Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange ubezpiecza telefony - z konferencji

Orange ubezpiecza telefony - z konferencji

sirmark 11 Stycznia 2006 19:02

0 0

Na dzisiejszej konferencji Orange zaprezentował ofertę ubezpieczeń telefonów - Bezpieczny telefon.



Niestety nie zaprezentowany nic nowego. O wszystkim już informowaliśmy wcześniej, w tej i tej wiadomości.
Oferta ubezpieczeń przeznaczona dla klientów postpaid (oferta Twój Plan) została rozszerzona także na klientów biznesowych.


Ubezpieczenie dostępne jest dla klientów:
w momencie zakupu nowej aktywacji w Twoim Planie z telefonem ,
korzystających z oferty utrzymaniowej w Twoim Planie z wymianą telefonu.


Ubezpieczenie obejmuje:
wymianę telefonu w przypadku kradzieży lub rabunku (nie dotyczy zagubienia, pozostawienia bez opieki),
naprawę lub wymianę telefonu w przypadku jego uszkodzenia (nie dotyczy uszkodzeń wynikających z ingerencji wody),
zwrot kosztów nieautoryzowanych połączeń w wyniku kradzieży lub rabunku aż do 4000 zł.


Składka ubezpieczeniowa jest uzależniona od wartości telefonu, czyli ceny poza promocyjnej ubezpieczanego telefonu. Składka za ubezpieczenie będzie przez czas trwania umowy ubezpieczeniowej pojawiała się na fakturze klienta.


Cena telefonu poza promocją

Stawka ubezpieczenia

do 499 zł

8,99 zł

500 zł - 999 zł

11,99 zł

999 zł - 1499 zł

15,99 zł

powyżej 1500 zł

20,99 zł


Udział własny 49 pln w przypadku wymiany telefonu na nowy.
Orange planuje sprzedać kilkadziesiąt tysięcy ubezpieczeń.
Czas wymiany telefonu do 7 dni.




W najbliższy piątek do sprzedaży trafią telefony Nokia N70 oraz SPV M3000.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 108
  • 0

    89. ~Hotman  2006-01-11 22:52:09  host: ogorek.akron.net.pl

    Aha, Witek, moze zrobcie tak żeby najnowsze opinie były na samej górze? To chyba lepsze rozwiązanie od tego co jest obecnie.

  • 0

    90.  2006-01-11 22:56:22

    Albo zróbcie tak, żeby wszystkie komentarze były widoczne bez potrzeby rozwijania.

  • 0

    91. ~xxx  2006-01-11 22:57:03  host: edw101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hotman: Rzeczywiście dobry pomysł i ja się dołączam. W php chyba nie powinno być z tym problemu, ale tego ja nie wiem.

  • 0

    92. ~  2006-01-11 23:01:51  host: acfz226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzieki, ale to bedzie dotyczylo tylko klientow ktorzy maja tel na abonament, wiec chyba nie pozostaje mi jak kupienie sobie nowego startera w innej sieci. Dzieki za info.

  • 0

    93. ~issa  2006-01-11 23:04:57  host: gprs1.plusgsm.pl

    Ja też sugerowałem , żeby była większa ilość newsów na stronie. Tu jest za duży że tak powiem "przerób" , to co było rano po południu jest już przeszłością. A tak szybko wieści się jednak nie deaktualizują. Podobnie sprawa powinna się mieć z promocjami - one też wzbudzają żywą dyskusję. Koncepcja właściciela serwisu jest inna , ale jako czytelnicy wypowiadamy tylko swoje (cenne mam nadzieję) uwagi:-) Pamiętam jak mnie wiele razy zmylił tekst "więcej komentarzy". Cóż , nie tylko ja mam takie spostrzeżenia jak widzę... Serwis jest naprawdę w porządku , a może być jeszcze lepiej.

  • 0

    94. ~issa  2006-01-11 23:09:45  host: gprs1.plusgsm.pl

    A motto tego serwisu to "Telekomunikacja jak na dłoni":-) Bez rozwijania ;-)

  • 0

    95.  2006-01-11 23:09:45

    Mnie bardzo podoba się, że można pogadać z moderatorem serwisu normalnie pod newsami. Życzę temu serwisowi jak najlepiej i mam nadzieję, że nigdy nie stanie się z nim to, co z GOLem w ostatnim czasie. Nie jest trudno zdobyć 1 pozycję wśród portali, gorzej jest ją utrzymać ;-)

  • 0

    96. ~Mr T  2006-01-11 23:09:57  host: host-62-141-213-11.swidnica.mm.pl

    Hotman: Bardzo dobry pomysł, bo od dzisiaj będę tu zaglądał znacznie częściej. Pewnie każdemu z nas będzie tak wygodniej.Pozdrawiam.

