Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange zapewnia lepszą jakość życia

Orange zapewnia lepszą jakość życia

WitekT 4 Maja 2006 11:24

0 0
Usługi 3G to swoista rewolucja telekomunikacji mobilnej, rozpoczynająca się właśnie w Polsce. Już wkrótce może ona zmienić zachowania i upodobania wielu Polaków. Dzięki wprowadzonej w największych miastach Polski technologii UMTS Orange oferuje bowiem klientom nie tylko znacznie szybszą transmisję danych (ponad 300 kb/s), ale i nowe usługi multimedialne zapewniające lepszą jakość życia – powiedziała w wywiadzie dla Gazety Prawnej Iwona Kossmann, członek zarządu Centertela ds. marketingu i sprzedaży.

Całość wywiadu z Iwoną Kossmann można przeczytać na tej stronie Gazety Prawnej.



Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~ksad  2006-05-04 12:11:36  host: w3cache.dialog.net.pl

    igor: mylisz się.
    Tak jest rzeczywiście.
    Nie wiem, na ile Cię to interesuje, ale kiedyś sam myślałem, że Orange (Idea) to sieć do niczego. Miałem złe doświadczenia z lat 1999-2001, kiedy po raz pierwszy byłem ich abonentem. Ale w Orange istotnie mamy nową jakość. Jestem z nimi pół roku: żadnych awarii, wysoki standard, róznorodność tanich usług, niezawodność konsultantów. Najpierw byłem w GO, potem w Twoim Planie, teraz w Premium z 3G. I obydwiema rękoma podpisuję się pod sloganem, że przyszłość to Orange. / Nawiasem mówiąc, byłem także abonentem Plusa i Ery. Era, wg mnie, na 4+, Plus na 2.

  • 0

    4. ~Dancio  2006-05-04 12:21:02  host: dvm98.internetdsl.tpnet.pl

    Popieram cie ~ksad~ w tym co napisałes

  • 0

    5.  2006-05-04 12:21:12

    Igor - zgadzam się! Jak słyszę/czytam takie markietoidalno-pijarowe blabla, to przypomina mi się peerel. Czy ktoś w ogóle traktuje tę nowomowę poważnie?

  • 0

    6. ~fat  2006-05-04 12:35:03  host: abqi76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orange zapewnia wysokie ceny, zdzeranie klentów etc... a nie nową jakoś życia

  • 0

    7. ~PingNoMore  2006-05-04 12:38:53  host: ache91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dawć mi lepiej UMTS w Łodzi!!!

  • 0

    8.  2006-05-04 13:17:45

    PingNomotore- takie rzeczy to tylko w erze ;)ps- Plus w 2 kwartale w Lodzi powieksza zasieg poza centrum :)a Orange tylko w okolicach Piotrkowska/Pilsudskiego jest w 3G.

  • 0

    9. ~poznaniak  2006-05-04 13:18:35  host: 213-238-103-128.adsl.inetia.pl

    Zgadzam się z tym w pełni, że "Orange zapewnia lepszą jakość życia", dodałbym tylko: "swoim prezesom i mnie (Iwonie Kossmann)". Co do cen, chyba wiecie, że jakość kosztuje ;-)

  • 0

    10. ~igor  2006-05-04 13:34:28  host: host-217-172-254-159.lodz.mm.pl

    ~ksad~cieszy mnie fakt, że jeden z uzytkowników Orange (czyli Ty), jest zadowolony ze swojej sieci...mam nadzieje, że za Twoimi pochwalnymi słowami nie kryje sie pracownik tejże firmy...
    Nie przeszkadza mi fakt, ze wielbisz swojego opa, ale wpienia mnie medialny szum(belkot), przedstawicieli..oni tak jak nasz premier duzo pieprzy ale nic nie robi

  • 0

    11. ~igor  2006-05-04 13:55:48  host: host-217-172-254-159.lodz.mm.pl

    ~ksad~cieszy mnie fakt, że jeden z uzytkowników Orange (czyli Ty), jest zadowolony ze swojej sieci...mam nadzieje, że za Twoimi pochwalnymi słowami nie kryje sie pracownik tejże firmy...
    Nie przeszkadza mi fakt, ze wielbisz swojego opa, ale wpienia mnie medialny szum(belkot), przedstawicieli..oni tak jak nasz premier duzo pieprzy ale nic nie robi

  • 0

    12. ~ksad  2006-05-04 13:59:37  host: w3cache.dialog.net.pl

    igor: nie, nie jestem ich pracownikiem. I żeby trochę zrównoważyć, powiem, iż jedyne z czego nie jestem w Orange zadowolony, to z pracy ich salonów (zwłaszcza w Zielonej Górze i Wrocławiu, ale także w Poznaniu).

