Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Większe pakiety danych w Smart Planach LTE

Orange: Większe pakiety danych w Smart Planach LTE

Piszemy o tym pierwsi LuiN 29 Września 2016 21:13

4 2

Sieć Orange odświeża Smart Plany LTE. Dostajemy większe pakiety danych, a także darmowe usługi, w jednym przypadku nawet Spotify gratis przez 24 miesiące.



Większe pakiety danych dostępne są zarówno dla nowych klientów, osób przenoszących numer, jak i dla klientów przedłużających umowę. Zmiany prezentują się następująco:

Abonament Smart Plan LTE Smart Plan LTE Wspólny
z telefonem - 24,99 zł 34,99 zł - 54,99 zł 74,99 zł 84,99 zł
bez telefonu 19,99 zł - 29,99 zł 39,99 zł - 59,99 zł 79,99 zł
stary pakiet 0,3 GB 1 GB 2 GB 5 GB 10 GB
nowy pakiet 0,5 GB 2 GB 5 GB 10 GB 15 GB

Bez zmian pozostały natomiast taryfy Smart Plan LTE Wspólny - za 134,99 zł z telefonem lub za 129,99 zł bez telefonu. W obu przypadkach klienci otrzymują pakiet 20 GB transferu miesięcznie. W dalszym ciągu obowiązuje też promocja nielimitowanego LTE przez 3 miesiące w Smart Planach LTE.




Oprócz tego klientom będą proponowane usługi na próbę, darmowe przez kilka miesięcy lub nawet przez całą umowę (co prawda w jednym tylko przypadku).

Przy umowach bez telefonu gratisy na próbę wyglądają tak:
Abonament Smart Plan LTE Smart Plan LTE bezterminowy
abonament z rabatami 19,99 zł 29,99 zł 39,99 zł 59,99 zł 79,99 zł 129,99 zł 39,99/49,99 zł
Spotify Premium
umowa 0-20 mies.
3 mies. gratis, potem 19,99 zł/30 dni
Spotify Premium
umowa 24-36 mies.
3 mies. gratis, potem 19,99 zł/30 dni 24 mies. gratis, potem 19,99 zł/30 dni 3 mies. gratis, potem 19,99 zł/30 dni
Halo Granie 1 mies. gratis, potem 2 zł/mies.
Nawigacja Orange Optima 90 dni gratis, potem 12,99 zł/30 dni
Gdzie jest dziecko - 180 dni gratis, potem 6,15 zł/30 dni -

Tak natomiast wyglądają gratisy w ofertach z telefonem:
Abonament Smart Plan LTE Smart Plan LTE Główny
abonament z rabatami 39,99 zł 49,99 zł 69,99 zł 89,99 zł 99,99 zł 149,99 zł
Spotify Premium
umowa 0-20 mies.
3 mies. gratis, potem 19,99 zł/30 dni
Spotify Premium
umowa 24-36 mies.
3 mies. gratis, potem 19,99 zł/30 dni 24 mies. gratis, potem 19,99 zł/30 dni 3 mies. gratis, potem 19,99 zł/30 dni
Halo Granie 1 mies. gratis, potem 2 zł/mies.
Nawigacja Orange Optima 90 dni gratis, potem 12,99 zł/30 dni
Gdzie jest dziecko - 180 dni gratis, potem 6,15 zł/30 dni -

Klienci wybierający usługi na próbę będą informowani o ich włączeniu i zbliżającym się końcu okresu bezpłatnego (2 dni przed końcem) - w obu przypadkach w SMS-ie znajdzie się komenda SMS służąca do wyłączenia usługi. Trzeci z SMS-ów będzie też wysłany w pierwszym dniu okresu płatnego.

Regulaminy i cenniki dla nowych wariantów ofert dodamy jak tylko zostaną udostępnione przez operatora.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | smart plan lte

w sumie: 43
  • 0

    24.  2016-09-30 07:49:14

    No to już do UOKiK się nadaje! Znaczy to blokowanie ;_) Przy okazji praktyk z okradaniem użytkowników z pieniędzmi, piszcie o blokadach. Może ich przetrzepią za kłamstwa i złodziejstwo ;-)

  • 0

    25. ~adam  2016-09-30 08:02:54  host: public-gprs210237.centertel.pl

    To już wiem, że na pewno nie wezmę ani nie włączę nigdy no limit w Orange. Blokowanie komuś numeru bo gadał 2 godziny? Całkowita porażka. To się nadaje do UKE i UOKiK. Moim zdaniem operator nie ma podstaw prawnych do takich działań jeśli sieć nie jest zagrożona. A jeśli taki ruch zagraża sieci to nie powinni sprzedawać ofert no limit bo w rzeczywistości te oferty nie są no limit

  • 0

    26.  2016-09-30 08:08:53

    Swoją drogą... Ja dzwonię dużo. Naprawdę dużo. Prowadzę też całkiem długie rozmowy. Godzinę, półtorej - nic nadzwyczajnego. Ale dwie? No może kilka razy w okresie tych kilku lat od kiedy są nielimitowane miałem tak długie pojedyncze rozmowy...
    Naprawdę takie długie dyskusje prowadzicie?

