Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange wprowadza nowe taryfy: Delfin, Pelikan i Pantera

Orange wprowadza nowe taryfy: Delfin, Pelikan i Pantera

LuiN 20 Kwietnia 2010 13:13

0 0
Orange wprowadza 3 nowe grupy taryf dla klientów indywidualnych. Pomyślano zarówno o miłośnikach długich rozmów z bliskimi, miłośnikach swobodnego SMS-owania, jak i o tych, dla których priorytetem jest stały dostęp do Internetu.

Taryfy Delfin przygotowano z myślą o klientach, którzy lubą dużo rozmawiać z wybranymi numerami. W ramach abonamentu klient otrzymuje pakiet minut na połączenia do wszystkich sieci oraz bezpłatne połączenia z jednym, dwoma lub pięcioma numerami sieci Orange i/lub numerami krajowych sieci stacjonarnych. Promowany w taryfach Delfin telefon to Nokia 6303i classic w cenie 1 zł w taryfie Delfin 150.

Taryfa Minuty do wszystkich * Abonament Cena minuty poza abonamentem ** Liczba wybranych numerów
Delfin 40 40 29 zł 49 gr 1 numer
(1200 minut)
Delfin 60 60 39 zł 49 gr 2 numer
(2400 minut)
Delfin 150 150 59 zł 29 gr 5 numerów
(6000 minut)
Delfin 225 225 79 zł 29 gr 5 numerów
(6000 minut)
Delfin 300 300 99 zł 29 gr 5 numerów
(6000 minut)

* Minuty do wszystkich sieci wymienne na SMS-y zgodnie z przelicznikiem 1 minuta = 2 SMS-y.
** Podana cena za minutę rozmowy poza abonamentem nie dotyczy połączeń do Play, Cyfrowego Polsatu, Centernet i Mobyland.

Taryfy Pelikan przygotowano z myślą o miłośnikach SMS-wania i serwisów społecznościowych. Obok pakietu minut do wszystkich sieci, klient otrzymuje pakiet darmowych SMS-ów do sieci Orange i darmowy dostęp do mobilnej wersji serwisu Facebook (m.facebook.com, nie dotyczy taryfy Pelikan 40). Promowany telefon to Samsung S5620 w cenie 1 zł w taryfie Pelikan 150.

Taryfa Minuty do wszystkich * Abonament Cena minuty poza abonamentem ** Pakiet SMS-ów do Orange
Pelikan 40 40 29 zł 49 gr 100 SMS-ów
Pelikan 60 60 39 zł 49 gr 300 SMS-ów
Pelikan 150 150 59 zł 29 gr 1000 SMS-ów
Pelikan 225 225 79 zł 29 gr 5000 SMS-ów

* Minuty do wszystkich sieci wymienne na SMS-y zgodnie z przelicznikiem 1 minuta = 2 SMS-y.
** Podana cena za minutę rozmowy poza abonamentem nie dotyczy połączeń do Play, Cyfrowego Polsatu, Centernet i Mobyland.

Taryfy Pantera przygotowano z myślą o osobach pragnących aktywnie korzystać z zasobów Internetu oraz potrzebujących jak największego pakietu minut na połączenia do wszystkich sieci. Wszystkie taryfy oferują darmowy dostęp do hotspotów Orange i dodatkowe pakiety danych. Taryfa Pantera 750, oprócz pakietu 750 minut do wszystkich sieci, oferuje też dodatkowe 250 minut na połączenia do Orange. Promowany telefon to Nokia 5230 w cenie 1 zł w taryfie Pantera 150.

Taryfa Minuty do wszystkich * Abonament Cena minuty poza abonamentem ** Pakiet danych
Pantera 150 150 59 zł 29 gr 0,2 GB
Pantera 300 300 99 zł 29 gr 1 GB
Pantera 750 750 199 zł 29 gr 1 GB
Pantera iPhone 500 500 149 zł 29 gr 1 GB

* Minuty do wszystkich sieci wymienne na SMS-y zgodnie z przelicznikiem 1 minuta = 2 SMS-y.
** Podana cena za minutę rozmowy poza abonamentem nie dotyczy połączeń do Play, Cyfrowego Polsatu, Centernet i Mobyland.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 642
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    646. ~kamaras  2011-03-21 13:29:21  host: host-81-190-46-181.lodz.mm.pl

    Czy SMS wysłany do osoby z 5 osób wybranych w promocji Bezpłatny Wybrany Numer (5 os 6000 minut) jest odliczany z puli 6tys minut(1min/2sms) czy z abonamentu??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    647. ~Calm7  2011-03-25 10:46:35  host: z22-04.opera-mini.net

