Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ovi Contacts również dla starszych wersji Symbiana

Ovi Contacts również dla starszych wersji Symbiana

Q! 6 Maja 2009 12:42

0 0

Nokia Beta Labs zaprezentowała nową wersję komunikatora Ovi Contacts, znanego do niedawna jako Nokia Chat. Najważniejszą zmianą wprowadzoną do programu jest obsługa starszej wersji platformy S60, czyli 3rd Edition oraz 3rd Edition FP1.

Ovi Contact to komunikator, który znacznie rozszerza możliwości tego typu aplikacji. Oprócz statusu oraz opisu, możliwe jest również podejrzenie czego w danej chwili słuchają nasi znajomi. Dzięki wykorzystaniu Nokia Maps możemy również dowiedzieć się jakie jest ich aktualne położenie.
Zaprezentowana wersja komunikatora nie oferuje żadnych ważniejszych nowych funkcjonalności. Oprócz kompatybilności ze starszymi wersjami platformy S60, wprowadzono także kilka zmian w zakresie polepszenia komunikacji głosowej czy sprawniejszego wysyłania naszego aktualnego położenia. Poprawiono również wcześniej zauważone niedociągnięcia jeśli chodzi o obsługę całej aplikacji, a także jej ogólną stabilność.

Niestety, aktualne wydanie Ovi Contacts nie współpracuje z najnowszą wersją platformy S60, czyli z jej piątą edycją (5th Edition).

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2009-05-06 12:45:07

    jakos nie mam przekonania do calej platformy ovi. podoba mi sie za to sportstracker ;) podglad aktywnosci innych uzytkownikow na zywo, dodawanie tras na strone, by inni mogli je przegladac super sprawa ;)

  • 0

    2.  2009-05-06 14:01:35

    ja również z ovi w ogóle nie korzystam, a program opisany powyżej uważam co najwyżej za jawną inwigilację, na którą się ktoś godzi.. po co moim znajomym moje położenie? Jak będzie im potrzebne to zadzwonią i spytają - wtedy powiem lub nie. A do dzielenia się różnymi dziwnymi rzeczami typu co słucham mam n-k, gg, facebooka itd - po co mi jeszcze to. A jeśli chodzi o sportstracker - faktycznie, to jest aplikacja która jest świetna i bardzo chętnie z niej korzystam.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet