Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości P4 ma ponad 4 mln klientów

P4 ma ponad 4 mln klientów

LuiN 15 Lipca 2010 13:23

0 0

W II kwartale P4 przekroczyło liczbę 4 mln aktywnych kart SIM. W I połroczu tego roku operator miał jeszcze większy udział w przenośności numerów niż w analogicznym okresie zeszłego roku - poinformował prezes Jorgen Bang-Jensen.



Na koniec 2009 roku Play miał 3,448 mln kart SIM, o 1,439 mln więcej niż na koniec 2008 roku. Spośród tych kart 1.370.166 było abonamentowych i 2.077.792 prepaid.




Jak podał Jensen, w I półroczu udział P4 w MNP wyniósł około 60% (o ponad 5 punktów procentowych więcej niż w I półroczu zeszłego roku). Z szacunków TELEPOLIS.PL wynika, że w I półroczu w procesie MNP u wszystkich operatorów przeniesiono około 300-350 tys. numerów, co oznacza, że 180-200 tys. trafiło do P4.

Z okazji przekroczenia liczby 4 mln klientów, P4 przygotowało specjalną koszulkę:
4mln play

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 219
  • 0

    211.  2010-07-25 22:32:45

    @210 Nie jestes osamotniony. Inni tez moga dzwonic tam, gdzie chca..

  • 0

    212.  2010-07-25 22:42:11

    209 - Dziwisz się? Podobną "retorykę" z porównywaniem wielkości sieci sieci stosują użytkownicy oferty Tak Tak.

  • 0

    213. ~Poll  2010-07-26 13:52:41  host: tr1-97.netfala.pl

    @211 Inni mogą dzwonić tam gdzie chcą ale nie z Bonusa bo on jest przeznaczony jedynie na rozmowy wewnątrzsieciowe .

  • 0

    214. ~  2010-07-26 13:55:27  host: user-188-33-18-97.play-internet.pl

    Co wg Was oznaczają słowa: "Wszystko co uzbieram wydaje dzwoniąc do ponad 40 milionów ludzi"? Odpowiedź a) dzwonię do wszystkich 40 mln ludzi; odpowiedź b) mogę dzwonić do wszystkich 40 mln ludzi

  • 0

    215.  2010-07-26 16:24:07

    @Poll #213 Mijanie sie z prawda inaczej nazywa sie.. klamstwem. Czasami sie mozna wprawdzie pomylic, ale Ty pomimo sprostwan ze strony innych nadal powtarzasz to samo. To juz nie jest klamstwo..

  • 0

    216. ~Poll  2010-07-26 19:48:53  host: tr1-97.netfala.pl

    @214 Oznacza to to samo co "podnoszę słuchawkę i dzwonie ile chcę" czyli w danej chwili piszę komentarz ale mogę podnieść słuchawkę, zadzwonić i rozmawiać ile chce. Tak , polski język jest baaaardzo ciekawy, bardzo barwny ale dla wielu niezrozumiały.

  • 0

    217. ~Poll  2010-07-26 19:52:01  host: tr1-97.netfala.pl

    @215 tak powtarzam cały czas bo cały czas masz problemy z językiem polskim. Powtórzę to jeszcze raz: podnoszę się z kanapy, podchodzę do telefonu i dzwonie do 40mln ludzi , wydzwaniam wszystkie środki. Mogę to zrobić czy widzisz jakieś przeciwności losu?

  • 0

    218.  2010-07-26 20:32:43

    @Poll :) :) :) Trudno nie miec problemow z jezykiem polskim w Twoim wydaniu. Masz pozniej pretensje, ze ktos odbiera cos, co napisales, a nie to, co miales zamiar przekazac. Juz dzisiaj ktos Tobie tlumaczyl, jaka jest roznica pomiedzy "dzwonie", a "moge zadzwonic". W Twojej wersji widze przeciwnosci. Nie jestes w stanie zrealizowac swoich wizji z 2 powodow: nie masz na to ani czasu, ani odpowiednich srodkow. Moja uwaga dotyczyla jednak mozliwosci wykorzystania Erajednostek. Nie sa jedynie na polaczenia wewnatrzsieciowe. Heyah i wszystkie stacjonarne rowniez.

  • 0

    219. ~Poll  2010-07-26 21:58:04  host: tr1-97.netfala.pl

    @218 Niczego nie wytłumaczył. Czy rozumiesz, że w języku polskim "dzwonię" i "dzwonię" to dwa różne słowa a ich różnica wynika z kontekstu wypowiedzi? W języku angielskim jest to prostsze. Co do przeciwności : a ile mam czasu? Dlaczego tyle i skąd wiesz ile? Środki z Bonusa możesz wykorzystać wewnątrz sieci i na stacjonarne. Nie mozesz zadzwonić z nich do Plusa , Orange i innych mniejszych oraz Play.

