Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: większy pakiet w usłudze nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 2 GB

Orange: większy pakiet w usłudze nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 2 GB

orson_dzi 12 Sierpnia 2016 17:27

8 3

W zależności od stażu w sieci, klienci korzystający z usługi nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 2 GB otrzymają większy pakiet internetowy.



Zmiana dotyczy usługi w wersji jednorazowej i cyklicznej na 31 dni. Klienci z większym stażem w sieci mogą liczyć na następujące pakiety:


Pakiet GB

Staż Klienta

2 GB

poniżej 1 roku

3 GB

1 rok - 3 lata

5 GB

powyżej 3 lat


Pakiet kod USSD SMS
jednorazowy 12 zł/7 dni
*102*73# 
o treści START pod nr 636 
jednorazowy 35 zł/31 dni
*102*74#
o treści START pod nr 696 

cykliczny

35 zł/31 dni

*102*75#
o treści START CYKL nr 696 


Zobacz: Regulamin usługi




Źródło tekstu: wł     

w sumie: 28
  • -2

    9.  2016-08-12 17:52:39

    I co Plej na to?

  • -1

    10.  2016-08-12 17:56:17

    @9 Pewnie konfa po weekendzie.

  • 2

    11. ~pape  2016-08-12 18:02:23  host: public-gprs386284.centertel.pl

    To Orange odpowiedziało na ofertę Playa http://tlp.is/ao0

  • -1

    12.  2016-08-12 18:07:30

    11 - to chyba tą promocją gigabajtów do doładowań? Ta to jeszcze inna jest - też w orange free ;)

  • 0

    13. ~pabloki  2016-08-12 18:24:28  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    1 nie siedzę przed internetem.

    te bonusy to troche nie tego bo można mieć więcej i taniej ale trzeba sie przenieść . no ale wielu klientów range bedzie miało wrazenie że to superokazja.

  • 1

    14.  2016-08-12 18:29:06

    @4 komentarz napisany przed edycją newsa, aktualnie wszystko jest czytelnie napisane, wcześniej było chyba na kolanie i można było wnioskować, że to zwyczajnie jednorazowy dodatek do usługi no-limit.

  • 3

    15. ~Michal  2016-08-12 18:31:29  host: abdk63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oddam 4GB za niższą cenę. Nie potrzeba mi aż tak dużego transferu skoro miesięcznie zużywam 1 GB.

  • 0

    16. ~Fan WLO  2016-08-12 22:54:43  host: public-gprs388057.centertel.pl

    1 - WLO jak zwykle rewolucyjna czujność czekisty

  • 3

    17. ~M!  2016-08-13 10:19:18  host: 89-68-244-115.dynamic.chello.pl

    Dobrze że doceniają staż klientów. Ale niestety w wersji z najdłuższym stażem pakiet jest gorszy i droższy niż dla nowych klientów przenoszących numer. Nowy klient dostanie no limit i 8GB za 28zł. Dotychczasowym klientom Orange opłaca się przenieść numer do innej sieci i wrócić. To jest patologia! A jeśli klient już to odkryje to zacznie się interesować jakie oferty mają inne sieci oraz po przeniesieniu będzie miał okazje nawet przez chwile przetestować jakość innej sieci. Wtedy może się okazać że wcale nie będzie chciał wracać z powrotem...

  • 2

    18. ~nmn  2016-08-13 10:27:11  host: 8.37.237.61

    dla tych 5 letnich stałych klientòw mogli dać zniżkę na pakiet: zamiast 35zl ... 25zl! to byłby hit! :-)

  • 2

    19.  2016-08-13 12:59:59

    @18. W Play masz taki pakiet ;)

  • 0

    20.  2016-08-14 11:39:05

    przypominam, że wy tam w tym całym francuskim orange macie jeszcze telefony drutowe, więc na druta też coś trzeba w końcu promocyjnego zapodać, bo na dużych blokowiskach wypasione komórki zaczynają się przytykać i dotyczy to już niestety całej W4. Bazy zapchane i tnie wszelakie radio jak po tysiąc osób na bazie wisi i chętnie bym jakiego druta w normalnej cenie, zjadliwej dla zwykłego Polaka wziął, żeby można było rozmowę prowadzić bez cięć.

  • 0

    21. ~R  2016-08-14 12:32:42  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    A co, nie można już druta wziąć? 42zł abo plus to co wydzwonisz i jedziesz z jakością premium. No chyba że mieszkasz gdzie druta nie ma. To nie miej nadziei, nie pociagna bo się nie zwróci.

  • 0

    22.  2016-08-14 17:06:25

    No to po co mi taka droga oferta skoro u komórkowców można mieć no limit za 19zł. A ty mi wylatujesz z ofertą cenową gdzieś z lat 90. Zadaj sobie pytanie czemu ludzie tak masowo rezygnują z druciaków.

  • 0

    23. ~dan  2016-08-15 11:48:47  host: 78.10.209.152

    oferta jest bardzo dobra ja u nich po przeniesieniu numeru mam nielimitowane smsy i polaczenia na kom i stacjonarne + 8gb danych za 28zł + dodatkowo mb za doladowanie :D

  • 0

    24. ~Mampytanie252424  2016-08-15 15:13:37  host: 89-65-11-245.dynamic.chello.pl

    W czym ta oferta jest lepsza od Play? Za 25 zł na kartę w Play mam 6 GB internetu, bez limitu smsy i połączenia na telefony komórkowe. Pytam raczej poważnie, bo widzę dużo zachwytów a nie wiem dokładnie nad czym.

  • 0

    25. ~dan  2016-08-15 22:47:15  host: 78.10.209.152

    #24 a w jakim pakiecie za 25zł ?

  • 0

    26. ~  2016-08-16 15:08:42  host: 85.219.163.130

    Powyżej 3 lat 5GB XD Dobre, dobre ...

  • 0

    27. ~em  2016-08-23 21:52:01  host: 37-165-19-193.static.isp.enf.pl

    @Mampytanie252424 ta oferta w niczym... natomiast Premium Mobile bije i tą ofertę i ofertę Playa o której piszesz

  • 0

    28. ~  2016-08-29 23:59:38  host: 188.146.42.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    szkoda ze dla przenoszacych numer nie dali pakietu powiekszajacego sie o 1gb co miesiac,tylko stale 8gb.

Dodaj swoją opinię