Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange YES - nowa taryfa prepaid

Orange YES - nowa taryfa prepaid

Piszemy o tym pierwsi WitekT 27 Września 2013 13:57

28 12
Orange planuje wprowadzić nową taryfę prepaid - Yes - w której można rozmawiać albo SMS-ować za 0 zł ze wszystkimi w mobilnej sieci Orange nawet w momencie, kiedy stan konta wynosi 0 zł - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Wybrany profil (minuty lub SMS-y) jest darmowy, ale wyklucza się z roczną ważnością konta.

Podstawowe stawki to:
  • 29 groszy za minutę do wszystkich,
  • 15 groszy za SMS-a do wszystkich sieci,
  • 20 groszy za MMS-a do wszystkich,
  • 12 groszy za 100 kB transmisji.

Oprócz powyższych usług, klienci Orange YES mają do dyspozycji usługi dodatkowe, ważne 31 dni i niewykluczające się z roczną ważnością konta:
  • Rozmowy bez limitu w sieci za 9 zł,
  • SMS-y bez limitu w sieci za 6 zł,
  • SMS-y bez limitu do wszystkich sieci za 10 zł.

Na razie nie ma dostępnych pakietów transmisji danych. Dostępne są promocje takie, jak Masz za Staż, Skarbonka, Kredyt, Nowa Gwarancja Zwrotu i Premia na kartę.

Jak oceniasz ofertę Orange YES?

Bardzo atrakcyjna
16.11%
Atrakcyjna
12.42%
Nie wyróżnia się
22.76%
Mało atrakcyjna
18.77%
Bardzo mało atrakcyjna
26.61%
Nie mam zdania
3.33%

Wszystkich głosujących: 1353


Źródło tekstu: Orange, wł     


Dodaj do:

Tagi: orange | orange yes

w sumie: 278
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    1. ~BLU  2013-09-27 13:59:20  host: 90-156-21-96.internetia.net.pl

    SMS-y bez limitu w sieci za 6 zł, SMS-y bez limitu do wszystkich W sieci za 10 zł. ??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~  2013-09-27 13:59:23  host: ip-93-154-209-130.free.aero2.net.pl

    Kopia tarfy Frii w t-mobile.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~  2013-09-27 13:59:48  host: v23-15.opera-mini.net

    yes, yes, yes :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~Damian  2013-09-27 14:00:10  host: absj146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie no, śmierdzi mi to... i tak idę od Orange ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5.  2013-09-27 14:02:31

    Hmm, dla takich osobników jak ja, który dzwoni dużo do 3 numerów w Orange, jednak chyba najlepsza jest wciąż taryfa NOG z doładowaniem za 100 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    6.  2013-09-27 14:02:55

    Zaczynają równać do Playa. Ciekawe co Plus na to, bo Play na razie najwidoczniej pochłonięty 5G.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7.  2013-09-27 14:03:16

    cd #5 + usługa Ufo smsy, Pogadajcie sobie i Minuty za minuty

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8.  2013-09-27 14:04:19

    opcja za darmo w sieci plus 10 zł za smsy do wszystkich jest bardzo fajna

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~r  2013-09-27 14:04:47  host: public-gprs515145.centertel.pl

    Podoba mi się to. A jak z ważnością konta? Na miesiąc?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    10.  2013-09-27 14:05:28

    podstawowa cena za sms mogłaby być nieco niższa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~ziutasek  2013-09-27 14:06:15  host: dnq210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dokładnie kopia kulawej Frii (która byłaby niezła gdyby większość znajomych nie przeszła do play i nie mam na myśli gimnazjalistów) ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~r  2013-09-27 14:08:01  host: public-gprs515145.centertel.pl

    Sorry mnie doczytalem

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2013-09-27 14:09:40

    @pabloki - pakiety internetowe to nie prawny wymóg?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    16. ~ola  2013-09-27 14:11:24  host: ip-93-154-154-10.free.aero2.net.pl

    po co mam płacić za darmowe wywnętrz sieci, jak mam je mieć darmowe nawet jak 0zł na koncie? kopia frii? przecie w Heyah można aktywować wszystkie dniówki i mieć spokój

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    17. ~pabloki  2013-09-27 14:12:52  host: apn-5-60-232-213.dynamic.gprs.plus.pl

    usługi się wykluczają aktywacja usług kosztuje....przyszłość jest jasna ...bez orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~pabloki  2013-09-27 14:15:00  host: apn-5-60-232-213.dynamic.gprs.plus.pl

    manyaky pakiet nie wymóg ale standard rynkowy.... i co teraz ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~  2013-09-27 14:17:21  host: public-gprs54646.centertel.pl

    Gorsza wersja T-Mobile Frii. Do tego dalsza fragmentacja ofert prepaid. Zamiast 1 czy 2 dobrych taryf wprowadza się chaos w postaci kilku niedorobionych planów...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2013-09-27 14:21:07

    I znowu pokręcone. Część wyłącza roczną ważność konta (pewno bezpowrotnie) a część usług nie. Kto się nie połapie albo zapomni to się pozbędzie rocznej ważności konta i musztarda po objedzie. Od lat śledzę oferty wszystkich sieci i tak jak są teraz oferty pokręcone to pasowałoby otworzyć studia aby to wszystko ogarnąć. Nie bez powodu ludzie biorą to co im proponują bo się w tym nic nie orientują.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~stefo  2013-09-27 14:22:34  host: 81-210-106-138.ip.netia.com.pl

    Czy w ramach darmowych minut/smsów mieści się też nju mobile? Chyba tak co? Rozumiem, że raz aktywuję darmowe rozmowy i mam cały czas darmowe? Za aktywację płacę jedynie wtedy gdy chcę zmienić z rozmów na darmowe smsy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~adixm  2013-09-27 14:24:41  host: cbc111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak włączyć taryfę Orange YES?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~stefo  2013-09-27 14:25:08  host: 81-210-106-138.ip.netia.com.pl

    pabloki: to, że mają dużo taryf do wyboru, to chyba akurat dobrze, bo każdy może wybrać sobie jaka mu pasuje?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~pabloki  2013-09-27 14:26:01  host: apn-5-60-232-213.dynamic.gprs.plus.pl

    Witku czekamy na regulaminy bo nie uwierzę że raz aktywowana usługa nie będzie wymagała aktywacji co miesiąc za 2,90 pln

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~Jamessz  2013-09-27 14:26:21  host: public-gprs35697.centertel.pl

    Malo braklo i bylaby swietna oferta, ale jak zwykle ostatnio w orange jakis pazerniak przekombinowal. Jedynie pakiet 6GB Ostatnio im wyszedl doskonale

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~Noł  2013-09-27 14:30:21  host: 93.154.190.214

    Pewnie doładowanie w tej taryfie za 50 będzie przedłużało ważność na wychodzące o 30 dni:) Nie ma się nad czym spuszczać bo nie podana jest całość oferty jak na razie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28.  2013-09-27 14:38:21

    Z orange/online: W Orange Yes możesz rozmawiać i SMS-ować do wszystkich w Orange przez cały miesiąc bez ograniczeń i bez obawy o stan swojego konta. Dostępne usługi: Rozmowy bez limitu do wszystkich w mobilnej sieci Orange przez 31 dni, cena usługi to 9zł, aby włączyć usługę wyślij SMS-a o treści START pod numer 441. SMS-y bez limitu do wszystkich w mobilnej sieci Orange przez 31 dni, cena usługi to 6zł, aby włączyć usługę wyślij SMS-a o treści START pod numer 541. SMS-y bez limitu do wszystkich sieci przez 31 dni, cena usługi to 10zł, aby włączyć usługę wyślij SMS-a o treści START pod numer 641. Jeżeli nie korzystasz z żadnej z powyższych usług za minutę rozmowy zapłacisz 29gr, za SMS-a -15gr, za MMS – 20gr, a za 100kB - 12groszy. HTH.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~pabloki  2013-09-27 14:39:28  host: apn-5-60-232-213.dynamic.gprs.plus.pl

    teraz doczytałem :orange yes bez żadnego ale. jest tyle braków w tej ofercie ż e powinno być yes bez żadnego(czego żadnego?), ale..(ale z czym?). mierna oferta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~  2013-09-27 14:39:55  host: 83.218.117.82

    a ja i tak wole lycamobile.pl - za 29zł mam na 30dni nielimitowane smsy wewnątrz lycamobile.pl i nielimitowane rozmowy do wszystkich pl sieci komórkowych i stacjonarnych. A jeśli 29zł to za dużo to można na 30dni wziąść sobie 150min do wszystkich pl sieci komórkowych i stacjonarnych (łącznie z play) i mieć na 30 dni także nielimitowane rozmowy do lycamobile.pl...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31.  2013-09-27 14:40:29

    ola (16), ano po to, by mieć wybór w zależności od potrzeb. By w pierwszym wypadku nie korzystać z rocznej ważności konta, a w drugim móc z niej skorzystać, wykupując usługę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    32. ~jarko  2013-09-27 14:44:30  host: v13-10.opera-mini.net

    No cóż w porównaniu do choćby Frii nie ma smsów i minut do innych sieci. Jakbym miał wybierać między Yes a Frii zostałbym we Frii z powodu tego, że piszę dużo smsów, wielu znajomych mam w innych sieciach i teraz swobodnie sms-uję ze wszystkimi, w dodatku mam porządny pakiet na neta i nie martwię się o to, że z konta dużo poleci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~  2013-09-27 14:45:32  host: 77-254-137-179.adsl.inetia.pl

    czyli rwk jest, bez pakietow netu ? reszta mi pasi wiec oferta jest ok. net mam wszedzie po wifi

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~kk  2013-09-27 14:47:34  host: 77-254-50-98.adsl.inetia.pl

    To za darmo czy za 9 pln te rozmowy ;p

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~pabloki  2013-09-27 14:49:46  host: apn-5-60-232-213.dynamic.gprs.plus.pl

    w orange on line mam mozliwośc zmiany jako klient orange. nie ma na stronie orange dostępnej dla każdego info o taryfie-totalna amatorszczyzna. ktoś tam wyżej se pomylił bo w lyca nie limitowane są za 39 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~kk  2013-09-27 14:50:39  host: 77-254-50-98.adsl.inetia.pl

    Abo są literówki albo Orange już serio tak nisko upadło : SMS-y bez limitu w sieci za 6 zł, SMS-y bez limitu do wszystkich w sieci za 10 zł. To przecież ta sama opcja jedna za 6 pln druga za dopisek do wszystkich w sieci doliczają 4 pln

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37.  2013-09-27 14:51:53

    kk (34), czytaj uważnie. Według newsa ALBO "za darmo" (bez RWK, czyli i tak trzeba się doładowywać co miesiąc lub co trzy m-ce), ALBO za 9 zł (z RWK).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~m76  2013-09-27 14:55:45  host: 89-71-26-122.dynamic.chello.pl

    @23 adixm. Jak narazie przez panel na orange online, ale pewno bedzie kodem jak reszta taryf.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~pabloki  2013-09-27 14:56:22  host: apn-5-60-232-213.dynamic.gprs.plus.pl

    @38 faktycznie 29 zł , ale to niedawno wrzucili na strone bo na pewno 5 wreśnia tego nie było.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~  2013-09-27 14:59:57  host: 83.218.117.82

    do 40: pabloki - dokładnie - inne zmiany to: że play liczony jest na równi z w3 i pakiety rozmów czy smsów dotyczą także playa - zmiany chyba dali na stronę w ten weekend - bo też wcześniej tego nie widziałem....

