Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oszczędny Urząd Wojewódzki

Oszczędny Urząd Wojewódzki

WitekT 13 Grudnia 2004 16:33

0 0

Urząd Wojewódzki w Gdańsku oszczędza 10 tys. zł miesięcznie. To dzięki wynegocjowaniu niższych stawek z TP SA.

Dyrektor urzędu Kazimierz Wieliński uważa, że z pomysłu mogą skorzystać wszystkie instytucje publiczne w kraju. Takiego obrotu sprawy w TP SA nikt się nie spodziewał. Nie boimy się nagłego zwrócenia się wszystkich o obniżki. Mogą to już przecież robić indywidualnie od dawna - mówi Roman Wilkoszewski, rzecznik prasowy TP SA w Gdańsku.
Od poniedziałku TP SA przybyła konkurencja na rynku rozmów lokalnych. Tele2 oferuje niższe stawki, a na rywalizacji operatorów mogą skorzystać nie tylko klienci indywidualni. Nie udały się natomiast negocjacje cenowe z Pocztą Polską. Dyrektor okręgowy PP w Gdańsku odpowiedział bowiem, że o specjalnej stawce za przesyłki może zdecydować tylko szef firmy.

Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~super_elect]  2004-12-13 17:25:00  host: cache.ilabs.pl

    SZef miał rację....

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-216-155.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet