Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange wyłącza stare taryfy prepaid

Orange wyłącza stare taryfy prepaid

WitekT 17 Marca 2014 12:22

20 7

W dniach 7-10. kwietnia Orange przeniesie wszystkich użytkowników taryf Nowy POP, Orange Go, Orange Music i Jedna Idea na Kartę do oferty Orange POP.



Użytkownicy wyłączanych planów zostaną automatycznie i bezpłatnie przeniesieni na plan taryfowy Orange POP. Jak informuje operator, zmiana planu taryfowego stanowi zmianę warunków umowy i daje prawo do wypowiedzenia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w terminie do 11. kwietnia, a w przypadku ofert Zetafon i Minutofon w w/w taryfach - prawo do wypowiedzenia umowy bez zwrotu przyznanej ulgi.




Źródło tekstu: wł     

w sumie: 57
  • 0

    44. ~  2014-03-17 17:09:32  host: ip-94-42-61-194.multimo.pl

    40. Wcale tak nie jest - vide wydłużenie wieku emerytalnego do 67. roku życia.

  • 0

    45. ~  2014-03-17 17:58:13  host: n15-01-06.opera-mini.net

    43,przecież Francuz teraz jest prezesem Orange PL,a mniej kasy to mogą mieć kiedy wysokimi cenami odstraszają ludzi,niskie ceny i podatki przyciągają,więc ruch w dobrą stronę zrobiło Orange

  • 0

    46. ~Astral  2014-03-17 17:58:52  host: n07-05-07.opera-mini.net

    ad 36.: Jak sobie wyobrażasz listowne lub e-mailowe informowanie klientów ofert prepaid, którzy wybierają właśnie tego typu usługi - między innymi po to żeby nie musieć podawać swoich danych? (w tym adresów)

  • 0

    47. ~  2014-03-17 18:00:36  host: n15-01-06.opera-mini.net

    44,jest,ci,którzy przeszli na emeryture w wieku 65 lat mają ją według starych przepisów,tak samo powinno być z ofertami,jak ktoś ma oferte która mu odpowiada to powinien ją mieć tak długo aż sam ją zmieni

  • 0

    48. ~  2014-03-17 18:11:39  host: n15-01-06.opera-mini.net

    dobrze że Orange zmienia oferty na nowe bo nieporadni ludzie,którzy drożej płacili będą mieli taniej i źle,że to robią bo dają sygnał typh chcesz mieć stałą oferte to nie w Orange, jedno z drugim się nie wyklucza - to napisałem dla mało kumatych

  • 0

    49. ~  2014-03-17 18:14:47  host: ip-37-209-139-155.free.aero2.net.pl

    @41 jak mało popularne taryfy mają obciążać system? W końcu są mało popularne więc nic nie obciążają. Żal mi tych którzy twierdzą że poręcz robi bardzo dobry ruch z tym wyłączaniem. Jedyna sensowna wypowiedź to 40.

  • 0

    50. ~qwertz  2014-03-17 18:30:57  host: public44473.xdsl.centertel.pl

    ~ 16 likwidują "orange go", a nie "nowe orange go", wiec smsy za grosza a mmsy z dwa dalej będą w sieci, po prostu likwidują baaaaardzo stare taryfy - pewnie i tak nikt ich nie używa już od dawna.

  • 0

    51. ~z  2014-03-17 19:40:38  host: 193-22-83-73.komster.pl

    To się mylicie jeszcze sporo starych historycznych taryf jest w użyciu ,miałem okazje zaproponować zmianę taryfy orange go na nową bo korzystniej i tak tego nie zrobiłem ponieważ właściciel był mądrzejszy ,skoro nie to nie.

  • 0

    52. ~:)  2014-03-17 20:45:23  host: 93.154.187.56

    Bez rejestracji numeru mozna zmienic wszystko bez zgody uzytkownika.Orange za duzo ma numerow ze starych taryf fakt utrzymywanie ich sie nieoplaca dlatego ten ruch.W orange rejestracja numeru jest niewarta zachodu,a przeniesc do Orange mozna maksymalnie jeden numer nie w dzien a w tydzien.Orange nie usuwa danych z systemu po przeniesieniu do innej sieci.Mimo oswiadczeniu o usuniecie danych teleadresowych z Orange.

  • -1

    53.  2014-03-17 22:21:47

    Widocznie mało ludzi siedzi już na tych starych taryfach. Większość karciarzy przeszła do Play. Robią sobie porządek w systemie bilingowym. To w sumie dobrze wróży o świadomości karciarzy. Gdyby dużo ludzi siedziało w starych taryfach, z pewnością nie zamykali by ich i nie pozbawiali siebie zysków.

  • 0

    54. ~  2014-03-19 09:27:24  host: public51134.xdsl.centertel.pl

    a jakie będą bonusy w nowej taryfie?Skarbonka zostaje czy przepadają uzbierane pieniądze?