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    42.  2013-09-27 15:10:31

    Liczę jeszcze na czyjąś ofertę prepaid oprócz PLAY typu: w sieci za darmo, po 29zł zero, za free też nie musi być free 60*24*30min, wystarczy 60*6*30min, byle bez rozłączania jak to robi play co 2 godziny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~  2013-09-27 15:16:30  host: 83.218.117.82

    do 42: pragmatyk: np lycamobile.pl ma coś takiego że doładowujesz sobie konto to dostajesz 14 dni rozmów wewnątrz lycamobile.pl za free. Jak wykupisz sobie np pakiet na 30dni 150min do wszystkich pl sieci komórkowych i stacjonarnych (łącznie z play) to dostajesz nielimitowane rozmowy wewnątrz lycamobile.pl za free. Tak samo jak kupisz sobie pakiet 29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich pl sieci stacjonarnych i komórkowych to nielimitowane smsy wewnątrz sieci lycamobile.pl dostajesz gratis. Także oferta całkiem przyzwoita - tak samo mają dobre ceny międzynarodowe prowadzone z Polski. Wszystko na zasięgu plusa....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~@lycamobilki  2013-09-27 15:18:00  host: 89-77-28-62.dynamic.chello.pl

    tylko że lycamobile bełkotliwie tłumaczy swój NO LIMIT jako limit do ileśtam minut (nie mam na myśli ilości minut wynikającej z pojemności miesiąca) i wyłączą Ci ten "nolimit" w lyca jak podzwonisz do playa etc. W dodatku oferta tylko dla indywidualnych klientów. Lyca ssie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~44  2013-09-27 15:22:21  host: 178-36-209-80.adsl.inetia.pl

    a czemu niby maja wyłączyć jak dzwonisz do playa ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    46.  2013-09-27 15:22:30

    42@ nikt ci nie da oferty bez rozłączenia, Chyba tylko sieci kablowe. Bez przesady ale kto rozmawia non stop 2 godziny. Chyba tylko plotkary.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~Amigo007  2013-09-27 15:24:26  host: 178-37-184-134.adsl.inetia.pl

    Próbował już ktoś migrować przez orange online? Jakie tam pakiety szczególnie na internet są dostępne? Ja bym zmigrował ale mam jeszcze 10gb internetu ważne 31 dni z pakietu wakacyjnego.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~Zocha  2013-09-27 15:31:12  host: gw.casus.com.pl

    Dla mnie bida ,w paly smsy i rozmowy mam za darmo bez płatnych pakietów,jedynie pakiet neta ma dobrą cene ale to za mało jak dla mnie... Sorry orange jest po prostu drogą siecią

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~asdads  2013-09-27 15:35:47  host: 185.10.26.111

    Czyli to co Play miał 4 lata temu we freshu. Tylko że w Play i rozmowy i smsy i roczna ważność konta. Hmm nie no popisali się :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~z  2013-09-27 15:38:09  host: route-bonin.komster.pl

    kopia t mobile . Wybierając rozmowy gratis w sieci termin ważności doładowania około 6 miesięcy .Osobiście nie skorzystam i basta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~adixm  2013-09-27 15:42:00  host: caj175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W jaki sposob wybrać profil minutowy bo wydaje mi sie ze kod byl podany a teraz nie moge znalezc?

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    52. ~Sokratesik  2013-09-27 15:55:04  host: w3cache.net.pulawy.pl

    SMS-y za 10 zł. Chyba chodzi o "do wszystkich sieci" a nie o "wszystkich W sieci" :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    53.  2013-09-27 16:11:13

    @52,no właśnie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    55. ~Lord  2013-09-27 16:31:37  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    dobra opcja o ile jeśli za 9 zł będzie rwk

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    56.  2013-09-27 16:35:48

    A czym się różnią SMS-y bez limitu w sieci od SMS-ów bez limitu do wszystkich w sieci?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57.  2013-09-27 16:36:34

    OK! Już wiem ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    58.  2013-09-27 16:38:32

    Niecała minuta wystarczyła, zeby wyjść na idiotę? ;-) No cóż... to nie aktualizacja wiadomości była w końcu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~  2013-09-27 16:59:32  host: apn-95-41-1-135.dynamic.gprs.plus.pl

    @43,44 wiecie co jak czytam ten opis usług lyca to aż się nie chce korzystać . jak rozumieć to że nalicza minutowo w no limit a korzystanie ponad limit objęte będzie opłatą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    60. ~  2013-09-27 17:04:26  host: e1.zaba-gw.waw.supermedia.pl

    @52 ewidentnie nie, wyraźnie pisze że do wszystkich w sieci a więc do orange tylko

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~  2013-09-27 17:12:57  host: public-gprs590093.centertel.pl

    @60 ewidentnie tak

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~HD  2013-09-27 17:18:26  host: 89-71-32-107.dynamic.chello.pl

    Super! Tylko że na 99% nie będzie żadnych pakietów internetowych ew. jakis jeden marny

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~rymi  2013-09-27 17:35:25  host: aelg97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w orange online przy zmianie planu taryfowego jest juz Orange YES W Orange Yes możesz rozmawiać i SMS-ować do wszystkich w Orange przez cały miesiąc bez ograniczeń i bez obawy o stan swojego konta. Dostępne usługi: Rozmowy bez limitu do wszystkich w mobilnej sieci Orange przez 31 dni, cena usługi to 9zł, aby włączyć usługę wyślij SMS-a o treści START pod numer 441. SMS-y bez limitu do wszystkich w mobilnej sieci Orange przez 31 dni, cena usługi to 6zł, aby włączyć usługę wyślij SMS-a o treści START pod numer 541. SMS-y bez limitu do wszystkich sieci przez 31 dni, cena usługi to 10zł, aby włączyć usługę wyślij SMS-a o treści START pod numer 641. Jeżeli nie korzystasz z żadnej z powyższych usług za minutę rozmowy zapłacisz 29gr, za SMS-a -15gr, za MMS – 20gr, a za 100kB - 12groszy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64. ~  2013-09-27 17:41:36  host: e1.zaba-gw.waw.supermedia.pl

    ktoś poprawił do wszystkich sieci dopiero teraz

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65.  2013-09-27 17:43:41

    Tylko jedna nowa taryfa? Jestem srodze zawiedziony. Niedługo taryf prepaid u jednego tylko operatora będzie więcej niż związków zawodowych w Kompanii Węglowej. Czy to wariactwo kiedyś się skończy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66. ~Calm7  2013-09-27 17:47:02  host: v51-01.opera-mini.net

    Kurde, ONE by odświeżyli, a nie następna taryfa! Po co tak kombinować? Przecież w końcu i ja się pogubię! :-D eh, Orange Ty moje! :-l

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    68. ~PATA  2013-09-27 17:53:06  host: 54691C28.cm-12-2a.dynamic.ziggo.nl

    W Playu mam od chyba co najmniej 2 lat rozmowy i smsy w sieci za darmo, wystarczy tylko doładowywać konto, nie widzę tu nic interesującego, o samo kosztuje 15zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69. ~pabloki  2013-09-27 17:59:28  host: apn-95-41-1-135.dynamic.gprs.plus.pl

    Calm7 przecież to jest odświeżone ONE właśnie. Chodzi o to byś stracił roczne konto.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70. ~  2013-09-27 18:01:05  host: public-gprs631427.centertel.pl

    PLUS ZMIENIŁ BONUS ZA DOŁADOWANIA W WEKKENDY TERAZ JEST 30% ALE NA KONTO PROMO A NIE GŁÓWNE I WYKLUCZYŁ TARYFY INTERNETOWE OGÓLNIE TO CHYBA MASAKRA

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71.  2013-09-27 18:03:20

    Calm spokojnie wszytstko ogarniesz jak cie znam :D @PATA placisz jak chcesz miec RWK.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72.  2013-09-27 18:07:00

    Jak ma sie dobry zasieg wszsystkich to mozna powiedziec: 1 dla mało/srednio dzwoniacych, ktorym wystarcza lejek do smartfona - wygrywa Virgin Mobile, 2. dla regularnie doladowujacych i rozmawiajacych/smsujacych po sieci lubiacych youtuba i potrebujacym duzo szybkiego neta Red Bull Mobile, tudziez Frii i dniowka 3. nieregularnie dzwoniacyh duzó nju na karte 4 dla duzo dzwoniacych play minimax

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    74. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2013-09-27 18:08:10  host: v51-01.opera-mini.net

    69). Pabloki. Nic nie stracę :-p będę brał to to za dychę, i esy, czyli dwie dychy miesięcznie. Po kutacza następna taryfa? Wypindolić ze Smarta te pakiety na 25dni, i już jest git :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75. ~ola  2013-09-27 18:13:40  host: ip-185-4-213-218.free.aero2.net.pl

    skoro już kopiują frii to też nich skopiują pakiety MB inaczej to tyłek... w nju też brak pakietów...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76.  2013-09-27 18:14:58

