Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orchard udostępni Ericssonowi zbiory muzyczne

Orchard udostępni Ericssonowi zbiory muzyczne

sirmark 8 Lutego 2007 12:33

0 0

Ericsson i Orchard ogłosiły podczas konferencji muzycznej Midem, podpisanie umowy dotyczącej dystrybucji pełnych utworów muzycznych i oryginalnych dźwięków pochodzących z niezależnej wytwórni Orchard poprzez globalną sieć firmy Ericsson. Umowa dotyczy wszystkich głównych rynków poza granicami USA.

Orchard posiada prawa do utworów m.in. takich uznanych artystów jak Green Day, Coldplay i Ray Charles, jak również wschodzących gwiazd jak np. The Hold Steady.
Katalogi Orchard będą włączone do zbiorów udostępnianych operatorom poprzez utrzymywaną przez firmę Ericsson usługę muzyczną. Pozwala ona operatorom i dostawcom materiałów muzycznych skoncentrować działania na marketingu i pozyskiwaniu rynku, podczas gdy Ericsson w pełni obsługuje platformę zawierającą najnowszą i najbardziej popularną zawartość muzyczną. Klienci mogą wybierać z całego katalogu dostępnych utworów i danych, płacąc za nie poprzez rachunek telefoniczny.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet