Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Otvarta: 200 GB Internetu mobilnego za 39,99 zł miesięcznie

Otvarta: 200 GB Internetu mobilnego za 39,99 zł miesięcznie

msnet 10 Maja 2018 13:31

7 3

otvarta

Sieć Otvarta uruchomiła promocję na przenośny Internet LTE. Oferta O! Dynamiczny daje 100 GB oraz drugie tyle do wykorzystania w nocy.

Nowa promocja O! Dynamiczny kosztuje tylko 39,99 zł miesięcznie. To o 10 zł taniej niż u innych operatorów - powiedział Piotr Kosiewicz, dyrektor sieci komórkowej Otvarta. Dodatkowym atutem jest elastyczna umowa na czas nieokreślony. Szanując potrzeby naszych klientów, nie zmuszamy ich do wiązania się długoterminową dwuletnią umową.

Oferowany pakiet internetowy obejmuje łącznie 200 GB transmisji danych w abonamencie - 100 GB o każdej porze doby oraz dodatkowo 100 GB w godzinach nocnych. Po wykorzystaniu pakietu w ramach abonamentu, użytkownik nadal może korzystać z Internetu przy zredukowanej transmisji danych (według cennika do poniżej 32 kb/s).




Więcej informacji o ofertach sieci komórkowej Otvarta znajdziemy na stronie www.otvarta.pl.

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej taryf Dynamiczne IP

Zobacz: Otvarta - patriotyczna sieć komórkowa

Źródło tekstu: Otvarta     

Dodaj do:

Tagi: internet mobilny | lte | otvarta

w sumie: 48
  • 0

    30. ~RBM DIL nadal niezagrożony :)  2018-05-10 21:06:55  host: user-94-254-128-19.play-internet.pl

    RBM DIL nadal niezagrożony :)

  • 1

    31.  2018-05-10 21:41:13

    W "Otvartej" nie znają realiów rynków i nie wiedzą o tym, że można mieć DIL w RBM prawie za darmo, także te ich "40zł " wygląda na ten moment jako bardzo droga oferta na tle wspomnianej konkurencji.

  • 0

    32.  2018-05-10 21:41:56

    * rynku

  • 0

    33. ~xxx  2018-05-10 22:56:45  host: host-81-190-253-132.dynamic.mm.pl

    @20 nacjonalizm = szowinizm. A Tobie proponuje zmianę koloru czcionki przy nicku, to takie przecież lewackie ;).
    A co to za motto firmy, jaką to ma być uczciwość? O co chodzi?

  • 0

    34. ~  2018-05-11 00:45:03  host: apn-31-0-23-96.dynamic.gprs.plus.pl

    Na ich stronie wyskakuje ciągle okienko z prośbą o kontakt, uciążliwe trochę. :(

  • -1

    35.  2018-05-11 06:32:43

    Dajcie spokój z tym DIL. Przecież to chyba tylko działa na zasięgu Play bez roamingu tak więc zasięg żenada.

  • 0

    36. ~Kris  2018-05-11 06:53:07  host: ip-5-172-255-153.free.aero2.net.pl

    Polacy tylko narzekają. To super oferta. Dla większości europejskich krajów 100GB za tę cenę nieosiągalne.

  • -1

    37. ~  2018-05-11 06:57:34  host: 89-64-14-23.dynamic.chello.pl

    @35, DIL jest dla osób, które mają zasięg LTE Play a poza tym jest to oferta, której nie ma w sprzedaży u operatora. Ta oferta jest tylko na starych kartach, nie można do tej taryfy zmigrować. O ofercie wiedzą tylko osoby interesujące się tematem więc nie można zupełnie porównywać jej z oficjalnie dostępnymi u operatora ofertami, które są w ciągłej sprzedaży.

  • -1

    38.  2018-05-11 07:05:01

    Z DIL to jest jak z promocją w markecie. Dają coś w super cenie, ale tylko jest 1 sztuka na półce, ale i tak do sklepu ściągnął tłumy bo liczą, że to im się uda kupić. Nie ma co porównywać jednorazowych akcji od stałej oferty.

