Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oświadczenie T-Mobile w sprawie decyzji UOKiK

Oświadczenie T-Mobile w sprawie decyzji UOKiK

orson_dzi 16 Kwietnia 2018 13:40

7 2

t mobile logo

T-Mobile przesłał oświadczenie w sprawie decyzji UOKiK dotyczącej reklam oferty Smart XL.

Treść oświadczenia zamieszczamy poniżej:




Celem kampanii, której dotyczy decyzja UOKiK, było rzetelne poinformowanie klientów o wszystkich warunkach promocji, niestety, przy jej realizacji z pewnością zabrakło troski o jasność przekazu. Serdecznie przepraszamy za to wszystkich klientów, którzy poczuli się wprowadzeni w błąd i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by taka sytuacja już nigdy się nie powtórzyła. Od początku w pełni współpracowaliśmy z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumenta w celu wyjaśnienia sprawy oraz ustalenia odpowiedniej rekompensaty i w pełni wywiążemy się z naszych zobowiązań. Należy pamiętać, że rzecz dotyczy archiwalnej promocji, której od ponad 2 lat nie ma już w naszej ofercie.

Zobacz: UOKiK - reklamy T-Mobile wprowadzały w błąd

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: uokik | t-mobile

w sumie: 27
  • 0

    8.  2018-04-16 14:59:57

    Ileż to już razy od czasów Ery, t-mobile robi takie manipulacje??? Dostali kiedyś karę za "internet bez limitu za 5 zł", później podnieśli abonament na internet o 5 zł tym, którzy mieli umowę bezterminową, za co również otrzymali karę. Kogoś to dziwi, ze znowu "niedopatrzenie"? Lepić kary jak najwyższe tym kłamliwcom !

  • 0

    9. ~  2018-04-16 15:37:29  host: 89-77-8-170.dynamic.chello.pl

    @8 Jakby inne sieci było uczciwe :)? Każda ma za uszami i każda już dostała w swojej historii kare.

  • 2

    10. ~Arko  2018-04-16 16:03:40  host: user-94-254-232-44.play-internet.pl

    9. Niby każda ma za uszami ale w tej chwili mowimy o t-mobile a nie o każdej. Także daruj sobie usprawiedliwienie oszustów. Przeskrobie inna będzie wjazd na inną.

  • -1

    11. ~  2018-04-16 16:06:47  host: 89-77-8-170.dynamic.chello.pl

    @10 Jasne jest temat o TMobile. Ale wybacz, żeby na jedną jechać jak szmacie. Każda ma uszami.

  • 2

    12. ~  2018-04-16 16:24:03  host: user-94-254-232-44.play-internet.pl

    Tak jedną bo akurat o jednej mowa, jest jechana ponieważ wprowadza w błąd klientów w celu zarobkowym to się jej należy i nie interesuje mnie jaka to sieć.

  • -1

    13.  2018-04-16 16:30:00

    @ 12 wprowadzała, już tego nie robi. Sprawa się tyczy reklamy z 2015 roku. Także czas przeszły :)

  • 0

    14. ~Arko  2018-04-16 16:39:51  host: user-94-254-232-44.play-internet.pl

    13 masz rację. No ale i tak się cieszę że nie sprzedają garnków :)

  • 2

    15. ~sumix  2018-04-16 16:55:53  host: host24.42.136.195.bdmedia.pl

    Predzej z kruka zrobisz wrone niż z... t-mobile uczciwego operatora :D

  • 2

    16. ~Czerwony 7.  2018-04-16 17:59:49  host: a22-04-08.opera-mini.net

    15). Spoko, nawet się nie poznasz, jak Ci z wrony kruka zrobię - są bardzo podobne do siebie
    :-D

  • 0

    17. ~Kanał  2018-04-16 18:36:15  host: no-mans-land.m247.com

    Znowu zapaprzancy telekomunikacyjni myślą, że przed nimi szara masa i stado baranów do dojenia! A oni przecież z pełna świadomością i premedytacją produkują patologiczne reklamy! Świadomie z premedytacją wprowadzają w błąd klientów! Kanalie!

