Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: zestaw dwóch urządzeń w promocji za 2 zł

Orange: zestaw dwóch urządzeń w promocji za 2 zł

sirmark 24 Października 2013 23:33

8 4

Orange przygotował promocję, w ramach której do umowy otrzymać można zestaw dwóch urządzeń.

W promocji w sklepie internetowym Orange, przy wyborze wybranych abonamentów w Smart Planach Halo i Multi, dostępne są zestawy z telefonem oraz drugim urządzeniem: drukarką, e-czytnikiem, konsolą lub drugim telefonem. Zestaw w cenie 2 zł.




Oferta Smart Plan Multi Smart Plan Halo
Kwota abonamentu 49,90 69,90 89,90 129,90 159,90 29,90 39,90 59,90 79,90 109,90
Alcatel One Touch Idol + HP Deskjet Ink Advantage 3525 nie nie tak tak tak nie nie nie tak tak
Nokia Lumia 625 + Nokia C2-05 (odnowiona) nie tak tak tak tak nie nie nie tak tak
Samsung Galaxy Young + e-czytnik Kindle nie tak tak tak tak nie nie nie tak tak
Sony Xperia E + konsola PSP nie tak tak tak tak nie nie nie tak tak

Z promocji ważnej do końca października mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci.

Zobacz: regulamin promocji "Zestaw za 2 zł"

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 21
  • -3

    2. ~Nick Field  2013-10-25 02:52:26  host: 77-254-22-143.adsl.inetia.pl

    Co to znaczy "odnowiona"? Ze złomowiska?

  • -2

    3.  2013-10-25 06:36:09

    Odnowione - czyli np zwrot Klienta ze sprzedaży internetowej/telefonicznej .

  • 3

    4. ~Jarek  2013-10-25 07:29:27  host: agdx55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kiedy promocja dla neostrady? np brak kosztu utrzymania kabla? bez tej oplaty kazdy by u was chcial zostan nawet z tak nedznymi predkosciami jakie oferujecie

  • -2

    5. ~  2013-10-25 07:42:51  host: n07-10-02.opera-mini.net

    One touch idol to te badziewie z zewnętrznymi slotami na karty sim? I jeszcze płacić 90 zł przez tyle miesięcy? Nie, dziękuję. Ale jelenie pewnie się znajdą... Niestety.

  • 1

    6.  2013-10-25 07:43:54

    Utrzymanie łącza to wspólny twór UKE i TP - więc miej pretensje również do regulatora a nie tylko tp.

  • 1

    7. ~ktoś  2013-10-25 08:03:05  host: 212.160.172.70

    promocja faktycznie nieciekawa... lepiej kupić sam telefon. Swoja drogę to Orange ma i tak najlepsze ceny słuchawek... Patrzyłem ostatnio play i plus, abo do 50 zł - Samsung Trend w orange 1 zł, u nich po ponad 170 zł... Galaxy SIII mini w abo 69 za 1 zł... u innych drożej... Lumia 920 w Orange 49 zł.... w plusie Coś ponad 1000 zł.... :-), itd...

  • 2

    8.  2013-10-25 08:13:36

    Orange to na tą chwilę jedyny op u którego opłaca się wziąć umowę z telefonem.

  • -4

    9. ~play/orange  2013-10-25 08:25:43  host: user-164-126-61-59.play-internet.pl

    swoja drogą opłaca sie wziąć tel z abo ale jakość połączeń ostatnio marna :(

  • 1

    10.  2013-10-25 08:40:19

    @9 A korzystasz z roamingu Orange w Play czy z usługi własnej Orange?

  • 1

    11. ~ktoś  2013-10-25 08:46:34  host: 212.160.172.70

    szczególnie ciekawie wychodzi Lumia 920.... abo z rabatem niespełna 49 zł... 500 min + 1GB i telefon za 49 zł.... czyli to co zapłacimy za abonament to praktycznie wartośc telefonu, a gadanie i internet mamy gratis...

  • -1

    12.  2013-10-25 08:48:23

    @6. Na rany Chrystusa, ile jeszcze razy trzeba ludziom tłumaczyć, że UKE jedynie zabroniło sprzedaży łączonej telefonu z Internetem. Opłata za utrzymanie łącza to tylko i wyłącznie "wymysł" dawnej TPSA a teraz Orange. I na przyszłość, jak to mawia mój kolega, UKE "zaplutej mordy sobie nie wycieraj".

  • 1

    13.  2013-10-25 08:51:38

    12cd. Mała poprawka. UKE nie tyle co zabroniło sprzedaży łączoną (wiązaną), gdyż ta jest zabroniona w Polskim prawie, a jedynie wymusiło na TPSA stosowanie się do tego zakazu.

  • -1

    14. ~  2013-10-25 09:20:32  host: 088156116213.tarnowskiegory.vectranet.pl

    Odnowiona = smieci w nowej obudowie

  • -1

    15. ~Red  2013-10-25 09:40:46  host: staticline-31-182-78-110.toya.net.pl

    Pokażcie ceny iPhone w Orange :)))) i model szary metalic :))))

  • 1

    16. ~  2013-10-25 09:40:59  host: public-gprs701937.centertel.pl

    @14, ale z gwarancją :D

  • -1

    17. ~Calm7  2013-10-25 09:46:34  host: n06-06-03.opera-mini.net

    A ile za 5s + 5c ? ;-)

  • 0

    19. ~  2013-10-25 11:38:58  host: user-31-174-123-114.play-internet.pl

    Angemona przelaczylem sie na roaming orange bo net w tel szybciej dziala, kiedys nie bylo problemu z polaczeniami . oby to chwilowy problem

  • 0

    20. ~  2013-10-25 12:59:10  host: psyche.cst.tpsa.pl

    odnowione czyli http://www.orange.pl/kid,4002009278,id,4002724370,title,odnowion y-sprawdzony-wymarzony-ekologiczny-telefon-z-Orange,article.html

  • 0

    21. ~jaro  2013-10-25 17:14:33  host: 178-37-87-146.adsl.inetia.pl

    ~ mialeś One Touch Idola skoro tak piszesz ? Najpier go sprawdź a potem pisz. Bo piszesz brednie ! A to jeden z lepszych telefonów, za niedużą kasę a z dobrymi parametrami i wykonaniem. Mam od czerwca i nie chce zadnego Samsunga, Sony, iPhona czy Nokii. Ten jest zarąbisty ! Piszecie że Orange ma najlepsze ceny telefonów w opcji z abonamentem. Potwierdzam to. Dla znajomych w pracy często sprawdzam oferty, doradzam. Koleżanka che teraz przedlyżyć umowe w T-Mobile. Nie dość że z nowymi abonamentami teraz musi więcej płacić, to w opcji z abonamentem do 69zl nie ma żadnego fajnego taniego telefonu. A nie usmiecha jej się płacić 300-400zl za telefon. Aw Orange w takim samym abonamencie nawet za 1zl można nabyć niezłego smartfona !

  • 0

    22. ~  2013-10-25 17:21:25  host: n07-05-02.opera-mini.net

    RACJA

Dodaj swoją opinię