Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: tylko do jutra HTC Sensation za 49 zł

Orange: tylko do jutra HTC Sensation za 49 zł

LuiN 3 Listopada 2011 13:05

0 0

htc sensation Sieć Orange przygotowała krótką promocję dla biznesu, w ramach której w dniach od 3 do 4 listopada można zakupić HTC Sensation w promocyjnej cenie 49 zł.



Promocyjna cena telefonu dotyczy taryfy w cenie 109 zł netto (134,07 zł z VAT) i umowy na 30 miesięcy. Rabat na cenę telefonu względem oferty w salonach wynosi 400 zł netto (492 zł z VAT).


Promocja dotyczy nowych aktywacji lub przejścia z oferty prepaid i dostępna jest tylko przez stronę sklepu internetowego sieci Orange.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.





Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 3

    1. ~Tomi  2011-11-03 13:14:36  host: apn-77-115-248-207.dynamic.gprs.plus.pl

    To jest chore! Za sam abonament trzeba zapłacić w sumie ponad 4 tys. zł. W Internecie nowy kosztuje już od 1600 zł. Ciekawe kto podpisuje tego typu umowy? Na pewno nie bogaci, biedni tym bardziej nie...

  • 1

    2. ~hantel  2011-11-03 13:17:55  host: dpo176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no, ale jak sa osoby, ktore i tak korzystaja z takich taryf, to czemu mieliby nie wziac sobie sensation?

  • 0

    3.  2011-11-03 13:19:31

    @1, odejmij od tych ponad 4 tysięcy wartość usług zawartych w abonamencie. Pozostanie znacznie mniej niż 1600 zł.

  • 0

    4. ~  2011-11-03 13:38:24  host: 212.160.172.70

    tomi - wieczny user prepaida. nie placi sie ani za minuty, anie za friko w orange, ani za ponad 2gb netu. rotfl.

  • 2

    5. ~  2011-11-03 13:42:37  host: cgt237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Analogiczne usługi mam jako osoba fizyczna w PLAY za 89pln. Taryfa LongPlayInternet69 z bonusem za przedłużenie umowy mam blisko 600min for all, nielimitowane w PLAY i 2GB neta... Więc jest to oferta ze smatrfonem na drogie raty..

  • 0

    6.  2011-11-03 13:44:26

    Dla samego telefonu to nie warto ale jeśli ktoś i tak potrzebuje takiego abonamentu i w orange No to może i dobra oferta. Nie wiem na jakich warunkach jest u innych opów.

  • 0

    7. ~  2011-11-03 13:54:49  host: public-gprs169033.centertel.pl

    Super promo....

  • 0

    8. ~maxikaz72  2011-11-03 13:54:59  host: cgt237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @mikkel Generalnie fioletowy daje w sumie chyba najlepsze warunki usług - ceny smatrfonów już są mniej subsydiowane. (w posicie 5 nie podpisałem się nickiem)

  • 3

    9. ~  2011-11-03 13:55:15  host: 212.160.172.70

    z doświadczenia wiem, że klienci biznesowi są mniej zorientowani w ofertach niż indywidualni i wezmą ofertę nawet za 180zł netto żeby im dać tel za 1,23zł brutto ;]

  • 1

    10. ~POKUSER  2011-11-03 14:26:01  host: 178-37-82-251.adsl.inetia.pl

    okres trwania promocji powalający. Jak to leciało - jeżeli coś zbyt szybko się kończy... Cóż jak to w orange krótki termin i coraz bardziej zagmatwane promocje to już tradycja

  • 0

    11. ~Drag  2011-11-03 15:18:40  host: 188.116.35.39

    Chciałem przejść z oferty prepaid na ofertę mix dla firm i się okazało że taka usługa online nie jest możliwa, ciekawe dlaczego taka opcja jest wykluczona (w salonie można ale na gorszych warunkach)?

  • 0

    12.  2011-11-03 17:02:51

    Szkoda że nie SGS2 już bym umowę podpisał .Na 2 lata idzie tak samo podpisać,i jest rabat 400 netto,sprawdzałem .

  • 1

    13. ~piyoter  2011-11-03 17:26:22  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    to znów zaroi sie na allegro od "senszejszynów z simlokiem"

  • 0

    14. ~dawmal  2011-11-04 07:46:46  host: 77-254-94-123.adsl.inetia.pl

    do Drag, mam nadzieję, że jak kupujesz przez internet, to reklamacje tez załatwiasz przez internet, a nie idziesz i trujesz pracownikom salonu?

  • 0

    15. ~  2011-11-04 08:54:27  host: z51-06.opera-mini.net

    14 a dlaczego nie? Podpisujac umowe, podpisuje sie ja z operatorem. Biore gdzie chce i reklamacje zalatwiam gdzie chce, i nie obchodzi mnie w jaki sposob rozlicza sie on z pracownikami ani kto otrzymuje prowizje. Dla mnie taki pracownik jest tylko posrednikiem z Opem, jezeli nie chce wykonywac wszystkich obowiazkow to moze powinien kupic 3 owce i wyrabiac oscypki

  • 0

    16. ~Drag  2011-11-04 09:38:30  host: 188.116.35.39

    Załatwiam tak jak najwygodniej i najkorzystniej dla mnie, nie rozumiem o co chodzi Tobie? Dlaczego mam dopłacać 150zł więcej niz w internecie? Czy ja podpiszę w salonie to jak przyjdę z reklamacją to będziesz milszy dla mnie czy jak? Chętnie podpiszę z salonie jak warunki będą takie same :)

  • 0

    17. ~Chomik  2011-11-04 10:24:32  host: staticline57459.toya.net.pl

    Dawmal, dokladnie zyczymy sobie zeby kolega internetowy omijal salony z daleka :)

  • 0

    18. ~  2011-11-04 15:35:03  host: dpi106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wygląda na to, że oferty firmowe stają się coraz to korzystniejsze. W ostatnim czasie wprowadzili sporo zmian, bo przecież poza rabatem na abonament obniżyli tez stawki na wybrane modele telefonów, a teraz jeszcze ten HTC Sensation

  • 0

    19. ~Matheozz  2011-11-07 23:18:01  host: 84.198.159.178.ip4.galileusz.pl

    ten abonament nie jest nawet taki zły, jest tam chyba z 700min. 2gb net nieograniczone poł. wew. sieci. Pamiętajmy że promocje jak i stawki operatorskie są regulowane, więc tak naprawdę Play jest na preferencyjnych warunkach które mają na celu pozyskanie przez niego klientów i utrzymanie pozycji na rynku, ciekawi mnie jak to będzie z Playem którego tak wielu wielbi kiedy to się skończy :)

  • 0

    20. ~  2011-11-10 12:44:08  host: dpt70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19 Minut jest znacznie więcej bo można mieć nawet 2700 + te 2GB na internet o których wspomniałeś i nielimitowane połączenia po sieci.

Dodaj swoją opinię