Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości OwnFone, czyli najważniejsze kontakty w zasięgu jednego klawisza

OwnFone, czyli najważniejsze kontakty w zasięgu jednego klawisza

Q! 6 Września 2012 17:28

0 0

ownfone mozaikaNa rynku brytyjskim dostępny jest już OwnFone, czyli bardzo prywatny telefon. Co jest w nim takiego prywatnego? Wiele elementów.

OwnFone to niewielki telefon, który na przednim panelu posiada zaprogramowane wcześniej klawisze, np. z imieniem kontaktu czy numerem alarmowym. Wystarczy później tylko jedno dotknięcie przedniego panelu telefonu, aby połączyć się z wybranym kontaktem.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony





Na przednim panelu, który dostępny jest w kilku kolorach oraz wzorach, może się znaleźć od dwóch do dwunastu klawiszy. Numery kontaktów ustala się przed zamówieniem telefonu, podobnie jak ich nazwy. W każdej chwili numery można zmienić u operatora oraz otrzymać klawisze z nowymi nazwami (ich cena to 5 funtów).

Koszt telefonu to 55 funtów. Wraz z nim dostępne są trzy taryfy: za 7,50 funtów (50 minut połączeń), 10 funtów (100 minut) oraz 15 funtów (500 minut). Po wykorzystaniu pakietu koszt każdej minuty to 15 pensów.

Źródło tekstu: OwnFone     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~  2012-09-06 18:15:33  host: ip-151-248-41-194.free.aero2.net.pl

    Telefon dla tych co cenią sobie prywatność, nie rozdają danych o sobie jak Android.

  • 0

    2. ~Nikt  2012-09-06 18:34:39  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    Czy ja dobrze zrozumiałem? Przecież np. w Nokii coś bardzo podobnego jest już od dawna. No chyba, że ktoś założył, że Nokia upadnie i teraz każda przydatna funkcja będzie sprzedawana oddzielnie z nowym telefonem, jako cudo techniki XXI wieku.

  • 0

    3. ~  2012-09-06 19:47:04  host: z51-05.opera-mini.net

    Ja pie...cze, pajacyk roku :-)

  • 0

    4.  2012-09-06 22:41:48

    jak za indywidualną produkcję, to znośna cena. Nokia??? nie znam usługi pozwalającej wybrać ilość przycisków na obudowie w którymś modelu, tym bardziej zamówić odpowiednie napisy na nich.

  • 0

    5. ~  2012-09-07 01:37:31  host: 80.54.47.128

    ale paskudny dzieciak;p

  • 0

    6. ~r  2012-09-07 06:02:05  host: public-gprs504508.centertel.pl

    #5: pudziesz pedofilu

  • 0

    7.  2012-09-07 09:47:58

    Bez obslugi sms nie widzę przed tym świetlanej przyszłości...

  • 0

    8. ~eM  2012-09-07 10:26:44  host: 89-76-76-44.dynamic.chello.pl

    moja babcia jest zachwycona! :)

  • 0

    9. ~snake_pl  2012-09-07 12:15:20  host: proxy.netia.pl

    Drogi gadżet. Dla pracowników kontaktujących się z małym biurem i nigdzie indziej.

  • 0

    10.  2012-09-07 17:15:25

    po co to? Ja swoim emerytom daje stare nokie ew nowsze nokiowskie lowendy typu 6030...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-107-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

jowish | 2017-09-22 18:58:18

Wszyscy wszedzie szpiegowani...


~ | 2017-09-22 18:47:57

Bojkot virgin i tigera!


~ | 2017-09-22 18:45:00

Nie kupuje nic co wyprodukował maspex, bojkot tigera na zawsze.


~BB | 2017-09-22 18:39:17

Mam Virgin i faktycznie zasięg internetu jest słaby w roamingu krajowym.


~wer | 2017-09-22 18:16:39

A oferta tez jest dla Taryfy 2012?

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Nielimitowanego Internetu Domowego T-Mobile?

Nowa oferta Internetu domowego T-Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (25)

Archiwum Ankiet