Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ostatnia szansa na darmowy numer w Play Fresh

Ostatnia szansa na darmowy numer w Play Fresh

LuiN 2 Lutego 2010 18:19

0 0
Marcin Gruszka, rzecznik Play, swoim blogu napisał o ostatniej szansie na aktywację usługi Darmowy Numer dostępnej dla użytkowników Play Fresh.

Do 22:00 użytkownicy Play Fresh mogą jeszcze aktywować promocyjną usługę Darmowy Numer. 15. stycznia rzecznik Play napisał, że promocja została przedłużona do odwołania. No i teraz została odwołana.

O promocji szerzej pisaliśmy w tej wiadomości, a o zawiłościach regulaminu - w tej wiadomości.


Źródło tekstu: blogplay,pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 379
  • -1

    371. ~Andrzej  2010-02-06 10:53:09  host: 193.59.177.172

    PLAY TO ZŁODZIEJSTWO !!!!!!!!!! Ha,ha

  • 0

    372.  2010-02-06 15:26:40

    PF (370) - Ja staram się patrzeć z lekkim przymrużeniem oka na to co mówią lub o czym zapewniają na konferencjach każdego z operatorów. ;-)

  • 0

    373. ~  2010-02-06 23:57:12  host: 81-219-243-93.adsl.inetia.pl

    Od poczatku bylo wiadomo, ze to tymczasowa promocja. Skorzystalem z niej w styczniu i teraz (w lutym) - darmowy numer do dziewczyny. Do tego darmowe SMSy w czasie sesji sa prawdziwym skarbem. Nie zapominajcie tez o "Programie doladowan" oraz o bonusie 10% do doladowania ze strony PLAY. Z mojego punktu widzenia jest to telekomunikacyjne "zyc, nie umierac". Z telefonu nie robie skarbonki i prawie 60zl bede wydawal przez kolejne miesiace (mysle, ze na 4-5 m-cy wystarczy).

  • 0

    374. ~  2010-02-07 09:58:09  host: chello087207247180.chello.pl

    @369 jojo: zbyt duży z Ciebie optymista chyba ;) 20gr poza sieć i 1000min. w sieci po doładowaniu? tego nie zrobią z prostej przyczyny, bo nie maja takiej potrzeby. Konkurencja nie ma zbyt konkurencyjnych ofert żeby musieli aż takie obniżki robić. Wystarczy, że zostanie 29gr i darmowy numer np. za m-czna opłatą 5-8zł lub po doładowaniu za 30zł. Pakiety w sieci są i tak tanie a jedyne ulepszenie jakie mogliby zrobić to zlikwidować pakiet 100min i wprowadzić stawkę 5gr do cennika.

  • 0

    375. ~  2010-02-08 10:45:26  host: abig204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To nie jest darmowy numer bardziej nazwał bym to że teraz wszystkie numery są za friko :D

  • 0

    376. ~venom  2010-02-08 19:00:56  host: 212-106-30-249.adsl.inetia.pl

    @374 Pakietu 100 minut nie musza zmieniac na cennikowe 5gr. Dlaczego? Bo konkurencja tez ma pakiety. Poza tym na tym polega urok pre-paid - na pakietach.

  • 0

    377. ~  2010-02-08 19:01:03  host: 212-106-30-249.adsl.inetia.pl

    Jedyna rzecza jaka mogliby zmienic, i to bez ponoszenia kosztow, to wprowadzenie mniejszych pakietow internetowych w zasiegu PLAY. Najtanszy jest za 15zl - 500MB. Ja i wielu moich znajomych, potrzebujemy pakietu 100MB, za ktory bylibysmy sklonni zaplacic 5zl. Jednej drugiej stronie by sie to oplacilo - place mniej, ale tez dostaje mniej - efekt skali dziala. A PLAY zarabia.

  • 0

    378. ~  2010-02-08 19:40:27  host: p08-12.opera-mini.net

    Do 377: ja zamiast mniejszych pakietów internetowych w play freshu wolałbym by na zasięgu P4 net bez pakietów był nie po 12gr za 100kB do 1gr za 100kB liczone łącznie bo wtedy bez bez pakietów net po P4 np 5zł byłoby około 50MB czy np za 10zł 100MB. A pakiety 500MB za 15zł i 1GB za 25zł były by naliczane co 1kB a nie jak teraz że dają złodziejskie po 100kB to sam przeszedłbym do play fresh..

  • 0

    379.  2010-02-09 00:30:46

    Proszę bardzo znalazłem filmik gdzie ktoś łopatologicznie krok po krok tłumaczy jak wstukać ten kod żeby dzwonić za darmo ... http://www.youtube.com/watch?v=8_GFn5jwvjM

  • 0

    380.  2010-02-09 12:40:54

    ciekawe jak Play na to zareaguje? przeważnie takie filmy są blokowane po jakims czasie...

  • 0

    381.  2010-02-09 12:52:00

    dlatego dobrze by było sobie to aktywować zanim zauważą i coś zmienią

  • 0

    382. ~  2010-02-09 15:28:29  host: f143-061.opera-mini.net

    Są już pierwsze informacje na temat tych darmowych rozmów na numery play. Będą one darmowe tylko po doladowaniu min 30zł. Po drugie będą one limitowane. Ilość minut zależna od doladowania podobnie jak było to smsami do wszystkich sieci z tym że bonusy dadzą dopiero od 30zł. No i coś za coś. Zlikwidowane będą darmowe smsy do wszystkich sieci za doladowania. Oficjalne info ma rzecznik dać dziś o 20.

  • 0

    383.  2010-02-09 15:47:24

    382 - 1 ) Skąd masz takie info? 2) "Będą one darmowe tylko po doladowaniu min 30zł. Po drugie będą one limitowane. Ilość minut zależna od doladowania podobnie jak było to smsami do wszystkich sieci z tym że bonusy dadzą dopiero od 30zł." - Nie rozumiem... Pogadać za darmo będzie można już od 30 zł, ale ilość minut będzie zależna od doładowania - to znaczy, że jak np. doładuję za 50 zł, to będę miał więcej minut? 3) "Zlikwidowane będą darmowe smsy do wszystkich sieci za doladowania." - to NA PEWNO prawdziwa informacja?

  • 0

    384. ~  2010-02-09 16:12:58  host: f96-064.opera-mini.net

    Do jojo: pełne informacje powinny pojawić się około 20tej dziś. To tylko jeszcze pare godzin więc uzbroj się w cierpliwość. PS informacje mam z dość pewnego źródła. Do tej pory zawsze te info się sprawdzało więc sądzę że i tym razem tak będzie/jest

  • 0