Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości P4 będzie podawać liczbę aktywnych prepaidów

P4 będzie podawać liczbę aktywnych prepaidów

Piszemy o tym pierwsi WitekT 20 Listopada 2014 10:43

12 2
Od przyszłego kwartału P4 zacznie publikować liczbę aktywnych kart prepaid w sposób analogiczny do Polkomtela.

Oznacza to, że P4 poda liczbę kart prepaid, które w ostatnich 90 dniach wykonały lub odebrały rozmowę lub wiadomość lub skorzystały z transmisji danych.

Zobacz: Alternatywna rzeczywistość.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: p4

w sumie: 36
  • -2

    17. ~  2014-11-20 11:59:36  host: host-176-221-121-32.dynamic.mm.pl

    Szkoda, że nie 14 dni. Pozamawiałem rodzinie starterków ważnych od 7 do 14 dni, tak nie załapię się w tę faszczynującą statystykę...

  • 0

    18. ~Paweł27  2014-11-20 12:00:22  host: abaa135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sorki za OT. ale czy komus w ostatnim czasie udało się przenieść numer z play na karte na red bull energy? Gdzieś ktoś napisał że można to zrobić tylko w salonach play zone. Dziś zadzwoniłem do takiego salonu gdzie poinformowano mnie że jest to niemożliwe. Musiałbym najpierw przenieść numer do innej sieci a dopiero potem do RBM. To absurd że w sieci macierzystej nie ma możliwości na taką zmiane! W Orange przeniesienie numeru do NJU odbywa się za pomocą jednego kodu a Play tak komplikuje zycie. Po co?

  • 1

    19.  2014-11-20 12:04:56

    Nie 30 zł. na miesiąc tylko za darmo w bonusie jest 100 GB. Cała kwota do wydania na usługi. Operatorzy wyslą spam czy przedzwonią z ofertą i już sim będzie aktywny.

  • 2

    20. ~zulugula  2014-11-20 12:07:24  host: user-5-173-117-70.play-internet.pl

    @11 jesteśmy pod wrażeniem.

  • -2

    21.  2014-11-20 12:12:58

    20 - mam Ci (Wam) polecić jakieś lekarstwo na wrażenie? Nie znam niestety ;-)

  • 2

    22. ~Luks  2014-11-20 12:17:53  host: apn-77-113-118-92.dynamic.gprs.plus.pl

    Wyślą SMS, ale jak karta będzie w szufladzie/koszu to nikt go nie odbierze. O takich kartach zawsze była mowa. Sam mam kilka takich. T-mobile chyba najdłużej trzyma numer przy "życiu".

  • 1

    23.  2014-11-20 12:28:14

    18 - numer z play nie można przenieść do rbm, trzeba do innego operatora przenieść numer z play i potem dopiero do rbm.

  • -2

    24.  2014-11-20 12:36:09

    @22 nie ma potwierdzenia że SMSa ktoś odebrał i dlatego to jest śliskie. Faktycznie SPAM SMSowy może powodować , ze karty z szuflady zostaną policzone.

  • 3

    25.  2014-11-20 13:21:02

    A kto Wam powiedział, że w statystyki będzie wyliczany SMS-owy spam, odebrany z numerów premium?

  • -2

    26.  2014-11-20 13:25:50

    @25 a po co z premium? cytuję: "P4 poda liczbę kart prepaid, które w ostatnich 90 dniach wykonały lub O D E B R A Ł Y rozmowę lub W I A D O M O Ś Ć lub skorzystały z transmisji danych.

  • 1

    27. ~asda  2014-11-20 13:32:53  host: 185-10-26-111.static.ip.hexaoperator.pl

    23 - nie gadaj głupot. Jeżeli masz numer na kartę w Play, to można go zmigrować do abonamentu Red Bull Energy!

  • 1

    28.  2014-11-20 14:49:27

    27 - koledze chodziło o kartę a nie o abonament. kto teraz chce kupić abonament w rbm energy , no chyba że ty 27.

  • 0

    29.  2014-11-20 14:57:18

    22 - kart aktywnych (regulaminowo - z roczną ważnością konta na wychodzące) mam kilka. 3 z nich służą tylko utrzymaniu numerów więc logują się do sieci raz, dwa razy w roku, kiedy coś w nich grzebię. 3 inne są co prawda aktywne (też roczna ważność, jednak ani z nich nie dzwonię, czasem ktoś zadzwoni do mnie, ale też często ponad 3 miesiące nie ma żadnego połączenia. Co ciekawe, tylko w przypadku Ery (bo mówimy o kartach różnych operatorów), mimo blokady na te wszystkie marketingowe rzeczy, w miarę regularnie dostaję jakieś esemesy... Teraz rzadziej (jednak częściej niż raz na 90 dni), ale po poważnej "awanturze" - kiedyś codziennie dostawałem jakieś esemesy...

  • 0

    30. ~m76  2014-11-20 15:00:12  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    @25 No ale jak odebraly to znaczy ze sa aktywne. A to ze one nie przynosza dochodu operatorowi generujac ruch od siebie to inna spawa.

  • 1

    31. ~  2014-11-20 16:40:05  host: n10-10-01.opera-mini.net

    Kiedy Play umożliwi migracje z karty Play do RBM na karte. Pomimo zapewnien BOK w salonach zaprzeczają możliwość takiej czynności

  • 2

    32.  2014-11-20 16:53:24

    Karty z szuflady nie mogą być liczone bo goła karta nie odbierze sms-a.

  • 2

    33. ~Luks  2014-11-20 20:52:43  host: apn-31-2-30-96.dynamic.gprs.plus.pl

    @słoneczny - otóż to.

  • 0

    34. ~xy  2014-11-20 22:25:41  host: HSI-KBW-149-172-169-231.hsi13.kabel-badenwuerttemberg.de

    O, to moje Playe przestaną w końcu liczyć.

  • -1

    35. ~gluche telefony  2014-11-21 14:59:40  host: n15-07-03.opera-mini.net

    czy to w tym celu dzwonia do userow z biura obslugi nie odzywaja sie minute i rozlaczaja?

  • -1

    36. ~pabloki  2014-11-21 15:07:45  host: 178.180.205.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    mam to samo . też dzwonią do mnie, odbieram... cisza i zakończone. mimo że playowy numer wyniosłem z play oni dalej dzwonią. w czerwcu zadzwonili z ofertą przedłużenia ...tylko że numer nie był w play od kilku m-cy.

Dodaj swoją opinię