Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: zagłosuj na niższe ceny telefonów

Orange: zagłosuj na niższe ceny telefonów

Q! 3 Listopada 2011 17:09

0 0

Orange uruchomił promocję, dzięki której użytkownicy mogą zagłosować na telefon, którego cena w ofercie operatora zostanie obniżona.

Ty głosujesz - my schodzimy z ceną to propozycja Orange na obniżenie ceny trzech (w pierwszej edycji promocji) telefonów. Aby zagłosować na wybrany telefon, należy wejść na tę stronę i pod wybranym telefonem kliknąć Lubię to! (należy posiadać konto w serwisie Facebook).




W pierwszej edycji promocji do wyboru są trzy telefony: Nokia E7, Nokia E6 oraz Sony Ericsson XPERIA z Playstation. Będzie ona trwać do 6. listopada do północy. 10. listopada telefon z najwyższą liczbą głosów trafi na stronę główną operatora w specjalnej cenie.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    41. ~Hejter  2011-11-04 09:34:50  host: user-109-243-194-51.play-internet.pl

    40, a kto w tym kraju jest teraz demokratyczny? no chyba że studenci

  • 0

    42. ~  2011-11-04 11:47:10  host: z41-13.opera-mini.net

    @wroc40. To trochę inny kaliber. Tam gdzie komuś dzieje się krzywda to ja rozumiem. Ale Twoje ortodoksyjne postrzeganie tego problemu powoduje, że do żadnej organizacji konspiracyjnej nie mógłbyś należeć. Dobrze że żyjemy w takich czasach że konspirować nie musimy. Ty zaś nie znosisz FB a chcesz donosić na kogoś kto wg Ciebie łamie regulamin tego portalu.

  • 0

    43. ~  2011-11-04 15:03:21  host: dpi106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @38 przyznam szczerze, że trochę inaczej pojmuję całą tą sytuację. Wiele marek stosuje tego typu "chwyty" i nie widzę w tym nic złego. Przecież wszystkie akcje prowadzone są dla fanów strony, a zatem jeśli ktoś chce brać udział w zabawach to w czym problem, aby polubić dany fanpage? Poza tym przecież nikt nas do tego nie zmusza, każdy ma wolny wybór. Dla mnie ważniejszy jest sam fakt, że chcą zrobić obniżkę na wybrany model telefonu, ale zanim tego dokonają to pytają o to swoich fanów, więc chyba dobrze, że jest to dla nich istotne? Chociaż z tego co czytam to widać, że każdy ma inne podejście do tej sytuacji. Kwestia mocno osobista. W wielu taryfach i tak chyba obniżyli stawki na wybrane modele- chociażby w biznesie, więc nie ma co narzekać.

  • 0

    44. ~Polecam Orange jednakowoż  2011-11-04 17:15:48  host: user-31-174-247-181.play-internet.pl

    a ja musze pochwalić Orange'a za ostatni wynalazek którego dokonał pod zapewne wrażeniem sukcesu jakiego doznała konkurencja Play. Wynalazek przebił Playa gdyż właściciele kart SIM - kartowicze otrzymali 2.letnią ważność konta, niegrabienie kwot niewygadanych po upływie miesiąca od podładowania (to jeszcze muszę dokłądniej sprawdzić-przetestować). Ponadto możliwość przekładania kart z telefonu do modemu. No jednym słowem rewelacja. Tylko że za 29 gr. do "wielkich" sieci to jakby za drogo a do niewielkich nadal drogo. Zatem nadal muszę być uwiązany do Oranga a jedyne co mi dobrze podziała to internet szybszy niż w Playu. Póki co polecam i oby się nie zepsuło to mają wówczas gwarancje mojego podładowania za 5 zł. Acha i nie dodałem że za owo podładowanie otrzymuję MB ilość zależna od kwoty dołądowania. No i że nie wspomnę o drobiazgach że 30 SMSów miesięcznie do wszystkich sieci a MMSów aż 5 sztuk ale za to do jedynej najważniejszej sieci Orange.

  • 0

    45. ~no face  2011-11-05 21:41:36  host: 088156026198.olsztyn.vectranet.pl

    hej , nie mam fejsbuka i co nie moge zaglosowac:-(

  • 0

    46.  2011-11-06 13:20:10

    I pewnie znowu się zaraz skończą :D Ostatnio jak mieliśmy wyprzedaż, to nokia X7 poszła w 2 dni. A na magazynie dzień wcześniej było ze 100 sztuk. Jakby na orange.pl nie było to śmiało piszcie :>

  • 0

    47. ~  2011-11-07 12:18:51  host: dpo36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @46 a jaki telefon cieszy się w orange największą popularnością w chwili obecnej? Mam na myśli telefony dostępne w ofercie optymalnej?

  • 0

    48. ~Peter  2011-11-08 07:26:41  host: 161.51.11.6

    Orange coś pochrzaniło na swojej stronie orange online. Od wczoraj jak się zalogujecie na swoim koncie, kliniecie zakładkę dostępne środki, to nie pokazuje się najważniejsz informacja - ile tych środków jest?? Oni potrafią tylko utrudniać.

  • 0

    49.  2011-11-08 08:42:32

    #48 wcale nie od wczoraj!!! Tego typu przejściowe problemy to standard w tej sieci. Stanu konta nie można czasem sprawdzić nawet przez telefon. Dziwne, bo w Erze (teraz T) jeszcze nie trafiłem na problemy w tym zakresie. Wprawdzie od czasu do czasu nie można się zalogować na stronie www, bo operator opóźnia SMSa z potrzebnym hasłem, ale przynajmniej przez telefon stan konta zawsze można sprawdzić (jest problem, jak ktoś ma SIMCard w modemie a soft nie obsługuje kodów).

  • 0

    50. ~dyskryminator2  2011-11-08 16:51:20  host: user-31-174-103-48.play-internet.pl

    A ja dopiero dzisiaj zagłosowałem bo nie wiedziałem o tej akcji-też się więc czuję zdyskryminowany jak nie wiem co bo głosowałem na ten pierwszy model.

  • 0

    51. ~dyskryminator2  2011-11-08 16:55:38  host: user-31-174-103-48.play-internet.pl

    @48 Piotrze-mam to samo ALE można przez telefon sprawdzić a więc nie rozpaczajmy; dziś otrzymałem odpowiedź, że są to przejściowe problemy techniczne i że przepraszają. A pomyśl ile nam teraz Orange daje : masz pocztę, 30 SMSów, 5 MMSów (tylko do oranżystów ale zawsze coś), 2 lata ważność karty sim i ..taryfę FREE. Tego nawet Play nam nie dawał a więc nie rozpaczaj tak. No i masz ten zasięg czego (rzekomo) nie masz w Playu-ja mam ale liczy się opinią wieśniactwa.

  • 0

    52. ~  2011-11-08 18:40:54  host: centrum1.clubnet.pl

    @51 Co to jest ta taryfa free? Bo nie znam?

  • 0

    53. ~  2011-11-08 19:44:40  host: z55-15.opera-mini.net

    52). Internet 1gr./100kb + bonusy MB od doładowania konta, nawet 5zł kodem.

  • 0

    54. ~libertyni fuj  2011-11-09 06:20:48  host: user-31-175-206-57.play-internet.pl

    @Hejter 30; studenci są tresowani na libertynów a nie "demokratyczni"-obudź sie wreszcie i nie śpij na wykładach.

  • 0

    55. ~FREE oznacza wolność  2011-11-09 06:25:51  host: user-31-175-206-57.play-internet.pl

    to taryfa dzięki której kartę SIM możesz używać w telefonie wraz z przeglądarką jaką w nim masz ALBO przekłądasz do modemu w np. laptopie i masz normalny internet za 5 zł na DWA lata. Orange się wybija na nr1 wreszcie.

  • 0

    56. ~maxim  2011-11-10 07:14:50  host: 85-31-244-204.internetia.net.pl

    no i gdzie ta specjalna cena na e7???

  • 0

    57. ~hej  2011-11-10 10:26:29  host: 78.133.199.10

    i gdzie ta obniżka??

  • 0

    58. ~jola  2011-11-10 16:57:47  host: apn-95-40-149-117.dynamic.gprs.plus.pl

    super ze wyprzedaz szkoda tylko ze nie w panterze jak zwykle :/ ani sensation ani n8 eeee... szkoda gadac telefony a raczej smartphony ktore najlepiej pasuja do tej oferty nie zmieniaja w niej ceny wcale jedyny htc mozart ale to wiadomo ze lipa:P dzieki orange ;) chyba jednak trzeba isc do konkurencji

  • 0

    59.  2011-11-10 21:27:01

    no i gdzie niby ten telefon na głównej stronie w specjalnej cenie? Miał być 10 listopada. Chyba,że podciągnęli to pod "szalone dni"?

  • 0

    60.  2011-11-10 21:38:02

    @teder - jest na stronie głównej Orange.

Dodaj swoją opinię