Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange udostępnił usługę ACR

Orange udostępnił usługę ACR

LuiN 10 Marca 2011 17:23

1 0

Klienci sieci Orange mogą już skorzystać z usługi ACR, czyli automatycznego blokowania połączeń z numerów zastrzeżonych.



Aby uruchomić ACR w sieci Orange należy wysłać SMS o treści AKT BPA pod numer 8087, można też dokonać aktywacji za pomocą krótkiego kodu: *110*71#. W obu przypadkach operacja jest darmowa.





Źródło tekstu: Grupa TP     

Dodaj do:
w sumie: 76
  • 1

    60. ~  2011-03-11 08:24:58  host: ip-89.171.233.98.dsl.crowley.pl

    @59; PLAY już chyba tu nie zagląda więc mogą odblokować o$$a

  • 0

    61. ~  2011-03-11 08:41:45  host: z19-07.opera-mini.net

    gadu-gadu czy gaduair, wciaz nie wiecie w jakiej sieci jestescie:)

  • 1

    62. ~  2011-03-11 09:00:49  host: p16-04.opera-mini.net

    60 PLAY na pewno zagląda ale się uspokoił, choć nie można wykluczyć że nie ma znowu zasięgu :D

  • 0

    63. ~belor  2011-03-11 09:13:16  host: bwc23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe - serwis niedostępny...

  • -1

    64. ~ZICO  2011-03-11 09:50:09  host: user-46-113-175-180.play-internet.pl

    "Mogą już"... He, he - dobry żart. W Plusie usługa ta jest oferowana od "zamierzchłej przeszości" ;-)

  • 1

    65. ~  2011-03-11 10:04:13  host: z04-15.opera-mini.net

    @ZICO. Ale tylko w abonamentach ta usługa była dostępna w pozostałych ofertach dopiero kilka dni temu wprowadzili. Poza tym w Orange jest prościej usługę włączyć i za free. W Plusie przez kontakt z BOK lub on line jeśli ktoś ma konto.

  • 0

    66. ~Pilot  2011-03-11 12:16:49  host: 212.2.126.233

    Poczekajcie aż skończy się komunikat. LOL :)))

  • 1

    67.  2011-03-11 14:38:05

    #46: ja wgralem logo dla Plusa i jak jestem w Play to mam napis PLAY a jak w Plusie to logo Plusa.

  • 1

    68.  2011-03-11 14:41:22

    Co do ACR i temu podobnych uslug, to w Play juz przy rejestracji na nic nie wyrazilem zgody, dodatkowo zablokowalem polaczenia premium i jest spokoj na wszystkich numerach. Dodatkowo po wlaczeniu ACR nie dzwonia znajomi, ktorzy mnie zawsze wnerwiali ukrywaniem numeru - teraz albo odkrywaja numer albo nie dzwonia.

  • 0

    69.  2011-03-11 17:48:41

    @52 - bardzo sobie GA cenię, jednak nie traktuję pozostałych użytkowników korzystających z innych ofert jako godnych politowania, co często ma miejsce w przypadku niektórych "wyznawców" GA. Czy to ja wymyśliłem sformułowanie, że GA jest dla koneserów? Bynajmniej. Dla ostudzenia poczucia "wyjątkowości" pozwoliłem sobie na małą uszczypliwość, co w niczym nie dezawuuje tej fajnej - co by nie było - oferty.

  • 1

    70. ~Paproch  2011-03-11 17:48:59  host: user-46-113-98-199.play-internet.pl

    Najczęściej z numerów zastrzeżonych miałem telefony odnośnie różnych rewelacyjnych ofert reklamowych, teraz będę miał z tym spokój. Pozostaje jeszcze do wyjaśnienia kwestia czy mogę odbierać np. wpisany do mojego telefonu nr telefonu znajomego, który ma wyłączoną prezentację, może ktoś wie?

  • 0

    71. ~  2011-03-11 18:17:28  host: z29-13.opera-mini.net

    69 toms, z calym szacunkiem ale najbardziej oddanych wyznawców ma play. Na tym portalu wyraznie to widac szczegolnie pod newsami o play. Jest wg nich tylko jedna siec i kto z niej nie korzysta, to frajer co nie potrafi liczyc. Co do koneserow, to jest w tym troche prawdy, bo ga to nisza, ktorej nie widac w tv i nie słychac w radio. Jedyna reklama to komunikator i to tez nie nachalna. Z uslug korzystaja osoby zorientowane w ofertach stąd zapewne pojęcie koneser.

  • 1

    72. ~  2011-03-11 18:32:20  host: 89-78-233-136.dynamic.chello.pl

    @70. Niestety ale ten znajomy tez będzie miał komunikat o blokadzie, bo niby skąd sieć ma wiedzieć że to on skoro ma numer zastrzeżony? Ale jak rozumie po Polsku to doda przed Twoim numerem *31# i dodzwoni się z prezentacją, albo pójdzie po rozum do głowy i zdejmie zastrzeżenie w ogóle. Ja tam usługę włączyłem i niech się martwią Ci co mają zastrzeżone. Szkoda tylko że cały czas u mnie nie działa a potwierdzenie dostałem, ale mam nadzieje że technicy Orange sobie z tym poradzą.

  • 0

    73. ~  2011-03-11 20:15:55  host: 178-37-212-176.adsl.inetia.pl

    77: uważasz że ci co ukrywają numery to idioci? W rodzinie se ich poszukaj.

  • 0

    74. ~Majkel  2011-03-12 08:27:16  host: 193-34-3-1.chelmnet.pl

    Mi uruchomiło po godzinie.. ale mam tylko taki sygnał jak się dzwoni do mnie "..dyn dyn dyn, dyn dyn dyn.." i rozłącza.. tak jakby nie było takiego numeru, ale bez tej informacji.. trochę kicha... Miała byc informacja o tym, że abonent nie zyczy sobie polaczen z numeru zastrzezonego.. jak zwykle Orange dało dupy..

  • 0

    75. ~  2011-03-15 18:51:37  host: 89-79-129-228.dynamic.chello.pl

    ja mam taką funkcję w telefonie :D

  • 0

    77. ~  2011-03-18 14:02:58  host: 87-205-84-206.adsl.inetia.pl

    świetna sprawa :)

  • 0

    78. ~adamK  2011-09-14 22:26:28  host: dsj187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a nie napisaliście czy można tą usługę wyłączyć ? da radę czy pies pogrzebany po jej włączeniu ? szukam teraz pracy i firmy z zastrzeżonego dzwonią, a ja tej kure..j usługi nie mogę wyłączyć !!! :-(( Pomóżcie, proszę !

  • 0

    79. ~adamK  2011-09-14 22:31:17  host: dsj187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    76- to powiedz to firmom i zapytaj czemu dzwonią do ludzi z zastrzeżonych. Co Ci odpowiedzieli ?

  • 0

    80. ~  2012-03-07 10:07:53  host: 5fd71524.1000lecie.pl

    78 - da się wyłączyć w Orange (bezpłatnie) - należy zadzwonic pod nr *110*71*00# lub wysłać sms o treści REZ BPA pod numer 8087

Dodaj swoją opinię