    Plus [Polkomtel] 1. zadnych bonusow neta w taryfie dla smartfonow!! [tylko za 1zł śmieszne 200MB niezaleznie od doladawonia] dla porownania 2GB z lejkiem w RBM, 1GB z lejkiem w lubie to, 100 x 50MB z lejkiem w t-mobile frii na 100 dni po dol.50zł, 2. brak lejka, 3. brak pakietu z nolimitem sms, 4. tylko miesiac nolimitu wewnatrzsieciowych w taryfie wiecej w plusie po doł. 50zł i pakiet za 10zł za tylko 5 numerow w plusie. w paly i t-mobile 100 dni!! 5 . platne zmiany taryf [3zł]. 6. pakiety neta schodzą o wiele szybciej niz te same pakiety u konkurencji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    77. ~pabloki  2013-09-27 18:18:12  host: apn-95-41-1-135.dynamic.gprs.plus.pl

    Calm7 moim zdanie nie opłaca się zmieniać w one chyba tez sa takie pakiety.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    78. ~RKB13  2013-09-27 18:18:19  host: 77-254-146-212.adsl.inetia.pl

    A ja mam na karte w play formułe minimax i 1000 razy lepsza oferta niz te wszystkie taryfy razem wziete w Pomaranczy:))) pewnie znajdzie sie ktos kto powie o zasiegu to odpowiem.... umnie zadna siec nie ma full zasiegu,wiec wybrałem playa i zasieg mam lepszy moze nie full,ale lepszy:):):) Duza czesc znajomych i rodziny przenosła sie do play:) w tej taryfie co mam to kompletnie nie przejmuje sie o koszty,zawsze stała cena i pełna swoboda rozmów,pisania,jedynie brakuje mi wiekszego pakietu neta za 5 zł,mogłby byc 250mb a nie 100mb ,gdyby to zostało zmienione to byłby dla mnie mega ideal. . .jestem od 3 lat w play i jestem mega zadowolony:) odkad jestem w play to patrzec na inne sieci i ich oferty to dla mnie chore jest,ze inni płacą za rozmowy i essy we własnej sieci:( to powinien byc stanadard w kazdej sieci:) Pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    80.  2013-09-27 18:22:44

    Przewiduje, że przychod z jednej karty SIM spadnie o 1,77zł :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81.  2013-09-27 18:23:32

    ^^^i to tylko po 3 miesiacach od w teraz :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    82. ~Calm7  2013-09-27 18:25:59  host: v51-01.opera-mini.net

    Ola75). Obudź się! Masz w nju pakiet 350mb za 7zł. * 78). A guzik Nas obchodzi co Ty masz w plejozie :-p

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83. ~  2013-09-27 18:29:46  host: ip-93-154-196-209.free.aero2.net.pl

    a po jakim czasie będą blokować kartę?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    84.  2013-09-27 18:31:11

    Orange? NO!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    85. ~NG  2013-09-27 18:31:44  host: 89-79-8-235.dynamic.chello.pl

    Oferta, jak na aktualną sytuację na rynku, słabiuteńka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87. ~opolanek  2013-09-27 18:37:44  host: 178.182.53.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    coś ala nowa oferta T-Mobile, z tym że w T-Mobile w taryfie frii jest taniej: smsy po 14 gr

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    88. ~sum(a1:a2)  2013-09-27 18:52:31  host: user-94-254-147-228.play-internet.pl

    Jeżeli konto będzie ważne jak w nju mobile, to dla kogo YES jest atrakcyjniejsze niż nju?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    89. ~  2013-09-27 19:04:52  host: gfl22.internetdsl.tpnet.pl

    88) Dla ludzi chcących mieć darmowe połączenia tylko do Orange, którzy nie wysyłają smsów, nie korzystają z internetu - starsza osoba ~70 lat. Taką ofertę jej właśnie włączę, i za 50zł ma 3 miesiące ważność, darmowe rozmowy do Orange, gdzie jest je cała rodzina. Dla niej to będzie świetna oferta. A dla tych internetowych - cóż, są lepsze oferty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    90. ~ciekaw  2013-09-27 19:09:03  host: ip-215-236.ap-media.pl

    Kiedy to wchodzi ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    91.  2013-09-27 19:14:16

    e tam im wiecej taryf tym lepiej, kazdy inaczej korzysta

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    92. ~Calm7  2013-09-27 19:16:42  host: v51-01.opera-mini.net

    89). A nie lepiej po 9zł miesięcznie..? Rok konto ZAWSZE się przydaje. Ja bym brał pakiet za 9zeta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    93. ~jakiś tam  2013-09-27 19:18:07  host: v45-16.opera-mini.net

    Plus Z tym bonusem 30% cofnol sie o krok do tylu, po co mi taka promocja jak mam no limit w sieci za 6zł i sms za 5zł no moze mms ale ile ja ich pisze w miesiacu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    94.  2013-09-27 19:18:34

    Plus ma PIĘĆ [niezabytkowych] 1. wiecej w pusie 2. wiecej do wszystkich 3. wiecej przez rok. 4. wiecej internetu i sms noi 5 plus na karte.... T-mobile chyba z 6, Orange ma 6 [razem z nju na karte] czyli teraz 7, Play ma 6 RWK, lubie to, play 0zł, minimax, RBM 5 i RBM 9

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    95. ~  2013-09-27 19:18:56  host: z50-10.opera-mini.net

    To teraz prepaid Play leży i kwiczy. TM i Orange mają oferty lepsze albo porównywalne ale jakość jest o niebo lepsza. Play uparł się żeby kazdemu wciskać no limit. W abo praktycznie zlikwidowali niskie abo a w prepaid jedynie minimax ma sens ale nie każdy potrzebuje no limit. Widać oferty operatorów już się wyrównały a Play zaczyna odstawać co jeszcze rok temu było trudne do uwierzenia

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    96. ~Calm7  2013-09-27 19:19:22  host: v51-01.opera-mini.net

    91). No tak, racja! Od przybytku głowa nie boli, tylko zagubi się w tym pomarańczowym lesie ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    97.  2013-09-27 19:21:55

    6zł za nolimit w plusie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    98.  2013-09-27 19:26:50

    95 jakbys znal oferte Red Bull Mobile [taryfa Play] to bys tak nie gdakał, w praktyce RBM = Lubie to + Play na karte 0zł w Play i do tego je jeszcze przewyzsza bo ma nielimitowany youtube, wewnatrzsieciowe sa darmo w RBM wystarczy co tydzien wejsc na strrone RBM - swiat red bulla sekcja gryplan w poniedzialki dają 333 minuty do play i rbm za friko tak jest od kwietnia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    99. ~  2013-09-27 19:27:18  host: z50-10.opera-mini.net

    97, jasne, że jest to możliwe tylko BOK to włącza dla świadomych. Plus to jakość a do tego jak dojdzie niska cena, to miażdży reszte.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    100.  2013-09-27 19:28:06

    na stronie sa darmowe kody w poniedzialki

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    101.  2013-09-27 19:29:04

    99 a skad sie o tym doweidzialeś?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    102. ~jakiś tam  2013-09-27 19:37:18  host: v45-16.opera-mini.net

    jestem ze starej taryfy polaczylem pakiet minut za 6zł z promocja no limit (69gr dzien) i nie bierze te 69gr tylko 1 sek z pakietu i caly dzien do bulu ucha, jesli masz mix plus z taryfa mix6 i polaczysz minuty kture masz po przejsciu z simplus na mix i wlaczysz ta promocje za 10zl no limit gdzie cale polaczenie jest za 89gr bedziesz mial tak samo no limit w sieci jak w plus na karte :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    103. ~Calm7  2013-09-27 19:37:26  host: v51-01.opera-mini.net

    Buba, Ty to masz dobrą pamięć, ale krótką, hehe Już kiedyś się zetknąłeś z tym 6zł, ale olałeś, bo akurat z Plusa się wyniosłeś :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    104. ~Jan  2013-09-27 19:45:58  host: v54-10.opera-mini.net

    @99. U mnie Plus na zewnątrz ledwie 2 kreski zasięgu ma czasem. Rozmowy tylko przy oknie i to rozłącza. Z networks mam teraz HSPA + DC a wkrótce pewnie i HSPA + na 900 MHz będzie, dodam że mieszkam na wsi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    105. ~greg  2013-09-27 19:48:39  host: user-188-33-149-75.play-internet.pl

    wiecie moze czy jak mam taryfe orange go i chce przejsc do orange free na karte a mam wlaczona usluge wspolna orbita czy mi ona nie przepadnie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    106. ~Calm7  2013-09-27 19:48:51  host: v51-01.opera-mini.net

    PS. Zastanawiam się, jak to jest: Telepolis jest od wszystkich nowinek gsm, a blog Jabczyńskiego tylko od Orange. Dlaczego więc, dowiaduję się ZAWSZE o promocjach Orange z portalu Telepolis?! :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    107. ~  2013-09-27 19:49:41  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    @jakiś tam, czy to chodzi o ten pakiet 60 minut w sieci?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    108. ~Calm7  2013-09-27 19:50:59  host: v51-01.opera-mini.net

    Greg105). Pierw wygadaj orbitę, bo przepada. * PS. Jak chcesz tani net, oraz minuty do Orange, to sprawdź Smart. ** Powodzenia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    109. ~  2013-09-27 19:51:02  host: ip-185-4-212-158.free.aero2.net.pl

    @106 pewnie dlatego, że blog jest od kontemplacyjnych przemyśleń rzecznika. Ostatnio o częstotliwościach i reklamach konkurencji. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    110. ~jakiś tam  2013-09-27 19:56:50  host: v45-16.opera-mini.net

    mam w domu hsp+ z plus i powiem ze na 2 kreskach na wsi. orange nie patrzylem

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    111. ~Jeżu Krosta  2013-09-27 19:58:58  host: 77-254-29-74.adsl.inetia.pl

    I tak lepiej niż w Plej. W Plej obcięli MTR, to operator zaczął uważać, że mniej za więcej znaczy lepiej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    112. ~Calm7  2013-09-27 20:03:26  host: v51-01.opera-mini.net

    109). To niech sobie kątem pluje dalej, guzik mnie to, ale o swoich nowych ofertach winien pisać wcześniej od Telepolis! :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    114. ~Calm7  2013-09-27 20:12:05  host: v51-01.opera-mini.net

    111). Tyle, że ile musieliśmy czekać, na te 9zł na 31 dni??? Heh!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    115. ~  2013-09-27 20:20:04  host: 83.218.117.82

    reklama jest kłamliwa. Jest ALE... Dostaniesz albo darmowe rozmowy albo smsy do orange ALE stracisz roczną ważność konta... I najprawdopodobniej w tej taryfie nie ma pakietów internetowych. No nic - widać pierwsze poronione pomysły nowego prezesa orange...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    116. ~a  2013-09-27 20:20:20  host: afmg222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    YES, we can't ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    117. ~Calm7  2013-09-27 20:22:07  host: v51-01.opera-mini.net

