Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: zatrzymaj czas do wszystkich na święta

Orange: zatrzymaj czas do wszystkich na święta

Q! 7 Listopada 2011 13:58

0 0

Od 7. listopada w Orange trwa promocja świąteczna Zatrzymaj czas do wszystkich, w której za połączenie do dowolnej sieci trwające do 30 minut klient zapłaci tylko za dwie pierwsze minuty.

W ramach usługi klienci otrzymują co miesiąc 600 minut, które można wykorzystać od 3. do 30. minuty połączenia do wszystkich sieci (stacjonarnych i komórkowych). W ramach promocji pakiet ten oferowany będzie klientom bezpłatnie przez określony czas (od 1 do 12 okresów rozliczeniowych), w zależności od wybranej taryfy i długości zobowiązania.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci, którzy zakupią nową aktywację lub przedłużą dotychczasową umowę w jednej z ofert abonamentowych lub mix: Delfin II, Pelikan II lub Pantera II. Promocja obowiązuje bez względu na wybraną opcję, zarówno z telefonem, jak i bez niego.




Promocyjne minuty wykorzystywane będą po minutach wynikających z posiadanego abonamentu. Po zakończeniu promocji usługa będzie dostępna w cenie 15 zł z VAT. W tej samej cenie mogą z niej skorzystać również dotychczasowi klienci usług abonamentowych operatora.

Zobacz:
regulamin promocji Zatrzymaj czas do wszystkich (plik .pdf; 94 kB)
regulamin promocji świątecznej (plik .pdf; 112 kB)

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    25. ~  2011-11-07 17:38:18  host: afhd77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @21, mi się po prostu nie chce myśleć o tej papce, którą Orangutan serwuje swoim biednym klientom. W fioletowej sieci mam jasne warunki: gratis do sieci przez cały okres umowy. I niech się Pomarańcza schowa ze swoimi zamotanymi bonusikami.

  • 1

    26.  2011-11-07 18:06:35

    hmm... niby fajnie, ale nie fajnie. Jak zawsze w ofertach abonamentowych jest jakiś kruczek - tym razem to, że trzeba wykorzystać najpierw minuty z abonamentu. Osobiście cieszy mnie tylko to, że zaczynają się oferty świąteczne - ciekawe czym mnie zaskoczy mój op w tym roku (heyah) ;)

  • 0

    27. ~  2011-11-07 18:20:35  host: z07-06.opera-mini.net

    @25. Teraz to i w Orange jest gratis do sieci własnej przy odpowiednim abonamencie. Tu jest nowa o możliwości dzwonienia do wszystkich sieci płacisz za dwie minuty możesz rozmawiać w tej cenie 30 minut. Widzę że jednak naprawdę nie czaisz bazy.

  • 0

    28. ~Nikt  2011-11-07 20:37:53  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    @24 - T-Mobile to ma to już chyba o wiele dłużej. Z nimi jest jednak inny problem, ale nie chcę teraz o tym pisać. Co do Orange, to na pewno część osób nie zdaje sobie sprawy z istnienia tych problemów, jednak jak pokazał ostatnio facebook, liczba osób które mają już tę świadomość jest procentowo bardzo duża. Sam nawet byłem zdziwiony. I niech mi teraz nikt nie mówi, że ludzie rzucą się na promocje Orange, skoro np. co drugie połączenie do Orange kończy się komunikatem, że "Abonent ma wyłączony telefon...", a ma WŁĄCZONY. Na co komu wtedy Orange? Taki sam efekt można osiągnąć idąc z paczką papierosów przez miasto - też się na nią nikt nie dodzwoni :)

  • 0

    29. ~mirekb  2011-11-07 21:37:28  host: user-109-243-52-65.play-internet.pl

    lipa na max.gdyby w regulaminie byl zapis.."promocyjne minuty sa wykorzystywane w prypadku posiadania minut w ramach abonamentu w taki sposób ze pomniejsza liczbe minut w nim dostepnych" to byloby z sensem

  • 0

    30. ~Piotrel  2011-11-07 22:35:11  host: pm252-149.piastlan.net

    Kolejna super promocja Orange która działa dopiero po wykorzstaniu pakietu i jeszcze po 2 minutach Heh wyliczyli sobie że takich połączeń nie ma i łaskawie zrobili promocję W komentarzach na stronie powinna być jakąś cezura spondorowanych komentow Bo tu 50 procent ludzi wraca na kolanach z innych sieci do nich a w rzeczywistości nawet nie 10 proc