  • 1

    39. ~  2018-05-11 07:17:58  host: 89-72-46-138.dynamic.chello.pl

    @37: Nie kłam - do RBMnK5 w której jest DIL można zmigrować z każdej taryfy Play przez Fakt Mobile tylko trzeba wiedzieć jak [3 sekundy szukania na google]. Poza tym można mieć DIL za darmo tylko trzeba co 2 tygodnie ciągle bujać się ze zmianą taryf i wtedy nie mieć netu przez kilka godzin, ale jak ktoś używa DILa zamiast netu stacjonarnego da się przeżyć z taką przerwą. Minus DILa to, że działa tylko na macierzystym zasięgu Play, ale jak ktoś go ma to tylko się cieszyć :-) [rodzinka jedzie na nim już 3 rok, ja zacząłem na działce 3 tygodnie temu, bo Play postawił mi nadajnik]

  • -1

    40. ~  2018-05-11 07:44:42  host: user-94-254-162-95.play-internet.pl

    Januszem biznesu z DIL :D Taryfa jest jako archiwalna a sposoby na jej uruchomienie są nieoficjalne. Operator nie sprzedaje już jej w oficjalnych kanałach sprzedaży. Super rozwiązanie co 2tyg zmieniać taryfę buhahaha. Dla małolatów, to może jest super rozwiązanie ale nie dla dorosłych, dla których telefon czy net to mało istotne rzeczy w życiu.
    DIL jest taryfa archiwalną więc nie można tego porównywać z obecnymi taryfami a jeśli ktoś tak robi tzn że nie ma pojęcia o czym pisze.

  • 0

    41. ~  2018-05-11 07:48:47  host: user-94-254-162-95.play-internet.pl

    Rozumiem, że bezrobotny, bez źródeł dochodu moze uważać DIL za super rozwiązanie ale dorosły, pracujący człowiek nie będzie bawił się w takie rzeczy a jak mieszka w mieście to ma najczęściej łącze kablowe o dużo stabilniejszy chyba parametrach.

  • 0

    42. ~LOL  2018-05-11 12:00:16  host: public-gprs365855.centertel.pl

    Heh widzę, że nie odwiedzając telepolis nowe określenia się pojawiają, jako były użytkownik "DILa" stwierdziłem już prawie jakieś 2lata temu, że gra nie warta świeczki. Nadajnik w mojej lokalizacji był tak obciążony, że nie dało się z tego korzystać w godzinach szczytu niski tranfer, rozłączanie to był standard w pewnym momencie :( może coś od tamtego czasu się zmieniło są lepsze nie zamierzam tego sprawdzać :)

  • 0

    43. ~Punk  2018-05-11 12:04:02  host: apn-95-40-11-134.dynamic.gprs.plus.pl

    To ja wole już NJU Internetowy gdzie po roku mam 120 GB plus lejek 1 MB/s.
    Niech poprawią ofertę to może wtedy pomyślę nad nią.

  • 0

    44.  2018-05-11 12:09:34

    43 optymista z Ciebie? Kłamca raczej? 120 GB po roku?
    Używasz? Czy tylko dzwon usłyszałeś i byś wolał, ale nie wiesz co nawet?

  • 0

    45. ~  2018-05-11 13:23:58  host: 77.111.247.9

    czy LTE plusa jest tak rewelacyjne? ja mam orange i play - akurat u mnie to LTE chodzi tak sobie (zdecydowanie lepiej w PLAY), ale wcale nie jest to szybkie połaczenie i nawet nie wiem czy udałoby się wykorzystać te 200 giga

  • 0

    46.  2018-05-11 14:42:36

    @45 Wiesz zależy gdzie akurat mieszkasz, ale jak podróżuje po kraju to LTE plusa działa naprawdę fajnie.

  • 0

    47.  2018-05-11 17:03:46

    korzystam z LTE Play (nie DIL) a ponieważ mam go za free więc nie narzekam, do co LTE Orange to nigdy więcje bo HSPA+ działa u nich lepiej niż LTE, najlepiej śmigało mi LTE plusa właśnie (średnio tak ok 50-60Mb/s, rekordowo 95Mb/s na najtańszym routerze alcatela :D . T-mobile testowałem najkrócej i chodziło porównywalnie do Orange czyli nijak (nie wiem skąd w takim razie takie wyniki na speedtestach i w reklamie? może wysłali 1000 pracowników z tabletami i ci pracownicy zapuszczają tylko co chwila speedtest stojąc pod nadajnikiem aby bazę wyników pięknie podrasować?). Różne cuda robione przez operatorów już widziałem - przeszedł gość do play po nowy numer to go najpierw wysłali do konkurencji aby kupił i zarejestrował starter a później zrobili mu MNP :D może przez to miał lepszą ofertę a może salonowi płacę lepiej za MNP?

  • 0

    48. ~rrrr  2018-05-13 01:17:59  host: host-89-230-176-59.dynamic.mm.pl