    Hmm.. ,,premia na kartę".. Brzmi słodko! Oby to było coś więcej niż ,,masz za staż" :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    118. ~  2013-09-27 20:23:25  host: z50-10.opera-mini.net

    Dobra oferta, dużo lepsza niż Plaja czy jakiegoś śmiesznego Virgin, gdzie nawet nie ma tanich sieciówek. No i to przerywanie połączeń. Dzisiaj TM, Orange i Plus się liczy. Reszta zamyka drzwi z tyłu

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    119. ~  2013-09-27 20:31:00  host: 83.218.117.82

    do 118: bzdury piszesz. Obecnie na kartę dobrą ofertę mają: mini max playa, lycamobile.pl, Virgin.pl, klucz.net - ewentualnie teraz dla pakietów intenretowych tmobile czy heyah... Reszta to kicha...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    120. ~  2013-09-27 20:32:40  host: gfl22.internetdsl.tpnet.pl

    A ja mam inne pytanie. Jak w tej okresie wygląda przedłużanie ważności konta po doładowaniu? Za 50zł są 3 miesiące, czy może 6 (jak w nju).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    122. ~  2013-09-27 20:41:59  host: public-gprs196777.centertel.pl

    @117 Premia na kartę istnieje od kwietnia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    123. ~  2013-09-27 20:43:45  host: 83.218.117.82

    do 121: marzenia ściętej głowy. No ale pomarzyć zawsze można...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    124. ~  2013-09-27 20:48:01  host: 83.218.117.82

    poza tym telepolis.pl by się tak nie mylił że 29gr gdy stawka miałaby być 18 gr/min brutto...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    125. ~Calm7  2013-09-27 20:50:23  host: v51-01.opera-mini.net

    120). Obawiam się najgorszego; skoro to kopia frii z EryTM, to doładowanie zapewne na 100 dni :-(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    126. ~Piko  2013-09-27 20:51:54  host: apn-31-2-22-91.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie nadążam za tymi durnymi ofertami . Znowu jakaś nowa oferta ? Na szczęście od trzech lat mam Orange Free i mam gdzieś jakieś kody , orbity , profile i tym podobne pierdolamento .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    127. ~  2013-09-27 21:11:55  host: gfl22.internetdsl.tpnet.pl

    125) Miejmy nadzieję że się mylisz :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    128. ~Lord  2013-09-27 21:50:23  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    faktycznie od uja tych profilo-opcji w orange choć pleje ich doganiają ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    129. ~hm?  2013-09-27 22:21:50  host: public-gprs592515.centertel.pl

    co to za ściema??? "Orange planuje wprowadzić nową taryfę prepaid - Yes - w której można rozmawiać albo SMS-ować za 0 zł ze wszystkimi w mobilnej sieci Orange nawet w momencie, kiedy stan konta wynosi 0 zł" Tylko muszę zapłacić 9zł lub 6zł lub 10zł. Rozumiem - jak doładuję konto to mam w sieci rozmowy lub smsy za free. Tutaj muszę to kupić!!!!! Ale kicha!!!!!!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    130.  2013-09-27 22:40:11

    Trochę późno z tym wyskoczyli, ale nie ma co narzekać. Jest całkiem ok. RWK i tak już traci na znaczeniu, ale choćby dwa opcjonalne pakiety internetu z lejkiem przydały by się na przyczepkę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    131. ~Fryzjer  2013-09-27 23:27:17  host: v61-10.opera-mini.net

    Nawet ciekawa oferta, jeśli oczywiście redakcja Telepols.pl sprawdziła, że rok ważnośći konta zostanie. Natomiast podstawowy minus to brak pakietów internetowych. Niech dadzą chociaż te 100Mb za 7zł na 31 dni i gitara.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    132. ~  2013-09-28 06:15:59  host: z50-10.opera-mini.net

    niektórzy to oczekują, że może być za darmo, bo jak inaczej nazwać ofertę, która zawierałaby nielimitowane połączenia w sieci nawet przy zerowym stanie konta a na dodatek miałaby roczną ważność konta uzyskiwaną poprzez wysłanie bezpłatnego smsa na 8002. Ludzie, myślcie trochę. Na czym operator zarabiałby wtedy jak i tak większość dzwoni na numery w sieci głównie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    133. ~  2013-09-28 07:28:13  host: 81.219.84.18

    Jakoś ta oferta nie zachwyca. W momencie gdy mini max playa jest korzystniejszą ofertą. Chociaz gdyby była podana informacja odnośnie ważności konta można było by dokładniej porównać tą taryfę z innymi na rynku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    134. ~  2013-09-28 08:25:01  host: z50-09.opera-mini.net

    133, w czym mini max jest lepszy, że jest no limit? Nie żartuj, jeszcze nie dawno większość rajcowała się z RWK po doładowaniu za 5zł bo mieli problem z wydzwonieniem 50zl w 3mce przy wyższych stawkach a teraz nagle zachwycają się no limitem za 38zl. Wcześniej nie mieli pieniędzy na 15zl/mc a teraz 40zl lekką ręką wyłożą. Takimi ludzmi łatwo manipulować, bo bez problemu można im wmówić czego potrzebują a ci w to uwierzą i kupią to. Robienie wody z mózgu. Samodzielne myślenie zanika, bo Gruszka powie, co jest dobre, czego karciarz potrzebuje i ten już sam nie musi myśleć i jest dojony i nanwet sprawy sobie z tego nie zdaje

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    135. ~Ja  2013-09-28 08:28:12  host: v55-07.opera-mini.net

    Tu pisze bo admin nie wpisał artykułu 30% więcej w plus przez internet w weekend. A więc tak np 6zł które się dostanie łączy się z wszystkimi promocjami np 3gr sms do wszystkich sieci w plus niby bezpłatnie a łącząc no limit sms z kodem 03 i 02. Jest no limit. I z usługami 69gr lub 29gr za rozmowę. Prawdziłem. Również dziś dzoniłem do plus w tej sprawie. Nie wiem jak internet bo mam pakiet z lejkiem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    136. ~  2013-09-28 08:40:39  host: 81.219.84.18

    @134 Chociazby to jest lepsze ze w mini max nie majac srodkow na koncie mozesz dzwonic i sms w sieci, tutaj zeby cos takiego robic musisz doplacic. Dodatkowo w moim wypadku gdzie korzystam z telefonu głównie do sms i sporadycznie do internetu, to nielimiotwane sms do wszystkich sieci za 9zl i oplata 2gr za 100kb jest dla mnie oferta lepsza niz 10zl nielimitowane sms i 12gr za 100kb

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    137. ~adixm  2013-09-28 09:17:59  host: cay243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak wlaczyć profil minutowy, zeby nie placic za polaczenia w sieci?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    138. ~Calm7  2013-09-28 09:22:22  host: v51-01.opera-mini.net

    Trochę mi się nie podoba, że Telepolis już udostępnia ankietę "jak oceniasz ofertę.." gdy nie znana jest cała oferta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    139. ~4G (4 x Gorsze) LTE  2013-09-28 10:13:16  host: user-94-254-145-161.play-internet.pl

    Masz rację Calm7, to co jest powyżej opublikowane w newsie to jedynie zarys taryfy Yes. Całość, łącznie ze szczegółami będzie znana najprawdopodobniej po tym weekendzie. Stąd też zbyt pochopne i daleko idące oceny tej taryfy, a tym bardziej ta ankieta nie mają w tej chwili sensu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    140. ~4G (4 x Gorsze) LTE  2013-09-28 10:22:44  host: user-94-254-145-161.play-internet.pl

    Swoją drogą odnoszę wrażenie, że dział marketingowy w Orange, który wymyśla te setki promocji i pakietów to jest coś na kształt państwa w państwie. Co więcej, za ich wariackimi pomysłami i przekombinowaniem oferty nie nadąża "dział techniczno-wykonawczy", a nawet rzecznik prasowy - Wojtek.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    141. ~rafal21  2013-09-28 10:52:44  host: aaix193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam czy komus udalo się aktywować pakiet smsow do orange?? Bo ja probuje od rana i nici

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    142. ~  2013-09-28 11:24:59  host: v54-04.opera-mini.net

    @141 a czy ta oferta jest już oficjalnie dostępna? Jak oficjalnie udostępnią wszyskim, to będziesz mógł włączyć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    143. ~  2013-09-28 11:42:06  host: z34-09.opera-mini.net

    oferta na pewno lepsza niż pleja i to jest ważne, bo jest gdzie przenieść numer. Na dzień dzisiejszy wybrałem TM Frii ale możliwe, że jak zostaną podane wszystkie szczególy to przeniosę do Orange yes. Play powinien się uczyć jak robi się dobre oferty

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    144. ~Pawel  2013-09-28 11:49:05  host: adtc222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedy Plus w końcu odświeży swoją ofertę na kartę? Przydałyby się jakieś nielimitowane pakiety pomijając ten żałosny pakiet za 5zł, która daje smsy po 3gr... Zasięg mają genialny, ale oferta leży i kwiczy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    145. ~adixm  2013-09-28 11:56:53  host: caz231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taryfa jeszcze nie działa. Poza samym włączeniem taryfy nic innego nie można w niej aktywować.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    146. ~  2013-09-28 12:02:09  host: public-gprs680964.centertel.pl

    29 groszy za minutę, czyli jak wygadam 100 minut do innych sieci to nabija 29 zł, a jak gadam więcej to nabija dalej. A w nju albo Play Mini Max za 29 zł jest nolimit do innych. Słabo, Orange, niczym nie zaimponowaliście, a przy nju i play ta oferta jest po prostu nędzna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    147. ~Od 12 lat w PTK Centertel  2013-09-28 12:08:44  host: public-gprs516453.centertel.pl

    Dziwię się Orange. Mają przecież w swoim arsenale ofert na kartę chociażby taką legendę (niestety już mocno zdewaluowaną) jak "Orange Free na kartę", wiec zamiast o nią dbać, pielęgnować ją i ulepszać to wymyślają coraz to nowe, bzdurne i ośmieszające ich oferty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    148. ~Calm7  2013-09-28 12:13:59  host: v51-01.opera-mini.net

