Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orliński dyrektorem regionalnym HTC

Orliński dyrektorem regionalnym HTC

LuiN 19 Października 2009 12:05

0 0

pawel orlinski htcmPaweł Orliński dołączył do zespołu polskiego oddziału HTC Corp. Od 1. października objął stanowisko: Regional Director - Central Europe and Russia / CIS.

Do głównych obowiązków Orlińskiego należy teraz zarządzanie sprzedażą i marketingiem HTC w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Rosji, Ukrainie, Białorusi i pozostałych krajach CIS.

Paweł Orliński jest absolwentem Wydziału Mechaniki Precyzyjnej na Politechnice Warszawskiej. Z rynkiem teleinformatycznym związany jest od kilkunastu lat, z branżą telekomunikacyjną od stycznia 1999 roku.




W kwietniu 2000 roku został dyrektorem sprzedaży w Siemens, w nowo powstałym Regional Headquarters na Europę Wschodnią. Odpowiadał tam za Polskę, Węgry, Rosję, Ukrainę, Białoruś oraz kraje bałtyckie - Litwę, Łotwę i Estonię. W późniejszym czasie region został rozszerzony o kolejne kraje (m.in. z Azji Centralnej) - Turcję, Azerbejdżan, Kazchstan, Gruzję i Mołdawię.

Swoje doświadczenie zdobywał również w Telekomunikacji Polskiej, gdzie pracował w Departamencie Zakupów oraz u jednego z producentów kart SIM i sieciowych rozwiązań komplementarnych (Oberthur Technologies).

Źródło tekstu: HTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~Dematerializator  2009-10-19 12:23:55  host: hsa122.internetdsl.tpnet.pl

    9 tys to moze i dostanie ale pewnie euro

  • 0

    4. ~  2009-10-19 12:24:26  host: ip-62-69-216-222.globalconnect.pl

    Hehe, zabawne komentarze. LG to ma do HTC tyle co Rover do Aston Martina. A sądzę, że bardziej 90 tyś na rękę dostanie, nie 9.

  • 0

    5. ~lee  2009-10-19 12:32:49  host: r05-05.opera-mini.net

    hehe a co was to obchodzi ile zarobi ech... a niech zarabia jak najwięcej :D Pozdro

  • 0

    6. ~frshman  2009-10-19 12:34:38  host: chello089077213035.chello.pl

    literówka: "Do głównych obowiązków Orlińskiego należy teraz zarządzanie sprzedażą i marketingiem HTC w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgryach" - powinno być, na Węgrzech ;)

  • 0

    7.  2009-10-19 12:41:12

    frshman: fixed, dzięki! :-)

  • 0

    8. ~kokos  2009-10-19 12:41:15  host: dta129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4- 90 tys. złotych miesięcznie ? a inni zarabiają 1.100zł i wiążą koniec z końcem. To jest właśnie podstawowy minus kapitalizmu. Powinien zarabiać max. 4 tysiące do ręki, wtedy byłoby sprawiedliwie !

  • 0

    9.  2009-10-19 12:42:19

    kokos: a kto Ci zabronił aplikować na to stanowisko?

  • 0

    10.  2009-10-19 12:48:35

    kokos: Nie wziąłeś pod uwagę jednej rzeczy. Ten, kto zarabia 1100 to zapewne nie jest odpowiedzialny za tyle, co Orliński, więc czemu ma mieć tylko 4 tysiące do ręki?

  • 0

    11. ~lee  2009-10-19 12:50:46  host: r05-05.opera-mini.net

    kokos: ja Ci tak źle to płacz dalej i wiedz przy okazji że inni mają jeszcze gorzej bo nie mają pracy (tutaj podaje własny przykład) i nie biadole że inni merolami się rozpier.... ;(

  • 0

    12. ~n  2009-10-19 12:57:45  host: aclq106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9. TWitek - a kto ci zabronił mysleć? Gdybys pomyślał to byś wiedział że człowiek z ulicy nie ma szans na taki stołek.

  • 0

    13.  2009-10-19 12:59:24

    n: no ale ci wszyscy ludzie też byli kiedyś ludźmi z ulicy. I nie musisz próbować mnie obrażać, bo i tak nie jesteś w stanie... Nie ma nic gorszego niż zła zazdrość - ja nigdy na nikogo się nie oglądam i sam pracuję na swoją przyszłość.

  • 0

    14. ~seba  2009-10-19 13:36:28  host: byf35.internetdsl.tpnet.pl

    lee to trzeba sie wzaic w garsc i poszukac :) ludzie nazekaja ze ciezko zanlesc prace a czasem nawet pare mozliwosci do wyboru jest wystarczy troche checi wiem z wlasnego przykladu :) trzeba robic to co sie lubi. Jestem ciekaw czy rozwoj HTC przyspieszy w polsce (i mam tu na mysli nacisk na androida) :p

  • 0

    15.  2009-10-19 13:50:35

    Android jest za mocny.

  • 0

    16. ~kokos  2009-10-19 14:32:05  host: dta129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT- Tobie łatwo jest mówić i widzisz wszystko w kolorowym świetle, bo jesteś ,,warszawiaczkiem,,. Wskaż może chociaż kilka osób, które z małej wioski swoim uporem i ambicją osiągnęły sukces, np. podobny do w/w Pawła Orlińskiego to Cie zrozumiem. Pracowałem rok temu w innej branży- w FSO na Żeraniu i koledzy z pracy nie byli z Warszawy, tylko z Modlina Twierdzy, Sochaczewa, Nasielska , a nawet z Nigerii i Tunezji. Okazało się, że rodowici ,,warszawioki,, nie chcą pobrudzić sobie rączek przy silnikach samochodowych i ciągle liczą na bogatych rodziców. Ot cała prawda o ich ,,sukcesie,, ! Cenię ludzi którzy od zera doszli na wyżyny swoim uporem, ambicją, wytrwałością i pewnością siebie.

  • 0

    17.  2009-10-19 14:39:11

    kokos: ooo, widzę, że mnie doskonale znasz... Ja w cale nie pochodzę z Warszawy... I co Ty na to? A na studiach pracowałem. Więc jeżeli Ci w życiu nie wyszło, to miej głównie pretensję do siebie, a nie wszystkich naokoło. Nic nie wiesz o tym człowieku (Pawle Orlińskim), nic nie wiesz o mnie, ale oceniasz surowo i z góry. Co do sukcesów - najwyraźniej znasz mało ludzi, bo ja paru znam - ale ich nazwiska nic Ci nie powiedzą.

  • 0

    18. ~kokos  2009-10-19 14:54:28  host: dta129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT- nie pochodzisz z Warszawy ? Dla mnie okoliczne miasteczka to aglomeracja warszawska, więc jak to się mówi ,,jeden ch**,,. Co do Tweoich wywodów, że mi w życiu nie wyszło to racja, ale dotyczy to nie życia, a pracy w jednej branży- metalurgicznej. Teraz obrałem sobie inną branżę jako pracę i zdobywanie kasy, narazie idzie mi dobrze choć ciężko, bo pierwszy raz pracuję ,,od siebie i dla siebie,,. Tobie radzę czasem wyjechać z warszawki i ocenić trzeźwym okiem otaczającą rzeczywistość. Zapraszam na północne Mazowsze ! :-)

  • 0

    19. ~lee  2009-10-19 15:57:29  host: 188.33.152.137

    14: no widzisz ;) zamiast 7lat studiować to mogłem od razu iść do reala na wózek widłowy haha :] wiesz nie jest to tak prosto powiedzić i zrobić dużo mógłbym tu pisać a to i tak nie na temat więc pozdro :D

  • 0

    20.  2009-10-19 16:05:22

    kokos: no i znów gdybasz i znów pudło... Pochodzę z Olsztyna - jednego z biedniejszych regionów Polski. Więc zanim mi coś zasugerujesz, to najpierw się zastanów, czy po raz kolejny nie strzelasz kulą w płot.

  • 0

    21. ~T~ Mobile  2009-10-19 18:01:24  host: 92-55-195-22.net.pbthawe.eu

    @kokos jak się pościelesz tak się wyśpisz. Gdyby było tak jak mówisz bylibyśmy pewnie 100 lat za murzynami.

  • 0

    22. ~mixer  2009-10-19 23:33:27  host: v01-16.opera-mini.net

    Dodam od siebie, że Witek w Wawie mieszka dopiero dwa lata z małym hakiem.

Dodaj swoją opinię