Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: złóż świąteczne życzenia na niebie

Orange: złóż świąteczne życzenia na niebie

Q! 23 Grudnia 2011 15:31

0 0

Orange proponuje niezwykły sposób na złożenie świątecznych życzeń - ich treść pojawi się na niebie po skierowaniu tam smartfona. Jak tego dokonać?

Aby złożyć świąteczne życzenia, należy wejść na tą stronę. Następnie wpisujemy nasze życzenia, wybieramy miasto i ulicę oraz wskazujemy dokładną okolicę, w której mają pojawić się życzenia (do 48 godzin oczekiwania).

Kolejny krok to pobranie z Android Marketu lub App Store aplikacji Layar oraz warstwy Orange. Po pojawieniu się naszych życzeń na niebie (zostaniemy o tym poinformowani za pomocą wiadomości e-mail) wystarczy wybrać warstwę Orange i skierować we wcześniej wybranej okolicy telefon ku niebu, aby je odczytać. ;-)




Informację o złożonych życzeniach możemy z poziomu strony przesłać również na adres e-mail osoby, której one dotyczą.

Bezpłatną aplikację Layar dla systemu Android można pobrać pod tym, a dla systemu iOS pod tym adresem.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~:)  2011-12-23 16:07:13  host: 093105250105.raciborz.vectranet.pl

    wow, Mi działa Orange na sieci T-Mobile czyżby działał już w mojej miejscowości Networks?

  • 0

    2.  2011-12-23 16:15:50

    nic specjalnego :( bardzo sie trzesie moj napis :(

  • 0

    3. ~  2011-12-23 16:20:44  host: z57-09.opera-mini.net

    @ 2. Trzeba było nie pić przez kilka dni z rzędu to by się rączka nie trzęsła.

  • 0

    4. ~  2011-12-23 16:22:44  host: z57-09.opera-mini.net

    @1. Jeżeli mieszkasz w okolicy Nowego Sącza to pewnie jesteś w zasięgu testu Networks.

  • 0

    5.  2011-12-23 16:27:58

    @3 czytaj ze zrozumieniem, napis sie trzesie a nie reka -.-

  • 0

    6. ~  2011-12-23 16:31:23  host: 178-36-233-9.adsl.inetia.pl

    Wolałbym, by życzenia pokazywały się przy odpowiedniej konstelacji planet.

  • 0

    7. ~  2011-12-23 17:06:41  host: z23-04.opera-mini.net

    @6. Planety nie tworzą konstelacji tylko gwiazdy.

  • 0

    8. ~  2011-12-23 17:14:05  host: z23-04.opera-mini.net

    @5. Dlaczego jesteś taki nerwowy? Przecież żartowałem bo i skąd mógłbym wiedzieć czy piłeś. Dla mnie samo to że cokolwiek widać na niebie jest już dziwne a Ty byś chciał żeby to jeszcze nie drgało.

  • 2

    9. ~djstach  2011-12-23 17:58:46  host: 135-040.nitka.net.pl

    Nie musicie patrzyć w niebo, ani niczego instalować :). ZDORWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT.....

  • 0

    10.  2011-12-24 08:01:41

    No właśnie ,już 3 razy karta z Orange zalogowała się na chwile do T ,to jak to w końcu ma być ?Mają maszty chyba mieć wspólne a nie działać na jednej sieci ?

  • 0

    11.  2011-12-25 14:09:09

    Ale jak to działa? Nie mam kompatybilnego smartfona(u:) a jestem ciekaw. Naprawdę widać coś na niebie, czy tylko na ekranie smartfona skierowanego w niebo?

Dodaj swoją opinię