Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange wydał najwięcej na świąteczną reklamę

Orange wydał najwięcej na świąteczną reklamę

orson_dzi 10 Stycznia 2018 13:16

2 4
reklama

Najwięksi operatorzy komórkowy wydali na świąteczne reklamy 73,7 mln zł.

reklama

Zdecydowanym liderem wydatków na świąteczną reklamę był Orange. Pomarańczowi wydali na ten cel 29,1 mln zł, wyprzedzając Plusa (18,4 mln zł) oraz T-Mobile (11,1 mln zł).

reklama

Najwięcej, bo 40% wydatków operatorów pochłonęła reklama abonament, 12% oferty na kartę, a po 11% oferty dla firm i sieci komórkowych.

reklama

Operatorzy komórkowi ponad 80% wydatków reklamowych przeznaczają na reklamę w telewizji, najwięcej ze wszystkich branż, a tylko ułamek kwoty na reklamę w radiu.


Źródło tekstu: IMM     

Dodaj do:

Tagi: święta | reklamy | orange

w sumie: 30
  • 0

    11. ~x  2018-01-10 14:19:57  host: public-gprs410227.centertel.pl

    ad7 Mi właśnie zlikwidowali 29 -28 , zmienili na 26 -25 . I 1-30 , zmienili na 6-5 .

  • -1

    12.  2018-01-10 14:23:37

    10/11 - jak to komunikują klientom?

  • 0

    13. ~k  2018-01-10 14:24:55  host: 87-204-238-5.static.ip.netia.com.pl

    Dziwne ja najwięcej widziałem plusa

  • 0

    15. ~x  2018-01-10 14:28:18  host: public-gprs410227.centertel.pl

    ad12 sms- y wysyłają . Pytałem w BOK i mi emila wysłali z terminami . Dla temu wim ;)

  • 0

    16.  2018-01-10 14:42:16

    @1. pensja dla aktorów to co innego niż płacenie telewizji za emisję reklamy i właśnie czas emisji reklamy sondażu zostało uwzględnione

  • -1

    18.  2018-01-10 14:48:41

    10/11
    Na dzisiaj, na jednym z kont nju internetowy, bez zmian: okres rozliczeniowy od 01-01-2018 do 31-01-2018 ;-)

  • 1

    19. ~Hydraulika  2018-01-10 14:54:21  host: acsm23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reklama Orange była najbardziej klasyczna i przez to nudna do bólu. Bogu dzięki już po świętach i tym szaleństwie kupowania.

  • 0

    20. ~syska  2018-01-10 14:57:04  host: 92.60.132.22

    jedrek owszem tylko po pierwsze ja nie dzieciak ale bardzo mało korzystam z telefonu doładowuję raz na ruski rok kwotą 100 zł i wystarcza mi to na 1,5 roku

  • 0

    21. ~x  2018-01-10 14:58:00  host: public-gprs410227.centertel.pl

    Mi wczoraj zmienili ok 22- giej . Znajomym i rodzince tak samo . Być może cześć zostanie przy starej opcji ( 1-30 ) . Ale na bank zmieniają wszystkim z 29 -28 na 26 -25 . Pozdrawiam .

  • 1

    22. ~~  2018-01-10 15:09:08  host: aaiu145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wolę drogie reklamy Orange niż tańsze, ale idiotyczne, Plusa. Jak widzę tego Majewskiego to odbija mi się kaszanką z komunii. Zmieniliby już aktora, bo robi się to na prawdę nudne i irytujące...

  • 0

    23. ~Centurion  2018-01-10 15:43:41  host: public-gprs367319.centertel.pl

    @22. Nie wszystkie reklamy Plus z Szymonem Majewskim są tak beznadziejne (najgorsze były chyba te z Majewskim + małżeństwo Majdan - Rozenek), na przykład ta z Mikołajem, jego pomocnikiem oraz policjantem nie była taka zła :-)
    Co się zaś tyczy Orange - przy całej sympatii do tego operatora - to reklamy Orange Love przyprawiają mnie o mdłości oraz wywołują irytację.
    No ileż można eksploatować ten sam motyw?!!
    Na przykład wykorzystaną tam przeróbkę "All You Need Is Love" tak bardzo wyeksploatowali i obrzydzili, że przez najbliższe lata trzeba unikać jak ognia tego utworu The Beatles!

    Szkoda, że w Orange już nie ma Serca i Rozumu :-/

  • 0

    24. ~Centurion  2018-01-10 15:45:53  host: public-gprs367319.centertel.pl

    Przy okazji - Wam też się wydaje, że orson_dzi opublikował niedokończony news?

  • 0

    25. ~  2018-01-10 16:06:22  host: a28-02-09.opera-mini.net

    20- nie tłumacz mu. Dla niego każdy kto potrzebuje RWK, to ładowacz za 5 zł/ rok...

  • 0

    26.  2018-01-10 16:32:17

    @24, Centurion - dodaj wyjątek w oprogramowaniu blokującym reklamy i problem zniknie. Taki np. uBlock potrafi stwierdzić, że zdjęcie z "reklama" w nazwie to na 100% reklama i tym sposobem usunąć 4 istotne grafiki z treści.

  • 0

    27. ~Centurion  2018-01-10 16:39:08  host: public-gprs367319.centertel.pl

    @26.: Faktycznie, wyłączenie na tej stronie programu blokującego reklamy spowodowało pojawienie się zdjęcia do newsa oraz grafik :-)
    Dziękuje za podpowiedź.

  • 0

    28.  2018-01-10 18:33:21

    Play nie wydał dużo na Święta, bo w styczniu rusza z marketingiem WOŚP. Przerzucili sobie pewnie wydatki na nowy rok.

  • 0

    29.  2018-01-10 18:52:28