Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości P4 chce utrzymać dynamikę wzrostu w 2011 roku

P4 chce utrzymać dynamikę wzrostu w 2011 roku

Q! 16 Czerwca 2011 21:09

0 0

P4 chce w 2011 roku utrzymać dynamikę zwiększania udziałów w rynku - powiedział PAP Bartosz Dobrzyński, członek zarządu spółki ds. marketingu. Oznacza to, że na koniec 2011 roku jego udział będzie wynosić kilkanaście procent.

Na koniec 2010 roku udział P4 w rynku wyniósł około 11% - oznacza to wzrost w ciągu roku o ponad 3 pkt proc. Liczba klientów wyniosła 5 162 744, z czego 56,7% stanowili klienci oferty na kartę.




Na koniec I kwartału 2011 roku liczba klientów P4 wzrosła do ponad 5,5 mln. Dokładna ich liczba nie jest znana, jednak jak zaznacza Dobrzyński sieć rozwija się zgodnie z przewidywaniami. Informacje o liczbie klientów - jak zapewnia - będą podawane regularnie co kwartał.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 54
  • 0

    48. ~  2011-06-17 07:58:12  host: public-gprs272794.centertel.pl

    @47; czy mBank zarabia i ile, to tego nie wiemy, no chyba, że masz takie informacje. Oni mogą sobie pozwolić na dopłacanie do tego projektu. Jak ktoś pisał BRE Bank w 1Q 2011r miał 230mln zł zysku netto a P4 ciągle ma długi. Ale skoro tak mówisz, to zapewne w przyszłym roku Play będzie miał 10mln abonentów.

  • -1

    49. ~Play  2011-06-17 08:02:11  host: z28-04.opera-mini.net

    Play na koniec 2012 roku będzie miał 9 mln klientów.

  • 0

    50.  2011-06-17 08:04:29

    aserty@ 19 gr w mbank mobile nie jest czasem promocją ważną do 30 czerwca.

  • 1

    51. ~  2011-06-17 08:11:13  host: public-gprs272794.centertel.pl

    @50 uzer; przedłużyli po raz czwarty chyba, tym razem o kolejne 6mcy czyli do stycznia 2012r ;)

  • 0

    52. ~mk13  2011-06-17 08:21:41  host: public-gprs91765.centertel.pl

    @49 Wolne zarty, dobrze jak dobija do 6,5-7mln... Ciekawe ze mimo znaczne wzrostu w Iq2011 do 5,5mln nie pochwalil sie udzialem tych klientow na abo/pre-paid. Bardzo ciekawa wstrzemiezliwosc, tak nagle :PP

  • -1

    53. ~  2011-06-17 08:26:15  host: z20-07.opera-mini.net

    Play pozyska 12 mln klientów do 1 Stycznia 2013 r

  • -1

    54. ~Calm7  2011-06-17 08:32:08  host: z05-07.opera-mini.net

    53). Maksymalnie bedzie mial 8 mln.

  • -1

    55. ~  2011-06-17 08:35:48  host: public-gprs272794.centertel.pl

    @53; bardzo ostrożne szacunki.

  • -1

    57.  2011-06-17 08:48:45

    Po I kwartale br Play miał ok 5,5mln klientów. Srednio miesiecznie pozyskuje obecnie ok 100tys więc jak nic się strasznego nie stanie to na koniec roku będzie miał ok 6,5mln.

  • 1

    58. ~iffot@o2.pl  2011-06-17 08:48:56  host: afht128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    play bedzie maiła 9 milionów klientów a t-mobile 146 milionów ale mi porównanie a klienci i tak wracaja jaki koszt taka jakość

  • -1

    59. ~mk1  2011-06-17 09:02:05  host: v05-16.opera-mini.net

    56 Jakie telefoniki masz na mysli piszac o polityce zdzierstwa, widac sam lubisz dobrze pozartowac.

  • 0

    60. ~mk1  2011-06-17 09:09:05  host: v05-16.opera-mini.net

    Zgodnie z naszą polityką będziemy ujawniać dane o klientach co kwartał i teraz zrobimy to pewnie w lipcu" - powiedział PAP Dobrzyński.

