Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oswajacz internetowy w abonamentach Plusa

Oswajacz internetowy w abonamentach Plusa

Q! 2 Września 2011 14:43

0 0

Od 2. września Plus wprowadza do oferty dla użytkowników abonamentowych Oswajacz internetowy w postaci Oferty smartfonowej.



W ramach promocji Oswajacz Internetowy w Ofercie Smartfonowej klient otrzymuje:
pakiet internetowy non stop,
całą rozmowę w sieci w cenie 1 minuty bez względu na długość połączenia,
bezpłatny comiesięczny pakiet 300 wiadomości multimedialnych MMS do sieci Plus.




Całkowita opłata miesięczna (zł)  39,90   49,90   69,90   89,90   119,90   219,90 
Minuty/SMS-y wliczone w abonament  50   100   200   300   400   800 
Koszt całego połączenia w sieci (zł)  0,49   0,39  0,29
Pakiet internetowy non-stop  200 MB   500 MB   2 GB   4 GB 

W ramach abonamentu klienci mogą również wybrać bezpłatnie jedną z usług:
minuty do wszystkich - pakiet bezpłatny,
wybrane numery w plusie i na stacjonarne.

Wysokość abonamentu (zł)  39,90   49,90   69,90   89,90   119,90   219,90 
Minuty do wszystkich  -   20   50   75   100   250 
LUB
Wybrane numery w sieci lub na staconarne Nielimitowane połączenia z:
 1 numerem   2 numerami   5 numerami 

Telefonem wiodącym w promocji jest Sony Ericsson XPERIA arc, który oferowany jest w cenie od 1 zł.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    27.  2011-09-02 22:37:46

    Ale najpierw to Orange wprowadził tydzień temu nielimitowane transfery, widzę że plus podchwycił te idee. nic dziwnego taka promocja może zostać hitem tej jesieni więc dla mnie może być wszędzie.

  • 0

    28. ~  2011-09-02 22:47:07  host: z42-15.opera-mini.net

    #27: Co ty opowiadasz. W Plusie było to już co najmniej od maja a teraz to jest tylko zmiana nazwy "promocji". ZICO

  • 0

    29. ~aga  2011-09-04 13:27:05  host: 178-36-238-86.adsl.inetia.pl

    @MiRaaz c1 01 w 36 zasileniach po 30pln jest za złotówkę ! nie pisz głupot!

  • 0

    30. ~aga  2011-09-04 13:28:31  host: 178-36-238-86.adsl.inetia.pl

    ale fakt faktem ceny w mixie plusa ostatnio strasznie podskoczyły. nie wiem z czego to wynika ale liczę, że niedługo marketingowcy się ogarną i pomyślą logiczniej i ceny spadną

  • 0

    31.  2011-09-05 09:51:47

    Co Wy z tymi cenami telefonó ciągle? Ja liczę na to, ze w końcu w ogóle zrezygnują z dodawania telefonów do ofert i będzie można normalnie kupować tylko usługi po normalnych cenach a nie z ukrytymi kosztami dodatkowymi... Od wielu lat nie korzystam z ofert z telefonem i to się bardziej opłaca niż PWA z telefonem zdecydowanie - zależnie od telefonu i taryfy już nawet po 8-10 miesiącach "zwraca" się nie kupienie telefonu w promocji. A zawsze jest to zdecydowanie miej niż te 24 czy 21 miesięcy (operatorzy wcześniej zwykle kolejne oferty przygotowują) - u mnie najdłużej było to 15 m-cy ;-)

  • 0

    32.  2011-09-05 09:54:27

    Cennik powinien być cennikiem obejmującym faktyczną cenę usługi, a nie całkowitą z zakupem sprzętu! Zabawa w rozwiązania z pakietami w zamian za telefon nie jest skomplikowana w większości przypadków. Ale taka zabawa jest bez sensu!

  • 0

    33. ~MiRaaz  2011-09-05 11:16:09  host: d12-58.static.icpnet.pl

    @aga kiedy sprawdziłaś tę cenę??

  • 0

    34. ~Marcin  2011-09-05 18:45:18  host: acew72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hehe Nokia N8 w abonamencie za 200zł i jeszcze dwieście trzeba dopłacić A w zwykłym sto taniej Tragedia

  • 0

    35. ~  2011-09-06 11:49:40  host: z24-04.opera-mini.net

    wlo znowi masz racje plus strasznie zdziera na telefonach i uslugach

  • 0

    36. ~ZICO  2011-09-06 14:19:07  host: user-46-112-200-103.play-internet.pl

    Mam nadzieję, że pod koniec Września będzie już coś wiadomo na temat oferty urodzinowej Plusa. Oby tylko była lepsza niż zeszłoroczna (w końcu będzie to piętnasta). W chwili obecnej drożej jest (co zrozumiałe) tylko w T-mobile. Plus w ofercie indywidualnej obniża mi co prawda ceny telefonów nawet o 60% do całkiem przystępnych ale tylko w abonamencie smartfonowym za 120zł. Jednak na coś takiego jak jest obecnie w Orange czy Play (np. Galaxy S plus za 150 zł w abo 90 czy 95zł) nie mogę ze strony Polkomtela liczyć. Ale się zawzięli. Poczekam jeszcze do urodzin. Jeśli nic się nie zmieni to (bardzo niechętnie) ale będę się chyba musiał pożegnać z Plusem.