  • 0

    31. ~x  2011-11-08 00:20:42  host: user-31-174-37-167.play-internet.pl

    cześć, dzwonie bo mam darmowe 28 minut do 30 minuty po 2 pierwszych minutach i rozłącze się przed 30 minutą,żeby nie płacić za dużo, a potem zadzwonie do ciebie jeszcze raz - każdy na powiedzenie tego straci minute jeśli nie pół i jeśli klienci tej promocji nie będą chcieli przepłacać to będą musieli rozmawiać z zegarkiem w ręku. Czy sieci Orange nie stać na zrobienie czegoś w rodzaju stanu darmowego,żeby do każdego numeru w Orange klienci mogli dzwonić bez ograniczeń, bez dodatkowych opłat za te 10-15 zł miesięcznie, a w wyższych taryfach bez opłat ? Przecież to nie takie trudne wprowadzić taką ofertę ale lepiej się bawić z klientami w kotka i myszke czyli 2 minuty płatne, 28 gratis, rozłącz się przed 30 stą minutą bo zapłacisz :) - to nazywam zabawą w kotka i myszke.

  • 0

    32. ~x  2011-11-08 00:25:13  host: user-31-174-37-167.play-internet.pl

    i co najlepsze jeszcze klienci Orange płaćcie za tą łamigłówkową promocje z zegarkiem w ręku,żeby nie przekroczyć limitu darmowych minut. czy ktoś tu pisał o minutach do PLAY ? - jak tak to od razu podpowiadam,żeby poszukać czy nie ma zapisu w regulaminie czy te gratisowe 28 minut po 2 pierwszych minutach do 30 stej minuty :) czy to czasem nie obowiązuje tylko do sieci Orange bo podejrzewam,że tak i,że jak ktoś będzie wydzwaniał po innych sieciach myśląc,że nie płaci po 2 pierwszych minutach do 30 stej minuty to może się rozczarować gdy przyjdzie zapłacić rachunek :).

  • 0

    33. ~  2011-11-08 02:07:58  host: z60-04.opera-mini.net

    31). Tak, wprowadzili darmowe w sieci. Cena zależna od wybranego abonamentu. Poza tym jest jeszcze coś tańszego, opcja pierwsza minuta a reszta gratis. W sieci, oczywiście. Koszt 2zł /mies. * Pozdrawiam. Wiadomo kto ;-D

  • 0

    34. ~  2011-11-08 09:10:22  host: z50-06.opera-mini.net

    @nikt28. Z tymi opiniami na FB to bym ich nie przeceniał. Bo tam może pisać każdy nie tylko klienci Orange. Ja znam wyniki testu UKE i w tym teście Orange wypadło najlepiej jeśli chodzi o połączenia. Miało w tym teście najmniejszą liczbę połączeń nie zrealizowanych bo minimalnie powyżej 3%. A Ty piszesz o co drugim albo i więcej. Jest paru którzy za wszelką cenę próbują Orange dorobić tzw "gębę". Mam nadzieję że Ty do nich nie należysz a tylko powielasz siane przez nich opinie. Ja mam w ich sieci telefon od 9 lat a miałem we wszystkich sieciach równolegle przez jakiś czas i absolutnie nie potwierdzam takich opinii co nie znaczy że gdzieś tak się nie zdarza ale generalizowanie jakiekolwiek jest głupie. Nigdy nie miałem problemu zajętości sieci. A co do usług dodanych w T mobile prepaid i miks to też ja mam rację wcześniej dostępna była tylko usługa przekierowań połączeń.

  • 0

    35.  2011-11-08 09:41:32

    eee, myslałem,że oferta jest dla Popaków :P

  • 0

    36. ~Nikt  2011-11-08 10:56:13  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    @34 - tak, ale napisałem "np. co drugie" a nie "co drugie". Zdaje sobie sprawę, że gdzieś (lub komuś) Orange może działać dobrze - znajomej na jednym numerze też do niedawna działało. Poza tym przekierowania to też usługi dodatkowe, prawda? Co do Orange to jeszcze zapomniałem, że jeśli naprawdę mieliśmy wyłączony telefon, to SMS-y które wtedy do nas wysłano, potrafią przyjść dopiero kilka godzin po włączeniu komórki. Naprawdę super...

  • 0

    37. ~hantel  2011-11-08 14:51:37  host: dpu157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24, 34 - mnie bardziej zaskakuje, ze zdecydowali sie tych rzeczy posluchac w ogole na FB. To moze byc jakosciowa zmiana w obsludze klienta na rynku. A co do zasiegu i dzialania sieci, to nie ma zaasdy. Kazdy ma unikalne warunki dzialania operatorow, dlatego nie ma co sie spierac.

