Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Zapłać za SMS-y Specjalne punktami Payback

Orange: Zapłać za SMS-y Specjalne punktami Payback

LuiN 19 Września 2013 11:16

7 3

Sieć Orange uruchomiła program wymiany punktów Payback na SMS-y Premium (o podwyższonej opłacie).



Dzięki ofercie możliwy jest zakup gier, dzwonków, muzyki, aplikacji, horoskopów, a także branie udziału w loteriach, konkursach, plebiscytach czy korzystanie z serwisów ezoterycznych bez wydawania środków, zgromadzonych na koncie - przekonuje Orange.




Usługa wymiany punktów na SMS-y Specjalne dostępna jest dla numerów czterocyfrowych, rozpoczynających się od cyfry 7xxx oraz pięciocyfrowych, rozpoczynających się od cyfr: 7xxxx, 8xxxx lub 9xxxx i nie obejmuje serwisów dla dorosłych.

Wymiany punktów dokonać można przez kreator dostępny na stronie smspayback.orange.pl. 100 punktów Payback odpowiada każdej złotówce wydanej na wiadomość.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | payback

w sumie: 10
  • 2

    1.  2013-09-19 11:46:46

    dobrze rozumiem, że nie trzeba być klientem Orange?

  • 1

    2.  2013-09-19 11:55:27

    Z regulaminu wynika, że chcąc skorzystać z usługi należy w formularzu podać numer należący do sieci Orange.

  • 1

    3.  2013-09-19 11:56:36

    @2 - to szkoda. myślałem że wystarczy dowolny numer :/

  • 1

    4. ~Fox34  2013-09-19 12:50:01  host: dgw208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To w do rmf.fm mi sie przyda fajnie :)

  • 1

    5. ~  2013-09-19 15:09:02  host: 37.228.14.119

    Ciekawe ile osób wie, że Payback przetwarza dane osobowe uczestników poza UE (np. w Wietnamie)?

  • 0

    6.  2013-09-19 15:14:23

    jeszcze niech pozwolą płacić za telefony do BOKu :)

  • 0

    7. ~Amigo007  2013-09-19 15:42:34  host: public-gprs407430.centertel.pl

    Bez sensu. Lepiej doładować sobie pre-paid punktami payback. Chyba że komuś brakuje do jakiegoś progu doładowania. Np. 2500 pkt 25zł, a potrzebuje wysłać sms premium za 23 z groszami. I ma te 2300 z chakiem. Ale ja i tak wolałbym dozbierać do doładowania za 25zł.

  • 0

    8. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2013-09-19 15:51:58  host: v17-11.opera-mini.net

    Co to ma być?? A myślałem, że coś sensownego zobaczę w dniu urodzin ,,mojego" Orange! :-p

  • 0

    9.  2013-09-19 17:03:38

    Pewnie czasem skorzysta się z tej usługi.

  • 0

    10. ~  2013-09-19 18:56:38  host: public-gprs306403.centertel.pl

    Niech zrobią akcję - "zapłać rachunek punktami"

Dodaj swoją opinię