  • 0

    13. ~rabarbar  2006-05-04 14:28:18  host: dql117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    haha, faktycznie niezłe zadęcie. orange zatrudnił chyba najlepszych speów od propagandy minionych lat

  • 0

    14. ~viggo  2006-05-04 14:33:50  host: rejon105.ztpnet.pl

    Nie jestem od niedawna użytkownikiem Idei, ale chwalenie konsultantów jest lekką pomyłką. Proponuje zadzwonić 3 razy do BOK-u,a gwarantuje, że otrzymacie 3 różne wypowiedzi. Salon firmowy w Zielonej Górze rzeczywiście jest na żenującym poziomie. Panie co prawda ładne,ale poziom wiedzy i stosunek do klienta słabiutki.

  • 0

    15.  2006-05-04 14:55:12

    haha pani Iwonka niedługo stwierdzi, że Orange bardzo dobrze wpływa na społeczeństwo i je formuje, stąd np. mniejsza ilość kradzieży ;p

  • 0

    16.  2006-05-04 15:32:11

    ja tam jestem w Orange i nie mam nic do tej sieci. Ale z 3G to przesada troche. Za drogo a zasieg wyszukany!!! No i jeszcze to jest slabe ze trzeba zmieniac karte SIM zeby korzystac z tej uslugi to mnie sie kompletnie nie podoba. Przez to duzo straca...
    A do usług w Orange to nic nie mam, bo sa nawet spox. Moze jak sie przejza na oczy to ceny zmaleja(czekam na to, ale ile mozna...)

  • 0

    17. ~Roman  2006-05-04 16:26:20  host: dqg51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    naprawde mogli by sobie darować ten utwór artystyczny. Poczułem sie troche nieswojo go czytając

  • 0

    18.  2006-05-04 17:23:46

    w Erze tez jest nieźle, a ceny sa o niebo lepsze :}:}...

  • 0

    19.  2006-05-04 17:25:37

    a pogadac o polepszaniu życia mozemy porozmawiac, gdy ta "pomoc" ze strony Orange bedzie iferowana w calym kraju. Bo do Rzeszowa jeszcze nie dotarli.

  • 0

    20. ~Ptok  2006-05-04 17:27:25  host: abnc32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam trochę lat i jak czytam to co mówi Pani Kossman, przypominają mi się konferencje prasowe Jerzego Urbana. Wszyscy wiedzieli, że nie ma w sklepach mleka w proszku, a Urban mówił bezczelnie że jest. To sie nazywało "propanda sukcesu". Historia kołem sie toczy.

  • 0

    21. ~dys  2006-05-04 19:14:50  host: caj19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~ksad*** przyznaj sie, ile za takie przekonywanie znajomych i osob na forach Ci placa ?? bo ja mam zupelnie inne doswiadczenia niz Ty. Byc moze mam wyzsze wymagania niz ty.

  • 0

    22. ~jamrozy  2006-05-13 18:10:14  host: cqb128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ksad pewnie mówi że ma fona w orange albo też nigdy jeszcze mu się nie zdarzyło reklamować cokolwiek - taka biurowa dziewica :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-203-39.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

egran5 | 2017-05-26 20:49:06

raczej bym sie na xiaomi nie skusił poki co


~@ | 2017-05-26 20:43:47

Pocztex? no i luz ;]


słoneczny | 2017-05-26 20:42:30

Gdzie powierzchnia Hongkongu, a gdzie powierzchnia Polski?


~a | 2017-05-26 20:37:29

Ja bym od razu dal 16. Bez kozery ;)


~klimass | 2017-05-26 20:32:26

A to widzieli w tym banku?http://tlp.is/dmd

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci Plus?

Roaming UE według Plusa

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet