Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: zmiany, których się nie spodziewasz. Czego się spodziewać?

Orange: zmiany, których się nie spodziewasz. Czego się spodziewać?

Q! 11 Kwietnia 2012 17:12

0 0
16. kwietnia Orange organizuje konferencję prasową, której przyświeca hasło Zmiany, których się nie spodziewasz, intrygują najbardziej. Co będzie jej tematem?

Jak wynika z informacji TELEPOLIS.PL, tematem konferencji nie będzie odpowiedź na najnowsze abonamenty no limits konkurentów, czyli Play, T-Mobile oraz Plusa.

Według informacji TELEPOLIS.PL, konferencja poświęcona będzie rebrandingowi Telekomunikacji Polskiej na Orange. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 71
  • 0

    54. ~x  2012-04-11 23:03:26  host: user-31-175-245-206.play-internet.pl

    53 - Przy 10 simach mówisz, to ja robie promocje klientów, że jak Orange da mi 10 simów z telefonami i bezpłatny abonament na całą umowę to zastanowie się czy wziąść umowę w Orange.

  • 0

    55. ~xXx  2012-04-11 23:05:52  host: affq4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heh ale laska orange, min 10sim zeby dostac no limit, no to nie ma czego szukac w orange, czas sie wyniesc do konkurencji

  • 0

    57. ~Merk  2012-04-12 05:54:21  host: public-gprs287757.centertel.pl

    Bez sensu jest czekać. Orange obserwuje poziom odpływu klientów. I do momentu kiedy nie jest znacznie większy niż dotychczas to nie wprowadza nowej oferty. Ja już nie czekam, zmykam stąd. Im szybciej przed 2013 to zrobię tym więcej w portfelu zostanie

  • 0

    58. ~Brak nicku.  2012-04-12 06:34:54  host: z34-09.opera-mini.net

    Nabiłem abonamentem bez limitu prepajda w Play Fresh na 5000 tys.minut, co Wy na takie praktyki ?_

  • 0

    59. ~  2012-04-12 06:36:35  host: z34-09.opera-mini.net

    Nabiłem abonamentem bez limitu prepajda w Play Fresh Zbieraj Minuty na 5000 tys.minut, co Wy na takie praktyki ?_

  • 0

    60. ~  2012-04-12 06:58:31  host: z46-12.opera-mini.net

    faktycznie jest sens brac abonament bez limitu zeby nabic sobie fresha na drugim numerze. Ja kupilem no limit i nic nie musze sobie nabijac, bo mam bez limitu

  • 0

    62. ~  2012-04-12 08:00:36  host: z50-06.opera-mini.net

    @44 i @47 Od kiedy Orange to prestiż, dziwne skojarzenia macie. Spośród W4 prestiż to tylko Plus. A Orange jak i reszta sieci jest dla PLEBSU.

  • 0

    64. ~  2012-04-12 08:58:55  host: 81.219.84.18

    @62 glupoty pieprzysz. Dla mnie W3 to Orange, TM i Play. W takiej wlasnie kolejnosci. plus dawno sie skonczył.

  • 0

    65. ~xtomix  2012-04-12 11:03:21  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    Plus daje rade. Nie wolno go dyskryminować.

  • 0

    66. ~  2012-04-12 11:16:22  host: z46-08.opera-mini.net

    Plus, jedyne Polskie logo na wyświetlaczu.

  • 0

    67.  2012-04-12 15:04:38

    Ciekawe dlaczego konsultanci telefoniczni truja cos o nowych taryfach kolo 16tego kwietnia?

  • 0

    68. ~Play Love  2012-04-14 01:59:19  host: ip-78-30-122-203.free.aero2.net.pl

    Taniej nie będzie i basta!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    69. ~  2012-04-14 10:11:34  host: z21-02.opera-mini.net

    59). Możesz se nabijać dalej. W końcu se nabijesz 5000, ale złotych kary do zapłaty, hehe i co Ty na to, mądralo?

  • 0

    70. ~x  2012-04-14 11:17:48  host: user-31-175-2-235.play-internet.pl

    59 - ciekawe praktyki :), moim zdaniem jak dzwonisz normalnie z tela na tele to sieć nie powinna się czepić, co innego gdybyś dzwonił 24h na dobe automat na automat to może sieć mogłaby się czepić.

  • 0

    71. ~x  2012-04-14 11:35:18  host: user-31-175-2-235.play-internet.pl

    Co się tak czepiliście tego Plusa :) ? Plus to jest bardzo dobra sieć, gdyby miał u mnie lepszy zasięg i lepsze oferty to pewnie bym w nim był, zresztą byłem w Plusie więc wiem, że to jest dobra sieć, nawet tam gdzie jest zły zasięg Plus dobrze "trzyma" połączenie. W Orange też miałem, strasznie ciężko było się dogadać z konsultantami gdy była jakaś reklamacja, w końcu uwzględniali ale czekać trzeba było bardzo długo, zasięg Orange ma coraz lepszy, montuje nadajniki UMTS tam gdzie ich do niedawna nie było, ale też tam gdzie był zły zasięg w niektórych miejscach taki został, ogólnie Orange to duża sieć i, żeby coś załatwić w razie problemów też trzeba długo czekać, Orange jest dobrą siecią, jedyne co mnie denerwowało w Orange to zbyt skomplikowane oferty (kiedyś) np. dużo minut ale poza sieć minuta liczyła się jako dwie czy jakoś tak, denerwujące były też taryfy z minutami do sieci, a poza sieć płatne dodatkowo, ogólnie "kolos" i nie zawsze łączyło z wybranym numerem za pierwszym razem i potrafiło rozłaczać w złym zasięgu w przeciwieństwie do Plusa. T podobnie jak Plus stabilne połączenie ale zdarzały się szumy, z tej sieci najszybciej zrezygnowałem. a teraz jestem w PLAY i mam zasięg 3G, jakość połączeń jest bardzo dobra, oferta jest w porządku, obsługa w BOK już na poziomie takim jak w starszych sieciach, póki co zostaje w PLAY do póki któraś ze starych sieci nie dorówna ofertą PLAY albo nie przebije oferty PLAY, w PLAY jest dobrze jeszcze z powodu zasięgu, jak jest gdzieś zły zasięg np. Orange to jest zasięg Plusa i nie zrywa połaczenia tylko się przełącza na inny zasięg, niby nic ale fajna sprawa.

  • 0

    72. ~x  2012-04-14 11:44:19  host: user-31-175-2-235.play-internet.pl

    Dziwne jest to,że do dziś nie ma Ustawy przyjętej przez Sejm zobowiązującej każdą sieć do udostępniania swojego zasięgu konkurencji, gdyby tak było to nie byłoby problemów z zasięgiem bo zawsze w kraju zdarzają się miejsca w których jedna sieć jest liderem, a inne nie i o dziwo to dotyczy starych sieci. a odnośnie tematu to bardzo ciekawe co pokaże Orange jako swoją nową ofertę. Bo jeśli nic to zwyczajnie zgodzi się na odpływ klientów do PLAY, T, Plusa i tym samym zrezygnuje z kasy od klientów.

  • 0

    73. ~ej  2012-04-14 16:04:56  host: aegk239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to co Orange robi z pracownikami to jest czyste skur...ynstwo.Nagle sie obudzili i 2 dni przed rebrandingiem robia ph wyjazdy na szkolenia w weekendy (od 10 do 18 i to bez wyżywienia) oraz zadali około 15 szkolen online. porażka

  • 0

    74.  2012-04-14 19:55:33

    Ja tam niczego się nie spodziewam po Mechanicznej Pomarańczy..

  • 0

    75. ~  2012-04-20 10:49:06  host: adby160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeżeli chodzi o aktywacje firmowe bez limitu nie trzeba robić 10 sim no i jeszcze jedno: można zrobić w tej ofercie aktywację z telefonem.

  • 0

    76. ~  2012-04-20 10:52:38  host: adby160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a pracownicy Orange będą lada moment znać więcej procedur niż prawnicy i radcy prawni, nie licząc ofert handlowych heheh a to oznacza, że nikt mało rozgarnięty, "że tak powiem" nie może pracować w salonie Orange

Dodaj swoją opinię