Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange w tym tygodniu zaprezentuje usługi bankowe

Orange w tym tygodniu zaprezentuje usługi bankowe

LuiN 29 Września 2014 18:54

10 7

2. października sieć Orange przedstawi ofertę bankową przygotowaną we współpracy z mBankiem.




W konferencji zaplanowanej na godzinę 12 wezmą udział Bruno Duthoit, prezes Orange Polska oraz Cezary Stypułkowski, prezes mBanku.


Zobacz: Orange wprowadzi usługi bankowe we współpracy z mBankiem


Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że Orange zaproponuje swoim klientom znaczną część pakietu usług mBanku, takich jak rachunki bieżące, pożyczki czy karty kredytowe i debetowe. Oferta skierowana będzie zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a jej obsługą zajmie się specjalna infolinia dostępna pod numerem 19300 - obsługiwana przez pracowników mBanku.


Zobacz: Orange będzie sprzedawać prąd

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: mbank | orange

w sumie: 30
  • Ten komentarz został ukryty.

    -6

    11.  2014-09-29 20:40:03

    @2 Ale bzdury! Majątek wydać 200zł na zakupach nie, żeby mieć kartę za darmo? Tak samo jest w ING. Łykacie te pierdoły Alior Sync czy jak to się nazywa i że bankomaty za darmo na cały świecie :D A potem zdziwienie, bo Alior sobie nalicza spread za przewalutowanie ok 10%.
    Miałem ING, BZWBK, Alior i mBank - został tylko mBank. Lepszego systemu nie ma, nawet ten nowy jest ciekawy i latwo go można ogarnąć. Do tego aplikacja na telefon najlepsza na rynku, PKO BZWBK czy nawet ING się chowają, chociaż ING nie jest zły. Po to są produkty aby mieć możliwość z ich korzystać. Jak Ci się mBank nie podoba, to możesz zmienić bank - masz ich od groma.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    12. ~Jasio  2014-09-29 20:43:24  host: ip-37-248-255-77.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    mB - najgorszy system (ten nowy) na rynku. Słaba oferta bankowa.
    Z czym do ludzi ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~  2014-09-29 20:46:31  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @12 Udowodnij, dlaczego najgorszy system bankowy i dlaczego słaba oferta? Czy w normalnych bankach masz obecnie 3,5% na koncie oszczędnościowym lub 3,5 na lokacie na 6 miesiecy? Znajdz bank który to ma! Nie interesuja mnie twory, które powstały rok czy dwa lata temu, bo oni potrzebują kasy więc dają wyższe oprocentowanie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~Info  2014-09-29 21:02:39  host: 188.147.136.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Usunęli pdfa, cennik: http://tlp.is/41h

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    15. ~  2014-09-29 21:04:06  host: 89-71-92-239.dynamic.chello.pl

    Mam ponad 3,5% w dużym banku. Mam też darmowe konto, prawidłowo działający system bankowy bez wodotrysków. Mam też nie wieszającą się aplikację bankową. Wszystko to bez mbanku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    16.  2014-09-29 21:14:43

    Jeżeli korzystając będzie można obniżyć rachunek jak w PlusBanku lub zwiększy to rabat Orange Open , to przemyślę przeniesienie się z ING

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    17. ~No dla Trolli  2014-09-29 21:17:22  host: public-gprs516905.centertel.pl

    12 - Millenium bank, wszystkie bankomaty w kraju i na swiecie za free, lokata 3,5% , 2 razy w roku kredyt do 3000pln za 1% wartosci. Taki Mbank moze conajmniej uczyc sie jak robic dobra oferte. Ich nowy system to jakas porazka, ale sa gusta i gusciki

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18. ~mirekb  2014-09-29 21:22:22  host: 5.174.32.251

    tempo transakcji w mb są szybkie.to najwaniejsze-ok.jednak jak na 2 konta bylo o 1 za dużo-avocado z plusem i bzwbk jest ok ale jak zacznie sie dalsze kombinowanie z prowizjami(np ostatnia zmiana limitow darmowych przelewów do 5 na 30dni,następne 20gr/1 przelew) oraz zostanie przekroczony próg oplacalnosci 6zlmies(przy nieużywaniu konta) czy innymi oplatami wróce do mb..tak na marginesie porównywarka ofert bankowych byłaby chyba niezłym projektem?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~Luks  2014-09-29 21:26:55  host: apn-77-113-92-134.dynamic.gprs.plus.pl

    A nie mówiłem na forum?;) Plotki się sprawdziły. Ciekawe co z mbank mobile zrobią.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2014-09-29 21:32:21

    @17: i po maks. 2 latach w Mille drastyczne zmiany warunkow z brakiem mozliwosci przejscia na nowa oferte. Oferta kredytu za 1% dostepna tylko na karcie kredytowej dla... kobiet (oczywiscie moze wziac facet, ale glupio wygladalby z rozowa karta).

