Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange wprowadza zmiany w usłudze Multi Box

Orange wprowadza zmiany w usłudze Multi Box

LuiN 10 Października 2008 22:16

0 0

W dniach od 10. do 16. października Orange wprowadza zmiany w usłudze Multi Box. Nowością są lepsze filtry antyspamowe i antywirusowe oraz usprawniony kalendarz. Najistotniejsze zmiana to nowe pojemności skrzynek - sięgające 3 GB.

Dotychczasowe ustawienia, książka adresowa oraz wiadomości automatycznie zostaną przeniesione do nowej wersji usługi. W dniach od 10. do 15. października poczta będzie dostępna tylko przez stronę WWW, programy pocztowe mogą nie działać w tym czasie prawidłowo.




Między 10. a 12. października mogą wystąpić problemy ze zmianą ustawień poczty, zmianą wariantu usługi oraz zmianą danych osobowych i ustawień na portalu Orange.pl. Po tym okresie przejściowym usługa znacząco się zmieni:

większa pojemność poczty (300 MB dla kont Multi Box Standard, 1 GB dla kont Multi Box Gold i aż 3 GB dla kont Multi Box Platiunium);
nowoczesne i skuteczne filtry: antyspamowy i antywirusowy;
usprawniony kalendarz.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~berdys  2008-10-11 11:10:55  host: ip-94-42-43-254.multimo.gtsenergis.pl

    Agagat* Spam- nichciana reklama. Nie dostales - masz farta.Ja skrzynke mam od czasow Idea.net.pl i tam tez byl spam ;)

  • 0

    18.  2008-10-11 11:42:20

    Mam konto w plusnecie. Zapłaciłem chyba z 6 złotych i również dostaję powiadomienia :)

  • 0

    19. ~bbart79  2008-10-11 12:09:14  host: tiger-ce0.london.02.net

    Ja swojej skrzynki używałem głównie dla 100 darmowych sms-ów, które wykorzystywałem do wysyłania wiadomości na zagraniczne numery komórkowe.

  • 0

    20.  2008-10-11 13:35:11

    spam na idea net czy tez na orange teraz jest tak ogromny ze wlasciwie co tydzien zapelna mi cala skrzynke to jest ich wina kiedys cos zaniedbali i nagle tyle spamu zaczelo przychodzic cale szczescie jest jeszcze gmail ... i to gmaila mogl by wprowadzic pod domena orange.pl fajna sprawa by byla ... szkoda tylko powiadomien sms.

  • 0

    21. ~kwistas  2008-10-11 14:03:38  host: w3cache.wignet.pl

    Jestem użytkownikiem Orange Multi box Gold mogli by zwiększyć liczbę z 100 smsów do wszystkich do 1000, ale dobre i to. Mi spamy na skrzynkę Orange nie przychodzą spamy tylko sprawy firmowe do spraw osobistych Gmaila używam i też jestem zadowolony. :)

  • 0

    22. ~M. G.  2008-10-11 15:20:12  host: aatg55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja korzystam głównie z kont na o2, wp i gmail' mam konto na interii ale rzadko tam zaglądam. Ostatnio jak włączyłem Multi Box to po jakimś czasie spam zajął mi 10% skrzynki. Najwyraźniej dużo spamu przychodzi też na bok@orange.pl dlatego pewnie głownie w trosce o swoje dobro wprowadzają te filtry.

  • 0

    23. ~kwistas  2008-10-11 15:46:16  host: w3cache.wignet.pl

    o2 WP zaśmiecają skrzynki swoimi głupimi reklamami dlatego Gmail jest najlepszy. Jedynie o Interii mogę powiedzieć że nie ma spamu.

  • 0

    24. ~volvo  2008-10-11 16:17:38  host: apn-77-113-247-70.gprs.plus.pl

    bo to już jest na wp. nie chcą ogłaszać zanim nie będzie dobrze po migracji. dostaniecie te same śmieci reklamowe co w wp. to lepiej niż host we francji za dużo większą kasę ....

  • 0

    25. ~berdys  2008-10-11 18:35:13  host: ip-94-42-43-254.multimo.gtsenergis.pl

    No co prawda, to prawda. Uzywam takze gmaila i jest najlepszy. Gazeta.pl tez ma niezla skrzynke, tylko dzieki temu, ze korzysta z rozwiazan gmaila ;) Tylko po co zakladac na gazecie i sie meczyc z portalowym spamem jak mozna u zrodelka ;) Swoja droga- skandal, zeby play, multimedialny operator nie mial porzadnej, darmowej skrzynki mailowej ;) Czekamy, czekamy....

  • 0

    26. ~rswrc  2008-10-11 18:48:19  host: dyq54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @6: jak to robisz, ze cie powiadamia?

  • 0

    27. ~  2008-10-11 21:30:26  host: f96-025.opera-mini.net

    Plusie patrz i ucz się... 5 zł/mies. za 50MB jest nie do przyjęcia. O profilu zielonym nie wspomnę.

  • 0

    28. ~berdys  2008-10-11 22:51:31  host: ip-94-42-43-254.multimo.gtsenergis.pl

    27* mozna ustawic przekierowania z gmaila na multiboxa/plusneta/eraneta. Innego sposobu nie widze ;)

  • 0

    29. ~berdys  2008-10-11 22:52:24  host: ip-94-42-43-254.multimo.gtsenergis.pl

    w 28 maly blad ;) Wiadomosc byla kierowana do 26. Przepraszam ;]

  • 0

    30.  2008-10-12 08:58:50

    14: na szczescie mozna wylaczyc powiadamianie o nowych mailach przez sms, mialem to kiedys w erze wlaczone ... pol dnia

  • 0

    31.  2008-10-13 09:28:47

    piokuk - też mam odkąd wprowadzili usługę. Raz tylko zmieniałem adres - ze względu na spam - i nie dlatego, ze filtry nie działały - działają od dawna w porządku... Po prostu, zeby stary wycofać "z rynku" ;-) Nie korzystam z tej skrzynki praktycznie - tylko do korespondencji z operatorem, oraz piszą na nią niektórzy znajomi, którzy wiedzą jak wykorzystać jej możliwości. Przyznać muszę jednak, że chociażby ze względu na "czasy", Plus mógłby już odświeżyć system. 10 MB jakie jest w darmowej ofercie na pocztę do korespondencji z operatorem wystarcza z powidzeniem, jednak jakby zwiększyli wielkość zielonej skrzynki do 50-100 MB a płatnej do 1 GB ( i ew. z dodatkowymi możliwościami w tej płatnej) byłoby ok. Operator komórkowy to nie dotsawca usług internetowych. Ale jeśli idą w kierunku szeroko rozumieanej telekomunikacji, powinni się za to wziąć... Konta po 3, 5 czy 10 albo wrecz bez limitów wg mnie to populizm ;-) Po co to komu?

  • 0

    32.  2008-10-13 09:33:55

    ~berdys - sam portalowy? mówisz o reklamie? Odkąd pamiętam korzystam z konta na gazeta.pl (kupowałem w ich sklepie coś kiedyś, na forum lokalnym się udzielałem...) i musze powiedzieć, ze reklam nie ma. To co czasem przyjdzie, to nic w porównaniu z reklamą onet.pl czy interia.pl czy wp.pl ;-)

  • 0

    33. ~dodek  2008-10-13 10:37:01  host: dqm27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam skrzynke Ery i nie narzekam na spam, praktycznie go nie ma. Era zresztą wprowadziła multimedialną poczte głosową o pojemności 256 mb - to jest dopiero przydatna usługa

  • 0

    34. ~berdys  2008-10-13 11:55:05  host: ip-94-42-43-254.multimo.gtsenergis.pl

    wlo* Dokladnie tak, mowie o reklamie na ktora wyrazalizmy zgode- czyli ta regulaminowa ;) Racje musze przyznac- nie jest tego duzo, ale zawsze... Co do legalnego spamu, to ja na 1 miejscu stawiam o2.pl ;) Wczoraj wszedlem na nieuzywana-od wrzesnia 2007- skrzynke, mialem okolo 800 maili z reklama od o2.

  • 0

    35. ~kwistas  2008-10-13 18:25:14  host: w3cache.wignet.pl

    ~dodek jak cię podnieca płacenie za byle jaką skrzynkę to trzymaj tak dalej.

  • 0

    36.  2008-10-16 01:27:51

    Ja to chyba jakiś inny Multi-Box mam (od kilku lat). Żaden spam mi tam nie przychodzi. Używam tylko do powiadomień SMS i sprawdza się bardzo dobrze (choć ostatnio, kilka tygodni) powiadomienia przychodziły z lekkim opóźnieniem. Moze po zapowiadanej aktualizacji wszystko wróci do normy.

Dodaj swoją opinię