyty jakiegokolwiek kibica...

  • 0

    43. ~fresh  2009-03-15 20:08:19  host: chello089076060045.chello.pl

    od paru dni mam play fresh

Dodaj swoją opinię