  • 0

    38. ~  2011-11-08 16:57:27  host: z22-14.opera-mini.net

    @nikt36. Taak gdzieś, komuś czyli praktycznie prawie nikomu nie działa. Mogę się czuć tym wyjątkowym wg Twoich kryteriów. A co do usług dodanych to komplet tych usług pojawił się w lipcu ubiegłego roku w prepaidach Ery jeszcze wówczas. Ale to jak widać po statystykach nie przysporzyło im klientów chociaż jak pisałem już wcześniej powinny być włączone we wszystkich sieciach i ofertach. Mam nadzieję że już wkrótce będą włączone w pre paidach Orange. A i jeszcze jedno mam nadzieję że nie trzeba ich będzie aktywować przez kontakt z BOK jak to ma miejsce w T-mobile.

  • 0

    39. ~  2011-11-08 22:24:54  host: 178.73.48.137

    @19 Nawet jeśli faktycznie tak było (nie wiem) to wszystkie wszelkiego tego typu promocje muszą mieć swój regulamin. Niestety większości nie chce się tego czytać, a później jest zdziwienie. Teraz są nielimitowane połączenia w sieci (a przynajmniej w biznesie) i dobrze się to sprawdza.

  • 0

    40. ~Orange wybija się na nr 1  2011-11-09 06:07:02  host: user-31-175-206-57.play-internet.pl

    Ale co wy wypisujecie-mam od niedawna kartę Oranga z taryfą FREE i jestem z niej zadowolony jak nie wiem co; do niedawna też myślałem że tylko w Playu jest cudownie ale ta cudowność kończy się gdy jest szczyt a także w weekendy-wtedy nie dają połączenia zaś Orange jest alternatywą. A Play jak sie nie poprawi to zostanie na 2.giej pozycji zaś Orange go wreszcie wyprzedzi. No i mam tu też 30 darmowych SMSów na miesiąc oraz dali pocztę e-mail świetna jest a także pocztę głosową no ta to już jest super. A pozatym można mieć stronę domową i wizytówkę web a Play co ? tylko przysyła zawiadomienoa że pora płacić te marne dla nich 29 zł za internet szerokopasmowy o szybkości zawrotnej bo aż 512 kB. Jak tak dalej pójdzie to sie rozstaniemy. stanislawski

  • 0

    41. ~  2011-11-09 11:31:01  host: 89-76-2-211.dynamic.chello.pl

    Tak jak ktos napisał wyżej, w niższych abonamentach jest opcja że za 2zł/m-c po pierwszej minucie do Orange za darmo, ile by się nie rozmawiało, a w abonamantach 70zł i wyżej za darmo nielimitowane do sieci. A w Pelikanie już za niecałe 40zł miesięcznie są nielimitowane sms-y w Orange + 400 do wszystkich sieci

  • 0

    42. ~  2011-11-09 14:05:44  host: dpt81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19 Nawet jeśli faktycznie tak było (nie wiem) to wszystkie wszelkiego tego typu promocje muszą mieć swój regulamin. Niestety większości nie chce się tego czytać, a później jest zdziwienie. Teraz są nielimitowane połączenia w sieci (a przynajmniej w biznesie) i dobrze się to sprawdza.

  • 0

    43. ~x  2011-11-10 00:13:59  host: user-31-174-22-81.play-internet.pl

    40 - 30 sms-ów na miesiąc ? proszę cię nie rozśmieszaj mnie, 30 sms-ów wystarczy na dzień, dwa, trzy,a potem co, płać po około 20 groszy za sms ? PLAY daje pakiet 600 sms-ów na miesiąc,a Red Bull 666 sms-ów na 15 dni i 1666 na 30 dni, więc czym jest te marne 30 sms-ów na miesiąc kiedy ludzie te 30 sms-ów mogą wykorzystać w jeden dzień, może dwa, 30 sms-ów to tyle co nic. Jeśli piszesz o zapychaniu się połączeń w PLAY to jakoś dziwnie nigdy tak nie miałem,że się nie mogłem dodzwonić, jeśli się nie można dodzwonić raz dzwonisz drugi raz i po problemie, tak jest w każdej sieci. Internet PLAY ONLINE ma różne taryfy od najniższej do najwyższej od 512kb/s, przez 1MB/s, 2MB/s do 4MB/s, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd, szybkość zależy od taryfy podobnie jak chyba w Plusie,że im wyższa taryfa tym lepsza prędkość. Większość ludzi wybiera abonamenty raczej do 50 zł, a w tym abonamencie jest prędkość 2MB/s.