  • 0

    37. ~  2011-09-06 15:20:00  host: c3-opdsi2-014.tosa.pl

    31 a czym się różni teraz oferta bez telefonu niż z telefonem wg ciebie ? Bo teraz tylko długością kontraktu - nie ma dodatkowej oferty z większymi minutami

  • 0

    38. ~ZICO  2011-09-06 16:01:35  host: user-46-112-200-103.play-internet.pl

    #37: Zgadza się. Bez telefonu jest dokładnie to samo tylko umowa jest na 12 a nie 24 miesiące.

  • 0

    39.  2011-09-06 18:28:20

    @28, pewnie odnowili promocję coś mi sie tak wydaje po tym jak Orange wprowadził konkurencyjne stawki. Po za tym nie ma co się kłócić i Orange i Plus regularnie wprowadzają zmiany do swoich taryf. Twoim zdaniem promocja Orange Freedom ma szanse zostać cykliczną promocją?

  • 0

    40.  2011-09-06 21:29:54

    ~ZICO - dadzą pewnie pakiety w muzodajni ;-) 37. - pozornie tylko długością kontraktu. jak masz gadane to dostaniesz jeden pakiet więcej ;-) A regonowcy bez "gadanego".

  • 0

    41.  2011-09-06 21:41:59

    poza tym... mówiłem, że nie opłaca się bra ć na 2-letnie kontrakty telefonów, skoro "zwraca się" zakup telefonu "wolnego" (nie wspominam tu już o blokadzie bo nie blokują, ale o brandowanym firmware) już w pierwszym roku a najpóźniej w 1,5 roku ;) To też jest "plus" zkorzystania z ofert bez telefonu.

  • 0

    42. ~śmiech_na_sali  2011-09-07 00:55:19  host: apn-95-41-164-185.dynamic.gprs.plus.pl

    Ktoś tu się mądruje, bo ma sporo kasy. Co z tego, że bardziej opłaca się kupić "wolny" telefon, skoro mało kogo stać na niego. Można kupić na raty (nie u operatora bynajmniej) i też się przepłaca, ale jeśli porównam sobie Simplusa i Mixa (50-tki), to wolę Mixa. Tyle, że kiedyś mogłem sobie spokojnie za zeta, do 5-ciu dych wziąć coś przyzwoitego, a teraz? Zabytki za kupę siana. Powiedz babcinkom, które wnuczkom telefony kupują, co im się opłaca, heh. Niech się Plus wypcha ze swoimi cenami. Sprzedawcy w punktach siedzą i nie wiedzą gdzie się schować, bo wchodzi klient i wali: jestem u Was 10 lat, co mi dacie za złotówkę? :-D

  • 0

    43. ~śmiech_na_sali  2011-09-07 00:58:15  host: apn-95-41-164-185.dynamic.gprs.plus.pl

    P.S. Jakby co, to widzę, że artykuł jest o abonamencie, ale w mixie ceny telefonów też podnieśli drastycznie. Usługi usługami, ale przy cenach to się kompromitują - ich własny cennik pokazuje, że taniej kupić poza promocją niż podpisać umowę.

  • 0

    44.  2011-09-08 14:42:03

    42. ~śmiech_na_sali - jeśłi więc ceny są wysokie, powinieneś w trosce o kieszeń klienta namówić go do zakupu wolnego telefonu. A zamiast PWA dać dobre ANU z pakiecikiem obniżającym koszty. Ja ostatni telefon jaki brałem w PWA to pewnie z 8 lat temu 6230i. Na pewno już 6 lat temu kupowałem 6233 "woną" właśnie, która do dzisiaj służy mojemu teściowi a u mnie była ponad 5 lat. Kasy nie mam dużo, ale uznaję zasadę, ze lepiej raz za 1000 zł kupić niż 3 razy po 500 ;-) Tak kupuje mój szwagier - z kasą u niego ze 2-3 razy lepiej niż u mnie :-) i ciągle słyszę narzekania, ze znowu coś nie działa i znowu kasę musi wydać... A to, ze klienci ciągle chcą telefonu za złotówkę (teraz już aspiracje są wyższe bo przecież właśnie te 10 lat złodziejom się płąci więc złoty powinien być telefon) to nie musisz mówić - wiem. Ale to nie mój problem, tylko Twój. Ode mnie tego pytania nie usłyszysz na pewno a na pewno joby, jeśli będziesz mi wciskał telefon za złotówkę. Jak np. przed godziną jakaś bystra przedstawicielka Plusa tyle, ze z prefiksem gdzieś z zachodniopomorskiego ;-)

  • 0

    45. ~Oswajacz  2011-09-09 12:31:38  host: 80.48.17.122

    Fajnie, że ktoś zabrał się za oswajanie tego "dzikiego" smartfonowego zwierza :) Sprzęt jest OK, ale jak ktoś nie umie z niego korzystać i nie zdaje sobie do końca sprawy ile go to kosztuje, to potem ma faktury wyrąbane w kosmos...:/

  • 0

    46. ~Oswajacz cd  2011-09-16 14:50:40  host: 80.48.17.122

    Świetna kampania pod to jest ;) Web Niejadek (czytaj: łeb) ;)

Dodaj swoją opinię