Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange wprowadza SPV M650

Orange wprowadza SPV M650

sirmark 18 Czerwca 2007 14:48

0 0

orange spv m650Od dziś w ofercie Orange dostępne jest nowe urządzenie mobilne - Orange SPV M650 - wyposażony w kompletny system nawigacji satelitarnej GPS.

Telefon oferuje funkcje znacznie przekraczające możliwości większości nowoczesnych aparatów komórkowych. W jednym mieszczącym się w kieszeni urządzeniu zainstalowano wielozakresowy telefon multimedialny, komputer osobisty oraz odbiornik GPS wraz z systemem nawigacji satelitarnej, dzięki któremu szybko i bezpiecznie można dotrzeć w dowolne miejsce w kraju i za granicą.




Ważną cechą odróżniającą ofertę Orange od innych dostępnych na rynku jest zastosowanie w systemie nawigacji satelitarnej pełnej wersji oprogramowania - AutoMapa XL. Korzystając z oferty Orange klient nabywa wraz z telefonem kartę pamięci zawierającą oprogramowanie ze stale aktualizowanymi, najdokładniejszymi drogowymi mapami cyfrowymi i planami wszystkich polskich miast. Posiadając licencję na oprogramowanie nawigacyjne, klient ma także możliwość uaktualniania map, a w przypadku wyjazdu za granicę rozbudowy aplikacji o mapy krajów Europy.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27. ~Faun  2007-08-13 11:42:54  host: habibi.gts.pl

    Nie ma sie co podniecać ORANGE nadaje ton, na papierku i zdjęciach w internecie. W ofercie M650 jest ale jak już przychodzi do realizacji to: W całym Krakowie i w całej Warszawie brak tego telefonu w salonach. Na *100 otrzymałem informacje ze bardzo chętnie podpiszą ze mną umowę, ale tego telefonu nie maja i brak informacji kiedy może być ponownie :) Pozostaje liczyć na to że zastępczo wprowadzą coś fajniejszego :)

  • 0

    28. ~elosis  2007-08-22 01:40:49  host: x-com.wroc.one.pl

    Telefon jest cały czas dostępny trzeba tylko umieć rozmawiać ,żeby go dostać :- zabawka fajna ale mam go dopiero parę godzin, szkoda ,że nie ma możliwości ustawienia klawiatury a co gorsza nie mogę na niej znalesć znaku zapytania jeżeli go nie ma to dramat producentów :D

  • 0

    29. ~janek  2007-08-23 09:20:37  host: aags142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dementuje pogłoski że niema znaku zapytania... co do dostępności... zadzwoniła Pani, że umowa się kończy, umowiłem się na godzinkę i dostałem telefon od ręki i to za złotówkę... co do telefonu najpierw sie przeraziłem, ze taki skomplikowany... ale w 3 dzień użytkowania mogę śmiało powiedzieć, że normamlny telefon, a ten dzieli przepaść.... jest doskonały

  • 0

    30. ~mac  2007-09-13 23:35:35  host: host-81-190-88-166.gdynia.mm.pl

    jak na telefon operatora, to jest bardzo wypasiony.

  • 0

    31. ~Szewczenko  2007-10-05 19:55:48  host: z-atman.enel.pl

    Da się na nim jakoś sensownie pograć?:)Bo raz na jakiś czas by się przydało,w wolnej chwili:)

  • 0

    32. ~zbyszek  2007-10-11 12:53:29  host: ip-50-179.mofnet.gov.pl

    po pierwsze upgrade do WM6 bez sciagniecia simlocka. gwarancja zostaje. Nowy sysytem nowa jakos , zegar 247 MHZ. lepszy interfejs, wiecej ciekawwych narzedzi. np. skaner wifi. backup kontaktów. i co najwazniejsze znika problem z instalacja róznego typu programów które poszukują storage card a znajdują - karte pamięci - Po drugie zmiana karty na min 2Gb. instalacja automapy na nowej karcie po kontakcie z serwisem automapy. wszystko smiga.

  • 0

    33. ~micho  2007-10-18 10:22:36  host: aaqw5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam, a jak zrobic ten upgrade do WM6 skad to wziac..?? no i czy wtedy WM6 jest legalne..?? bo troche sie gubie.. a ze karte 2 GB to chyba jasne a czy nie wiecie czy mozna wieksza..?? bo gdzies kiedys czytalem ze mozna. Z gory dziekuje za odpowiedzi :P

  • 0

    34. ~  2007-10-23 22:33:18  host: public-gprs76550.centertel.pl

    hm jak aktualizowac automape geziee jest mapa europy prosze o porade

  • 0

    35. ~bb  2007-10-24 07:41:08  host: nat-dzi3.aster.pl

    Pomocy!! Nie mam pojecia, jak skonfigurowac ten aparat do pracy z gpsem. Teoretycznie po wlozeniu karty pamieci z programem, wszystko powinno dzialac, ale nie dziala. Nigdy wczesniej nie korzystalem z GPS, dlatego tym bardziej sie gubie...

  • 0

    36. ~NCMain  2007-10-31 07:20:47  host: 80.48.107.10

    Powiem tak telefon fajny, ale wolny :) moje treo 650 z tomtom i mapą europy (tu fakt automapa na polske ma najwiecej drog - ale wieksze prawdopodobienstwo ze polna droga pojedziesz) chodzi 3x szybciej. poza tym pisanie sms... ale w sumie kto dzis pisze sms :) telefonik rzeczywiscie fajny. a robi go HTC ;) i to jest HTC p3300 :) a orginale daja tomtom'a :). Jedna rzecz jest denerwujaca - trzeba pamietac o zamykaniu programow - troche to uciazliwe :) przyzwyczaiłem sie do palmOS.

