Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości P4 ma 1000 punktów sprzedaży

P4 ma 1000 punktów sprzedaży

WitekT 20 Lipca 2010 12:56

0 0

P4, po podpisaniu umowy z mPunktem, ma trzecią pod względem wielkości sieć sprzedaży usług - pisze na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Ostatnio nasz Prezes zaryzykował tezę, że jesteśmy na trzecim miejscu w komórkowej rodzinie jeżeli chodzi o liczbę sklepów sprzedających naszą ofertę. Czy ktoś pamięta te 50 sklepów bez towaru w marcu 2007? - pisze Gruszka.




mPunkt rozpoczął sprzedaż usług P4 9. lipca w 146 punktach, powiększając całkowitą liczbę salonów operatora do 1 tys. mPunkt sprzedaje usługi abonamentowe (dla klientów indywidualnych i biznesowych), mix i prepaid, nie sprzedaje usług Play Online i nie przedłuża umów.

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    13. ~mirekb  2010-07-20 14:13:04  host: 94.254.242.207

    ciekawie przemyślane..rynek niby sie dzieli na 4 częsci ale tam powoli 5 częsc jako cp sie przewija pomału..widac to szczegolnie w galeriach-cala w4 koło siebie,ale 2 punkt orange lub tp jest zawsze osobno i ciut gdzie indziej.duzo punktów nie oznacza tak szybko duzo aktywacji,niech stawiaja na jakosc obsługi a bedzie ok

  • 0

    17.  2010-07-20 14:28:46

    W mPunktach,Play jest obsługiwany tylko w mixie,więc po co się tak chwalić.

  • 0

    19. ~eMeSPL  2010-07-20 14:57:51  host: chello089073183086.chello.pl

    Nie ma się czym chwalić. Obsługa w punktach sprzedaży Play jest beznadziejna z nielicznymi tylko wyjątkami. Może zamiast na ilość warto postawić na jakość?

  • 0

    20. ~  2010-07-20 15:17:02  host: user-109-243-165-130.play-internet.pl

    no cóż gdyby było 200 - 300 ze znającymi się na obsłudze klienta pracownikami - byłoby lepiej :) - ilość przerosła jakość w play

  • 0

    21. ~  2010-07-20 15:58:22  host: public-gprs46567.centertel.pl

    Chcecie bawić się w kasowanie? Przecież to droga donikąd, można przecież pisać z wielu dowolnych adresów. Nie radzę kasować ważnych i mądrych słów. Co innego bluzgi czy jakiś spam. A ja tylko dziwię się po co wciskacie newsa, że P4 ma 1000 punktów - tym bardziej, że nie podaliście podobnych informacji dotyczących konkurencji. A potem nie wiedzieć czemu oburzacie się gdy ktoś napisze "Playopolis".

  • 0

    22.  2010-07-20 16:02:22

    21: tak ciężko jest zrozumieć, że wszystkie uwagi dotyczące naszego serwisu należy zgłaszać na forum w dziale TELEPOLIS.PL? Odpisuję tylko jeden raz, kolejne komentarze zostaną skasowane - jak PR konkurencji będzie się chwalił takimi liczbami, to z pewnością je opublikujemy. A że tego nie robią, to ich strata.

  • 0

    23.  2010-07-20 16:09:48

    do 21 - żale co do braku informacji o konkurencji Play możesz mieć tylko i wyłącznie do ich działów PR. Byłaby informacja, to by Witek zamieścił - przecież często, jak jest mniej newsowy dzień potrzebuje takiej zapchajdziury.

  • 0

    24. ~Koval  2010-07-20 16:10:48  host: awn34.internetdsl.tpnet.pl

    I co z tego. Takiego chamstwa jak w Pley to nie ma w innej sieci. Zadzwoniłem do obsługi klienta i powiedziałem, że chcę z ich pseudointernetu zrezygnować to końsultant zablokował mi od razu kartę playonline mimo, że jeszcze muszę za to dziadostwo płacić.

