Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości P4 będzie współpracować z Onetem

P4 będzie współpracować z Onetem

WitekT 18 Grudnia 2006 13:37

0 0

P4 oraz Onet.pl poinformowały o podpisaniu umowy o wzajemnej współpracy. Jak napisano w komunikacie - obie firmy łączy wspólna wizja przyszłości komunikacji i mediów, gdzie telefon komórkowy, Internet i telewizja zaczynają przenikać się nawzajem, w efekcie użytkownicy korzystają z nowych i nieznanych do tej pory możliwości. Ma to być zapowiedź nowych usług, które pojawią się wkrótce.

Trudno jest mówić o rynku multimediów i telefonii komórkowej jako o odrębnych kategoriach. Różnice między nimi systematycznie się zacierają. Współpraca z Onetem, który jest liderem na rynku multimediów to dla P4 wielka szansa. Dzięki nam telefon komórkowy ma szansę stać się centrum multimedialnym. Urządzeniem, które pomoże nam komunikować się z otaczającym nas światem w pełniejszy sposób, a także korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie przynosi nam rozwój technologiczny, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy - w biurze, w domu, w szkole, czy na ulicy - powiedział Jacek Hensler, szef marketingu P4.

Mamy przed sobą bezprecedensową okazję, aby zmienić sposób dostępu i korzystania przez użytkowników z mediów i rozrywki. Rozwój w zakresie technologii sieci i telefonów komórkowych umożliwia powstawanie całkowicie nowych zastosowań w telekomunikacji mobilnej - powiedział Łukasz Wejchert, prezes Onet.pl.

Dzięki strategicznemu partnerstwu już w grudniu pierwsi, wyselekcjonowani klienci P4 przetestują w ramach wyjątkowego programu Nadchodzi4 wybrane usługi Onet.pl w wersji mobilnej:
OnetBlog - mobilna wersja serwisu umożliwia prowadzenie i przeglądanie blogów prowadzony w portalu internetowym,
OnetFoto - mobilna wersja serwisu umożliwia dostęp do systemu Foto prowadzonego przez Onet.pl (między innymi w kategoriach: wakacje, podróże, rodzina, dzieci, znajomi),
OnetSport - użytkownicy korzystając ze swoich telefonów komórkowych będą mogli aktywnie uczestniczyć w relacjach z wydarzeń sportowych, mając między innymi dostęp do tabeli wyników i terminarza imprez. Powstaną serwisy poświęcone piłce nożnej, siatkówce czy zawodom Formuły 1,
OnetWideo - mobilna wersja serwisu zawiera materiały wideo z biblioteki portalu (między innymi: teledyski, zwiastuny kinowe, sport i podróże).
Wszystkie usługi zostaną intensywnie przetestowane w ramach programu pilotażowego Nadchodzi4. Uwagi i sugestie użytkowników posłużą stworzeniu jeszcze ciekawszych i lepszych produktów. Program Nadchodzi4 to wyjątkowe wydarzenie nie tylko w Polsce, ale również w skali Europy. Po raz pierwszy operator telefonii komórkowej przed wprowadzeniem swojej oferty, pozwala 20 tys. wybranym osobom na przetestowanie swoich usług i wpływanie na finalny kształt oferty.

Partnerska współpraca Onet.pl i P4 będzie kontynuowana w chwili wejścia nowej marki telefonii komórkowej na polski rynek.

O stronie www.nadchodzi4.com i rejestracji testerów pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: P4     

Dodaj do:
w sumie: 7
 • 0

  1.  2006-12-18 13:50:46

  fajnie, że onet akurat.

 • 0

  2. ~Longman  2006-12-18 14:03:18  host: evp88.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Mam nadzieje, ze wyjdzie to lepiej niz wspolpraca mBanku i Polkomtela.

 • 0

  3. ~Allan  2006-12-18 14:15:33  host: chello062179032074.chello.pl

  To Onet nie chce już prowadzić biznesu pod własną marką i być wirtualnym opertaorem tylko zadowoli się dostarczaniem treści dla sieci uruchomionej przez P4?

 • 0

  4. ~Allan  2006-12-18 14:37:51  host: chello062179032074.chello.pl

  P.S. Dostał już może ktoś z biorących udział w rekrutacji do programu Nadchodzi4 osławiony list z loginem i hasłem?

 • 0

  5. ~skers  2006-12-18 15:47:49  host: eb80.internetdsl.tpnet.pl

  To co Onet Orange i TVN juz nie będą wspolpracowac to 3 najwieksze, najbardziej dobrane i rozpoznawalne marki na polskim rynku szkoda ze P4 wyprze z tej trojki Orange

 • 0

  6. ~gosik  2006-12-18 16:40:00  host: ejk166.internetdsl.tpnet.pl

  A slyszeliscie cos o castingu p4?

 • 0

  7.  2006-12-18 16:42:32

  kraza po sieci smieszne linki obrazujace casting p4 ;P zaraz cos napisze o tym na blogu, www.p4.ddluk.eu

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-2-123.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet