telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange wprowadza taryfy bez limitów dla firm

Orange wprowadza taryfy bez limitów dla firm

WitekT 17 Kwietnia 2012 21:20

0 0
Orange wprowadza nowe taryfy bez limitu w ofercie biznesowej. Ich konstrukcja jest podobna do tych przeznaczonych dla klientów indywidualnych.

Oferta bez telefonu:

Firma bez Ograniczeń

39

75

89

Abonament

39 zł

75 zl

89 zł

Długość umowy

18 miesięcy

12 miesięcy

Plan taryfowy

Optymalny 250

Optymalny 450 z Internetem

Minuty do Orange i na stacjonarne

bez limitu

Minuty do innych sieci

250

bez limitu

SMS / MMS doo wszystkich sieci

333 / 182 *)

bez limitu

Internet

-

2 GB

*) Minuty są wymienne na SMS-y i MMS-y.

Oferta z telefonem:

Firma bez Ograniczeń

95

119

149

Abonament

95 zł

119 zl

149 zł

Długość umowy

24 miesiące

Plan taryfowy

Optymalny 250

Optymalny 450 z Internetem

Minuty do Orange i na stacjonarne

bez limitu

Minuty do innych sieci

250

bez limitu

SMS / MMS doo wszystkich sieci

333 / 182 *)

bez limitu

Internet

-

2 GB

*) Minuty są wymienne na SMS-y i MMS-y.

Wszystkie ceny netto (bez VAT). W ofercie utrzymaniowej abonament jest o 10 zł niższy w obu ofertach. Wysokość abonamentu uwzględnia aktywowanie e-faktury (bez tego abonament jest o 10 zł wyższy).

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 96 kB).

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 42
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2012-04-18 09:14:25

    Tak - to ważne, ze oprócz nielimitowanej oferty za standardową opłatę krajową ok. 80 zł zdecydowali się na coś fajnego w niższych taryfach. Oczywistym jest, ze oprócz gadających wiele na forach, niewielu skorzysta z tych taryf po 80 zł. Róznice jakimi poszczególne oferty się różnią nie mają znaczenia dla kogoś, kto potrzebuje takiej taryfy i dotychczas znacznie więcej płacił. Mają dla tego, kto płacił 10 zł mniej niż 80 zł ale mocno się ograniczał, zeby nie płacić więcej - taki ktoś zmieni operatora dla złotówki - nie dziwi mnie to, ale śmieszy. Szybkość reakcji - tylko kwestia marketingowa. Nie ma znaczenia dla zdecydowanej większości potencjalnych klientów, zwykle związanych kontraktami terminowymi. Dobry ruch Orange. Mam nadzieję, ze i mój złodziejski Plus oprócz oferty za 80 zł zmieni coś w ofertach za 50/60 zł - nawet jeśli będzie to kopia Orange, będę zadowolony ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27.  2012-04-18 09:25:56

    Może paść pytanie - czemu nie zmienię operatora? No bo mogę jeszcze 3 miesiące po wygaśnięciu rocznego kontraktu korzystać z bonusów przyznanych w ramach kontraktu i mogę czekać - reakcja będzie na pewno, i na pewno oferta nie będzie gorsza - jak zwykle zresztą ;-) Po drugie - niestety jakość sieci Orange w mojej okolicy ciągle nie jest satysfakcjonująca i w związku z tym nie cieszy się jakąś szczególną popularnością ta sieć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~xXx  2012-04-18 10:53:15  host: cke203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cennik telefonow z gsmonline: http://gsmonline.pl/download/files/orange_cennik_tel_firma_bez_o graniczen.pdf

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29.  2012-04-18 12:04:55

    Jest blad firma bez ograniczen 149 odpowiada nie opt 450 z internetem tylko optymalnemu 900 z internetem

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30.  2012-04-18 15:32:31

    wlo: a Play to nie zmodyfikowal ofert praktycznie prawie od razu po wprowadzeniu F4.0, szczegolnie indywidualnych? Roznice cenowe rzedu parenascie zlotych przy abo ponizej 100 zl nie sa duze, ale ja bym ich wcale nie bagatelizowal. Co do roznic - chyba wiesz, ile moze kosztowac 100 minut zagranicznych (komorki/stacjonarne), szczegolnie poza Unie... wiec nie mow o roznicach w ofercie nie majacych znaczenia. Poza tym rzecz jasna chodzi o ogolna i szczegolna jakosc sieci. A nawet to pierwsze mnie ZUPELNIE nie smieszy. Przy okazji - z czasem wszystkie opy zmienia oferty... a skoro mowimy o kontraktach terminowych, to po co sie tu stresowac? ;) To tylko czysty marketing ;) Anyway, zapomniales (?) mnie odblokowac na GG ;) Co do jakosci sieci, stawialbym na T-M albo Plusa, na tego drugiego przy danych nieco bardziej. A od Orange'a raczej wolalbym paradoksalnie Playa...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~bąbel  2012-04-18 16:04:19  host: nat.paradowski.pl

    A na stronie orange.pl nadal stare taryfy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2012-04-18 16:06:31

