Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange uatrakcyjnia promocję przenosin numeru do prepaida

Orange uatrakcyjnia promocję przenosin numeru do prepaida

WitekT 17 Lutego 2012 19:31

0 0

Od 17. lutego można korzystać z promocji Przenieś numer na kartę do Orange. Oprócz 120 zł premii za doładowania, która obowiązywała od kilku miesięcy, teraz w ciągu pierwszych 6 miesięcy klienci mogą dostać także 600 dodatkowych minut na połączenia do wszystkich sieci.

W nowej ofercie promocyjnej klienci przenoszący numer na kartę do Orange dostają bezpłatnie:
10 zł premii za każde z 12 doładowań o wartości 25 zł lub wyższej, do wykorzystania na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi oraz na internet w telefonie - ogółem 120 zł,
100 dodatkowych minut (ważne 20 dni) na połączenia do wszystkich sieci, przyznawane za dowolne doładowanie - raz w miesiącu, przez pół roku po przejściu do Orange - ogółem 600 minut.




Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 84 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 78
  • 0

    62. ~  2012-02-19 06:43:43  host: z32-08.opera-mini.net

    61, przeniesienia dokonac mozna w kazdym salonie, partnerskim takze, ja przenosilem bez problemu. Natomiast rejestracji karty mozna zrobic wylacznie w salonach firmowych. Niech napisze na pismie,ze odmawia przyjecia wniosku mnp

  • 0

    64. ~  2012-02-19 08:29:17  host: z53-11.opera-mini.net

    63, ja z rodzina 3osoby przenosimy sie z play w przyszlym tygodniu. Na forum atlan wszystko ladnie wytlumaczyl. To jest fachowiec od orange. Prepaid orange to obecnie dobry wybor a na jakos tez narzekac nie mozna

  • 0

    65. ~  2012-02-19 19:53:24  host: z54-04.opera-mini.net

    58- główny nr mam przeniesiony z Plusa do Orange, a drugi z T-Mobile do Heyah i żaden nie ma sztywnego PIN-u, ani archaicznej poczty głosowej, więc skąd takie dane ?

  • 0

    66. ~ala  2012-02-19 21:30:49  host: public-gprs299522.centertel.pl

    @65 mam numery ledwo 3mc i pisze jak jest, sim'y są jak dla abonamentu, z zablokowanym żądaniem PIN - może kwestia salonu - jaką sim Ci przypiszą do numeru? W T raz mi przypisano kartę jak dla abonamentu, innym razem dostałam starter z numerem, który był zmieniony na mój.

  • 0

    67.  2012-02-19 22:57:23

    Blokadę PIN na SIM-ach pre-paid Orange można podobno usunąć smarując pisemko (maila) do BOK-u, z rzeczowym uzasadnieniem takiej decyzji. ;-)

  • 1

    68. ~PP  2012-02-19 23:50:28  host: ip-157-25-10-100.multimo.pl

    @67 pisemko musi być w formie papierowej, na odpowiedź trzeba czekać ok. miesiąc i nie zawsze to jest skuteczne gdyż musisz mieć odpowiedni typ karty sim ewentualnie wyrobić duplikat karty za 25zl ponownie wysłać pismo z prośbą o odblokowanie żądania kodu PIN i cierpliwie czekać na odpowiedź

  • 0

    69. ~M  2012-02-20 09:56:34  host: 212.160.172.70

    skąd Wy takie brednie bierzecie?

  • 0

    70.  2012-02-20 10:24:18

    Powiem tak, ja aktualnie mam dwa numery. Jeden z nich jest w TakTaku. Sporo osób na ten numer dzwoni, a że mam włączoną usługę Bonus TakTak na obecną chwilę od jakiś trzech miesięcy numer jest samofinansujący się. Nawet jeśli bym chciał przejść do Orange na kartę nie mam motywacji, tym bardziej że nie dzwonię z niego często. Przeważają rozmowy przychodzące.

  • 0

    72. ~  2012-02-20 11:06:27  host: z25-13.opera-mini.net

    70 brednie

  • 0

    73. ~jast  2012-02-20 12:26:58  host: z12-13.opera-mini.net

    w orange działa wszystko w teorii w pra ktyce zawsze są problemy ze wszystkimta odpowiedz jest jak mantra BŁĄD SYSTEMOWY kto raz był w orange nigdy tego nie zapomni brr . . .

  • 0

    74.  2012-02-20 13:13:12

    pp (68), ok , dzięki za uzupełnienie informacji. ;-)

  • 0

    75. ~  2012-02-20 17:09:20  host: v01-15.opera-mini.net

    @73 W Orange nie jest aż tak źle. Ja tam nie narzekam.