    144). Masz w Plusie nolimit za 6zł. * 146). Masz gorączkę? Nikt tej oferty nie weźmie do gadania do innych sieci. Rusz głową :-) ** Czytajcie dokładnie: ORANGE PLANUJE WPROWADZIĆ NOWĄ TARYFĘ. P-L-A-N-U-J-E . Więc cierpliwości.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    150. ~Od 12 lat w PTK Centertel  2013-09-28 12:21:41  host: public-gprs516453.centertel.pl

    W Orange najczęściej tłumaczą się tym, że "Orange Free na kartę" to oferta typowo internetowa i nie będą tam wprowadzać pakietów na rozmowy i SMS... Zgoda, ale wprowadzenie w "Orange Free na kartę" niższych stawek za minutę i SMS do sieci Orange (np. 19 groszy za minutę i 9 groszy za SMS) nie zaszkodziłoby "prestiżowi internetowemu" tej taryfy, a pomogłoby spełnić podstawową funkcje każdej oferty, czyli przyciąganie klientów do korzystania z produktów i usług firmy - otóż ci którzy korzystają z "Orange Free na kartę" bardziej staraliby się przyciągnąć do Orange swoich krewnych i znajomych, ponieważ mieliby do nich znacznie niższe stawki niż do obcych sieci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    151. ~Calm7  2013-09-28 12:28:50  host: v51-01.opera-mini.net

    150). Oj, tyle lat jesteś w Orange, a nie wiesz, że FREE ma pakiet do Orange? 600 sms za 6zł /30 dni? Na upartego nawet 1000 minut, ale to tylko 14dni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    152. ~Od 12 lat w PTK Centertel  2013-09-28 12:43:06  host: public-gprs516404.centertel.pl

    @151. No ja o tym wiem - na kuponach dostępnych w kilku wybranych punktach i to tylko w dużych miastach. Przypuszczam, że świadomość klientów istnienia tego "wynalazku" zamyka się w 1 do 2 % populacji użytkowników Orange. Poza tym to dużo gorsze rozwiązanie od obniżki stawek za połączenia i SMS-y do Orange. Zresztą sam pakiet 1000 minut za 10 zł tylko 14dni to w dzisiejszych czasach delikatnie mówiąc przeżytek.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    153. ~mini  2013-09-28 12:46:13  host: v39-01.opera-mini.net

    No i co z tego że play minimax coś tam ma nolimit, jak jakość jest taka jaka jest. Byłem w play, korzystałem to wiem jaka jest tam jakość połączeń. Play, nie dziękuje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    154. ~  2013-09-28 12:48:36  host: z34-09.opera-mini.net

    149, wytapetuj sobie tymi hasłami ściany. ile ty masz lat? Pytam, bo zachowujesz się jak nastolatek, mentalnie nim, jesteś niezależnie czy jestes starszy. Jak dla ciebie wyczekiwanie na bonus doładowań w Play to podstawa do wyliczeń i sens życia, to współczuję nudnego życia. Masz gwarancję, że będą kolejne? Dorosły jeżeli potrzebuje no limitu to nie pakuje się w prepaid tylko wybiera taki abonament. Przeważnie nie gada o pierdołach tylko w konkretnych sprawach dzwoni. Wcześniej spamowałeś o voipie w komie a teraz spuszczasz się jak małolat nad minimaxem, który pozwoli zaoszczędzic-jak będzie promo doładowań na FB- na 1piwo w lokalu. Śmieszny jesteś i wydoroślej w końcu. To tylko telefon chłopcze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    155. ~  2013-09-28 12:49:02  host: public-gprs514744.centertel.pl

    @153, nie mam takiego problemu, nie mam powodu do narzekania na Play. Za to zewsząd dookoła słyszę narzekania na jakość Orange: słaby zasięg, zrywanie połączeń...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    156. ~  2013-09-28 12:54:17  host: z34-09.opera-mini.net

    Play nie nadaje się do poważnego korzystania. Problemy z roamingiem, wyrzucanie z roamingu to znane problemy, których na Play forum pełno. Jakość w roamingu dużo gorsza niż na kartach macierzystych tych operatorów. Gimbaza na to może leci ale play nie jest już ani tani ani tym bardziej dobry jakościowo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    157.  2013-09-28 12:57:05

    No dobra, ale cały czas dyskusja jest o ofercie WIDMO. Nie ma pewności co do pakietów internetowych, nie jest jasne, jakie będą terminy ważności konta bez RWK. A diabeł tkwi w szczegółach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    158.  2013-09-28 12:58:19

    To nie jest temat o Play! Przestańcie w kółko nawijać makaron na uszy!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    159.  2013-09-28 12:59:38

    @154 chłopcze mam 38 lat. Załadować raz na 5 miesięcy dla mnie nie jest wielkim wyzwaniem i ja nie czekam na kolejne bo i po co ? Gadam gdzie chcę i ile chce od lat. Używanie prepaida to nie kwestia dorosłości tylko opłacalności. Każdy bierze co m pasuje. Ja informuje co według mnie jest atrakcyjne bo między innymi od tego jest taki portal.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    160.  2013-09-28 13:02:49

    @158 słoneczny można chyba porównać planowaną ofertę Orange na połączenia do Orange z Playową na zasięgu Orange na połączenia do Orange ? ;) Nie tylko Orange oferuje połączenia do Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    161. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2013-09-28 13:03:35  host: v51-01.opera-mini.net

    157). I czy można (i jak) wrócić do poprzednich taryf: pop, go, one, free, smart ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    162. ~  2013-09-28 13:06:13  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    Czy fanatycy z Play mogliby w końcu przestać zaśmiecać newsa? Cholera, pod każdym tematem spamuja albo o formułach albo i MiniMax. Mnie np. kompletnie nie interesuje oferta Play i takie porównania pod tym tematem są zwykłymi śmieciami.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    163. ~m76  2013-09-28 13:07:33  host: 89-71-26-122.dynamic.chello.pl

    @149 trzeba doladowac za 110, dodatkowo 2x po 5 zl zeby srodki promo nie uciekly, ale faktycznie wtedy rozmowy nielimitowane wychodza nawet 16,7 a na koncie glownym zostaje jeszcze 26zl. Ale dla niektorych moze nju na karte byc korzystniejsze, jesli nie gada codziennie do oporu. Za 100 ma pol roku aktywne konto z oplaconym nolimietm (110zl zza doladowanie za 100 - 18zl za nolimit) i zostaje na 46 dni gadania ze 186 (2zlx46). Ale w tym ma tez nolimit sms i 100mb neta codziennie. Gdzie w minimax dodatkowo by to kosztowalo co miesiac +9zl sms i +9zl za pakiet 500mb bo te 5zl za 25MB a pozniej 8kb/s to smiech na sali.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    164.  2013-09-28 13:19:26

    @160. Takie porównania zawsze będą mocno stronnicze. Tam gdzie więcej kontaktów, tam będą bardziej opłacały się poszczególne sieci. Jest to "oczywista oczywistość". Nie trzeba tego po raz enty udowadniać w komentarzach. Poza tym, nie ma jeszcze szczegółów, więc i porównanie - ni z gruchy, ni z pietruchy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    165. ~m76  2013-09-28 13:32:35  host: 89-71-26-122.dynamic.chello.pl

    @164. Mysle ze nie do konca, czasem taki nju czy mm bedzie bardziej oplacalny nawet dla kogos kto ma wiecej kontaktow w plusie czy tm, ale tez sporo dzwoni do innych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    166. ~dżordżbusz  2013-09-28 13:45:50  host: v59-14.opera-mini.net

    12 groszy za 100kB, czyli 12zł zapłacimy za 100Mb ? Czemu nie dali pakietów na net ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    167. ~C7  2013-09-28 13:51:33  host: public-gprs328069.centertel.pl

    12 groszy za 100 kB transmisji to jest zdzierstwo na maksa! Stąd też obecność w Orange Yes pakietów na transfer danych wydaje się konieczne i mam nadzieję oczywiste! Przydałby się też pakiet obniżający wysokie stawki podstawowe na połączenia do innych sieci niż Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    168. ~Jan  2013-09-28 13:59:40  host: v25-11.opera-mini.net

    @ Calm7. A co powiesz jak w plusie za 100kb jest 49 gr i naliczanie oddzielne? Pakiety netowe na pewno będą i podejrzewam że będą hitowe. Co do pakietów do innych sieci to raczej bym się nie spodziewał przecież na czymś muszą zarabiać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    169. ~C7  2013-09-28 14:09:24  host: public-gprs328069.centertel.pl

    Niemniej jednak Orange powinien warunki z Yes wprowadzać nie w ramach nowej taryfy, a w ramach usługi w którejś z licznych taryf prepaid Orange. Po co nowa taryfa, która obecnie tak naprawdę nie daje nic szczególnego dla klientów usług telefonicznych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    170.  2013-09-28 14:12:09

    @164 bywa że połączenia w sieci są droższe niż w innej dzwoniąc na zewnątrz. Skoro w tej ofercie YES nie będzie rocznej ważności konta to należy się spodziewać ważności 50 zł. na 3 miesiące czyli gdzieś 16 zł. na miesiąc. Przecież nie dadzą darmowych rozmów w sieci na rok za darmo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    171. ~C7  2013-09-28 14:18:40  host: public-gprs475515.centertel.pl

    Przecież ta przesadna mnogość taryf, pakietów, czy promocji sprawia, że Orange On-line często kuleje, a sam operator co chwilę musi łatać i remontować stronę orange.pl. Wyniki finansowe Orange nie są ostatnio najlepsze, a firma szuka oszczędności, dlatego odciążenie systemu tele-informatycznego to prosta droga do tak koniecznych oszczędności.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    172.  2013-09-28 14:21:00

    @163 m76 wystarczy za 100 zł. i przy bonusie 60% zostanie 15 zł. do samych rozmów. Ponadto nie trzeba ładować za 5 zł. bo bonus można wykorzystać w dwóch miesiącach. Limit można osiągnąć 2 dnia miesiąca i wykorzystać pozostałość bonusu. NJU prepaid też ma swoje plusy. Ja dziecku załadowałem za 25 zł. na bodaj 93 dni. Wykupiłem promocje 2 zł. na dzień. Mało dzwoni ogólnie ale czasami ze 2h jednorazowo. Nie ma dużego ryzyka że wyczyści konto bo jest limit 2 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    173. ~kaka  2013-09-28 14:22:00  host: nat-207-99.man.bydgoszcz.pl

    plus wprowadzi nowa ofertę w prepaid jak mu ucieknie więcej osób

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    174. ~C7  2013-09-28 14:24:12  host: public-gprs475515.centertel.pl

    do 170. - "w ofercie YES nie będzie rocznej ważności konta"??? Ej, może tak naucz się najpierw czytać newsy ze zrozumieniem, a później komentuj!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    175.  2013-09-28 14:32:23

    do 174 naucz się czytać komentarze ze zrozumieniem w kontekście newsa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    176. ~C7  2013-09-28 14:36:02  host: public-gprs475515.centertel.pl

    do 175. naucz się pisać komentarze tak żeby były zrozumiałe! To nie poezja, żeby odbiorca musiał się domyślać co podmiot liryczny miał na myśli :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    177.  2013-09-28 14:37:35