  • 0

    25.  2010-07-20 17:15:23

    24. no nie chciałeś z tego korzystać to ci go zablokowali? Chciałeś to masz, nie wiem po co te pretensje, myślałeś, że będą się tłumaczyć i wchodzić ci bez masła tak jak u konkurencji z racji prestiżowych cen? Przecież to każdy wie, sieć istnieje na rynku 3 lata więc zasięg i tak ma duży. :) 21. stwórz sobie Orangepolis jak Ci się nie podoba i tam sobie pisz wychwalane teksty na temat mobilności na zasięgu EDGE oraz mega szybkim rozwoju 3G sieci Orange.

  • 0

    26. ~Edi  2010-07-20 17:28:23  host: 213-238-71-229.adsl.inetia.pl

    Jeżeli chodzi o te sklepy bez towarów. Hehehe coraz częściej słyszę od znajomych że jak coś chcą nowego od Play to ciągle nie ma i nie ma, trzeba zamawiać. Takie to wszystko u nich naciągane i ciągle problemy z tym. Także coś im zostało :) z tego. Play to prosta piłka, niska cena za bardzo niską jakość obsługi i niekiedy jakości połączeń i ogólnie usług. Przez to kilku znajomych zapowiedziało że będą odchodzić i dobrze. Cena to nie wszystko.

  • 0

    29.  2010-07-20 18:34:36

    Niech Play idzie na JAKOŚĆ a nie na ILOŚĆ. Bo akurat w tym pierwszym ma dużo braków.

  • 0

    30. ~Poll  2010-07-20 18:40:26  host: tr1-97.netfala.pl

    @29 a jaki masz z nimi problem?

  • 0

    32.  2010-07-20 19:29:50

    Żebym to ja wiedział, co to jest ten mPunkt i czym się różni od zwykłego salonu.

  • 0

    33.  2010-07-20 19:53:40

    mPunkt jest oznaczony nazwą.Polsat Cyfrowy ładnie wyeksponowany w nim,za to Play pięknie ukryty,ledwie widać,dostępny tylko mix.

  • 0

    34. ~hehe  2010-07-20 20:17:02  host: bis173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    28: historia rachunku po co?jest to jeden z warunkow dostepu do sieci. zostales o to poproszony a nie ktos od ciebie tego zazadal. i stalo sie tak daltego bo nie byles w stanie przedstawic zaswiadczenia o zatrudnieniu lub innego warunku:) pozdrawiam

  • 0

    35. ~Poll  2010-07-20 22:03:15  host: tr1-97.netfala.pl

    @34 Nie zostałem poproszony o historię rachunku tylko zażądano jej ode mnie. Po co miałem cokolwiek przedstawiać skoro już im płaciłem za telefon? A teraz pytanie : dlaczego miałbym dać historię obrotów na rachunku bankowym jakiemuś obcemu facetowi który 200m od mojego domu mógłby zgubić tą historię i cała wieś wiedziałby zaraz że wydaję pół pensji na nieślubne dziecko i jak często kochance kupuje futra. Jakoś w Play takich ceregieli nie robili a brałem dużo droższy sprzęt.

  • 0

    36. ~Slo  2010-07-20 22:50:03  host: 178.56.41.64

    POL sam zaznaczyleś jaki warunek dostępu do usługi wybierasz nikt do niczego Cię nie zmuszał :) A jak Ci to nie odpowiadali to zawsze można podejść do salonu lub zakupić u innego opa

  • 0

    37. ~Poll  2010-07-20 23:33:39  host: tr1-97.netfala.pl

    Ja chciałem kupić modem ale nie miałem ochoty dzielić się z kimkolwiek informacją ile zarabiam, ile wydaje i na kogo. Inni operatorzy nie robią z tego problemu. Jeśli coś zaznaczyłem to znaczy że wyjścia nie miałem bo zaznaczać nie chciałem

  • 2

    38. ~Adam  2010-07-21 09:18:08  host: 85-31-247-211.internetia.net.pl

    Dobrze że powstał Play. Jakośc usług super, jakośc rozmów super, Ceny usług super. I tak trzymajcie dalej to kolejne miliony użytkowników będa niebawem

  • -1

    39. ~orangutan  2010-08-04 08:57:34  host: ip-94-42-50-108.multimo.pl

    @38 - niebawem? chyba jak grupa Tpsa wykupi play w końcu, to będzie ich cała chmara łącznie z orange ;))))

Dodaj swoją opinię