    30. PLANET - masz oczywiście rację ;-) Tyle, ze powiedz sam - jak bardzo przeciętnego użytkownika interesują rozmowy międzynarodowe? Że co? Zablokowałem Cię? Niemożliwe. Miałem cię na liście kontaktów na pewno - może coś z książką on-line się potentegowało w związku z użyciem kiedyś "stacjonarnego" numeru GG na komórce? Odświeżyło mi wtedy książkę kontaktową "samo" ;-) Z Orange jest chyba (bo nie znam się na tym) ten problem, ze mają sieć 1800 tylko i wszelkie poważniejsze przeszkody powodują mocne tłumienie i w związku z tym niską jakość w tych miejscach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~Lolek  2012-04-18 16:26:40  host: 212.160.172.70

    PLANET-Musze przyznać że nawet ludzie pracujący w T-Mobile nie maja takiego pierdolca jak ty;) Jesteś niedość że fanatykiem swojej "super sieci" to w dodatku kompletnym kretynem,który nie potrafi czytać ze zrozumieniem.Żebyś zrozumiał gdzie w tym momencie się znajdujesz (czyt. w dup...) napisze ci po twojemu-tym samym bełkotem,którym zaśmiecasz to miejsce.A więc BRAWO dla T-Mobile za xero oferty i to w 24h po ofercie 4.0 P4.Brawo dla T-Mobile za rozmowy za granice,wkońcu mieszkamy w Polsce i nigdy nie wiadomo czy nie wyjedziemy i bedziemy potrzebowac takich minut(sarkazm) BRAWO Za Płatny internet 7zł netto płaciłem rok temu w plusie za 300MB więc grrruuubbba promocja. I wkońcu BRAWO dla Ciebie za Infantylność względem innych forumowiczów,którzy czasem przypadkiem czytają twoje wypociny i zaczynają się zastanawiac nad przejściem do TM.Podziwiam twój fanatyzm i oddanie,ale z tego co wiem to nie zarabiacie za wiele więc po co się meczysz?;) heh... A teraz lepsza częśc- Po pierwsze macie tylko reklame najtańszych smartfonów więc japka;) Po drugie jak jestes taki madry sprawdz cene HTC Sensation bo to jest smartfon i jak dostaniesz go za złotówke w abonamencie 135zł BRUTTO na 2lata a nie na 3 daj znac;) Pewnie za pół roku jak bedzie w orange HTC ONE X za zeta;) LOL ...A na koniec jedna sprawa:W przeciwieństwie do T-Mobile Nad oferta Bez ograniczeń w Orange pracowali ludzie przez kilka tygodni właśnie po to żeby było lepiej i jest. Tylko ty tego nie widzisz ślepaku;)Internet jest darmowy u was trzeba płacić.Więc jeśli sa ludzie tacy jak ty,którzy mają setki znajomych za granicą i zapewne do nich czesto dzwonia jak najbardziej BRAWO TM ale sam sobie odpowiedz na H*J ci te rozmowy;) Za internet płacisz w miesiącu tyle co ja za rozmowy za granice;) tyle ze ja mam 2GB neta a ty nie;) Pozdrawiam ciepło Omnibusie;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~  2012-04-18 16:33:08  host: p21-05.opera-mini.net

    Planet to nadęty buc,szczam na niego.mirekb

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~  2012-04-18 20:03:04  host: z46-15.opera-mini.net

    Ten Planet to typowy neofita. Potrafi zmienić zdanie o 180¤ z dnia na dzień. Uważa się za znawcę a jest tylko zwykłym bucem. Niech zajrzy na testy UKE na trasach PKP może rozjaśni mu to trochę umysł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~olo69  2012-04-18 20:49:47  host: aeni186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    potwierdzam ,ze u francuza jest burdel jak zwykle . przenioslem numer do niemca ofera 65 netto biznes , w orange chcieli 10 zeta drozej , drozsza aktywacja , na dodatek w salonach nie bardzo orientuja sie o nowych promocjach biznes a ci co juz wiedzą jescze jej nie sprzedają.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~Lolek  2012-04-19 13:27:58  host: 212.160.172.70

    Tak myslalem...Nawciagał sie pewnie i napisał esej o niczym a teraz brak odwagi zeby odpisac ;) Wbite...Tak czy inaczej popieram olo69 bo byłem w salonie i oni naprawde nic nie wiedza...Jakby czekali na mikołaja;););)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~ANIA  2012-04-19 15:33:39  host: 212.160.172.70

    pracuję w orange i z tego co widze telepolis przedstawia niedokładne ceny abonamentow-zawyzone... umowa bez telefonu na 18 mcy to abonament za 29 netto(35,67 brutto), na 12 mcy 65 netto (79,95brutto) i 79 netto (97,17 brutto). Natomiast umowy z telefonem to umowy na 24 mce i są w cenach : 85 netto (104,55 brutto) 109 netto (134,07 brutto) i 139 netto (170,97 brutto). Na przyszłość nie sugerujcie się tym co pisze na TELEPOLIS :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~ANIA  2012-04-19 15:34:38  host: 212.160.172.70

    PISZĘ O CENNIKACH W PRZYPADKU PRZEDŁUŻENIA :)