    @165 Tyle, że to już rozwiązanie wahające się od 30 do 60zł miesięcznie. Dużo, jak na statystycznego karciarza. Za te pieniądze można wyszukać lepszy abonament. Raczej dla większości karciarzy liczą się głównie wewnątrzsieciowe. Osoby korzystające z NJU i MM to pewnie jakiś ułamek procenta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    178.  2013-09-28 15:04:53

    Jan - w której to taryfie Plus kasuje 49 groszy za 100 kB?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    179. ~  2013-09-28 15:09:12  host: z43-07.opera-mini.net

    a ten spamer aerouser dalej swoje wyliczanki z pleja robi :D '...jak wykorzysta bonus drugiego dnia miesiąca...',- jaki typ?! chlopie, 38lat na karku i takimi rzeczami żyjesz jak 5zl na karcie w prepaid? toż to zachowanie typowe dla gimbazy a nie dla twojego wieku! Nie masz ciekawszych rzeczy do robienia? Chyba że ci za to płacą, to jestem w stanie zrozumieć, bo nikt normalny nie traci tyle czasu żeby takimi błahostkami się zajmować

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    180. ~Jan  2013-09-28 15:28:00  host: v59-10.opera-mini.net

    @ wlo. W taryfach Plus na kartę takie są ceny standardowe.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    181. ~Jan  2013-09-28 15:44:03  host: v59-10.opera-mini.net

    @wlo. Dodam że naliczanie jest oddzielne. Przypadkowe wejście na wap bez pakietu na internet to 1 zł bez 2 groszy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    182.  2013-09-28 15:46:24

    do 179 ogólnie nie dokarmiam trolli ale musisz sobie jakoś wyobrazić 38 latka korzystającego z prepaida za 18 zł. miesięcznie wygadującego co najmniej 100 minut w dwa dni poza sieć nawet jak miałoby to być Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    183. ~Marrr  2013-09-28 15:58:52  host: user-94-254-197-110.play-internet.pl

    http://www.telix.pl/artykul/orange%C2%A0yes--plan-taryfowy--tele fonow-na-karte-w-ofercie-orange--regulaminy-3,57174.html

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    184. ~greg  2013-09-28 15:59:06  host: user-164-126-35-137.play-internet.pl

    ktos wie czy w Orange Free na karte mozna wlaczyc pakiet wspolna orbita?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    185.  2013-09-28 16:05:57

    @183: właśnie tez to przeglądałem. A niektórzy tu spodziewali się, że 50zł przedłużać będzi na wychodzące o 100 dni (i narzekali), no to 50zł=50 dni na wychodzące ;) Dla kogoś z przeważającą liczbą kontaktów w Orange taryfa OK, dla pozostałych (w tym dla mnie) nic wartego uwagi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    186. ~  2013-09-28 16:12:08  host: 83.218.117.82

    tak jak myślałem oferta kiepska. Ile złotówek tyle dni ważność konta.... :( Innymi słowy kicha i tyle - 50zł to ważność konta TYLKO 50dni

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    187. ~pabloki  2013-09-28 16:26:56  host: apn-46-169-85-234.dynamic.gprs.plus.pl

    to ja też dorzucę opinie że orange się błaźni . ale bruno nie rozumie polskiego rynku bo wzoruje się na swej wiedzy sprzed kilku lat. czekam kiedy rozwali tą firme do końca.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    188. ~  2013-09-28 16:44:42  host: user-164-126-9-191.play-internet.pl

    pierwsze wrażenia jak zobaczyłem regulamin to taki że ktoś upadł na głowę. Bo żeby ktoś mnie miał zacięcić do tak częstego doładywania konta to musiałby mi dać w zamian darmowe nieliniowane rozmowy i smsy do WSZYSTKICH PL SIECI STACJONARNYCH I KOMÓRKOWYCH a do tego jakieś duże tanie pakiety internetowe. Widać że nowy prezes orange kompletnie nie zna polskich reali dając w Polsce tak kiepską ofertę jaką jest orange yes. Jest to taki sam niewypal jakim był swego czasu smart. Z tym że niedługo potem orange zrehabilitowało się dając nju buzz...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    189. ~xy  2013-09-28 16:49:08  host: ip-151-248-37-202.free.aero2.net.pl

    Oferta ciekawa tylko dla grupy osób intensywnie dzwoniących do Orange, dla osób nastawionych na dzwonienie do różnych sieci oferta bardzo słaba. A więc sukcesów nie wróżę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    190. ~  2013-09-28 16:49:41  host: user-164-126-9-191.play-internet.pl

    do 188: tam miałobyć nielimitowane naturalnie a nie nieliniowe. Tak to jest jak się pisze z tzw T9 i nie sprawdza się co się pisze...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    191. ~Namakon  2013-09-28 17:00:40  host: 81.219.84.18

    Cóż, nieudolna próba stworzenia czegoś na wzór "play na kartę 5zł", różnica polega na tym że tam masz i jedno i drugie a nie albo rozmowy albo sms, stawki też zupełnie odmienne (9gr za sms konta 15 orange, 18gr MMS zamiast 20), ciekaw jestem jaka ważność konta będzie, dla prepaidowców [a ci zwykle licza każdego grosza] to dosyć istotna kwestia, jeśli zaś będzie ważność konta jak w play/krótsza to oferta raczej średniawa...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    192. ~Calm7  2013-09-28 17:14:25  host: v51-01.opera-mini.net

    166). Źle wyliczyłeś, nie 12zł, a 120zł za 100Mb * greg 184). Pisałem Ci, że przepada Orbita, i jej nie ma w Orange Free. Może weź Smarta? ** No to doładowania - termin ważności wyszedł wg.mojego, czarnego scenariusza, hehe.. ba.. Nawet gorzej, bo 50zł na 50dni..

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    193. ~krawiec87  2013-09-28 17:25:07  host: 5.174.44.112

    czy Pomarańczarnia nauczy się kiedyś języka polskiego?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    194. ~zoLZA  2013-09-28 17:28:29  host: 78.10.94.159

    Oferta tragiczna a nie tylko nie dobra spodobac sie moze tylko wieloletnim kientom,bo oni nie wiedziec czemu sa "lojalni swojej sieci" i sa to glownie starsze osoby,kazdy kto potrafi rozeznac sie w aktualnych ofertach sieci,wie ze to kanal i w tej chwili orange,z plusem dysponuja na najgorszych ofertach na rynku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    195.  2013-09-28 17:33:35

    Jan - były? I to "przejściowo"? Ja pamiętam np. standard 20 groszy ;-) Nie czepiej się cennika. No chyba, że to dla Ciebie ważne bo tak dużo używasz, ze pakiety internetowe za często musiałbyś aktywować i dlatego wolisz cennikową stawkę? To po ile i u którego operatora płacisz?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    196. ~Jerzy_Katowice  2013-09-28 17:51:45  host: 77-253-161-123.adsl.inetia.pl

    Która to już taryfa? Tysiąc sto trzydziesta czwarta czy tysiąc sto trzydziesta trzecia - bo już straciłem rachubę? I o co tu chodzi jak nie o zrobienie ludziom wody z mózgu? Czy nie można prosto i jasno? Czy naprawdę 1/3 życia mam poświęcać na analizowanie ofert? Mam dość. Dajcie odpocząć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    197. ~Jan  2013-09-28 18:16:17  host: v48-01.opera-mini.net

    @wlo. Ja to napisałem w odpowiedzi komuś bo narzekał że cennikowa stawka za dane wysoka bo 12 gr. Chociaż pewnie w Orange będzie to liczone łącznie jak we wszystkich ofertach. Wiem że raczej nikt świadomie nie korzysta z danych bez pakietu w taryfach głosowych ale przez przypadek można wejść na net i wtedy ładnie może pociągnąć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    198. ~Calm7  2013-09-28 18:16:58  host: v51-01.opera-mini.net

    Grr... Szukam, i szukam, i znaleźć nie mogę, jak się ten profil minut, lub sms włącza... :-l * Podoba mi się opcja nolimit za 9zł na 31 dni. Kurcze, wreszcie normalny, cały miesiąc! :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    199. ~Marrr  2013-09-28 18:27:27  host: user-94-254-211-25.play-internet.pl

    Regulamin usługi 0zł sms http://www.telix.pl/images/taryfy/0z_SMS_Orange-Yes.pdf

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    200. ~Marrr  2013-09-28 18:28:30  host: user-94-254-211-25.play-internet.pl

    Regulamin Premia na kartę Orange Yes:http://www.telix.pl/images/taryfy/Premia_Orange-Yes.pdf

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    201. ~Marrr  2013-09-28 18:38:38  host: user-94-254-211-25.play-internet.pl

    Regulamin Rozmowy bez limitu w sieci http://www.telix.pl/images/taryfy/Orange_Yes_Rozmowy-bez-limitu- sieci.pdf

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    202. ~Calm7  2013-09-28 19:14:25  host: v51-01.opera-mini.net

    Okej, dzięki Marr za fatygę. Znalazłem jak aktywować smsy za 0zł, wyłączającą RWK. Minut za 0zł nie znalazłem, ale zawsze coś :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    203. ~?  2013-09-28 19:25:09  host: ip-215-236.ap-media.pl

    właczyłem taryfe Orange YES, próbuje aktywować usługę 0zł za sms i nie mogę, też tak macie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    204. ~Calm7  2013-09-28 19:40:47  host: v51-01.opera-mini.net

    203). Odradzam. Wg.mnie, to nie warto tego włączać, lepiej mieć esy do all + RWK za 10zł miesięcznie. Ale Twoja decyzja...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    205.  2013-09-28 20:13:04

    I nadal mamy info bez szczegółów. Nic na 100% nie wiadomo. A tu już porównania do innych ofert i nawet ankieta. Trochę to jak z partią *** :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    206.  2013-09-28 20:14:28

