Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - większy pakiet danych ze starterem Free na kartę

Orange - większy pakiet danych ze starterem Free na kartę

orson_dzi 8 Października 2015 10:31

8 4

Orange zwiększa ilość darmowego transferu dodawanego do starterów Free na kartę za 20 zł.



Do tej pory starter, zgodnie z jego nazwą 20 zł + 1 GB, oferował darmowy 1 GB transferu danych. Od 7 października wzrósł on do 4 GB.


Dodatkowy transfer ważny jest przez 30 dni od aktywacji numeru.


Zobacz: Regulamin promocji




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | orange free na kartę

w sumie: 20
  • -1

    1.  2015-10-08 10:47:49

    Jeju. To robimy imprezę, co? Trza się radować! Autor zapomniał dopisać co dalej. Ile GB za np 50zł da Orange na miesiąc.
    Nie wiecie? A no proszę: http://tlp.is/7oa Jeśli link nie przejdzie w odpowiedzi to już tłumaczę: 50zł = 6GB w czasach w których Play za 45zł daje nolimit (300-350GB z max.down. a później 4Mb/s). No cóż. Orange zawsze było za Afganistanem.

  • -4

    2. ~mexx  2015-10-08 10:50:08  host: 188.146.7.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Kolego nie 300gb a 100gb daje Play.
    Zweryfikuj to sobie :-)

  • -2

    3. ~  2015-10-08 10:53:01  host: public-gprs362206.centertel.pl

    Do @1: czemu kłamiesz? Za 50 zł w Orange Free na kartę jest 15GB z ważnością 3 miesiące a nie 6. A kolejne kłamstwo wskazał ci @2

  • -6

    4.  2015-10-08 10:58:55

    1). Tje, śpincy misio zdzisio - 6GB to jest za 25zł, a nie 5o.
    :-P

  • 5

    5. ~  2015-10-08 10:59:38  host: user-46-112-119-134.play-internet.pl

    W Play 100GB to gwarantowany minimalny limit przesyłania danych z najwyższą możliwą przepustowością. Ale póki co nie blokują od razu po przekroczeniu 100GB.

  • -4

    6. ~  2015-10-08 11:05:04  host: apn-95-40-91-16.dynamic.gprs.plus.pl

    @5, u mnie najwyższa możliwa osiągana prędkość w Play to 1Mb a w szczycie trudno 256kb uzyskać

  • -5

    7.  2015-10-08 11:09:31

    żesz urwana jego nać! news o Orange, a wiekszość wpisów o plejozie!
    W dodatku jakiś dezinformator minusuje właściwe wpisy...

  • 7

    8. ~  2015-10-08 11:12:32  host: user-46-112-119-134.play-internet.pl

    @6: Wszystko zależy od lokalizacji. U mnie nie jest aż tak źle, choć mogłoby być lepiej: HSPA+: http://tlp.is/7st
    LTE: http://tlp.is/7su

  • -4

    9. ~LTE  2015-10-08 11:19:17  host: 188.146.65.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @1, Ale nie wziąłeś pod uwagę że wielu nie ma zasięgu macierzystego Play jestem tego żywym przykładem.

  • -8

    10.  2015-10-08 11:20:55

    plejoza - najgorsza sieć z wszystkich sieci

  • -5

    11. ~gosc  2015-10-08 11:21:33  host: 80.154.116.8

    ktora oferta na karte na stronie play za 45zl daje 100GB neta??? nie widze takowej, jest tylko 10gb za 10zl...

  • -4

    12. ~  2015-10-08 11:22:41  host: apn-95-40-91-16.dynamic.gprs.plus.pl

    Sio stąd trole plejowe. Po cholerę piszecie o Play, czy naprawdę tak wam wyprali mózgi, że myślicie, że każdego interesuje Play? Korzystasz, zadowolony jesteś? - to ok, korzystaj dalej ale spamować o play pod każdym newsem nie musisz.

  • 6

    13. ~  2015-10-08 11:54:35  host: user-46-112-119-134.play-internet.pl

    @11: zobacz tutaj: http://tlp.is/5su

  • 3

    14. ~  2015-10-08 12:36:54  host: 80.154.116.8

    @13 faktycznie, szkoda ze nie ma taki ofert do standardowych kart do rozmow i sms :)

  • 3

    15. ~Adziu82  2015-10-08 12:48:45  host: 82.113.106.162

    @14 no szkoda, szkoda. Sam bym korzystał, pisałem do Play i to działa tylko na macierzystych nadajnikach, a u mnie jak na złość nie ma, tylko roaming krajowy wchodzi w grę, więc lipa.
    Ale chociaż, mam 10 GB za 10zł, więc korzystam.

  • -2

    16. ~  2015-10-08 15:00:12  host: public-gprs353041.centertel.pl

    @15 a jak Ci działa ten internet 10 za 10? mi po 7 Gb już się skończył, chyba zrobili to na zasadzie że jest tani to niech się ludzie cieszą i paszcza w kubeł jak coś nie tak.

  • 0

    17. ~ziutasek  2015-10-08 19:22:43  host: n07-05-08.opera-mini.net

    W OFnK dane są bonusem a cała kwota doładowania jest do wygadania (choćby w roamingu) i wszystko ważne rok (można przedłużać darmowym sms-em), dla kogoś kto mało gada do prywatnego numeru na wakacje i weekendy bardzo fajna oferta.

  • 1

    18. ~mnm  2015-10-09 02:01:43  host: 178-214-150-141.internetia.net.pl

    14@ Przecież w play on line na kartę możana też :a.dzwonić b. wysyłać smsy,a stawki są jak w ofertach głosowych tj podstwowe 29gr za minutę i 9gr za smsa ,i 19gr za mmsa ,wada net działa tylko tylko na nadajnikach własnych playa.
    http://tlp.is/7t5

  • 0

    19. ~ziuatsek  2015-10-09 07:56:25  host: afbe86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Obecnie "darmowe bonus-y" w orange są większe (fakt kiedyś były 6x mniejsze) zasięg jest lepszy (pobaw się tym playem na wioskach mazur i Podlasia) i co istotne (czemu tego nie reklamują ?) RWK i pakietów, można przedłużać darmowym sms-em praktycznie bez końca ...

  • 1

    20.  2015-10-09 12:13:15

    @1
    Tak cwaniakujesz, że cytujesz z błędem, choć sam dałeś link do strony Orange, gdzie jak byk jest napisane 15 GB za 50 zł.
    Niestety muszę Ciebie zmartwić, gdyż 45 zł/mc to cenowo "słaba" oferta. Jestem w zasięgu LTE to korzystam z nolimitu w Play za średnio 10zl/mc. Tobie starczy 50zł na jeden miesiąc, a mi na 5 miesięcy. Cenowo mi to odpowiada ale pod względem uzyskiwanych prędkości już niekoniecznie, bo szybszy download mam w roamingu krajowym w T-Mobile na H+.

    Pamiętaj, że każda oferta ma swojego adresata. Jest wybór i to co dobre dla Ciebie niekoniecznie takie samo musi być dla innych. Cena czyni cuda ale nie zawsze to jest priorytetem i nie każdy potrzebuje na siłę nolimitu ale warto wiedzieć co w trawie piszczy, aby potem wybierać optymalne oferty dla siebie.

Dodaj swoją opinię