Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange uruchomił bramkę MMS

Orange uruchomił bramkę MMS

sirmark 26 Stycznia 2010 17:14

0 0
Orange uruchomił bezpłatną bramkę MMS, która jest dostępna bez logowania.

Bramka dostępna jest pod adresem mms.orange.pl i na razie funkcjonuje jako tzw. "beta", więc mogą pojawić się zarówno problemy jak i zmiany w funkcjonalności. Operator czeka także na uwagi od użytkowników.

Korzystanie z bramki jest bezpłatne, natomiast do każdego MMS-a operator dokłada slajd z reklamą.

Zdjęcia, animacje, grafiki i tekst można umieszczać samemu albo skorzystać z gotowych wzorów i obrazków, które zostały przygotowane z myślą o bardziej wygodnych użytkownikach.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~sal  2010-01-26 18:29:18  host: chello089078015043.chello.pl

    macie refleks... ta bramka już od kilku miesięcy istnieje, znalazłem ją przypadkowo przeglądając google już dawno temu

  • 0

    8. ~  2010-01-26 18:39:19  host: 82-160-233-66.tktelekom.pl

    świetna!!

  • -2

    9. ~  2010-01-26 18:42:56  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Na cholerę te bramki z reklamami gdy w Play Fresh są darmowe SMSy do wszystkich sieci :-)

  • 0

    10.  2010-01-26 18:48:55

    @9 sms to nie jest mms, i to jest różnica. Mi reklama nie przeszkadza bo liczy się to że mogę z bramki za free wysłać mmsa.

  • 0

    11.  2010-01-26 18:53:28

    wysłałem na nr orange i doszło...

  • -1

    12. ~Simplusowiec  2010-01-26 19:03:24  host: 116.2.rev.vline.pl

    Ale mi nowość. Od kilku lat chyba w MBoxie w Orange można było wysyłać dowolne smsy i MMSy do Orange. Więc żadne mi halo;)

  • 0

    13.  2010-01-26 19:09:18

    To chyba jasne, że bramka jest do Orange. Duży plus za dodanie tej bramki. 12. tak były, ale mmsy chyba były ograniczone do 5 w miesiącu.

  • 0

    14. ~Simplusowiec  2010-01-26 19:15:12  host: 116.2.rev.vline.pl

    Muszę popróbować wysyłania MMSów z mini-opery w takim razie:)

  • -2

    15. ~d@rcio  2010-01-26 19:40:00  host: 87-79-n2.aster.pl

    tak-tak the best of provider prepaid of poland

  • 0

    16. ~  2010-01-26 19:48:06  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    A ja Was zaskocze,można wysyłać mmsy do wszystkich sieci,pod warunkiem że numer zaczyna się na 5..Ja mam numer przeniesiony do Play,i wszystko dochodzi,ale uwaga są limity na jeden numer!!!

  • 0

    17.  2010-01-26 19:53:52

    @5, corner: Za 5 zł można kupić starter Heyah i zarejestrować się na stronie www.heyahklub.pl , gdzie co miesiąc dostaje się 100 żetonów, które starczają na 50 MMSów. Czasami wysyłam stamtąd smsy, gdy akurat nie mam pakietu darmowych i dochodzą do odbiorców z moim numerem, który już dawno przeniosłem do Play ;-).

  • 0

    18.  2010-01-26 19:55:06

    @17: SMSy i MMSy z Heyahklubu można wysyłać do każdej sieci :-).

  • 0

    19. ~:))  2010-01-26 20:27:09  host: 188.33.179.40

    do 16 - skoro trzeba aktywować sms (w Orange), to jakim cudem mogą docierać na numery, które takiej aktywacji nie mają?

  • 0

    20. ~  2010-01-26 20:34:31  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    Do 19.Mając numer w orange,aktywowałem sms,widocznie w systemie jest to cały czas,jeżeli masz kogoś kto przeniósł numer z orange do innej sieci,to sprawdzisz że nie sciemniam!!

  • 0

    21. ~:))  2010-01-26 21:10:32  host: 188.33.179.40

    ja mam także numer ex-orange, ale jakkolwiek bramka nie podaje informacji o sms i wygląda jakoby MMS został wysłany, to niestety nie dociera (no chyba że wysyłają je w Orange godzinami), z tym że ten numer nie miał jakiejkolwiek aktywacji smsowej w orange - jesli twój miał, to być może odbiera :))

  • 0

    22. ~xxx  2010-01-26 22:03:40  host: 87-205-249-36.adsl.inetia.pl

    Jak zrobią maksymalny limit wysyłanego mmsa do 5 mb, a nie do 300kb to będę szczęśliwy :)

  • 0

    23. ~xxx  2010-01-26 22:06:15  host: 87-205-249-36.adsl.inetia.pl

    Pan Kamil ma ostatnio problemy z myśleniem stąd te opóźnienia :)

  • 0

    24.  2010-01-26 23:17:06

    fajnie, przeniesiony numer do play a ciagle dziala jako orange

  • 0

    25. ~  2010-01-27 08:51:34  host: v03-15.opera-mini.net

    @simplusowiec. Z multiboxa można wysyłać SMS-y i MMS-y nie tylko do Orange ale do wszystkich sieci. Jest limit zależny od rodzaju skrzynki. W standardowej skrzynce "darmowej" jest to 30 SMS-ów i 5 MMS-ów. Po drugie trzeba się logować. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa usługa Orange.

  • 0

    26. ~:))  2010-01-27 10:08:07  host: 188.33.120.141

    a jednak na ex-orange dochodzi mms - tyle ze trwało to pare godzin...

Dodaj swoją opinię