Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ostatnie dni roamingowych pakietów transmisji w Erze

Ostatnie dni roamingowych pakietów transmisji w Erze

WitekT 29 Kwietnia 2011 20:57

0 0

Tylko do 11. maja Era pozwala na uruchomienie promocyjnych paczek transmisji danych w roamingu - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Po tym czasie należy spodziewać nowej oferty, wzorowanej na tej z T-Mobile, co w Barcelonie zapowiedział Grzegorz Bors, członek zarządu PTC.

Szerzej o dotychczasowej ofercie pakietów transmisji danych w roamingu pisaliśmy w tej wiadomości. Ostatnim dniem, kiedy będzie można z nich skorzystać, jest 11. maja.




Nowa oferta T-Mobile to pakiety dostępne w roamingu w każdej sieci w Unii Europejskiej. Dla przykładu, w niemieckim T-Mobile jest to 1,95 euro za 10 MB lub 4,95 euro za 50 MB - oba w opcji dziennej. Dodatkowo, dostępna jest taryfa tygodniowa bez limitu za 14,95 euro (choć z możliwością ograniczenia prędkości). Szerzej o zapowiedziach T-Mobile ogłoszonych podczas tegorocznego kongresu w Barcelonie pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~jupi  2011-04-29 21:03:16  host: ip238.elektrosat.pl

    Obstawiam, że zrównają według plotek stawki w całej sieci T-Mobile. Czekają nas połączenia za 30gr tam gdzie T-Mobile.

  • 1

    2. ~mirekb  2011-04-29 21:05:32  host: 178.182.79.154.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    tak...mija mi wlasnie 10GB na simie heyah i dopiero wlaczyli limit predkosci.podejrzewam ze po wejsciu "T" szybko sie to skonczy..niech zgadne-w ptc bedzie oferta gorsza jak w tmobile w 2008 roku w marcu ;-))tyle ze tam stawki w euro..widze ze trzeba zakupic kolejny sim heyah do modemu

  • 1

    3.  2011-04-29 22:15:12

    ,,Tylko do 11. maja Era pozwala na uruchomienie promocyjnych paczek transmisji danych w roamingu". ,,Ostatnim dniem, kiedy będzie można z nich skorzystać, jest 11. maja". Zdecydujcie się.

  • -1

    4. ~mirekb  2011-04-29 22:25:50  host: user-109-243-130-39.play-internet.pl

    @3 nie wydaje Ci sie ze 11 maja konczy sie o północy tego dnia?dla mnie ten zapis jest jasny

  • 0

    5. ~lolita  2011-04-29 22:39:29  host: 31.63.172.220

    żeby wprowdzić oferte T-mobile to trzeba najpierw działać pod marką T-mobile, czy dobrze mysle?

  • 1

    6.  2011-04-29 23:18:58

    @4, mirekb: Zważywszy na to, że 3 z tych pakietów są ważne dłużej niż 1 dzień, to jeżeli nie nastąpiła pomyłka ze strony Witka, ale zaniedbanie w PTC, to moim zdaniem będą to wyłudzenia. Załóżmy, że aktywujesz sobie 10 maja pakiet trzydziestodniowy. Puściłbyś płazem skasowanie (prawie) nie zużytego pakietu o północy następnego dnia, czyli utratę prawie 300 zł? Także podtrzymuję swoją opinię, że 2 zacytowane przeze mnie zdania są sprzeczne.

  • 0

    7.  2011-04-29 23:27:43

    @6 do 11 maja pozwala na URUCHOMIENIE - czyli do 11 maja możesz dokonać aktywacji pakietu (12 maja już nie aktywujesz tych pakietów) i jeśli ma on ważność 30 dni to będzie aktywny do 10 czerwca .

  • 1

    8.  2011-04-29 23:31:01

    My bad . Nie doczytałem do końca. Sam sobie dam minusa .

  • 1

    9. ~  2011-04-30 09:41:08  host: z24-12.opera-mini.net

    W których krajach UE sieć T-Mobile ma zasięg ?

  • 0

    10. ~d@rek  2011-04-30 11:35:45  host: 86-tor-8.acn.waw.pl

    ale badziew ten t-mobile wprowadzi w polsce juz to widze jak szwaby beda zerac z polaczkow kase

  • 0

    11. ~qaz  2011-04-30 12:18:44  host: 89-73-115-93.dynamic.chello.pl

    @10 mozesz napisac wiecej o ofercie t-mobile? Bo widze ze juz ja znasz. Szwaby pewnie beda z polaczkow zdzierac kase ale Niemcy z Polakow pewnie nie. Jak mi sie skonczy umowa z Era to zobacze gdzie wyladuje (napewno nie u Polakow - Polsat i wirtualni operatorzy mnie nie interesuja)

  • 3

    12.  2011-04-30 19:10:25

    @10, nie rozumiem Ciebie, przecież od powstania PTC współwłaścicielami byli ci sami niemcy, a teraz odpadli polacy po procesie, który ciągnął się latami... niemcy zostali... więc zapewne nic sie nie zmieni pod wzgledem ofert czy promocji.

  • 0

    13. ~cit  2011-04-30 20:30:18  host: 178.181.104.148.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Jasne, ciekawe co byśmy mieli z firmą Polska Poczta Telegraf i Telefon gdyby nie udział zagranicznych France Telekom, Deutsche Telekom, Vivendi, Vodafone itd.? A pamiętacie gdy na 1000 ludzi bywały 2 telefony? komórki tylko na amerykańskich filmach? Fobiści opanujcie się!

  • 2

    14.  2011-04-30 20:42:31

    WitekT - masz jakieś info na temat terminu zmiany Ery na T ?? :-))

  • 3

    15.  2011-04-30 22:09:42

    według wp.pl koniec ERY nastąpi już w czerwcu

  • 0

    16.  2011-05-01 15:35:40

    15 euro za tydzien transferu... rewelacja na wakacje, mam nadzieję, że się pojawi przed tegorocznym sezonem urlopowym...

  • 0

    17. ~Erak  2011-05-01 18:32:45  host: z31-14.opera-mini.net

    Zmiany w ofercie będą i to wkrótce.

  • -1

    18. ~Q  2011-05-02 09:31:01  host: static-201-10.is.net.pl

    @6: jesli cos mozna kupic do 11 maja to nie znaczy, ze 12 maja to cos nie bedzie dzialac. To znaczy tyle, ze 12 maja juz tego samego nie kupicie. Co w tym jest trudnego do zrozumienia? To samo z ofertami abonamentowymi: dzis kupujesz w promocji X, jutro juz tej promocji nie ma. Pytanie: czy w zwiazku z tym, jutro bedzie Ci dzialal telefon? Zapewne tak. Sadze, ze autor nieprecyzyjnie zapisal w art, ze ostatnim dniem na skorzystanie jest 11 maja. Gdzie tu wyludzenie?? Ludzie uzywajcie mozgow do myslenia a nie do tworzenia teorii a' la Smolensk. @@@@ Tak, Era ma zniknac przed wakacjami, prawdopodobnie przelom czerwiec/lipiec - info nie z wp tylko ze zrodla, ktore dokladnej co do dnia daty nie zna lub boi sie zdradzic :)

Dodaj swoją opinię