  • 0

    55. ~Calm7 * Stare taryfy - do Popa  2014-03-20 15:52:03  host: n11-07-01.opera-mini.net

    Panowie 25, 26, 27, 28). Zapytałem specjalnie Orange, co się stanie z kasą, jeśli nie wyrazicie zgody na przeniesienie do POPa. Oto otrzymana odpowiedź: "Rozumiemy, że sprawa, którą została przedstawiona jest dla Pana bardzo istotna, dlatego też zrobimy wszystko, aby wyjaśnić tę sytuację jak najszybciej.
    W tym celu proszę o przesłanie, z zachowaniem dotychczasowej
    korespondencji, numer telefonu, kodu abonenckiego dla konta, szczegółowych danych właściciela numeru w przypadku numeru zarejestrowanego( imię, nazwisko, adres zamieszkania, PESEL).
    Otrzymane informacje pozwolą nam na przeprowadzenie analizy i udzielenie odpowiedzi za pomocą poczty elektronicznej".

  • 0

    56.  2014-03-20 16:12:48

    Calm7 - ja teraz znowu nie bardzo rozumiem rozterki prepaidowców... Jakiś problem z kasą? Jeśli jest (nie znam regulaminów prepaid, nawet mojego operatora) to chyba są jakieś "służby", które tego typu preblemami konsumentów (bo to czysto konsumencki problem jest) się zajmują? Banda pierdzistołków zajmuje się Konkurencją a ale już nie Konsumentem? Ponoć prepaid w każdym calu jest lepszy od abonamentu... Więć i zapewne w tym calu prepaidowcy niezarejestrowani w szczególności znajdą argument na podtrzymanie swojej tezy?

  • 0

    57. ~Calm7  2014-03-20 16:36:34  host: n11-07-01.opera-mini.net

    wlo. a Ty znowu swoje boje prepaid vs abonament :-p A na huk mi to? Moje zdanie tu się nie liczy, jedynie ZWRACAM uwagę, jak lecą w kulki z klientami. Za 5-tym, czy 10-tym razem ktoś może odpowie na proste pytanie...

  • 0

    58.  2014-03-20 17:14:50

    Calm7 - że co? Ja tylko przypominam kto te boje toczy zawsze! Ja korzystam z tego co mi odpowiada. I na temat tego czy mi kasę oddadzą czy nie kiedy będę rezygnował nie musze szukać pomocy ;-) No ale nawt jeśli promuje abonament, to i tak z pewnością ktoś mi zaraz tu powie, ze nie mam racji, bo problem kasy przy rezygnacji z karty tak naprawdę nie istnieje - wszak prepaid to najlepsza kontrola kosztów ;-)

  • 0

    59. ~gościuuuuu  2014-03-20 17:22:07  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    z tego co wiem w prepkach (i abonkach) jak się skończy umowa to wchodzi na bezterminówkę (z mozliwością wypowiedzeinia w terminie 30 dni ale to zależy od okresu rozliczeniowego) i jeżeli nawet nie zmienisz nic w ciągu 100 lat firma ma obowiązek utrzymać daną taryfę, oczywiście moga także wypowiedzieć Tobie umowę z odpowiednim wypowiedzeniem - zawsze tak było, jest i budziet ;).
    I przypominam że są to zawsze umowy dwustronne i każda ze stron (z zachowanim odpowiednich kar,terminów itd) ma prawo ją zminić/wypowiedzieć itd

  • 0

    60.  2014-03-20 17:24:16

    No dlatego też jest prawo wypowiedzenia ;-)

  • 0

    61.  2014-03-24 01:26:29

    Właśnie ze względu na takie działanie swego czasu pożegnałem się z Erą. Tak ni z gruszki, ni z pietruszki zmienili mi, taryfę, z partyzanta. Naprawdę, można się wkurzyć, w takiej sytuacji...

  • 0

    62. ~FF..  2014-04-14 11:12:29  host: 124-ld.sm-rozstaje.pl

    No ładny skandal, a głupi komentatorzy niech nie piszą o "korzystnych" nowych ofertach bo mnie śmiech pusty ogarnia. Mój chłopak miał Orange tylko dlatego,że smsy wysyłane za granicę miał w cienie 21 groszy (prosze mi podac rzekomo korzystną ofertę o podobnych warunkach!!!). Teraz oczywiście łamie sima i ma Orange w *** Obawia się tylko czy jego "nieporadnie" wybrana oferta w Playu (czyli 1000 smsów i mmsów darmo każdego miesiąca ) tez w tak elegancki sposób nie zostanie zlikwidowana. P...ić Orange! Niech się zes..ają ze swoimi przymusowymi taryfami...

  • 0

    63. ~Ronnia  2014-04-14 11:17:10  host: 124-ld.sm-rozstaje.pl

    A gdzie za granice się płaci 20 gr brutto za smsa??? Bo tylko dlatego miałam sima w starym Popie?...

Dodaj swoją opinię