Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange wydłuża ważność promocyjnego pakietu 1000 SMS-ów do wszystkich sieci w ofertach na kartę.

Orange wydłuża ważność promocyjnego pakietu 1000 SMS-ów do wszystkich sieci w ofertach na kartę.

orson_dzi 2 Października 2014 16:16

5 4

Orange wydłuża ważność promocyjnego pakietu 1000 SMS-ów do wszystkich sieci w ofertach na kartę.




Promocja Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci za 10 zł została przedłużona do odwołania. Pakiet nie wyklucza się z innymi usługami i może zostać uruchomiony dowolną ilość razy na danym numerze. Można go włączyć w taryfach Orange POP, Orange One, Nowe Orange Go oraz Orange Smart na kartę.


Pakiet uruchamia SMS o treści PAKIET wysłany pod numer 585 lub krótki kod *110*55#.


Zobacz: Regulamin promocji "Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci"

Źródło tekstu: Orange; wł     

Dodaj do:

Tagi: 1000 sms | orange

w sumie: 18
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    1. ~Caĺm7  2014-10-02 16:22:20  host: cnl171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niszowa oferta w Play i tak jest taniej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2.  2014-10-02 16:27:38

    teraz no limit sms jest prawie w standardzie a oni dają 1000 sms-ów ORANGE OBUDŹ SIĘ !!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3. ~pabloki  2014-10-02 16:31:16  host: public-gprs516822.centertel.pl

    szał zwłaszcza w okresie gdy są oferty w których za opłate ryczałtową smsy są no limit.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4.  2014-10-02 16:35:06

    orson_dzi - tytuł wprowadza w błąd, oni wydłużyli nie ważność pakietu tylko czas obowiązywania promocji. Ważność pakietu pozostała bez zmian - 30 dni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2014-10-02 16:39:03

    Masz rację, poprawiłem,

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~Z.A.N.Ż.  2014-10-02 16:41:20  host: public-gprs516413.centertel.pl

    ad 2 & 3. : Problemem nie jest w tym przypadku fakt czy jest to 1000 SMS-ów, czy no-limit, ponieważ zdecydowana większość osób i tak nie wysyła w miesiącu więcej niż te 1000 SMS-ów (zazwyczaj dużo, dużo mniej). Problemem jest tu natomiast wygórowana cena za ten pakiet i z tego co pamiętam wykluczał się on w niektórych taryfach z RWK.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7. ~z  2014-10-02 16:49:25  host: 193-22-83-73.komster.pl

    Pewnie będzie fikcja pokroju,jak rozmowy 19 gr do końca roku które po doładowaniu są anulowane. Pomarańczowemu dziękujemy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    8.  2014-10-02 16:53:49

    7). Jak to? Promocja się sama wyłączyła po doładowaniu konta? * 1). Złodzieju, kradniesz. Podpadasz...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~  2014-10-02 17:16:42  host: gaja.tpnet.pl

    O ile wydłuża?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~jarko  2014-10-02 17:22:41  host: n11-08-06.opera-mini.net

    A nie mogą go wydłużyć już raz na dobre i wsadzić na stałe do oferty, teraz gdy smsy są w niektórych taryfach no-limit? Jakby to bylo 5 lat temu to bym sie nie dziwil ale dzisiaj? Orange, please

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2014-10-02 17:24:17

    Calm7 (ten właściwy) nareszcie się zalogowałeś !
    @7 czy to taryfa Orange Nowe Go ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~KDT  2014-10-02 17:43:32  host: 89-76-219-108.dynamic.chello.pl

    Inni już pokazali nowe taryfy internetowe na kartę. Czas by zrobił to Orange i fajnie by było, gdyby dali Wakacyjną Promocję 6/60 jako swój standard :D __ Tak, tak, wiem, pomarzyć fajna rzecz...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2014-10-02 18:23:12

    Panowie. Nie wydłuża tylko przedłuża promocyjny pakiet. Wydłużyć to mogą ważność pakietu który np do tej pory jest ważny 7 dni a zmienili i wydłużyli że teraz będzie ważny 30 dni. Taka gra słów która wiele mówi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~pabloki  2014-10-02 18:24:02  host: user-46-113-40-139.play-internet.pl

    każda oferta jest sto lat przed orange

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2014-10-02 18:39:16

    pabloki - nie jest tak źle - ale fakt - trzeba kombinować. :-S