Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Ostatnia liczona" w POP

"Ostatnia liczona" w POP

WitekT 9 Listopada 2006 13:23

0 0

POP wprowadził promocję, w której użytkownik płaci tylko za ostatnią minutę połączenia.

Promocja obejmuje rozmowy trwające maksymalnie 10 minut. Po ich przekroczeniu kolejne minuty są naliczane według standardowej stawki. Jeżeli rozmowa trwa krócej niż jedną minutę koszt rozmowy jest taki jak za całą minutę.

Aby włączyć usługę, należy wysłać SMS-a o treści OSTATNIA pod numer 177 (koszt SMS-a 5 groszy + koszt aktywacji, który wynosi 15 zł). Aktywacja jest ważna 1 miesiąc i obejmuje 1200 minut połączeń w usłudze.




Aby sprawdzić jak długo można jeszcze korzystać z usługi Ostatnia Liczona, należy wysłać SMS-a o treści ILE pod numer 199 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem).

Promocja Ostatnia Liczona nie łączy się z usługą Lepsze Numery ani z pakietami Masz Gadane.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30.  2006-11-09 19:28:49

    Żenada...

  • 0

    31. ~Zico  2006-11-09 20:23:43  host: 213.158.194.228

    DiabOlO, no jak mogles?! Tym prostym obliczeniem zepsules orange cala promocje! :-) Czy Ty sobie nie zdajesz sprawy ile oni musieli nad tym siedziec i glowic sie:-) Przeciez oni maja ludzi za kompletnych debili i licza, ze nikt nie bedzie umial sobie skonstruowac takiego prostego rownania zeby ocenic ich oferte! A tak powaznie, jest to kolejna kicha made by orangutan. Jednym slowem: kolejna pomaranczowa QUPA! Dlatego zdzisiu unikaj tak kolosalnych wpadek jak Twoje ostatnie zdanie, bo mozesz sobie nimi zepsuc reputacje:-)

  • 0

    32. ~zd  2006-11-09 20:33:14  host: ip-83-238-100-4.netia.com.pl

    Mimo wszystko pop ma duzo zalet: 30 zl extra przy doladowaniu 150 zl do dowolnego wykorzystania, 3 razy tanszy sms miedzynarodowy niz w jakiejkolwiek ofercie, czesto promocyjne doladowania gdzie mozna zyskac 20 zl. Ale "ostatnia minuta" to chyba tylko chec zwrocenia uwagi na pop, a nie jakakolwiek promocja.

  • 0

    33.  2006-11-09 20:46:29

    "POP wprowadził promocję, w której abonent płaci tylko za ostatnią minutę połączenia." - do tej pory wydawało mi się, że osoba korzystająca z POPa i innych prepaidów to użytkownik, a nie abonent, chyba że coś się zmieniło ;-)

  • 0

    34.  2006-11-09 21:05:15

    Tomek_19: masz rację - już poprawione, dzięki! :)

  • 0

    35. ~M  2006-11-10 23:52:49  host: zagorzeb.smstv.pl

    Byłaby to fajna promocja gdyby byla tansza aktywacja 5zl max 10, moze zjada?! - na początku lepsze nr byly po 5 zl teraz po 2, WIEC MOZE SIE DOCZEKAMY NIZSZEJ AKTYWACJI USLUGI!!!

  • 0

    36. ~wk  2006-11-11 15:39:36  host: NAT-A.bsk.vectranet.pl

    SUMUJAC WASZE WYPOWIEDZI : PLUS JEST THE BEST!!!!!!!!!!!!:))))DLATEGO MAM JEDNA UMOWE ABONAMENTOWA I 3 MIKSY NA SWOIM KONCIE!!!WCZORAJ WYGRALEM MOTKE L6 W KONKURSIE PLUSA Z OKAZJI 10 LECIA SIECI!!!!!PLUS JEST JESZCZE BARDZIEJ THE BEST!!!!!!!!POZDRAWIAM ZMARTWIONYCH UZYTKOWNIKOW ORANGE ;((

  • 0

    37. ~Przemek  2006-11-11 19:19:01  host: dse67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam popa już 1,5roku i od 4 miesięcy zetafona i nie naźekam. POPa mają wszyscy moi znajomi są wyjątki ze mają HEYAH lub PLUSA i to jest największa konkurencja Orange.

