Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange wyłączy kolejne archiwalne plany

Orange wyłączy kolejne archiwalne plany

orson_dzi 6 Marca 2017 16:21

13 3

orange

Orange przymierza się do kolejnej tury wyłączenia archiwalnych planów taryfowych. Wśród nich jest m.in. Orange abonament i "zwierzaki".

Orange Abonament to jeden z popularniejszych i najlepiej wspominanych planów wśród starszych klientów sieci. W ramach abonamentu dostępny był pakiet złotówek (w skali 1:1, czyli 50 zł przy 50 zł abonamencie), który można było wykorzystać na połączenia i wiadomości. W przeciwieństwie do oferty na kartę lub MIX, po wykorzystaniu pakietu złotówek dalsze połączenia były płatne zgodnie z cennikiem i doliczane do faktury.




Zwierzaki, czyli Delfin, Pelikan i Pantera w I i II wariancie były swego rodzaju rewolucją na rynku. Każdy z planów był stworzony z myślą o innych usługach - Delfin do rozmów, Pelikan do SMS-ów, a Pantera do Internetu. Każda taryfa posiadała inne usługi, dopasowane do ogólnego profilu planu.

Wyłączone zostaną plany:
  • Delin, Delfin 25, Delfin II,
  • IDEA 50, Idea Optima 30, JEDNA IDEA 10, MEGA 150,
  • Nowa Idea Optima 15, Nowa Idea Optima 30, Nowa Idea Optima 90,
  • Nowy Twój Plan,
  • Numer Dual - IDEA 50, Numer i usługa DUAL - IDEA 50,
  • Orange Abonament,
  • Orange Premium,
  • Pantera, Pantera II, Pantera II iPhone,
  • Plan na rozmowy,
  • Rozmowy bez limitu,
  • Twój Plan,
  • Pelikan, Pelikan II,
  • Ulgowy 50.

W dniach 8-14 marca do klientów zostaną wysłane listy informujące o wyłączeniu ich ofert, a do 17 kwietnia klienci będą mogli wyrazić zgodę na migrację do nowszego planu lub rezygnację z usług. Migrację będą realizowane w dniach 19 kwietnia - 19 maja.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: pantera | orange | orange abonament | delfin | pelikan

w sumie: 19
  • 0

    1. ~gosciu  2017-03-06 16:35:57  host: 72.17.136.77.rev.sfr.net

    Ciekawe ile oob jeszcze siedzi na ych planach?

  • 2

    2. ~.wewewe  2017-03-06 16:38:26  host: 200.111.225.190

    I dobrze... skończy się bajzel z taryfologią... Prostota jest fajna (i tak się swego czasu, wieki temu Play Fresh wybił)... mam wrażenie, że teraz Orange się uprasza a Play rośnie na kolejnego Orangutana z przekomplikowaną ofertą... o_O

  • 1

    3.  2017-03-06 16:48:11

    @1 Raczej niewiele. Ale czasami zdarzają się ciekawe przypadki. Znajomy trafił ostatnią na Panią rocznik 27 z ofertą Orange Mix 25.
    Głównie ludzie mają stare oferty z niewiedzy. Też przykład sprzed kilku tygodni. Facet miał Orange Abonament i używał go świecie przekonany, że tak najtaniej wychodzą mu połączenia roamingowe. Był w szoku jak się dowiedział, że przy jego połączeniach można w obecnych ofertach zejść z faktur 250-300 zł za jeden numer na 59,99 zł.

  • 0

    4. ~pabloki  2017-03-06 16:52:54  host: 188.146.72.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    to plany idea optima czy tez jedna idea jeszcze działałają? to było tak dawno ... na golu znalazłem cennik i komentarze . rok 2001 , listopad.

  • 2

    5. ~gość  2017-03-06 16:54:14  host: public-gprs208902.centertel.pl

    Dobrze że się biorą za ten bajzel, czas wielki to uporządkować, to samo zrobić w prepaidzie, jeszcze bardziej uprościć, bardziej przejrzyste taryfy i może w końcu konkurencyjny nolimit za 25zł? Co Orange, nie da się u was?

  • -2

    6. ~pabloki  2017-03-06 17:01:38  host: 188.146.72.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    a co zrobią z osobami siedzacymi w tych planach? bo skoro plany sa w systemie to ktoś z nich korzysta. zmigrują ich na najdroższe plany by nie zauważyli róznicy?

  • 1

    7.  2017-03-06 17:13:29

    @6 Dostaną aktualne oferty w podobnym, głównie niższym abonamencie.

  • -1

    8. ~  2017-03-06 17:39:53  host: user-94-254-129-156.play-internet.pl

    Jak by nie nazwali i co by nie zrobili to i tak wiadomo że Orange zjeżdża po równi pochyłej. Myśleli że na drutach megabiznes zrobią. Dobrze że już nie pracuję w tej cudownej firmie i nie użeram się z tymi podłymi ludźmi.

  • 0

    9.  2017-03-06 17:40:50

    MEGA 150 :P a co z MEGA 300??? zostaje? :D ...i te koszmarne plany na te abonamenty kiedy wszyscy chcieli nowe fajne phony za 1zł a nie jakieś tam mega :D

  • -1

    10. ~  2017-03-06 17:59:32  host: user-94-254-225-20.play-internet.pl

    A kto zmienia plan taryfowy:)? Komu chce się grzebać w kodach ussd i migrowac.

  • 0

    11.  2017-03-06 18:29:38

    idea optima wiecznie żywa ;) http://tlp.is/cti

  • 0

    12.  2017-03-06 19:57:21

    Ło Matyldo, dopiero teraz biorą się za te archaizmy..? Extra.

  • 0

    13. ~boncio  2017-03-06 19:58:49  host: bun117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Numer dual Idea 50 miałem przez wiele lat. Całe 12,20 miesięcznie.
    Potem dopiero optima, Orange Premium bardzo fajny pakiet kwiatowy na wszystko z ubezpieczeniem telefonu, pantera to już inna bajka...

  • 0

    14.  2017-03-06 20:12:32

    Istnieje " oferta na kare"

  • 0

    15. ~  2017-03-06 20:13:55  host: 89-77-63-203.dynamic.chello.pl

    "W przeciwieństwie do oferty na karę" ;-)

  • 0

    16. ~  2017-03-06 20:58:40  host: 89-65-52-6.dynamic.chello.pl

    *** wyłączą mi jedna idea 10 :-/

  • 0

    17.  2017-03-06 21:51:16

    Czas najwyższy zrobić porządki by iść ku nowemu. Możliwe, że przygotowują się powoli do modernizacji systemów, a stare taryfy tylko to jeszcze utrudniają.

  • 1

    18. ~gosc  2017-03-07 06:15:43  host: d214-209.icpnet.pl

    Idea 50 czy idea 150? Nagroda dla tego kto przez tyle lat ma taki plan!

  • 0

    19. ~to oferta  2017-03-07 10:49:16  host: 89-64-152-102.dynamic.chello.pl

    Za karę. Że też są jeszcze głupie ludzie wspierajacy obcych islamistów.

Dodaj swoją opinię