Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange ujawnia 10-milionowego klienta

Orange ujawnia 10-milionowego klienta

sirmark 27 Lutego 2006 21:05

0 0
PTK Centertel, operatora sieci Orange, na dzisiejszym spotkaniu przedstawił swojego 10-milionowego klienta. Została nim firma ABC Data. Nie udało nam się jeszcze ustalić jakie profity otrzymała firma z tej okazji.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2006-02-27 22:02:28

    Iwona Kossmann - "Klienci ceniący jakość są w stanie za nią zapłacić więcej."

  • 0

    3.  2006-02-27 22:09:36

    @Ciekawy, bo akurat firma zakupiła 10 milionową aktywację :)

  • 0

    4.  2006-02-27 22:22:18

    prezesem w/w firmy jest bliski znajomy Pani K.

  • 0

    5.  2006-02-27 22:24:06

    dobra dobra, bo plotki rozsiewam :)

  • 0

    6. ~magik  2006-02-27 23:07:15  host: gprs10.orange.pl

    Ralph: hehe Pani K. ma wizje ... orange i jakość usług ... :) buahaha. powinni byc najtańsi bo z jakościa usług konkurencji jeszcze długo nie dogonią :)

  • 0

    7. ~no name  2006-02-28 06:19:56  host: 80.54.4.166

    Płaćmy więcej za jakość oferowaną przez Orange:
    - Spuźniające się SMSy
    - Niska jakość połączeń głosowych w porównaniu z innymi operatorami
    - Orange Menu spowalniające telefony.

    Każdy inny operator oferuje te rzeczy w owiele wyższej jakości.

  • 0

    8. ~Tomasz  2006-02-28 09:24:31  host: dhcp-212-122-209-108.iweb.pl

    Niska jakosc sieci Orange:-)Dobre, osobiscie nie jestem juz urzytkownikem tej sieci ale nie powiem nigdy nie moglem na nia nazekac-zawsze wszystko bylo OK i bezproblemowo-stereotyp o niskiej jakosci pozostał od czasu kiedy sieć powstawala terez na prawde juz nie odbiega od konkurencji a wydaje mi sie nawet ze pod wieloma wzgledami ja wyprzedzila takze nie piszcie głupot jesli nigdy nawet z tej oczernianej sieci nie korzystaliscie;)

  • 0

    9. ~jarekt  2006-02-28 09:29:36  host: ebu24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam i ere i Orange i jakosc jest podobna z lekka przewaga Orange. Zasieg w Opolu Orange ma wszedzie podczas gdy ERA do tego stopnia przeladowala nadajniki ze nie tylko ich zasieg spadl i pojawily sie dziury w samym miescie (zasieg tylko na zewnatrz budynkow - sredniowiecze) ale bardzo czesto zdarza sie "siec zajeta" i nie mozna wybrac numeru. Oranga mam od zawsze i nic takiego mi sie nie zdarzylo. Serwis WWW idea tez ma lepszy.

  • 0

    10. ~xyz  2006-02-28 09:56:18  host: gate.malnet.pl

    Powtórka z numeru Kulczyka i otwarcia jego poznańskiego centrum, który nomen omen był udziałowcem TP....że też nie stać ich na coś więcej, firma ABC dostanie profity a przciętny Kowalski będzie płacił rachunki...

  • 0

    11. ~justyn  2006-02-28 14:12:15  host: dqp31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange nie ma jakiejś znacząco niższej jakosci. Ale trudno jest odeprzec wrażenie, ze i plus i Era ma jednak lepszą jakość. Obsługi klienta, uslug, etc..

  • 0

    12. ~xxx  2006-02-28 17:32:42  host: edp7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O czym wy wszyscy piszecie! Profity od oryndz? przecież oni nie wiedzą co to jest tylko garną do siebie a następnie transferują dalej. Profity to oni odbierają a nie dają!

  • 0

    13. ~  2006-02-28 18:11:56  host: chello084010042155.chello.pl

    Era ma starsze nadajniki i dlatego gdzie, nie gdzie może być jakaś dziura. Przeładowanie owszem fajna rzecz, bo świadczy kto ma dużo klientów. Poza tym Era od długiego czasu modyfikuje swoje nadajniki i to za pieniądze zarobione, a nie pożyczone na duży procent od Banków.