  • 0

    38. ~  2006-11-12 02:22:15  host: de4.tcompressor.com

    KOLEJNE ZAMYDLANIE OCZU ZE STRONY ORANGE...

  • 0

    39. ~ptok  2006-11-12 10:57:19  host: chello062179028189.chello.pl

    To jest robienie wała z klienta. Załóżmy, że chcesz po opłaceniu pakietu (15 złotych ) w pełni wykorzystać tę ofertę. 1200 minut to 120 rozmów po 10 minut=120x0.80=96 złotych+15 złotych=111 złotych, które poręcz wyciąga z Ciebie za same rozmowy wewnątrz sieci. A gdzie koszty połączen do reszty opów GSM i na stacjonarne? Promocja powinna brzmieć: 111 złotych za rozmowy limitowane wewnątrz sieci!

  • 0

    40.  2006-11-12 12:05:19

    @ptok: dla ścisłości policz ile kosztuje wydzwonienie 1200 minut u innych operatorów w prepaidzie np. u lydera (demobil) czy w minusie (jeśli of coz platforma nie padnie).

  • 0

    41.  2006-11-12 12:21:50

    @wk: gratuluję!

  • 0

    42. ~ptok  2006-11-12 14:29:42  host: chello062179028189.chello.pl

    @marcinb. Największym minusem tej "promocji" jest jej ograniczenie czasowe. I tu jest "pies pogrzebany". Nie potrzebuję 40 minut dziennie dzwonić do poręczy. Mogliby jeszcze dobrodzieje dodać stacjonarki. Ale to nie w tej sieci. Więc nie porównuj tej oferty, do oferty ery,która nie jest ograniczona czasowo.

  • 0

    43. ~taki4  2006-11-13 20:33:22  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    a kto tyle dzwoni ja w sim+ mialem 100 w sieci i ledwo wygadalem na takie promocje to tylko ekspedientki z suwalk sie nabieraja wykupi a potem bedzie na sile dzwonic ze nie starcic hehe

  • 0

    44. ~taki4  2006-11-13 20:35:39  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    a jeszczew TT jest fajnie 9 gr za minute po 22 hihih wole sie przespac ta promocja jest chyba skierowana do strozy nocnych:D

  • 0

    45. ~  2006-11-18 09:32:00  host: db153.arreks.com.pl

    @ptok: Ty sam zacząłeś porównywać. Co "nie w tej sieci"??? Przyjmij do wiadomosci ze wlasnie w TEJ sieci mam 'darmowe rozmowy' rowniez ze stacjonarkami.

  • 0

    46.  2006-11-18 09:33:38

    aha i ciesze sie z tego jak jasna ch****cia bo gdzie indziej tego brak.

  • 0

    47. ~taktak  2006-11-18 10:59:39  host: host-217-172-250-39.lodz.mm.pl

    W regulaminie nic nie ma temat połączeń na stacjonarne tylko w ramach sieci Orange?

  • 0

    48. ~eee  2007-01-03 15:49:27  host: lan-7.elomza.pl

    taki4: chodź wcześniej spać, najlepiej po dobranocce... A co do Oranga, to mam, już w koszu leży, tak złodziejskiej sieci,w której za wszystko trzeba płacić,to chyba nie ma:chcesz sprawdzić stan konta zapłać,istne jaja z użytkowników,TT i Heyah jest the best(mam obie)a po 22 też można dzwonić po ludziach wystarczy że Studjują tak jak Ty :D :D :D

  • 0

    49. ~  2007-02-20 20:57:07  host: ads26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam TT , wrzuciłem sobie 500zł, podwoili mi to , mam 1000zł na rok, biorąc tylko 500zł na pakiety 1 pakiet za 50zł/250min na erę i stacjonarne to daje 10 groszy za minutę na miesiąc starcza (ok 200minut) , dodatkowo ma po ok 40zł/miesiąc na Plusa i Ideę, przy średnim koszcie ok 60gr( po 8 miesiącach w TT)to ok 66 minut, dodatkowo nocne rozmowy za 9gr. od 22-do 8, i to całe 2000minut:) na 2 miesiące, wiec nie wiem czego chcieć jeszcze, kiedyś miałem firmowy telefon, dziś mam 2 szt. TAK TAK , jeden z moim numerem, drugi leży w pracy bez identyfikacji, polecam to rozwiązanie sprawne i wygodne

Dodaj swoją opinię