  • 0

    27. ~v  2016-09-30 08:13:51  host: public-gprs359916.centertel.pl

    @27: Prywatnych ja osobiście nie ale zdarza się telekonferencja trwająca 3-4h.

  • 0

    28.  2016-09-30 08:15:21

    27 - i co? Przerywa połączenie? W jakiej sieci korzystasz?

  • 1

    29. ~Calm7  2016-09-30 08:21:21  host: n23-02-06.opera-mini.net

    W ofercie Play Mini Max, nigdy przypadków blokowania nie miałem.

  • 1

    30. ~Calm7  2016-09-30 08:26:41  host: n19-10-01.opera-mini.net

    Mój Ojciec w ciągu miesiąca w Mini Maxie rozmawiał po kilka tysiecy minut miesiecznie, i nigdy żadnych ostrzeżeń i blokad nie było.

  • -1

    31.  2016-09-30 08:35:12

    29/30 - bo ja sądzę, że to tylko legendy opowiadane przez tych, którzy jedynie AUPU potrzebują w komórce ;-)

  • -1

    32.  2016-09-30 08:35:46

    A to jest łącznie 2 godziny... tyle, że miesięcznie ;-)

  • -1

    33.  2016-09-30 08:38:00

    A propos Orange... Niedawno mówiłem, że lecę umowę (aneks) podpisywać bo dostałem od panie podczas telefonicznej rozmowy ofertę 19,90 zł za Neostradę do 10 Mbps... Kłamałem ;-) 19,75 zł brutto to ostatecznie wyszło - coś źle usłyszałem przez słuchawkę ;-)

  • 0

    34. ~$orn  2016-09-30 08:49:45  host: mail.montrada.pl

    Czekam na nową ofertę dla klientów biznesowych...

  • 0

    35.  2016-09-30 08:53:06

    26@ ja rozmawiałem około 10 godz przez 10 dni tak po 10 min czasem się trafiło 40 - 60 min lecz to sporadycznie i po 10 dniach rano sms o blokadzie i do widzenia. to był numer który miał zostać a z Play miałem rezygnować. Po takim czymś dałem sobie spokój z Orange. nie po to ma się no limit aby nie rozmawiać

  • 0

    36. ~tilk  2016-09-30 10:48:25  host: 89-68-221-147.dynamic.chello.pl

    Ja Orange podziekowalem po 2h blokada i kosz.W Play wykorzystuje 800min do 1000min i nigdy mi nic nie blokowali po 2h zrywaja polaczenie.Orange ma chore zasady

  • 0

    37. ~Xyz123  2016-09-30 11:31:41  host: user-94-254-144-117.play-internet.pl

    Oferować 0,5 lub 2 GB internetu to jak dać klientowi w pysk

  • -1

    38. ~redzio  2016-09-30 12:12:01  host: 093105104244.pila.vectranet.pl

    ROZMOWY SMSY/MMSY BEZ LIMITU + 25 GB za 37 zl w lajt mobile :) orange to dno

  • 0

    39. ~przemek1234  2016-09-30 14:04:24  host: 195.43.67.84

    @38:
    To są oferty z telefonem na raty (tanio!!!), więc same oferty muszą być odrobinę słabsze.

    A jak ktoś nie chce telefonu to nie zapominaj, że nju mobile to też Orange. I raczej trudno nazwać je dnem.

  • 1

    40. ~Matek  2016-09-30 14:41:42  host: public-gprs354869.centertel.pl

    36, orange zrywa połączenie po 2h? Pierwsze slysze, nigdy mi się takie coś nie zdarzyło, a dużo korzystam z telefonu, w miesiącu czasem dobijam do 1700minut z czego nawet więcej niż połowa w roamingu i zero problemów

  • 0

    41. ~nmn  2016-10-01 10:05:44  host: 8.37.225.61

    40 - nie, że zrywa, a blokuje całkowicie kartę sim.

  • 0

    42.  2016-10-01 10:41:17

    Od kiedy dokładnie obowiązują większe pakiety danych? Składałem zamówienie 29.09 około 22.00 i policzyło mi po staremu.

  • 0

    43. ~Marcin28  2016-10-01 15:32:40  host: bcs40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 kontynuacja wątku