  • 0

    97.  2006-01-11 23:13:25

    Mam nadzieję, że Era jutro poda ciekawsze informacje co do swoich ofert i mile mnie zaskoczy, czyli umożliwi równoległe korzystanie z Tanich Numerków i Erajednostek. Niczego więcej na razie nie potrzebuję, bo jeszcze długo będę wykorzystywać pieniądze z promocji świątecznej.

  • 0

    98.  2006-01-11 23:40:09

    i co nic więcej z tej konferencji??? to już wszystko, ale dno ten orangutan..

  • 0

    99. ~rychu  2006-01-11 23:44:40  host: os-witosa.bochnia.pl

    super portal !!!

  • 0

    100. ~  2006-01-11 23:57:21  host: 193.69.116.48

    a ja wolę, żeby komentarze były chronologicznie :-) ale poczekajmy - niedługo ma być nowy layout telepolisu ;-) a z reszta się zgadzam - wortal jest naprawdę dobry i obiektywny. polakom (tele-maniakom) gratulujemy telepolis :-P

  • 0

    101. ~Jural  2006-01-12 02:38:58  host: 82.160.20.5

    Panie Witku wszystko super. Ale jedno ale - skoro wygląd strony jest taki a nie inny to proszę zróbcie jak na telefon.gsm.pl na dole >>>starsze, bym mógł czytać też newsy z np.poprzedniego dnia bo tak nowe są a tamte trudno odnaleźć. Pozdrawiam !

  • 0

    102.  2006-01-12 09:51:08

    Jural: wystarczy skorzystać z zakładki WIADOMOŚCI. :)

  • 0

    103.  2006-01-12 09:55:36

    issa: w ciągu miesiąca planujemy rozpoczęcznie prac nad zmianą wyglądu i układem treści oraz funkcjonalnościami. NAPEWNO wcześniej rozpoczniemy dyskusję na temat tego w jakim kierunku mają iść zmiany. Wy, czytelnicy, powiecie co byście chcieli, a my powiemy czy to jest wykonalne ewentualnie spróbujemy przekonać Was do naszej wizji. Nie ma co ukrywać, że to Wy tu głównie decydujecie o wyglądzie strony - bo robimy ją dla Was, a nie dla siebie i to Wam ma być wygodnie. Chociaż to, co wygodne, nie zawsze jest logiczne - bo wygodne są najczęściej przyzwyczajenia (np. dużo newsów na głównej stronie, jak GoL - a my mamy oddzielną zakładkę WIADOMOŚCI). Ot, ciut inna filozofia, ale jaśniejsza moim zdaniem. :) Tak czy siak - niedługo rozpoczniemy dyskusję nad kształtem nowego serwisu. :)

  • 0

    104.  2006-01-12 15:05:25

    Buuu znow nic ciekawego na konfernecji nie powiedzieli:( A mialem taka cicha nadzieje, ze w strone prepaidow sie ladnie usmiechna.

  • 0

    105. ~kamil  2006-01-12 17:49:08  host: wlan0-4.srem.net

    niech bedzie wersja ktora szybciej sie bedzie ladowac.. bo czasami czekam i czekam... ;) mi sie stronka ogolnie podoba tylko "komentatorzy" caly czas pisza jakie to orange nie jest.. a wg mnie ma jedna z najkorzystniejszych ofert abonamentowych ;) no ale nik tego nie zauwazyl ;(

  • 0

    106. ~  2006-01-13 18:58:36  host: chello084010043160.chello.pl

    ~kamil, Orange ma najgorszę oferty na rynku w każdym z segmentów, nie wspominając o ofercie utrzymaniowej. Pozatym ostatnio będąc w Federacji konsumentów dowiedziałem się, że jest to sieci, której abonenci najczęściej proszą o pomoc w zakończeniu współpracy lub w egzekwowaniu umowy.

  • 0

    107. ~SwiEty  2006-01-14 11:34:19  host: h82-143-145-164-static.e-wro.net.pl

    Witam ! Mam pytanie czy k700i albo K750i Ma system Symbian ??

  • 0

    108.  2006-01-14 12:27:28

    SwiEty - k700i i k750i nie mają Symbiana.

Dodaj swoją opinię