  • 4

    18.  2018-04-16 18:42:14

    Oni są niereformowalni... Kłamali, że odnowią Era Premia, kłamali, że Freeyah będzie ewolucją, kłamali, że u nich nie będzie celebrytów. Teraz znowu kłamią. Po drodze kary za loteterie sms, granie na czekanie i na koniec reklama z Leninem. Ciekawe jaki sposób wyłudzania znajdą za chwilę?

  • 1

    19. ~  2018-04-16 19:45:20  host: staticline-31-182-244-116.toya.net.pl

    @ 13. Crismon: Piszesz, że nie jesteś pracownikiem T-M, ale nie bardzo mi się chce w to wierzyć, bo nie sądzę że ktoś może być aż tak naiwnym żeby sądzić, że ukazanie się kłamliwej w treści reklamy nastąpiło w wyniku niedopatrzenia.
    Używałem kart większości polskich operatorów, ale za wyjątkiem właśnie Ery/T-Mobile'a, gdyż ile razy zainteresowałem się jakąś ich ofertą, zawsze okazywało się, że reklama zawierała ukryte kłamstwo!
    Najbardziej w pamięci zapadła mi telewizyjna reklama Ery, w której młody człowiek rezygnuje z kupna gazety za 1 zł po to, żeby za ten 1 zł kupić 1 minutę rozmowy w Erze. Istota oszustwa polegała na tym, że cena minuty rozmowy faktycznie kosztowała 1 zł, ale NETTO!

  • 0

    20. ~  2018-04-16 19:45:57  host: user-94-254-176-35.play-internet.pl

    18 - mieli dobrych prekursorów ( Goebels ), to korzystają z ich lekcji do dziś.

  • 0

    21. ~  2018-04-16 20:24:56  host: 188.146.39.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    plusowi powinni dopierdzielic 3x wiecej niz ostatnio, nadal fup działą. jak kupuje sie oferte jest szumny napis bez limitu prędkości po wyczerapniu pakietu ;)

  • -1

    22. ~Gość  2018-04-16 20:26:40  host: 89-66-250-121.dynamic.chello.pl

    Kto jest krystalicznie czysty niech pierwszy rzuci kamieniem... Macie innych operatorów - więc przestańcie jęczeć. Można sobie wybrać kto i jak Was... (kantuje).

  • 0

    23. ~Czarny7  2018-04-16 20:55:14  host: user-94-254-130-101.play-internet.pl

    @16) a z CaIlma kanarka:-D

  • 0

    24.  2018-04-16 20:58:21

    @19 Guzik mnie interesuję czy mi wierzysz czy nie. A która reklama nie kłamie? W każdej są ukryte treści, które nie są pokazywane tak aby każdy zobaczył. Plus przecież też dostał karę od UOKiK-u za reklamę wprowadzającą w błąd. I co zrobili? Nic, zapłacili karę i sprawa się rozmyła. Możesz wylewać swój hejt na TM tu, śmiało bo mnie to mało insertuję. Chodzi mi tylko o to że TM jako pierwszy zrobił coś czego inny operator nigdy nie zrobił.

  • 0

    25. ~  2018-04-16 21:23:13  host: staticline-31-182-244-116.toya.net.pl

    Specjalnie dla @ 24. Crismon scenka z wojska:

    - Szeregowy Kowalski! Dzień służby poza kolejnością za to, że sikaliście do basenu gdy pluton był na pływalni!
    - Obywatelu plutonowy, przecież wszyscy sikali do basenu!
    - Tak, ale Wy sikaliście z trampoliny!

    A Era/T-Mobile pewna swojej bezkarności postępuje właśnie tak, jak ten szeregowy Kowalski!

  • 0

    26.  2018-04-16 22:18:58

    Wszyscy kłamią, więc my też możemy. Wszyscy żle zaparkowali, to ja też mogę. Wszyscy kombinują ja też. Ech ludzie.... gdzie wasz honor? Zamieniliście go na tanie wymówki i udajecie, że wszystko jest w normie.

  • 0

    27. ~Czerwony 7.  2018-04-16 22:47:45  host: a07-08-04.opera-mini.net

    26). Honor się kończy, niedługo będzie można o nim poczytać już tylko w książkach (o ile i one przetrwają...)

Dodaj swoją opinię