Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ostatnie dni Germanosa z Erą

Ostatnie dni Germanosa z Erą

WitekT 26 Kwietnia 2007 19:15

0 0

Po długim, majowym weekendzie nie będzie już salonów Germanosa sprzedających ofertę Ery. Wszystkie, najpóźniej do 8. maja, przejdą rewizualizację i rozpoczną sprzedaż abonamentów i prepaidów sieci Play. Ale nie tylko...

W ofercie, oprócz Play, będzie Netia (Internet oparty o bitstream access oraz abonamenty głosowe o WLR), telefony bez aktywacji (także stacjonarne) i akcesoria do nich, doładowania prepaid wszystkich sieci oraz cyfrowe platformy telewizji satelitarnej - Cyfra+ i N.




W większości punktów będą dostępne punkty samoobsługi, a dokładniej komputery z dostępem do internetowego biura obsługi klienta Play.

Co ciekawe, każdy z punktów będzie organizował co jakiś czas jednodniowe, dostępne tylko w jednym miejscu promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2007-04-26 19:37:15  host: acmm209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak będę chciał kupić aktywację w erze to pojadę nawet 20 kilometrów dalej. Tylko debile kupią aktywację w play-u ze względu na to iż do najbliższego sklepu ery jest za daleko, po za tym są kurierzy i tysiące innych możliwości sprzedaży.

  • 0

    3. ~aro  2007-04-26 19:51:48  host: gaja.tpnet.pl

    tylko dbile kupia tam gdzie jest drozej a nie gdzie dalej iq ciekawe:)

  • 0

    4. ~dondel  2007-04-26 20:10:41  host: 212.160.172.70

    tylko debile wyzywaja sie od debilow w komentarzach

  • 0

    5.  2007-04-26 20:15:13

    W tej sytuacji trudno się dziwić, że eRA walczy o klientów stosując chwyty poniżej pasa. Pogratulować strategii - zapowiada się, że nawet Play - mimo kiepskiego startu - ma szansę przegonić eRĘ w liczbie użytkowników...

  • 0

    6. ~Stavros  2007-04-26 20:25:32  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    Era zrobila zsiebie kretyna. Poniza sie nie wiargodnie , inne sieci mniej lub bardziej akceptuja play,a ptc duma nie pozwala. Idioci. Wiedza ze na kazdym kroku nie dbaja o klienta, a potem boja sie ,zeby ich nie zostawil. Swoja droga ciekawe w jaki sposob zmieszcza to wszystko w tych malutkich salonikach ;-)

  • 0

    7. ~tina  2007-04-26 20:33:17  host: gme129.internetdsl.tpnet.pl

    saloniki nie sa az takie male. a germanos caly czas sprzedaje przeciez to wszystko. tylko teraz bedzie to robil w innych barwach.

  • 0

    8. ~opz  2007-04-26 20:35:51  host: aaxf62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i dobrze...Przyda się nowemu rozwinięcie skrzydeł Playa...

  • 0

    9. ~jojo  2007-04-26 20:37:17  host: een209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja uważam, że jeżeli komuś będzie zależało na ofercie Ery, to będzie też wstanie do niej dotrzeć. To, że Era będzie miała mniej sklepów nie jest akurat dla mnie wielkim problemem. Dla innych być może tak.

  • 0

    10.  2007-04-26 21:21:25

    Ja wszystkie swoje aktywacje (5) kupowałem w Germanosie. Potem po przedłużenie umowy jeździłem do salonu na Złotą (jestem z Warszawy) i tam zawsze (czasami mimo długiego czekania) załatwiałem wszystko co chciałem, przy miłej i profesjonalnej obsłudze. Teraz zaczynają dbać o stałych klientów. Nie jest jednak to co finalnie powinno być, a przynajmniej nie do końca to czego wszyscy oczekują. Sieci nie zmienię.

  • 0

    11.  2007-04-26 21:45:37

    Dobra Germanos proponował Erze rozwiązanie problemu. Nadal chciał dystrybuować jej usługi, ale niestety nie wypaliło. Co teraz z Erą? Zaczyna budwoać własną sieć sprzedaży. Pytanie czy to wypali?

  • 0

    12. ~Rafał  2007-04-26 21:46:21  host: chello087207240119.chello.pl

    Jestem w Erze i chcę z nimi zostać, ale jak nie zaproponują mi czegoś ciekawego po 2 latach to pożegnam się z Erą.

  • 0

    13. ~  2007-04-27 08:32:28  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Złota (DC) to fajne miejsce. Niestety czas oczekiwania znacznie przekracza czas właściwego załatwiania. Gorzej jest chyba tylko w Trąbce Polskiej z Pocztą.

  • 0

    14. ~pavel  2007-04-27 10:20:13  host: 213-238-76-151.adsl.inetia.pl

    to nam- konsumentom może wyjść tylko na zdrowie. Do tej pory byliśmy tylko liczbami w statystyce i okreslona suma pieniedzy, ktora zasilalismy operatora. Mysle, ze teraz rozpocznie sie walka o kazdego, nawet pojedynczego użytkownika.

  • 0

    15. ~DIS  2007-04-27 12:09:47  host: qd90.internetdsl.tpnet.pl

    pavel: ja bym tak nie szalał, chyba, że zarabiasz 10-20 tys miesięcznie wtedy będą bardzo indywidualnie podchodzili :D Jeszcze z jeden OP większe nasycenie rynku, większa stabilizacja klienta, mniejsza różnorodność stawek to wtedy zaczną podchodzić b. indywidualnie do wszystkich. Na razie PLAY startuje z ciekawą tanią ofertą i chwyta każdego klienta, więc mają chwilowo bałagan, zobaczymy czy dzięki nim zaczną się polepszać standardy obsługi :D

  • 0

    16.  2007-04-27 16:26:47

    Era jest silna marką i nie potrzebuje germanosa.

  • 0

    17. ~  2007-04-27 17:07:49  host: p07-06.opera-mini.net

    w ostatnim czasie liczba sklepow germanosa spadla

  • 0

    18. ~qaz  2007-04-28 00:31:36  host: docsis-21.nat.tvk.wroc.pl

    a ja mysle ze to faktycznie "ostatnie dni germanosa" badziewnej firemki nadajacej sie góra do handlu warzywami a nie IT. ta firma to dno. faktycznie lepiej zjechac cale miasto jak kupywac u tych...

  • 0

    19. ~gaz-ociąg?  2007-04-28 08:07:03  host: gtp-210-3.tgo.pl

    chyba konkurencja germanosa nie śpi i wpisuje takie konkretne Argumenty dlaczego ta firma jest be.

  • 0

    20. ~DIS  2007-04-28 18:07:51  host: cwo246.internetdsl.tpnet.pl

    Rynek zweryfikuje :D Skoro Germanos zdecydował się wyrwać Erze, to znaczy, że nadają się do czegoś więcej niż handel warzywami... PS Może zaczną handlować gołębiami pocztowymi dla Orange :D

  • 0

    21. ~Dzidzia  2007-04-30 12:31:13  host: aaqp118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O prosze, aż mnie zaciekawiła ta informacja z jednodniową promocją :) hmmm ciakwe jak beda o tym informowali??Przez video rozmowe :)?? Ciesze sie ze Play przejmuje salony Germanosa, bede miała pod nosem punkt gdzie bede mogła przyjsc poptarzec, zapoznać sie i pozałatwiać frapujace mnie sprawy:)

Dodaj swoją opinię