  • 1

    61. ~mk13  2011-06-17 09:24:01  host: public-gprs91765.centertel.pl

    @59 A widziales cennik? Od biedy jakies smartfony za 1zl znajdzie sie dopiero od abo za ~60zl. Tylko gdy sie uwzgledni cene abo bez telefonu -20zlx24miesiace=480 to bez trudu ten fon co oferuja, nowy ze sklepu taniej o 60zl(np. sony x8)!!!!!!!!

  • -1

    62. ~  2011-06-17 09:25:51  host: public-gprs272794.centertel.pl

    Play wprowadza usługę STOP SPAM.

  • 0

    63. ~mk13  2011-06-17 10:10:15  host: public-gprs219867.centertel.pl

    Nie mowiac ze aktualna polityka play stawia pod znakiem zapytania pozytywne uczucia aktualnych abonentow. Jakis leszcz ktorego ukradna konkurencji dostanie za 39zl 210minut miesiecznie PRZEZ CALA UMOWE a ja tylko dlatego ze nie mialem abo u konkurencji za ta sama cen 150minut /mPRZEZ CALA UMOWE. Nie powiem osobiscie za cholere nie bede abonentem drugiej klasy., W koncu place tyle samo, i w czym jest gorszy od tego drugiego????

  • 0

    64. ~  2011-06-17 13:09:56  host: 31.41.144.41

    @63. Trochę mijasz się z prawdą, gdyż w Relay All Inclusive otrzymujesz 150 + 35 minut na zawsze za 39 złotych. Do tego 50 minut przez 6 okresów rozliczeniowych gratis. Później możesz płacić za to dodatkowe 3 złote.

  • 0

    65. ~mk13  2011-06-17 13:36:42  host: public-gprs219169.centertel.pl

    Tylko co z tego jak ja tak jest to duzo gorsze traktowanie. Bo moze i mam te 185 ale ten swiezak ma 210 za ta sama cene. Co z tego ze 3zl moge miec 50minut ekstra jak ten swiezak tez to bo to chyba jest standardowa oferta dla wszystkich abonamentow. Czyli i tak bedzie mial wiecej za mniej. Co i tak mnie nie dotyczy bo przechodza z PF nie mam tych 35minut extra i stoje na duzo gorsze pozycji. A mimo to place tyle samo!

  • 0

    66. ~darko28  2011-06-17 19:21:26  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    jakie 8-9 milionów klientów? takie miliony to chyba przejdą do W3 a najlepiej T-Mobile jak zobaczą jak pseudo sieć Play się posypie :)

  • 0

    67. ~  2011-06-17 20:44:56  host: z45-07.opera-mini.net

    @65.Nie przechodz z PF do abonamentu. To nie ma sensu. Za 30 zotych miesiecznie teraz masz SD caly czas a do tego 130 minut do wszystkich + 100 na numery stacjonarne pakiet 100MB. Jeszcze 3 zlote pozostaja tobie na inne rozrywki. Dla 150 zlotych obnizki za telefon nie oplaca sie sprzedawac skory. ;)

  • 0

    68. ~Ksionc  2011-06-23 02:20:36  host: user-188-33-249-164.play-internet.pl

    Play szanuje klienta i stawia na zadowolenie klienta- mianowicie proponuje naprawdę korzystne warunki dla swoich klientów przy dokupieniu kolejnego produktu(oferty). Inaczej niż u innych operatorów, tu mam prawdziwy rabat przy podpisaniu nowej umowy. Uważam, że dzięki takiemu traktowaniu klienta dynamika ich rozwoju na pewno nabierze tempa. Potrafią być konkurencyjni na tle "wielkiej trójki", która trzyma z sobą sztamę. Uważają, że wystarczy wystawić wysoką stawkę na połączenia do P4, by zachować klientów przy sobie. Play to świetna alternatywa, która ma naprawdę konkurencyjne stawki.

Dodaj swoją opinię