  • 0

    37. ~NCM  2007-10-31 07:21:53  host: 80.48.107.10

    http://www.htc.com/product/03-product_p3300.htm a zegar ma 201 MHz

  • 0

    38. ~NCMain  2007-10-31 07:34:24  host: 80.48.107.10

    no i jeszcze jedna dziwna rzecz - zeby wyjac karte pamieci trzeba wyciagnac baterie, tracimy rozne ustawienia itp. mogli to lepiej wymyśleć jednak (hehe w treo karte wkładam i wyciagam kiedy chce i nie musze niczego wyciagac (za wyjatkiem karty offcourse) wyłączać itp.

  • 0

    39.  2007-11-04 20:03:55

    czy można piosenkę Mp3ustawić jako dzwonek i przypisać razem ze zdjęciem do danego kontaktu?SPV m650)Czy jest funkcja blokady klawiatury?Czy jest wejście słuchawkowe na minijack?Czytałem na którymś forum że dźwięk nie jest mocną stroną tego sprzętu...?! Również jakość ekranu jest nie za bardzo? Jak to z tym faktycznie jest?

  • 0

    40. ~rozauto  2007-11-12 22:53:01  host: 87-205-37-149.adsl.inetia.pl

    Telefonik zajebisty, dźwięk możesz dodać system/ustawienia/telefon, z blokada klawiatury jest ale już nie pamiętam gdzie, do dźwięku bym się nie przyczepił jak telefon jest niezły w końcu te urządzenie nie posiada zestawu trójdrożnego plus suba, więc nie ma nic specjalnego wymagać, a co do jakości obrazu to się mylisz jest zajebisty posiadałem parę samsungów które mają niezłe wyświetlacze a SPV równa się z nimi konkret ale jak sobie ustawisz tak będziesz miał. A jeszcze dla tych co narzekają na baterię ten pocket ma duży wyświetlacz i od cholery funkcji i to jest normalne że bateria krótko trzyma jak się siedzi cały dzień z tym urządzeniem jedynie na parę dni to wytrzymał by przy nim akumulator samochodowy jak dla mnie jest super a posiadałem nokie N95 i nie byłem z niej zadowolony.

  • 0

    41. ~rozauto  2007-11-12 22:59:48  host: 87-205-37-149.adsl.inetia.pl

    a jeśli zastanawiacie się nad N95 a SPV to nie ma co się zastanawiać tylko SPV, oczywiście polecam osobą co lubią takie gadżety, bo to nie jest nokia 3200 gdzie tylko się dzwoni i ma sporawe wymiary :)a jeszcze są osoby co narzekają na aparat fotograficzny jak to mówią tylko 2mpix w końcu kto robi na wakacjach zdjęcia telefonem jak kogoś stać na ten telefonik to i stać na aparat fotograficzny

  • 0

    42. ~woqlski  2007-12-14 18:54:42  host: 194-88-225-62.ip.netia.com.pl

    Piszecie o tym że można połączyć się z siecią wifi. Próbowałem setki razy. Mam u siebie taką sieć, wszystkie komputery mają przydzielane IP dynamicznie, a SPV? Oczywiście widzi sieć ale nie chce się z nią łączyć. Pomóżcie - co robię źle - przecież tam nie ma zbyt wielu ustawień? Podejrzewa, iż sprzedano mi bubel...

  • 0

    43. ~ml  2007-12-25 13:19:00  host: chello089079170074.chello.pl

    ~woqlski: Jestes przekonany ze masz SPV m650 z Orange a nie MDA Compact III? Roznica jest taka, ze ten drugi nie ma WIFI. Polecam www.pdaclub.pl (forum) i xda-developers.com. Do reszty - jak mozna pytac "jak zaktualizowac automape". Wchodzisz na automapa.pl i to po prostu robisz. Moze lepiej wez sie za brony niz za technologie bardziej zlozone.

  • 0

    44. ~darek  2008-01-22 00:24:53  host: 87-205-248-95.adsl.inetia.pl

    A ja mam takie pytanie - czy jest ktoś kto jest pewien, że MDA Compact III z ery nie ma karty WIFI bądź ją ma ??? Mi udało sie w tym WM 5 odblokować wszsystkie ustawienia WiFi, ikonki itd. Jednak jak chcę włączyć sieć bezp - nie daje się. Teraz myślę czy brak drivera czy karty ? Karta niby istnieje w spisie kart ale dodałem ją w rejestrze. Ktoś rozkręcał to - może da się do tego dojść.

  • 0

    45. ~gość  2008-02-29 15:34:14  host: 252-goc-18.acn.waw.pl

    mam takie małe pytanie. czy jest legalny sposób na upgrade z win.mob 5 na 6?? chodzi mi o spv m650. zastanawiam się czy go kupić ale jak bawiłem są wm5 i 6 to jak sie nie da to na 5 się nie decyduje. z góry dziękuje za pomoc

  • 0

    46. ~  2008-04-13 20:22:52  host: acx76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak mozna zdobyc mape europy do spv m650

Dodaj swoją opinię