  • 0

    220.  2010-07-26 22:41:31

    Trudno. Ja rowniez probowalem tlumaczyc, ale stracilem wiare.. Stracilem rowniez czas i nie mam zamiaru tracic go wiecej..

  • 0

    221. ~Poll  2010-07-26 23:14:22  host: tr1-97.netfala.pl

    @220 nie mogłeś nic tłumaczyć bo nie rozumiesz znaczenia słów w języku którym starasz się posługiwać. Zapomniałeś także o tym napisać jak to z Bonusa możesz wydzwonić środki poza sieć i poza stacjonarki .

  • 0

    222.  2010-07-26 23:33:47

    Potwierdzasz diagnoze. #218 "Moja uwaga dotyczyla jednak mozliwosci wykorzystania Erajednostek. Nie sa jedynie na polaczenia wewnatrzsieciowe. Heyah i wszystkie stacjonarne rowniez."

  • 0

    223. ~Poll  2010-07-27 08:49:47  host: 195.245.213.9

    @222 Zupełnie nie na miej scu uwaga bo rozmawiamy o tym że Bonusa można uzyć tylko wewnątrz sieci i na stacjonarne . Rozmowa dotyczy różnic pomiedzu Bonusem a ZM. Niestety z budowa dramaqturgii zdania masz wielkie problemy. .

  • 0

    224. ~Bobik  2010-07-28 22:12:18  host: azu126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem o co tyle dyskusji. Play ma najlepszą ofertę na rynku i tyle w temacie :). Pozdrawiam ludzi którzy są w tej sieci!

  • 0

    225. ~n  2010-07-28 22:33:18  host: public33695.xdsl.centertel.pl

    @224 Najlepszą dla Ciebie. Znam osoby, które najmniej zapłacą w Orange, Erze i Plusie. Po prostu dlatego, że ich przyjaciele i rodziny też mają telefony w tych sieciach. Ja pozdrawiam ludzi, którzy są w dowolnej sieci ;).

  • 0

    226. ~Poll  2010-07-28 22:46:00  host: tr1-97.netfala.pl

    Ja nikogo nie pozdrawiam a najmniej zapłacą ludzie którzy nie są w żadnej sieci. Chodzi o to przecież by zapłacić jak najmniej za jak najwięcej możliwości a nie płacić mało za właściwie nic.

  • 0

    227. ~n  2010-07-28 22:58:23  host: public33695.xdsl.centertel.pl

    @Poll, dzwoniąc 8 000 minut do pięciu numerów w Plusie abonent Plusa zapłaci sam abonament (Rarka 55), dzwoniąc 8 000 minut do tych pięciu numerów Plusa użytkownik Playa zapłaci 2320 zł. Podobnie użytkownik Fresha świeżo doładowany za 30 zł lub LongPlaya 69 nie zapłaci nic za choćby 8 000 minut rozmów z użytkownikami PLAY, a użytkownik Plusa zapłaci za te 8 000 minut 5760 zł. Dlatego oferty idealnej i najlepszej nie ma. Dla mnie najlepsze są oferty Plusa, bo pasują do mojego modelu używania telefonu.

  • 0

    228. ~Poll  2010-07-28 23:43:12  host: tr1-97.netfala.pl

    Dlatego napisałem już dawno, że nie ma co gadać o ofertach dla niewielkiego grona używających telefonu wewnątrz sieci bo zawsze wewnątrz sieciowe rozmowy są najtańsze. Jeśli je pominiemy bo są marginesem, dla "samotników", to dopiero możemy pisać o tym która oferta jest najelastyczniejsza, najbardziej wszechstronna. Wtedy dopiero to ma sens. Każdy wie że, "nie ma jak u mamy, ciepły piec, cichy kąt" nawet jeśli dach przecieka a na ścianach grzyb.

  • 0

    229. ~Bobik  2010-07-29 15:05:11  host: ani150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @n- zapomniałeś dodać, że "za darmo" w Plusie do pięciu numerów trzeba zapłacić 5 zł od numeru- hehe. W Play masz za darmo znaczy za darmo :). Poza tym nie masz limitów minut. To nie wiem jak można to porównywać. Oczywiste, że oferta Play jest najlepsza.

  • 0

    230. ~dark_father  2010-09-19 16:44:18  host: 77-253-84-6.adsl.inetia.pl

    W żadnej sieci nie masz darmowych do PLAY i na stacjonarne. Sorry ale jak mam płacić 5 zł za połączenie z jednym numerem w tej samej sieci to dziękuję. Poza tym żadna sieć nie oferuje mi jeszcze dodatkowo 9 godzin rozmów do innych sieci co miesiąc.

Dodaj swoją opinię