    Noż kurde, cenzura na nazwiska polityków tu jest? Chodziło oczywiście o GO and Win. :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    207. ~on  2013-09-28 20:45:36  host: ip-215-236.ap-media.pl

    a co to jest RWK ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    209. ~Facet  2013-09-28 20:52:53  host: 5.174.39.128

    do 193: nie muszą się uczyć, bo w Pl lepiej sprzedają się produkty pod anglojęzycznymi markami.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    210. ~Facet  2013-09-28 20:58:12  host: 5.174.39.128

    do 207: Rok Ważności Konta

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    211. ~Calm7  2013-09-28 21:12:25  host: v51-01.opera-mini.net

    Słoneczko, jak czegoś nie wiesz, to Ci powiem ;-) tylko 2 rzeczy nie wiem: jak włączyć darmowe rozmowy, wyłączające RWK, oraz.. czy da się wrócić do poprzedniej taryfy. Np.do Popa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    212. ~  2013-09-28 21:19:12  host: apn-5-60-179-32.dynamic.gprs.plus.pl

    Na telix s a regulaminy. Okresy ważności po doładowaniu masakryczne. Generalnie oferta do d@py

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    213. ~?  2013-09-28 21:23:47  host: ip-215-236.ap-media.pl

    dziala komus to dobrze?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    214. ~Remigiusz  2013-09-28 21:25:40  host: dsw33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta taryfa ma 2 wady- powinna mieć polską nazwę, np. Orendż Taktus i dwa pakiety internetowe, np. 100Mb za 7zł i 500Mb za 20zł. 19 groszy do wszystkich nie dadzą, bo wtedy śmierć poniósłby nju mobile.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    215. ~Calm7  2013-09-28 21:27:35  host: v51-01.opera-mini.net

    212). No i co mi po regulaminach? I tak nie poznałem odpowiedzi na moje dwa zagadnienia :-p * PS. No, niestety, albo RWK, albo ,,męka" 50zł na 50 dni... 100zł na 100 dni..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    216. ~  2013-09-28 21:29:32  host: 83.218.117.82

    prezes francuzik się dorwał do koryta polskiego orange to i taką ofertę dał - czas wynosić się z orange (tzn pakiet 6GB za 6zł na 60dni się już kończy i chyba teraz orange nie da tego typu promocji przy nowym prezesiku dla którego głównie liczy się kasa - co widać po nowej ofercie orange YES....)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    217. ~grand  2013-09-28 21:35:33  host: 89-187-227-103.internetia.net.pl

    W d.... się nie mieści to, co odstawia Orange. To jest ich odpowiedź na Frii od T-Mobile? Dają świadomie gorszą ofertę i to ma być ok? Naprawdę tak ciężko było dać normalne ważności konta, czyli 50zł na 100dni? Ręce opadają. Jedyne co w tej taryfie można zrobić to jechać na tym pakiecie za 9zł. Masakra. Jestem wierny Orange od lat i zawsze czuję to samo czytając z nadzieją info o nowej ofercie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    218. ~Calm7  2013-09-28 21:41:51  host: v51-01.opera-mini.net

    217). Tak, tym za 9zł, ewent. plus 10zł za smsy :-) PS. Być może pakiety netu dodadzą za jakiś czas...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    219. ~Namakon  2013-09-28 21:41:53  host: 81.219.84.18

    Taryfa godna "Yes yes yes!" :P Przypomniało mi się przy okazji co pisałem gdy pojawił sie na telepolis wywiad z panem prezesem - mówiłem że skoro chce on "intensyfikować zyski" to będzie doić klientów, widać sprawdziło się - może powinienem zostać wróżką(kiem) i na teleaudio od naiwniaków trzepać dobrą kasę...?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    220. ~adixm  2013-09-28 21:46:08  host: cbi151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Okres ważności doładowań faktycznie wszystko niszczy... w T-mobile wyglada to jednak sto razy lepiej..że też nie mogą raz wprowadzić dobrej oferty bez ale...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    221. ~adixm  2013-09-28 21:48:53  host: cam129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może jeszcze zastanowią się nad ważnościa doładowań i zmienią zdanie, ale to raczej pobożne życzenie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    222. ~  2013-09-28 22:15:10  host: v30-02.opera-mini.net

    najpierw Play wprowadziło 9 zł za no limit minuty i sms w sieci,potem T-Mobile,Plus pokrętnie przez 69 gr dziennie,a Orange zaczyna się budzić jak już chętni na te rozmowy w sieci są w Play czy T-Mobile,Orenżu już za późno,teraz tylko ta opcja służy chyba tylko jedynie zatrzymaniu zniechęconych klientów którzy do tej pory mieli jedynie opcje 1000 minut na 14 dni czyli razy dwa to 28 dni i 20 zł za rozmowy w sieci,niektórzy narzekają że dla nowego prezesa liczy się kasa no ale na tym przykładzie widać że to jest lepsza oferta od tej 1000 minut z 14 dni ważności ale jakby nie było to Orange się spóźniło,a może dali nowego prezesa bo Witucki nie umiał rządzić ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    223. ~  2013-09-28 22:17:33  host: v30-02.opera-mini.net

    cd 222,mało tego,Orange zaczęło się budzić jak ludzie już mają no limit do wszystkich sieci,więc zdecydowanie Orange spóźniło się z wprowadzeniem tej oferty o co najmniej pół roku do roku

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    224. ~  2013-09-28 22:18:48  host: v30-02.opera-mini.net

    cd 223,no i jest wada że trzeba wybrać albo rozmowy w sieci albo sms-y jakby nie mogli dać rozmów i sms jak Play w jednej cenie 9 zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    225. ~  2013-09-28 22:21:27  host: v54-08.opera-mini.net

    Czy można jakoś "przemycić" roczną ważność konta do jednego z tych profili?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    226. ~Calm7  2013-09-28 22:25:48  host: v51-01.opera-mini.net

    224). Tu akurat nie widzę problemu, bo jedynym sensem (w tym przypadku wybierania, i straty RWK) jest wybranie minut za 0zł w Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    227. ~  2013-09-28 22:28:54  host: v30-02.opera-mini.net

    226,ja widzę problem że Orange nie chce dać rozmów i sms w jednej opłacie 9 zł tylko trzeba wybierać

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    228.  2013-09-28 22:37:55

    Rozumiem, że można mieć jednocześnie RWK + rozmowy w Orange za9zł + sms-y do wszystkich za 10zł? Jeśli tak, to nie ma aż takiej tragedii. Choć brak pakietów internetowych to jednak spory minus.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    229. ~Calm7  2013-09-28 22:43:25  host: v51-01.opera-mini.net

    Tak Słoneczko, na to wygląda, że tak, za 19zł mały nolimicik + RWK ;-) ..ale pierw praktyka, bo różnie bywa...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    230.  2013-09-28 22:47:13

    @Calm7 No właśnie, póki nie ma oficjalnie na stronie Orange, to różnie może być. Poczekamy, zobaczymy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    231. ~  2013-09-28 23:01:26  host: v30-02.opera-mini.net

    229,a w Play za 19 zł no limit rozmowy, sms,mms w sieci i do tego pakiet 100 minut do każdej sieci w cenie 19 zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    232. ~Calm7  2013-09-28 23:17:35  host: v51-01.opera-mini.net

    231). Daj już spokój z tym plajem.. * Jak oferta zacznie działać, to przedstawię ją kilku osobom - skorzystają z chęcią. Bez namawiania :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    233. ~  2013-09-28 23:25:45  host: v30-02.opera-mini.net

    232,no jasne,zamiast mieć lepsze warunki w Play lepiej mieć gorsze warunki w Orange

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    234. ~jarko  2013-09-29 00:00:25  host: afet34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i kto by pomyślał miesiąc temu, że TM tak podbije prepaida, że Orange uruchomi ksero i to w dodatku gorsze? ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    236. ~WAŻNE PYTANIE  2013-09-29 06:28:46  host: v26-16.opera-mini.net

    Czy można jakoś "przemycić" roczną ważność konta do jednego z tych profili?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    237. ~Calm7  2013-09-29 07:14:00  host: v51-01.opera-mini.net

    Odpowiedź na WAŻNE PYTANIE, to: NIE.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    240. ~Calm7  2013-09-29 11:15:27  host: v51-01.opera-mini.net

    238). Idź więc do tematu o heyah, skoroś taki rozgarnięty - a wypisujesz nie na temat. Poza tym, nie jesteś w Orange, to czego tu szukasz? Podejrzewam, że nawet nie w heyah :-p

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    241. ~Calm7 ~ Yes ~ UWAGA!  2013-09-29 11:31:02  host: v51-01.opera-mini.net

    Nie włączajcie tej taryfy, ponieważ Orange nadal nad nią pracuje. Reklamy o Yes zostały puszczone zbyt wcześnie (falstart). Proszę czekać na oficjalną premierę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    242. ~z  2013-09-29 11:47:26  host: route-bonin.komster.pl

    Nowy prezes stare nawyki, znowu marketing TP górą .Stare oferty lepsze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    243. ~Calm7  2013-09-29 12:03:09  host: v51-01.opera-mini.net

    242). Stare lepsze? Wg. Ciebie 11zł za 700minut jest lepsze od no limit w sieci za 9zł? * 1000sms w sieci za 10zł - lepsze od no limit sms do wszystkich sieci za 10zł??? :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    244. ~Lord  2013-09-29 12:31:34  host: v51-07.opera-mini.net

    240 pogadaj sobie ulży ci :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    245. ~me  2013-09-29 13:46:29  host: public-gprs281584.centertel.pl

    czy ta taryfa jest dostepna w ofercie zetafon?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    246. ~  2013-09-29 14:05:21  host: 93.154.162.15

    Ja tam jestem zadowolony , chociaz Orange mam dodatkowo , to jednak nielimitowane do Orange mi sie przydadza za 10. Mam pare osob ktore trwaja przy nim. Byle byl RWK bez problemu. Play tez jest ok ( mma , uzywam ) a reszta do dno- T nie kupie bo mnie wyrolowali ( sam chcialem ) a Plusa za zmiane regulaminu w 2005 roku- do 2011 sie z nimi o to sadzilem i przerzucalem papierkami. W orange i Play wszystko bylo jak dotad super i zero problemow.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    247. ~up 246  2013-09-29 14:07:01  host: 93.154.162.15

