Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: zmodyfikowany Twój Mix, a nie Super Mix

Orange: zmodyfikowany Twój Mix, a nie Super Mix

WitekT 17 Stycznia 2006 23:45

0 0

Pomyliliśmy się z nazwą, jednak sam fakt nowej oferty pozostaje. Teraz pora na kolejne szczegóły.

Abonamenty to 25 zł, 50 zł oraz 75 zł.

W ofercie będzie można kupić pakiet 500 SMS-ów za 5 zł, który ważny jest 30 dni i obejmuje tylko wiadomości wysłane w sieci Orange.




Podobnie jak w POP, tak i w tej usłudze działa promocja 30% więcej dla każdego doładowania od 25 zł włącznie. Bonusowe doładowanie można wykorzystać tylko na połaczenia i wiadomości wysłane do sieci Orange.

W ofercie znajdą się m.in: Nokia 6020, SonyEricsson K700i, Sagem my301X, SonyEricsson Z520i oraz Siemens C75. Wszystkie telefony w cenie 1 zł w najwyższej opcji.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~Longman  2006-01-18 00:21:49  host: ewb41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *A, musze niestety cos sprostowac. Nie jestem zoologiem, ale wiem, ze orangutany nie wystepuja wcale w Afryce. Ich naturalnym habitatem (poza pewnym operatorem w Polsce ;-)) jest Borneo i Sumatra, nazwa orangutan oznacza w malajskim "lesny czlowiek". To tyle z tego co pamietam z filmow Richarda Attenborough :-)

  • 0

    5. ~  2006-01-18 00:32:58  host: 193.69.116.50

    a jakie ceny połączeń? pewnie takie same (czyli drogie i bez żadnych zniżek).. :-/ na chwilę obecną najlepszy mix jest chyba w plusie, najlepszy pre-paid w erze, najlepsze abo - też chyba era ;-) p.s. niestety mój pre-paid nie jest najlepszy, ale za to złodziejski.. :-/ cóż, nie można mieć wszystkiego :-P

  • 0

    6.  2006-01-18 00:39:28

    No to w takim razie: Orangutany na Borneo!! Też dobrze brzmi ;-) Prawie tak dobrze jak "Balcerowicz musi odejść!" :-D

  • 0

    7.  2006-01-18 00:43:46

    Czyli: Twoj MIX + Pakiet FOTO :-)

  • 0

    8. ~  2006-01-18 00:45:34  host: 193.69.116.50

    u konkurencji czytam, że stawki wszędzie płaskie (czyli pewnie 70-80 gr) i sms za 1 gr.. kto to w ogóle kupi/kupuje? jeszcze w plusie rozumiem - DW&W są naprawdę niezłe - ale z płaską stawką bez tańszych połączeń? hmm.. :-/ cóż - w takim razie mamy "konkurencję".. :-/

  • 0

    9.  2006-01-18 01:04:50

    NO żaden szał jak dla mnie - ciekawe co plus wymyśli

  • 0

    10.  2006-01-18 02:37:38

    ja normalnie tęsknię za IDEĄ i poprzednim prezesem (bez podtekstów...) ;) ...

  • 0

    11. ~robbo2k  2006-01-18 07:10:15  host: w3cache.tktelekom.pl

    Przypoominam ze narzekanie na plaska taryfy w Fun jest bez sensu gdyz taryfa Happy tez jest plaska Prawda. Pakiety sa promocja.
    A co oferty orangutana mial byc szal a wyszlo jak zwykle. A info ze telefony za 1zl przy abo 100zl jest smieszna. Ale juz widze reklkame
    telefon na karte Orange mix SE K700 za 1zl
    a drobnym druczkiem przy zakupie oferty za 100zl buhuhahaha

  • 0

    12.  2006-01-18 07:56:41

    moim zdaniem slaba oferta, jednak era tez niczego ciekawego nie pokazala w fun. Olimpijska .... to juz cos :)

  • 0

    13. ~  2006-01-18 08:06:54  host: w3cache.tktelekom.pl

    Era pokazala telefon za 1zl przy wydaktowaniu 16zl na miesiac.

  • 0

    14.  2006-01-18 09:47:59

    Orangutany na Borneo!!! h hehehehe ehhe
    :]

  • 0

    15. ~lukasm  2006-01-18 09:57:56  host: bvm32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *robbo2k: reklamy będą jak mix plusie: "Nokia xxxx na kartę za 1 zł" a małym druczkiem: w wariancie 36 doładowań po 50 zł.

  • 0

    16.  2006-01-18 10:23:47

    Czyli wychodzi, że min. dalej 75gr hehehe. MIXPLUS=72gr;ERA FUN MIX=70gr). Nie myle się??? Myślą, że pakietem foto ściągną klientów. Buuu.. no to gratualcje pomysłowości. Cała Orenżada, po prostu żenada :D Więc ludzie nie liczcie, że wywołają oni wojnę cenową:P Obniżki będą, ale dopiero jak wejdzie jakiś MVNO lub P4!!!

  • 0

    17. ~mike278  2006-01-18 11:00:14  host: 194.9.223.113

    Dario zgadzam sie. Tez tak mam. Dlaczego z uporem trzymam sie starych taryf z rodziny JI? Bo sa lepsze. Bo wiecej przy aneksie cena zakupu fona jest z TWojego Planu a nie Twojego Mixa gdzie terminale sa drozsze. Bralem teraz na ji mix 25 se k700. Po odliczeniu punktow wyszlo 150 pln + gratis 18 doladowan za 10 pln. Na glownym numerze tez jest ok. Oferta uslugowa. Pakiet rozmowy 50, gprs 50 przy rachunkach ok 65. Umowa podpisana jeszcze w Idei na 12 mies. Teraz bym juz takiej nie dostal.

  • 0

    18. ~mike  2006-01-18 12:59:06  host: duw20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    te pakiety to zwykła ściema. znikną tak samo szybko jak pakiety "sms za 1 grosz" z POPa.. ten orange to dno. popsuli abonamenty, popsuli POPa i zakończyli wojnę cenową :-(((

  • 0

    19. ~andy  2006-01-18 15:13:11  host: ip-81-210-11-42.netia.com.pl

    a kiedy to wchodzi (na stronce nic nie widać) i czy "Pakiet FOTO" bedą mogli zamawiac dotychczasowi posiadacze mix (JImix/TwójMix)czy tylko nowi ???

  • 0

    20. ~hycek  2006-01-18 15:15:43  host: dou237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Załosny ten mix orange. Jesli to jest ospowiedź na era fun to dla mnie jest to śmieszne. Jak to odpowiedź skoro era fun jest sporo lepsza

  • 0

    21. ~A  2006-01-18 16:29:47  host: dvx114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *Longman - dzięki za sprostowanie:)

  • 0

    22. ~maniana  2006-01-18 18:13:37  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    no, plus i era rządzą, a oranżada żenada

  • 0

    23. ~corleone  2006-01-26 02:12:51  host: 195.116.32.153

    Kolejne rozczarowanie tym całym mixem....

Dodaj swoją opinię