    646, za dobrze by bylo. Niestety trzeba dolozyc pakiet za 10zl skoro tyle sms-ujesz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    648. ~PawełP  2011-04-21 08:21:15  host: cnv215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oramiałem umowe na 24 miechy za 35 zł 60min + 100% wiecej czyli 120min wymienne na 350sms, i dodatkowo prezent pakiet 450sm. To wszystko za 35 zł. A teraz Co dostane ? Wielka lipe . Więc muszę rezygnowac z przedłużenia umowy, Tylko niewiem jeszcze co wybrać/ Era za 45 zł daje 100+100 min ! to nie tak mało, Tylko niewiem czy tam jest wliczony w to pakiet 500 sms za 9zł czy to już dopłata. A może jakaś inna alternatywa ? Prosze o pomoc

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    650. ~umpa  2011-05-03 11:21:57  host: ip-79-175-221-101.cable.smsnet.pl

    niestety, w tej taryfie trzeba bardzo uważać na te darmowe minuty do znajomych. Niestety nie przekładają się one na smsy. Wysyłanie ich na wybrane numery będzie opłacane z normalnego konta. Można nieźle wtopić z tą taryfą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    651. ~ona  2011-05-18 14:44:39  host: byp146.internetdsl.tpnet.pl

    Wczoraj podpisałam umowę z Orange na Delfina za 59zł. Oszustwo! mam niby tych 5 darmowych numerów, ale w salonie nie raczyli poinformować mnie, że ten pakiet można wykorzystać na TYDZIEŃ! kto normalny rozmawia tyle w ciągu tygodnia...? a poza tym, co to ma być! trochę smsuję, ale bez przesady! płace 59zł, a tu widzę, że przekroczyłam abonament o 14,25zł. Z jakiej racji? Za 10 smsów? Niech mi ktoś powie co to ma być, bo zaczynam żałować, że się w to wpakowałam... a miałam na kartę i było cudownie... :/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    652. ~  2011-05-18 15:10:17  host: V34-03.opera-mini.net

    Tak to jest jak sie sprzedaje telefony a nie uslugi. Powinno sie kupowac samemu telefon i do tego usluge a nie jakies ukryte rabaty telefony za 1zl itp. Nastepnym razem pomysl 2 razy i spytaj kogos obeznanego w temacie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    653. ~wiwkiii  2011-06-04 20:21:20  host: aahx29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja wzięłam Peliakana 29,90 i jest masakra! Oszustwo ta oferta.W salonie pytałam sie czy to jest 30 zł +minuty+ smsy to potwierdzili ze tak a pewnie sami nie wiedzieli ze to jest za to 29,90 zł .Głupota powinni karę za to dostać bo to nie pisze nigdzie że tak jest!!! już nigdy orange!!!!!!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    655. ~Calm7  2011-06-04 20:55:28  host: z36-14.opera-mini.net

    653). PS. Masz Pelikana II ? Wiec tez posty musimy pisac w nowym dziale, bo ten dzial dotyczy starego Pelikana.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    656. ~  2011-06-04 20:59:46  host: z36-14.opera-mini.net

    653). Orange odswieza Delfina etc. Link http://www.telepolis.pl/news.php?id=21668

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    657. ~darek  2011-06-06 11:06:12  host: 94-40-88-241.idk.net.pl

    czytalem duzo tych opini negatywnych i doszlem do wniosku ze zostalem kolejnym oszukanym w perfidny sposob abonentem sieci '' ORANGE;; najlepiej jest poprostu opuscic ta siec

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    658. ~Aisha  2011-06-28 14:06:46  host: h-91-189-32-179.euronet.net.pl

    Witam.Według mnie zanim się weźmie jakikolwiek telefon na umowę-trzeba dokładnie się przyjrzeć jej warunkom i spróbować ''na chłodno'' zastanowić się, aby potem nie było,że ''nie wiedziałem''/''nie wiedziałam''. Pamiętajcie, że każda firma komórkowa (i nie tylko) chce zarobić jaj najwięcej. Nawet kosztem naiwności lub niewiedzy klienta.A to czy ktoś da się wpakować w coś, co może mu/jej zaszkodzić pod względem finansowym-to już zależy od tego, gdzie miał/miała rozum taki delikwent w momencie podpisywania umowy. Pozdrawiam wszystkich :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    659. ~Calm7  2011-06-28 14:16:20  host: z42-05.opera-mini.net

    658). Przede wszystkim nalezy wiedziec czego sie chce - ile potrzeba minut, ile sms, aby nie placic wiecej niz sie wydzwoni, lub nie doplacac do tzw. "po abonamencie". No i pod zadnym pozorem nie podpisywac umowy na 3 lata.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    660. ~Calm7  2011-06-28 17:39:53  host: z41-05.opera-mini.net