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21. ~pabloki  2014-09-29 21:37:04  host: public-gprs516337.centertel.pl

    @19 jak to co zrobią , poczekaja aż ludzie sami sie usuną z tej sieci . a orange bank uruchomi dla karciarzy podobną promocję jak minuty na bank w mbnk mobile.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    22.  2014-09-29 23:57:44

    No,
    akurat się idealnie dobrali - do zestawu, jak w McDonaldzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    23.  2014-09-30 00:04:17

    Ja już dawno zrezygnowałem z karty w tym portalu randkowym (aka bank) dla homoseksualistów i osób transseksualnych.
    Ale zastanawia mnie... czy nadal liczą sobie 2 zł za każdą zmianę kodu PIN do kart debetowych (także tych realizowanych przez system transakcyjnych gejBanku), 1 zł za polecenie zapłaty, 1 zł za sprawdzenie salda w bankomacie, 4 zł za każdą karte wydaną do rachunku, 5 zł za wypłatę w bankomatach krajowych i 5 zł za przelew natychmiastowy?
    Ciekawi mnie to, bo wszystko wymienione wcześniej mam bezplatnie w dawnym Syncu (szkoda tylko, że czekał rebranding)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    24. ~altvid  2014-09-30 02:50:44  host: 178.183.137.97.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @10 nic. Na prawdę, dla operatorów liczy się nowa sprzedaż, liczba aktywnych kart SIM etc. Jeden klient w tą czy w tamtą - już nie bardzo.Indywidualny zwłaszcza.Liczą się klienci kluczowi - duzy biznes czy inne korporacje. Patrzenie w słupki i korporacyjny bełkot nt. czy jak walniemy taki szlaczek w kampanii reklamowej to sprzedaż wzrośnie o 500%. To że się jest stałym klientem od X lat może obchodzić właściciela osiedlowego sklepiku czy zegarmistrza, większość pracowników Orange czy mBanku pracuje w swoich firmach dużo krócej niż Twoja współpraca z nimi i na to jak wygląda - delikatnie mówiąc zlewają. Dla Orange liczy się jak opłacasz faktury - przez ostatnie pół roku co najwyżej. I tyle...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    25. ~  2014-09-30 07:57:56  host: 095160034081.warszawa.vectranet.pl

    24. Dokładnie tak. Chodzi tylko o to żeby złapać więcej klientów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2014-09-30 08:31:09

    @23: ja mam tam konto i nie zamierzam zmieniać, choć nowy system nie jest idealny. Jednak żadnym z wymienionych przez ciebie nie jestem. Powstrzymaj się więc o tego typu komentarzy godnych gimnazjalisty. Sposób wyrażania poglądów świadczy o tobie - twojej kulturze lub chamstwie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    27.  2014-09-30 11:37:13

    mam konto w obu zarówno w mbanku jak obecnym Tmobile bankowe(sync) oba banki mają swoje plusy i minusy,ciekawi mnie jakie bonusy dodadzą dla karciarzy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    28. ~  2014-09-30 11:53:28  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    @divhasmorex, proponuje żebyś umówił się na konsultacje i terapię u psychoanalityka na razie. Fakt, że coś tobie nie odpowiada nie oznacza, że coś jest złe i daruj sobie młokosie szufladkowanie klientów, boś zwyczajnie za głupi.
    komentarz zgłaszam do usunięcia i mam nadzieję, że administracja nie pozwoli na robienie tutaj przez ciebie syfu rodem z onetu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~artur_t  2014-09-30 13:54:37  host: 176.10.100.229

    divhashmorex: przypisywanie innym swoich cech nazywa się w psychiatrii "przeniesieniem", nie mówił Ci tego lekarz?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    30.  2014-09-30 15:25:54

    podobno to przypadek beznadziejny i nie mam szansy na wyleczenie...

Dodaj swoją opinię