Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Wybrane Numery do Wszystkich

Orange: Wybrane Numery do Wszystkich

LuiN 13 Lutego 2009 00:27

0 0
Orange wprowadził nową promocję dla klientów ofert biznesowych Oferta dla Firm. W ramach usługi Wybrane Numery do Wszystkich klient może wybrać do 5 numerów wszystkich krajowych operatorów (z wyłączeniem Play'a), z którymi połączenia realizowane są w cenie 24 groszy brutto za minutę.

Abonament za każdy wybrany numer w ramach usługi wynosi 12,20 zł brutto w planach Oferta dla Firm 60 i Oferta dla Firm 125. W wyższych taryfach opłata za jeden wybrany numer wynosi 6,10 zł brutto.

Opłaty za połączenia z wybranymi numerami pobierane są z pakietu kwotowego zawartego w abonamencie. Stawki wynoszą: 61 gr brutto za minutę połączenia z numerami sieci Play i 24 gr brutto za minutę połączenia z numerami innych polskich operatorów komórkowych i stacjonarnych. Aktywacja usługi kosztuje 1,22 zł brutto (za każdy aktywowany numer), dezaktywacja wybranego numeru to koszt 6,10 zł brutto.

Promocja obowiązuje od 12. lutego 2009 roku do odwołania.

Zobacz: regulamin promocji Wybrane Numery do Wszystkich

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 64
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45.  2009-02-14 15:02:38

    Każdy nie ma racji, na pewno ktoś wybierze tą ofertę, a wy macie najmniej do pisania (zwłaszcza abonenci MK i PLAjt) nooo. Wy wiecie przecież lepiej. Pogratulować idiotyzmu i samozaparcia by pokazać kto tu jest zajebisty. Jeden dzwoni po 39gr i mało się nie zesra z podniety, a drugi ma Play i się też podnieca usługami które są na niskim poziomie. Żal mi was.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~s1k0r3k  2009-02-14 15:52:14  host: 77-254-135-122.adsl.inetia.pl

    kwistas, ... Ja przynajmniej nikogo nie obrażam i nie twierdzę ze 52 gr to mniej niż 39 albo 22 i się nie podniecam usługami które są na niskim poziomie w Orange tak jak ty. Teraz dużo osób ma kilka telefonów. Podaj jakieś argumenty, a jak nie masz żadnych to się nie wypowiadaj. Bo to, że twoje oręcz jest zajebiste, nie ważne co się stanie, wg ciebie i kilku osób to i tak wszyscy wiedzą. Małem abonament jeszcze w Idei, ale jak znalałem lepszą ofertę to zmieniłem sieć. I wg mnie Play ma lepszą ofertę, tańsze telefony, niższe stawki, świetny zasięg, a do smsowania mam Heyę. JA MAM PORÓWNANIE więc się wypowiadam z doświadczenia, a o czym świadczą twoje zaślepione wypowiedzi? Oprócz smsów w sieci po 1gr w czym oferty orange są lepsze od innych, między innymi Play. Nie mówisz nic mądrego tylko starasz się przekrzyczeć: oręcz jest najlepszy, a kto myśli inaczej jest debilem. Pusty dzwon głośno dzwoni. Debilem jesteś Ty sam i nie wiesz do czego służy telefon, z kolegami z podwórka można prozmawiać osobiście.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~puszatek  2009-02-14 16:35:43  host: user-89-108-232-15.mobile.playmobile.pl

    Jak czytam tu wypowiedzi posiadaczy Play to mi wstyd ze jestem w tej sieci. Już z 36,6 korzystają chyba dojrzalsze osoby.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~s1k0r3k  2009-02-14 17:05:17  host: 77-254-135-122.adsl.inetia.pl

    Puszatek, a nie jest tak że neta masz w Play a telefon w orange? Poczytaj sobie posty i możesz też zacząć się wstydzić również za swoję sieć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49.  2009-02-14 17:57:23

    Normalnie ręce opadają. W promocjach prepaida Orange daje mnóstwo dodatkowych środków na połączenia w sieci. 180 minut w weekendy przy takim abo to chyba żart albo brak wiedzy ? News jest o połączeniach poza sieć. 25 gr do 5 numerów z abonamentem 12,20 za jeden to jest szukanie jeleni. Orange reaguje na konkurencję i obniżenie stawek MTR. Może biznes doczeka się taryf gdzie minuta będzie po 25 gr. do wszystkich ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~  2009-02-14 23:42:34  host: f96-044.opera-mini.net

    46: tego dzieciaka kwistasa czy jak mu tam traktuj jak powietrze, on chyba jeszcze nigdy tu nic mądrego nie napisał. Ciągle tylko wchodzi w 4 litery orangutana.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51. ~Mera  2009-02-15 10:13:09  host: abhb122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    => ~s1k0r3k - Aleś podniet totalny.Uważaj bo z za dużego ciśnienia gumka w gaciach ci pęknie. Weź "sprawę w swoje ręce" i wyluzuj fachowcu od siedmiu boleści.Klepiesz takie epistoły, że na bank Nobla w dziedzinie literatury dostaniesz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~  2009-02-15 11:07:30  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    Następny orangutano-maniak się odezwał...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~s1k0r3k  2009-02-15 14:58:30  host: 77-254-202-103.adsl.inetia.pl

    51 mera, ty się nie masz czym podniecać i pleciesz w bzdury np o twoich prezentach dla wszystkich. Nie masz żadnych argumentów o czym świadczy twój ostatni post i celowo kłamiesz i wprowadzasz w błąd. A podniecasz się nieciekawą ofertą, z której nawet jakbyś chciał, to nie możesz skorzystać, bo jesteś zwykły leszcz. Obok fachowca to w życiu nie stałeś. I TWIERDZĘ, ŻE JESTEŚ ZWYKŁYM KŁAMCĄ, ponieważ nie znasz oferty, którą rzekomo posiadasz. Pewnie z gimnazjum.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~  2009-02-15 20:30:37  host: f142-059.opera-mini.net

    Mera,pleciesz bzdury nie poparte żadnymi argumentami. Chwalisz swoje tylko dlatego, ze masz tel w orange. Ale jezeli masz mowic głupio tylko zeby zamazac rzeczywistość,to nie pisz w ogole.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~ZIBI  2009-02-17 00:06:05  host: 91.192.78.161

    A ja to wszystko tak podsumuje. Dzieciaczki z MK i Heyah itp. Czy ktoś widział poważną firme, która ma w tym czymś telefon? No, może firma Handel Obwoźny "LUMPEX". :D I co Wy na to dzieciaczki? Gdzie teraz Wasze 39gr? A Orange np. ma 15 mln ludzi u siebie... To o czyms swiadczy. Tak czy nie? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56.  2009-02-17 09:11:15

    #55 My dzieciaczki alternatywnych rozwiązań mówimy tak. W salonie na stole leży gówno wokół którego lata tysiące much. Czy świadczy to o tym że większość ma racje ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~s1k0r3k  2009-02-18 21:14:21  host: 77-254-210-253.adsl.inetia.pl

    A skąd wiesz w jakiej sieci która firma ma telefon. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś biorąc wizytówkę albo zapisując pytał w jakiej sieci jest numer Dzieciaku z Lumpexu. I jeżeli porównujesz firmę istniejąca 12 lat na rynku do firmy 2-letniej, to świadczy o Twoim ilorazie inteligencji (i zaciemnieniu). O szukaniu na siłe przewagi nad innymi sieciami. Orange coraz częściej przegrywa w ofercie (coraz więcej ludzi rezygnuje z pakietów na korzyść niższych stawek), więc musisz podać liczbę klientów 12-letniej firmy. PS. Fiatów 126p było więcej niż Mercedesów, czy to świadczy, że to był lepszy samochód?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~RaZeR  2009-02-19 14:02:53  host: aln188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ZIBI i Mera to debile.. Argumenty? (czytać wyżej). Pierdolą trze po trzy , bez podawania sensownych argumentów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~Mera  2009-02-20 09:18:24  host: h-b213-41.resetnet.pl

    Sporo tutaj podnietów - grafomanów na czele z Naczelnym Pisarzem " s1k0r3k ". Popadasz koleś w paranoję tym swoim udowadnianiem racji, jaka by ona nie była. Bluzgi, obrażanie, wyimaginowane racje. To jest cały sens twojej inteligencji. Zresztą nie tylko twojej bo z takim czymś jak "RaZeR" i wielu innymi stanowicie bezbłędny komplet.Właśnie komplet niedowartościowanych przez życie chłoptysiów z kartą Hejah czy innym odpryskiem GSM. Tylko ciekawe czy w cztery oczy byś był też taki wyszczekany.I na koniec powiem ci tylko tyle. Zdobyłem pewne wykształcenie, pozycję społeczną,zarabiam dużo, nie kradnę,i dlatego stać mnie na abonament w Orange. W moim środowisku jest to pewien zauważalny i wymierny prestiż w przeciwieństwie do prestiżu kolesiów z trzepaka pod blokiem co mają właśnie tylko w takich komentarzach dużo i głupio do powiedzenia.Bo anonimowo.Pozdrawiam i pisz te chore epistoły dalej.Twoja Hejah - twój problem. Cieszysz się? To zamerdaj ogonkiem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~  2009-02-20 13:19:20  host: 88.220.105.186

    HAhahahahahahahahahahahaha orange i prestiż :-D Skoro wyjeżdżasz już nawet ze swoim wykształceniem (w które szczerze wątpię zresztą) to kiepsko z Tobą, nie masz po prostu argumentów. Stać Cię na abonament w Orange? Proszę bardzo, nikt Ci nie broni, ale nie każdy lubi płacić więcej i to za gorszy produkt. A co do anonimowego szczekania w internecie to prym wiodą właśnie ci, którzy lubią przepłacać mając telefon w orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~gekon  2009-02-20 18:00:17  host: 83-238-148-189.ip.netia.com.pl

    Plus daje w taryfie Optymalnej 0,30 gr do obcych sieci(także Play) i to jest coś,bez dodatkowych opłat oczywiście

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~magister  2009-02-20 18:42:03  host: 212.95.49.87.internetserviceteam.com

    #59 abonament telefoni komórkowej jest prestiżem w Twoim środowisku ? ;) Pewnie dokładnie jak w kawale o nowobogackich ruskich. Dwaj nowobogatcy chwalą się jakie mają telefony. Patrz jaki fajny telefon kupiłem za 2000 zł. Człowieku ale Ty jesteś głupi. Gdybyć przyszedł do mnie wcześniej to bym Ci powiedział że w Orange taki telefon kupiłbyś za 3000 zł. Dla mnie to nie prestiż tylko słoma z butów Ci wystaje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~jedlin  2009-02-21 17:48:53  host: 94.254.227.9

    hehehe...Ten Orange jest coraz śmieszniejszy. Oferta Play dla firm: Abonament 61 zł (brutto) w tym 160 min. do wszystkich i 2000 do Play, koszt minuty to 39 groszy (brutto) do wszystkich. Im wyższy abonament tym taniej. Bez kosztownych pakietów, wszystko w standardzie.