    Wszystkich zainteresowanych nowym DelfinII PanteraII i PelikanII zapraszamy na http://www.telepolis.pl/news.php?id=21668

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    661. ~Piotrek  2011-07-01 12:55:00  host: ip-89.171.167.213.static.crowley.pl

    Przedłużający oferty, Targujcie się! Dopóki nie powiecie 'tak' to wy rozdajecie karty. Faktem jest że nowe plany nie są najlepszymi dostępnymi na rynku, lecz ze wszystkie można wycisnąć coś dobrego :) Numer który ostatnio przedłużyłem w Orange mam 5 lat. Dotychczas miałem plan "Orange Abonament 35" Państwo Orange zaproponowali mi "Doskonałą" ofertę dla osoby który przekracza rachunek (średnio miesięcznie za ten numer płaciłem 56zł), ofertę dzięki której nigdy nie przekroczę abonamentu - Delfin II 59,90. W odpowiedzi dobitnie podziękowałem Pani z Orange za tak "wspaniałą ofertę" która ogranicza swobody abonenta związane ze zrezygnowania z dysponowania przez niego pełną kwotą abonamentową (pakiet złotówkowy). Rozmowa zakończona. Następnie zadzwonili bezpośrednio z Call Center Orange Warszawa, tutaj przed jakąkolwiek ich propozycją ostrzegłem że proszę ich o rozważne zaproponowanie oferty gdyż ostatnia propozycja skończyła się zakończeniem przez mnie rozmowy. Tutaj konsultantka zadała bardzo mądre pytanie i wcale nie sarkazmuje: "Jaki abonament pana interesuje?". Po długiej konwersacji, wyjaśnienia wszystkich niuansów i kruczków (mają taki obowiązek jeśli klient zapyta), miałem ogólny zarys umowy, pakietów itd. Oczywiście podziękowałem pani za wszelkie informacje i nie zgodziłem się. Po kilku dniach telefonów, poszedłem do salonu, podpisałem umowę na Delfin II 39,90 na 24 miesiące. Oto moje zdobycze :) (to co jest w zestawie): - 60 minut do wszystkich (W ramach abonamentu) - 24 minuty do wszystkich (40% Stażowego) - 60 minut do wszystkich (2 "prezenty" po 30 minut do wszystkich) - 1200 minut do wykorzystania we Wieczory(16-8) i Weekendy do Orange i Stacjonarnych za 0 zł na 24 miesiące. - 80SMS/40MMS do wszystkich za 2,50zł na 24 miesiące 100MB transferu za 2,50 na 25 miesiące Tak więc patrząc ogółem kompozycja już w miarę dobra, za 44,90 dostaję 144minuty/SMS + 80SMS + 1200 minut do Orange po 16

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    662. ~naiwni  2011-07-13 20:11:25  host: host-81-190-225-192.wroclaw.mm.pl

    Podają, jak wyżej, ceny poza abonamentem...kto na to zwrócił uwagę biorąc mixa aby zabezpieczyć się przed przekraczaniem ustalonego dla siebie limitu? ...a smsy? Przy Delfin Mix po 37 groszy w ramach abonamentu, zdzierstwo!!! :-(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    663. ~jesa23  2011-08-23 11:20:02  host: z24-15.opera-mini.net

    Zdzierstwo, oszustwo i kłamstwo ! Nie dość że w mixie posiadam dwa Taryfy Pelikan i Pantera to w mixie mam ogromne długi do zapłacenia. Niby w Pelikanie dostaję 5000 smsów do wykorzystania w Orange za darmo ? *** prawda - to dostaję liczbę ile mam do zużycia żeby skończyć Umowę. Wtedy to ja muszę powykupować pakiety obniżające koszty. Nie dość że nie mam pakietu i wysyłam smsa to kasa z konta leci. Pantera - niby dostalem 1gb internet w tel. I też surfując po necie kasa z konta mi leci i to jak. . . Że muszę zapłacić 2000 zł. Istne zdzierstwo i *** ! . . . W Październiku kończą mi się umowy. I przechodzę do Plusa. Super !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    664. ~  2011-09-09 10:35:59  host: z24-04.opera-mini.net

    2000zl rachunek? W MIX-ie kasa leci az srodki sie skoncza abonamentowe. Pozniej trzeba doladowac zdrapka. Pierwsze slysze o rachunku 2000zl. W samym abonamencie-to sie zgodze, ale w MIX? Nie wiem o co tu chodzi... * Calm7

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    665. ~  2011-09-26 21:25:25  host: tr1-201.netfala.pl

    ale *** syf jak to w orynzadzie badziewie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    666. ~  2011-09-26 21:33:54  host: z11-11.opera-mini.net

    665. Jasne, w twoim plaju lepiej nie jest. I więcej kultury i faktów .