Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - zmiany w Super Smart Planach

Orange - zmiany w Super Smart Planach

Piszemy o tym pierwsi orson_dzi 22 Czerwca 2015 21:25

1 0

Orange udostępnia nowe okresy zawarcia umowy w Super Smart Planie oraz rozszerza promocję darmowych 6 miesięcy przy przenoszeniu numeru.



W okresie od 21 czerwca , do 18 sierpnia 2015 roku osoby przenoszące numer do Orange w Super Smart Planie zostaną objęte promocją darmowego abonamentu przez sześć pierwszych okresów rozliczeniowych. Promocja dotyczy każdego z trzech wariantów abonamentu i każdego kanału sprzedaży.




Zobacz: Orange Super Smart Plan - nowe abonamenty w ofercie tylko SIM

Z kolei od 22 czerwca istnieje możliwość podpisania umowy w Super Smart Planie na okres 12 miesięcy (co do tej pory nie było możliwe). W przypadku zawarcia nowej umowy, jej przedłużenie będzie możliwe po 6 miesiącach, a w przypadku przedłużenia umowy w Super Smart Planie, kolejne przedłużenie będzie możliwe już po 3 miesiącach. Do wyboru będzie oferta zarówno z telefonem, jak i bez niego, a dodatkowo czas trwania umów nie zsumuje się. Nowa umowa będzie liczona od momentu podpisania aneksu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: super smart plan | orange

w sumie: 20
  • 0

    1.  2015-06-22 21:37:58

    Od 22 maja czy czerwca ?

  • 0

    2.  2015-06-22 21:42:13

    Jasne ze czerwca. Za szybko ten czas leci. Poprawione l.

  • 0

    3. ~xx2  2015-06-22 21:50:44  host: aazy214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy Redakcja wie już o szczegółach nowej oferty neostrady, która ma być przedstawiona oficjalnie w środę ? :)

  • 0

    4.  2015-06-22 21:52:26

    @3 Światłowód, światłowód.... w kilkunastu miastach, ogólne plany mocnej rozbudowy sieci FTTH i w zasadzie to tyle co mi się obiło o uszy. Ale bez szczegółów.

  • 0

    5. ~Fresh  2015-06-23 13:10:19  host: 91.208.10.65

    Nowa umowa będzie liczona od momentu podpisania aneksu.??? gdzie jest HACZYK

  • 0

    6. ~bynajmniej orange  2015-06-23 14:14:33  host: user-94-254-193-108.play-internet.pl

    Jedyny operator który ma tak popier..... zasady MNP ! Masz 6m gratis pod warunkiem że tel schowasz do szafki na 6 miesięcy. wysłanie sms czy minutową rozmowę płacimy ponad!! chyba że wyslesz sms z aktywach aboco wcześniej. złodzieje!!

  • 0

    7. ~sss  2015-06-23 14:51:13  host: host-81-190-244-84.malbork.mm.pl

    @3 nawet gamonie (wiekszosc) z orange nie wiedza jaka bedzie cena ;).
    @4 na temat swiatla to nie bedzie raczej ani slowa. wlasciwie to juz wiadomo w kotrych miastach bedzie ftth i tez wiadomo jak to wyglada cenowo

  • 0

    8.  2015-06-23 14:58:44

    7 - zapewne w tych gdzie rynek zderegulowano ;-) Więc i u mnie... Bo rzeczywiście ze 3 razy zgłaszałem w ostatnim czasie "awarie" - za każdym razem monterzy mówili o "przełączaniu linii i nowych łączach" - cokolwiek to znaczy.

  • 0

    9.  2015-06-23 15:02:30

    No i na stronie w tej aplikacji gdzie podają możliwości łącza zamiast dotychczasowych 10 Mbps zaczęło mi pokazywać pokazuje też 20 Mbps (linia stosunkowo stara - ok. 25 lat i nie widziałem, żeby coś grzebali w mojej okolicy.

  • 0

    10.  2015-06-23 15:05:02

    W tej geopromocji związanej z deregulacją, za 39,90 brutto oferują mi Neostradę 20 Mbps ;-)

  • 0

    11. ~wloooooo  2015-06-23 15:15:50  host: user-94-254-193-108.play-internet.pl

    @10za ta cenę masz do 10,20 i 80.... zamów do 20. będzie BMT i wcisnąć Ci do 10 z realnym 1Mbps.

  • 0

    12.  2015-06-23 15:17:52

    11 - teraz mam realnie 1270-1290 kB/s... Przy umownym 10 Mbps. Właśnie niedawno pobierałem plik duży z polskiego serwera ftp... Ty masz jakiś problem?

  • 0

    13.  2015-06-23 15:21:50

    A propos... Co to jest BMT?

  • 0

    14. ~  2015-06-23 15:30:22  host: user-94-254-193-108.play-internet.pl

    Brak Możliwości Technicznych. 1280średnia z twoich wyliczeń. to daje 1280kB x o.8 by ustalić ilość kb a nie kB, prędkość masz w Mb a nie MB. Wynik dzielimy przez 1024 daje nam info że masz 100% z do 10Mbps w Orange??

  • 0

    15.  2015-06-23 15:31:27

    14 - dokładnie tak ;-) Wiem, zę to dla niektórych niemożliwe, ale mam to co w umowie ;-)

  • 0

    16.  2015-06-23 15:32:40

    Podaję prędkość w kB - tak jak mój klient ftp (Total Commander) - znam te jednostki, nie musisz mi wyjaśniać. Nie ma tam błędu.

  • 0

    17. ~chloooo  2015-06-23 15:47:45  host: user-94-254-193-108.play-internet.pl

    Że Ty wlo wiesz to się spodziewam. Czytam Twoje wypociny od kilku lat. Więc Twój poziom czaje. Pisze by inne rozumieli. Wiesz że jesteś ewenementem... pracowałem dla orange kiedyś i wiem co sobą reprezentują.... CZASEM MAM WRAŻENIE ŻE LUBISZ STAĆ PO DRUGIEJ STRONIE BARYKADY. dla sportu i możliwości prowadzenia debaty....

  • 0

    18. ~sss  2015-06-23 17:30:39  host: host-81-190-244-84.malbork.mm.pl

    @8 ftth bedzie oferowany w glownych miastach kraju. naliczylem tych miast az 16. nie ma poznania ale to chyba dlatego ze to male miasteczko ;p

  • 0

    19. ~  2015-06-23 21:54:57  host: user-188-33-107-156.play-internet.pl

    18@ W Poznaniu INEA wycina TPSA. Zięć ma w domku jednorodzinnym doprowadzone światełko (miał TPSA, miał Netię, ma teraz INEA), u syna TPSA zlikwidowana na rzecz INEA, a u znajomej w kamienicy masz do wyboru INEA lub ... INEA. :P

  • 0

    20. ~  2015-06-24 07:59:40  host: gkd115.internetdsl.tpnet.pl

    Tyle tylko, że oferta Orange na 12 miesięcy jest droższa. Natomiast w T-Mobile i Play są cały czas abonamenty na 6 miesięcy za 29zł.

Dodaj swoją opinię