  • 0

    14. ~kamil  2006-02-28 20:25:32  host: wlan0-4.srem.net

    co wy chcecie od orange??? przynajmniej platforma im nie nawala i nie klamia tak jak plus, a takze nie wysylaja na wschod telefonow zeby miec wiecej klientow ;P a ze wy kupujecie startery i je zas kisicie w szufladach to wy a nie siec ;P ORANGE GORA!!!

  • 0

    15. ~zofia  2006-02-28 23:28:14  host: gate.malnet.pl

    Kamil: z tym nie wysyłaniem na wschód żeby pokazywać ilości, tobym się tak nie deklarowała - to nie jest takie oczywiste... - może bronisz straconej sprawy?:)

  • 0

    16. ~  2006-03-01 07:39:28  host: chello084010042155.chello.pl

    kamil, piszesz głupoty. Nie długo zobaczysz czym jest Twoja sieć. Byłem w Idei 4 lata i nigdy, ale to nigdy do nich nie wrócę. Bynajmnie w Erze potrafją się przyznać do błędu i nie wpierają Ci na siłę, że chcesz ich oszukać.

  • 0

    17. ~Paweł C.  2006-03-01 09:10:09  host: acfx34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale o czym Wy mówicie? To nie Era/Orange/Plus Was oszukują. To wszystko zależy od ludzi, którzy Was obsługują, a nie od firmy w jakiej pracują. Ale jednego jestem pewien, w Orange tacy ludzie nie zabawiają długo, bo tam dba się o jakość obsługi klienta - w salonach jak i w przypadku konsultantów biznesowych. Mam 2 telefony w Orange, miałem jeden w Plusie i jeden w Erze. Orange ma ogromną przewagę w stosunku do pozostałych konkurentów, dlatego taki Plus woli wywoływać jakieś skandale (jak chociażby przenoszenie numerów), bo wie, że w równej rywalizacji nie ma najmniejszych szans w stosunku do oferty Orange.
    Reasumując: Nie macie się co spierać o ludzkie przypadłości.

  • 0

    18. ~tyracz  2006-03-03 15:20:13  host: ayl92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wybacz justyn, ale chyba nigdy nie próbowałaś załatwić czegoś w BOKu PLUSA - czekając na połączenie można się lekko kimnąć. Nie mówiąc już o tym jakie robią problemy przy przeniesieniu ich numeru do innej sieci...

  • 0

    19. ~misiek  2006-03-03 17:46:08  host: cqa190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    plus nie robi aż takich problemów jak sie wydaje lepsza od niego okazała się orangówna co aż uke musiało intenweniować

  • 0

    20. ~gosc  2006-03-08 20:06:50  host: exf103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam orange od 5 lat i od dawna siec ta nie ma zadnych problemow.
    Wypowiadaja sie tu ludzie z Ery lub z Plusa chyba, ludzie z przestarzalymi informacjami lub frajerzy, ktorzy nawet nigdy nie mieli telefonu w tej sieci.
    Nie raz podczas meczu Lecha, kupel posiadajacy Ery nie mogl wyslac SMSow, a czasem nawet dzwonic, mi w Orangu telefon dzialal bez problemow.
    Nie przypominam sobie ostatniej wtopy Orange, za to problemy plusa, szczegolnie paketow w prepiadach, nie da sie zapomniec.
    Nie wypowiadajcie sie na rzeczy, o ktorych nie macie pojecia. Jezeli 7 lat temu uslyszales, ze idea nie ma gdzies zasiegu, SMS dochodza z opoznieniem to nie znaczy, ze dzieje sie tak do dzis. Problemy te juz dawno zostaly zazegnane.
    Pozdrawiam!

  • 0

    21. ~zbok  2006-03-09 09:00:29  host: 80.51.247.37

    Nie bede sie wypowiadal o innych sieciach....bo ich nigdy nie urzywalem wiec niech sie wypowie ktos kto ma np Ere czy Plusa, a co do Orange/Idea to jesli chodzi o polaczenia i stawki to,..no moga byc choc wiadomo ze im taniej tym lepiej:) ale da sie zyc. Z obsluga klienta tez nie mialem nigdy problemu, ale minus siec dostaje odemnie za to ze zrobili teraz platny numer *22 (1zl +VAT za polaczenie. Niby niewiele ale irytuje...) Jedyne na co moglbym narzekac w tej sieci to telefony!! nie dosc ze nie ma dobrego wyboru bo jest malo nowosci i wogole to ich ceny sa kosmicznie duze!!!:( a przeciez chyba nie po to ktos bierze abonament zeby placic np 400-700zl za telefon...!!?? :(

Dodaj swoją opinię