  • 0

    76. ~  2012-02-21 10:00:11  host: 77-254-244-152.adsl.inetia.pl

    niestety ale numery da sie przenieśc tylko w salonach firmowych gdyż jesli ktoś juć cokolwiek miał wcześniej w orange to w salonach partnerskich nie mają wejścia w system crm a tylko firmówki to mogą. Nie dość, że czekałem z 20 min w kolejce, gośc przez kolejne 20 min stukał cos w komputer, zrobil 3 kopie dowodu osobistego (z czego jedną wywalił normalnie do kosza!) by w końcu powiedzieć z miną "kota sraj*** na pustyni", że sie nie da! takiej żenady to ja dawno w obsłudze klienta nie widziałem.

  • 0

    77. ~  2012-02-21 12:14:48  host: v04-15.opera-mini.net

    @76 Zależy na kogo się trafi, są "kompetentni konsultanci" i konsultanci, którzy nie wiadomo "po co" tam pracują.

  • 0

    78. ~  2012-02-21 12:21:14  host: 77-254-226-19.adsl.inetia.pl

    @76; przenosiłem w salonie partnerskim i tez wcześniej miałem usługi w Orange. Niestety nie załatwiliśmy wszystkiego podczas jednej wizyty tylko musiałem zgłosić się za parę dni ale wniosek MNP przyjęli w salonie partnerskim i kartę SIM też odebrałem w salonie partnerskim

  • 0

    79. ~  2012-02-22 12:26:22  host: v20-15.opera-mini.net

    @78 Czyli jednak można, jak się chce, to w Orange da radę to zrobić :)

  • 0

    80.  2012-02-28 22:56:53

    Za przeniesienie numeru Heyah i T dają 120 zł do wykorzystania na wszystkie usługi. Tu te 120 chyba ciągle jest tylko do Orange+stacjonarne, więc dobrze, że rzucili jakieś bonusy na rozmowy.

  • 0

    81. ~PAWEŁ  2012-03-01 20:27:16  host: 213-241-53-42.ip.netia.com.pl

    ta oferta lub obsługa w orange to ŻENADA! tydzien temu poszedłem do salonu firmowego Orange złożyc wniosek o przeniesienie nr z sieci FreeM do Orange ONE. Godzine czekałem tylko po to aby usłyszeć, że sie nie da bo ich system CRM wyświetla jakieś problemy z moimi danymi. Konsultantka powiedziała, że "zrobi to ręcznie" i potrwa to max do 7 dni. Oczywiście zero odzewu więc sam zadzwoniłem. I czego sie dowiedziałem?, że "pani z działu MNP wymaga odemnie KARTY REJESTRACYJNEJ tego numeru"!!! Ja do nich, że numer przecież JEST ZAREJESTROWANY, a Orange na to, że mam im dostarczyc ORYGINALNA KARTE REJESTRACYJNĄ! dzownie więc do FreeM zapytać czy mi to przyslą! oczywiście powiedzieli, że nie mają czegoś takiego i ewentualnie mogłem sobie zrobic xero tych dokumentów które do nich wysyłałem gdy rejestrowalem numer ale orange wymaga ORYGINAŁU DOKUMENTÓW których FreeM nie wystawia. I panią w dziale MNP firmy orange guzik to obchodzi, bo bez tego numeru mi nie przeniesie. Wkurzyłem się i poszedłem do Play (salon naprzeciw orange) i tam przeniosłem numer! dręczy mnie tylko takie pytanie: czy orange ma prawo wymagac odemnie takich dokumentów do przeniesienie numeru na kartę?

  • 0

    82. ~Kris  2012-03-20 23:10:59  host: 118-243-251-94.net.stream.pl

    U mnie też poprosili o kartę rejestracyjną, ale w końcu się bez tego obeszło.

  • 0

    83. ~Greg  2012-03-29 19:04:17  host: r2.limes.com.pl

    Witam, może ktoś odpowie mi na moje wątpliwości. Jeszcze przed 17 lutego (około 13 lutego) złożyłem dyspozycję przeniesienia numeru do Orange, które dopiero nastąpi 12 kwietnia. Tymczasowego numeru jeszcze nie używałem. Chciałbym wiedzieć na jakie bonusy łapię się - czy skoro przeniesieni nastąpi dopiero w kwietniu, to czy łapię się na nowe zasady czy jeszcze na stare. Od kiedy liczony jest ten rok w którym będą bonusowe doładowania - od momentu złożenia dyspozycji, czy od momentu kiedy ten numer będzie rzeczywiście przeniesiony. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię