Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ostatni dzień zapisów na testy smartfona w Play

Ostatni dzień zapisów na testy smartfona w Play

WitekT 16 Listopada 2011 15:18

0 0
huawei u850016. listopada jest ostatnim dniem przyjmowania zapisów do programu testujsmartfona.pl, w ramach którego można otrzymać na testy telefon Huawei U8500 w Play.

O programie szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 150 tys. osób.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    6. ~bart  2011-11-16 17:25:22  host: public22097.cdma.centertel.pl

    3. Huawej jak huawej, dory i tak do testowania za darmoche. dla wielu osob tego typu akcja to jedyna okazja na dluzszy kontakt i poznanie dzialania smartfonu, z czym i jak sie to je.

  • -1

    7. ~  2011-11-16 17:34:52  host: blo236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przecież Play niedługo upadnie.

  • 0

    8. ~mały  2011-11-16 17:54:39  host: 89-76-152-216.dynamic.chello.pl

    Ja czekam na mojego smartfona już 3 miesiące... na pierwszej dacie odebrania (po półtora miesiąca) telefonu nie było, przez tydzień mi gadali w salonie że będzie jutro aż wkońcu zmieniłem miejsce odbioru i czekam kolejne półtora miesiąca...

  • 0

    9.  2011-11-16 18:31:45

    Dla zainteresowanych - nie mozna 2 razy uczestniczyc w tym programie, odrzuca pesel.

  • 0

    10.  2011-11-16 18:37:33

    Ciekawe ile osób z tych 150000 jest zadowolonych z testu. Pewnie z pińcet.

  • 0

    11.  2011-11-16 19:12:57

    Mi ten test bardzo podpasował. Telefon marny ze względu na słaby proc, ale przynajmniej można było za darmo zapoznać się z androidem. Do tego wpadł fajny numer. A na przetwarzanie można się nie zgodzić.

  • 0

    13. ~  2011-11-16 22:03:56  host: host-89-229-131-78.chelm.mm.pl

    Ta sieć umiera. Ciekawe kto ją kupi.

  • 1

    14. ~jupi  2011-11-16 22:58:22  host: ip192.elektrosat.pl

    @13 red bull mobile! UKE powinien stanowczo wstawić się za użytkownikami i nie pozwolić RBM na przejęcie Play'a. Poza tym Play działa nie fair wobec innych operatorów, nie informując o podwyższonej opłacie za połączenie od tego operatora. Np. Komunikat: Uwaga! Sieć Play, podwyższona opłata za połączenie. Poza tym jakość. Wybaczcie, poczekam, postoje...

  • 0

    15. ~  2011-11-17 02:11:48  host: z48-03.opera-mini.net

    WitekT- dziś jest 17 listopad i do północy można się zapisywać, a później kasują stronę. Poinformowany37

  • 0

    16. ~  2011-11-17 07:21:29  host: user-31-174-66-161.play-internet.pl

    ja to mialam i spoko ale tel to zamula niesamowita,

  • 0

    17. ~  2011-11-17 07:32:00  host: public-gprs67762.centertel.pl

    bylo fajnie :)

  • 1

    18. ~  2011-11-17 08:40:45  host: host-89-229-131-78.chelm.mm.pl

    @14, jupi, jak dotąd Fioletowy zaoferował mi najlepsze warunki z jednakową stawką do wszystkich (a dużo dzwonię do róóóżnych ludzi). Ale to co się dzieje ostatnio to przegięcie. W ofertach nic specjalnego. W reklamie dno. Jak mam na następny okres umowy (czyli oczywiście 2 lata) zaufać firmie, która wyprawia takie idiotyzmy, jak np.: ta akcja testem smartfonu? Jak mam powierzyć kolejne setki zł firmie, która z tych pieniędzy płaci pajacom za występowanie w reklamie? No i w końcu jak mam im zaufać skoro okłamują ludzi w kwestii 4G? Nie wiem, ale poważnie się zastanowię za kilka m-cy, gdy będzie kończyła się obecna umowa.

  • 0

    19. ~DAD  2011-11-17 11:21:40  host: 178.183.132.156.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Piszę sporadycznie.Jestem w T-Mobile(ERA)od 14 lat i powiem Wam jedno-przeniosłem w 2010r trzy(zbędne)numery do P4 bo chciałem sprawdzić jak działają.To są złodzieje naszych pieniędzy!Porównajcie szczegółowo wszystkich Operatorów-najlepiej wyjdziecie na T-Mobile ale trzeba walczyć o swoje.Nie oszukają na transmisji danych tylko zmniejszą prędkość, a P4 zabiera kasę z konta,do konca XI jest oferta za 49zł nielimitowane połączenia z T-Mobile w kraju i na świecie+60min.do wszystkich sieci+100MB(kompresja333MB)później zmniejszenie prędkości.Gdy braknie min.do innych sieci to w P4 masz za 5zł 100min(jedyna warta oferta w P4).Policzcie sobie.Ja z P4 korzystać nie będę.

  • -1

    20. ~  2011-11-17 11:26:20  host: bnj217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19, DAD, coś Ci się pomieszało. Telefony służą do dzwonienia a nie przesyłu danych. A T-Mobile ma nędzny zasięg.

  • 0

    21. ~Marco  2011-11-17 18:40:57  host: 188.146.100.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja najpierw czekałem na smatrfona i się nie doczekałem, bo w wyznaczonym terminie nie było go dostępnego z punkcie. Po interwencji w PLAY telefonik był już dostępny... tylko w systemie nie było mojego PESELu przy pomocy którego się rejestrowałem. SKANDAL!!!

  • 0

    22. ~  2011-11-17 19:31:41  host: host-89-229-131-78.chelm.mm.pl

    @21, Marco, przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia... Tak sobie myślę: to przyjemne tak macać telefon po iluśtam ludziach, którzy np.: nie myją rąk po wyjściu z ubikacji albo często drapią się po genitaliach, bo coś ich tam swędzi?...

  • 0

    23. ~DAD  2011-11-18 00:45:31  host: 178.183.129.185.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    host-piszesz nie na temat

  • 0

    24.  2011-11-18 13:37:37

    @21: skandal bo co, bo nie dostałeś zabawki za darmo? Gdybyś cokolwiek za to zapłacił i nie distał, to byś mógł krzyczeć, że skandal.

  • 0

    25. ~Marcin  2011-11-20 17:01:39  host: bdp24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play to najgorsza jakość rozmów zasięgu który jest bardzo często zrywany lub nie mozna się połączyć jedynie najlepsza oferta ich ratuje

  • 0

    26. ~Irek  2011-11-21 10:43:02  host: 80.48.17.122

    Miałem to samo-czekanie najpierw na smatrfona - i to dłuuuugo, ale się też nie doczekałem! W wyznaczonym terminie nie było go dostępnego z punkcie. Kilka razy dzwoniłem i pytałem co się dzieje - po czwatym razie!

Dodaj swoją opinię