    * za 9.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    249. ~Pomarańczka  2013-09-29 14:42:08  host: acam75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @246 Jest RWK tylko w przypadku wyboru profilu 0 zł rozmowy w sieci lub O zł SMS w sieci po doładowaniu konta zgodnie z regulaminaem oferty : " Aktywacja Usługi równoznaczna jest z wyłączeniem promocji „Konto ważne rok”. Promocja „Konto ważne rok” będzie automatycznie wyłączona, a ważność Konta Głównego ustawiana będzie na okres 31 dni licząc od przystąpienia do Usługi " . Natomiast jeśli chcesz mieć RWK nie wybierasz profilu rozmowy czy sms , ale dokupujesz za pakiety No limit odpowiednio min lub sms . Pakiety nie odnawiają się automatycznie i są ważne 31 dni . Taryfa jednak jeszcze oficjalnie nie wystartowała .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    250. ~pabloki  2013-09-29 14:43:41  host: apn-5-60-225-99.dynamic.gprs.plus.pl

    mi sie tez wydaje że reklamy były falstartem bo z taryfa od poczatku jest lipa , jakaś taka błędna jest. chba niedopracowali jej. inaczej , jeśli to ostateczna wersja to powinna sie nazywać orange dno.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    251. ~Calm7  2013-09-29 15:46:38  host: v51-01.opera-mini.net

    245). Tak, będzie dostępna w Zetafonie. ** 250). Po co marudzisz? Jak będzie uruchomiona, to się wtedy ją sprawdzi. Nie sugerujcie się wpisami z wykradzionego regulaminu, że oferta jest dostępna. NIE JEST. Czekajcie cierpliwie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    252. ~aladyn35  2013-09-29 15:54:47  host: apn-31-1-171-221.dynamic.gprs.plus.pl

    Calm7 hola hola a co odradzasz aktywacje pracujesz dla Orange to każdego indywidualna sprawa co zrobi czy aktywuje czy nie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    256. ~aladyn35  2013-09-29 16:38:59  host: apn-31-1-171-221.dynamic.gprs.plus.pl

    ~Calm7 ale tutaj są lodzę którzy są podnieceni nowa ofertą i daj im możliwość aktywacji sory za hola

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    257. ~Calm7  2013-09-29 16:54:38  host: v51-01.opera-mini.net

    Aladyn, przyjrzyj się newsowi z Telepolis: nie ma podanego kodu na zmianę taryfy. Nie ma podanych regulaminów. To powinno dawać do myślenia. PS. Na dziewczyny też się mężczyźni napalają, ale czekają, aż będzie gotowa.. a ta taryfa , jak kobieta: mówi yes, ale myśli NIE! więc czekać, i nie marudzić :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    258. ~PINO INOWROCLAW  2013-09-29 18:20:33  host: host-37-190-197-19.dynamic.mm.pl

    CO FAJNE JEST W TEJ TARYFIE ZE JEST ROWNA STAWKA DO PLAY BEZ WLACZANIA RWNEJ STAWKI DO PLAY PRZEZ JAKIES SMS CZY KODY UUSD

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    259. ~PINO INOWROCLAW  2013-09-29 18:21:55  host: host-37-190-197-19.dynamic.mm.pl

    KODY USSD

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    260. ~Calm7  2013-09-29 19:30:04  host: v51-01.opera-mini.net

    258). Masz tak samo w of. SMART.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    262. ~tuj  2013-09-29 20:06:37  host: user-94-254-208-59.play-internet.pl

    a od kiedy ma być dostępna???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    263. ~  2013-09-29 20:35:32  host: v59-14.opera-mini.net

    Jak nie dadzą pakietu internetowego to o kant czterech liter można stuknąć taka ofertą !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    264. ~darek  2013-09-29 20:58:15  host: public-gprs111784.centertel.pl

    ta oferta ma wiele ale np ale dlaczego nie ma usługi Rozmowy bez limitu do innych sieci, albo ale dlaczego nie ma pakietów internetowych....itd. nędza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    265. ~darek  2013-09-29 20:59:53  host: public-gprs111784.centertel.pl

    dla ORANGE YES odpowiedź brzmi ORANGE NO.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    266. ~Calm7  2013-09-29 21:19:20  host: v51-01.opera-mini.net

    262). Niedługo * 263-4). Pakiety może dorzucą, a jak nie - dopiero wtedy będziemy psioczyć. PS. Bez limitu masz Nju.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    267. ~Romlen  2013-09-29 21:29:11  host: 88.208.106.1

    Jednej rzeczy nie rozumiem. Niby nowa taryfa a nie wnosi tak defacto nic nowego. Bo na dobrą sprawę ów pakiet rozmów do Orange można było wcisnąć w inną taryfę. I rzeczone darmowe rozmowy do sieci po wykupieniu za 9zł. To są darmowe czy nie? Już myślałem że będzie rewolucja a tu jakoś tak mizernie. Choć poczekajmy do startu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    268. ~Calm7 * Uważaj na ZIELONE !  2013-09-29 21:54:15  host: v51-01.opera-mini.net

    Romlen. Oczywiście, że mogli. Wystarczyło Smarta poprawić: wymienić dwa pakiety, dorzucić esy do all, i gitara!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    270. ~klimass  2013-09-29 22:04:56  host: 89-71-225-60.dynamic.chello.pl

    Jak ktoś głosuje, że ta oferta jest atrakcyjna, to powinien zapoznać się z Formuła Mini Max na kartę w Play - no chyba, że ma się bardzo dużo znajomych w Orange...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    271. ~BARDZO WAŻNE PYTANIE  2013-09-29 23:08:37  host: v11-06.opera-mini.net

    Jaka jest ważność konta za poszczególne kwoty doładowań w tej taryfie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    272. ~  2013-09-29 23:14:35  host: v59-14.opera-mini.net

    co niby takiego fajnego jest w mini max w Play ? A tak w ogóle to karty sim Play można zalogować do 3G od Ndtworks! czy ni chu.a ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    273. ~  2013-09-29 23:22:34  host: v59-14.opera-mini.net

    Co takiego fajnego jest w tym mini max od Play ? Orange Yes będzie na kartę, a ten mini max pewnie abonament, tak ? Tak w ogóle to karty Play logują się do 3G od Networks! czy nie ? U mnie tylko Orange i T-Mobile mają 3G na 2100Mhz i 900Mhz, a Plusa i Playa w ogóle nie ma. Osada liczy 2140 mieszkańców, więc to ich świński obowiązek aby postawić maszt ! Jak nie to do sądu zgłoszę zmowę Plusa i Płaya.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    275. ~  2013-09-30 06:36:15  host: v11-07.opera-mini.net

    @274 a teraz ładnie oczy przemyc

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    276. ~Calm7  2013-09-30 06:47:16  host: v51-01.opera-mini.net

    271). Ej, Ty, od B.WAŻNYCH PYTAŃ :-D stan konta - tak jak w ONE, 25zł=25dni, 50=50 itd.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    277. ~Calm7  2013-09-30 07:00:53  host: v51-01.opera-mini.net

    PS. Pamiętajcie o jednym: wszelkie dane o Yes, to zarys oferty, a regulaminy - okres ważności, brak pak.netu, to są informacje z LEWEGO, NIEOFICJALNEGO źródła. To może ulec zmianie, a dwa, to być może Orange, specjalnie "dał se wykraść" informacje, aby zobaczyć nasze reakcje. * Miłego dnia, i Uważajcie na ZIELONE !

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    278. ~@274  2013-09-30 08:40:01  host: 212.160.118.2

    Czy Ty jeszcze śpisz???? Minimax nie zmusza nikogo do płacenia 29 zeta miesięcznie (skąd te 40? chyba z SMSami?). Jest to zwykły prepaid z limitem miesięcznych opłat. masz normalne 29 gr za minutę - jak w sporej ilości innych ofert - jedynie wiesz, że więcej niż za 100 minut miesięcznie nie zapłacisz - a u konkurencji i owszem (poza NJU, innych prepaidów z blokadą opłat zdaje się nie ma). Akurat w minimax rozmowy w sieci sa bezpłatne. No i skąd przypuszczenie, że osoby z abo płacące duże dziesiątki złotych nie dojda do wniosku, że lepiej bez abo za to z małymi dziesiątkami? Czy dla nich korzystne? W pewien sposób tak - inaczej ludzie by uciekali do NJU , szczególnie po wydłużeniu okresu rozmawiania za 2 zeta dziennie po jednym SMSie.. A że im ARPU spadnie to inna historia... kto płacił dużo będzie mniej, kto mało - będzie tyle samo - więc średnia spada.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    280. ~rosołek  2013-09-30 10:35:01  host: v59-14.opera-mini.net

    WitekT- wiesz już coś czy będą jakieś pakiety internetowe w tym Orange YES ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    281. ~Marr  2013-09-30 14:03:50  host: 178.181.42.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Orange Yes już na stronie ;-) http://www.orange.pl/taryfy_orange_na_karte_nowy.phtml#sprawdz

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    282. ~klimass  2013-09-30 14:13:00  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    @272,273,274 - nikt Wam nie karze płacić za no-limit. Dzwonie sporo (fakt że dużo w sieci P4) i nie doszedłem nawet do limitu. Dodatkowo w takiej promocji jak dziś możesz za doładowanie lekko powyżej 50zł dostać 100zł do wykorzystania. Wszystkie bonusy i dodatkowe środki można przedłużać, wystarczy pomyśleć lub poczytać. Zeskoczyłem z abonamentu 60zł i na karcie bez żadnego pilnowania się wydałem może ze 20zł, w tym większą część z konta promocyjnego. Powtórzę - nie widzę w tej ofercie niczego w czym byłaby ona lepsza od oferty Play Mini Max - mówię z punktu widzenia zwykłego użytkownika. Chyba że masz dużo znajomych w Orange, to jest argument. Co do nadajników - w P4 można się logować do Orange i Plus, więc @272,273 - dorośnij i doczytaj a nie będziesz rzucał śmieszne argumenty o zgłoszeniu zmowy do sądu - Ty wiesz w ogóle o czym Ty piszesz??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    286. ~  2013-10-01 10:23:45  host: v59-14.opera-mini.net

    To według zapowiedzi będą jakieś pakiety internetowe. No i dobrze, bo Nokia Maps jako jedyna jest darmowa, ale pobiera kb na planowanie trasy. NaviEXPERT, Safari w Apple, AutoMAPA itp. są płatne w skali miesiąca i roku, zdaje się.